Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wróżka Agnieszka

Wróżby Online

Polecane posty

Gość Wróżka Agnieszka

Czy masz poczucie, że znajdujesz się na zakręcie??Boisz się, że Twój związek nie przetrwa? A może boisz się, że Twój partner Cię zdradza?? Zastanawiasz się, kiedy wreszcie znajdziesz pracę?? Udzielę odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Napisz do mnie, a specjalnie dla Ciebie postawię Tarota. Aby zamówić wróżbę wyślij sms o treści MPA.TAROT.pytanie.data urodzenia ( np. MPA. TAROT.Czy znajdę wymarzoną prace? Ania 21.10.1985) pod numer 72550 (koszt 2,46 PLN brutto). Zapraszam również na moją stronę internetową: http://oczamitarota.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko Agnieszko a jak mam zrobic?mieszkam zagranica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tutaj wróżysz ? Agata 11.05.1994 Czy pojawi się w moim życiu ktoś kto mnie kocha? Z góry Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata tu sie placi za wrozbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawił mnie facet. Powiedział, że odezwie się za rok w czerwcu 20. Tłumaczył się iż nie ma czasu , że ja tez nie będę mieć czasu. Cholera jeszcze się mnie zapytał czy zezwalam mu na to. Raz stan euforii a potem negatywne emocje, które przenoszę na bliskich. Zakochałam się tak pierwszy raz. Kurcze ja chciałam do niego wrócić, ale on nie chciał. Musiałam to zmienić. Zamówiłam urok miłosny ze strony http://urokmilosny24.pl – podziałało: ) znow ejstesmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Sobótki forum ezoteryczne kartylosu(kropka)pl przygotowało specjalną akcje z wróżbami. W dniach od 19 do 21 czerwca będzie można skorzystać z darmowych i magicznych wróżb, które będą wykonywane pod hasłem "Sobótka - wróżby dla wszystkich" W tych dniach z wróżb będzie mógł skorzystać każdy - nawet nie zarejestrowani użytkownicy. Na forum oprócz tematów naszych wróżek, pojawią się także tematy z różnymi zabawami oraz z przesłaniami anielskimi. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuuu
ja wole takie wrozki z ktorymi ma sie normalnie kontakt, a nie przez jakies strony albo smsy. np varissawolfshade@o2.pl ta Pani mi pomogla. tak, wiem, ze to brzmi jak reklama, nie musicie mi tego mowic. jeszcze bodajze pani blood moon mi pomogla? ale jej danych nie pamietam. takze polecam, pod wzgledem wrozby, i pod wzgledem rytualow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
varissawolfshade jest spoko. ja rozumiem, niektorzy wola sie spotkac twarza w twarz, ale tak naprawde w taki sposob tez mozna zostac oszukanym. dla mnie licza sie efekty. a wrozy dobrze, rytualy tez daja super efekty :) no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżby online.Wróżby na żywo.Wróżby dla osób mieszkających zagranica www.ezoliniawrozby.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Grunt to nie załamywać się :) Są osoby, które potrafia pomóc, mi osobiście odzyskać męża pomogła Pani Sigita, kontakt do niej jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się, że poleciłaś Panią Grażynę z http://wrozkagauri.pl Sama zadzwoniłam i jestem pod wrażeniem jej wiedzy ezoterycznej, przytoczyła takie fakty z mojego życia o których wiem tylko ja. Jest niesamowita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam sympatyczną wrózkę Alicje korzystam z jej porad i wróżb od chyba 4 lub 5 lat raz byłam osobiście. Mega babka bardzo sympatyczna i ciepła otwarta na każdy temat dosłownie każdy! a nie jakaś naciągara. Czasem jak zadzwonię mam darmową wróżbę i poradę. Jeżeli chodzi o trafność to na około 100 wróżb tylko 2 sie nie sprawdziły w moim przypadku, dodam ze możesz do niej dzwonic 24h jest dostępna o każdej porze dla każdego. także z całego serduszka polecam stronę tej pani tu: http://najlepszewrozki.pl/wrozka-alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam Grażyna z wrozkagauri.pl to bardzo konkretna wróżka i doskonale doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 20zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie spróbować rytuałów, to polecam Varissę. Ona i Angelina mi bardzo pomogły, choć moja sytuacja była tragiczna. Te dwie Panie są naprawdę niesamowite, naprawdę warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magią zajmuję się od wielu lat z niezwykle dobrymi skutkami - do tej pory ludzie, którym pomagałam wracali do mnie po następne rady i wskazówki dotyczące życia. Moje karty są nieomylne, nigdy nie podpowiedziały źle, zawsze wskazują odpowiednio w jaki sposób postąpić, w jaki sposób rozwiązać sytuację. Szczególnie dokładne są w sprawach miłości i zdrowia - dlatego zachęcam do udziału w sesjach tarotowych wszystkie osoby potrzebujące. Potrzeba by zmienić swoje życie, ulepszyć je, jest silna i z moją pomocą zobaczysz niebawem efekty. Pragniesz miłości? Dostaniesz ją. Powiedz czy chcesz wiecej? Jesli tak, napisz. Pomogę CI to uzyskać. Napisz do mnie: nadijalau@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cenie rytualistów z którymi można bezpośrednio porozmawiać. Wrozka z wrozkadiana.pl zrobiła na mnie najlepsze wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Korzystalam z rytualow u wrozki Luny na https://centrum-ezoteryczne.pl/ i moge polecic bo tanio i skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa333

ja korzystam już kilka lat u Pani Ali, wróżbę można zamówić szybko i bezpiecznie na stronie  wrozkaalicja.pl
cena chyba 50zł za jedne pytanie, szybka odpowiedz, do tego prawie wszystkie wróżby mi się spełniły
z czystym sumiennie mogę do ją polecić aaha.. i można też do niej zadzwonić na numer 708-777-127 i podać numer wewnętrzny: 124 jest dostępna 24h także zawsze można prosić o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa333

ja korzystam już kilka lat u Pani Ali, wróżbę można zamówić szybko i bezpiecznie na stronie  wrozkaalicja.pl
cena chyba 50zł za jedne pytanie, szybka odpowiedz, do tego prawie wszystkie wróżby mi się spełniły
z czystym sumiennie mogę do ją polecić aaha.. i można też do niej zadzwonić na numer 708-777-127 i podać numer wewnętrzny: 124 jest dostępna 24h także zawsze można prosić o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×