Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa123

mamusie pazdziernik 2015! :)

Polecane posty

Gość listopadowa123
Sroz no to super, bo trochę się martwiłam :) w takim razie powodzenia z dzidziusiem :) Ja się na inne tematy nie zapisuje no bo nie będę na kilku, zostanę tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczęta :* Miałam napisać wczoraj coś więcej, ale wzięłam wolne w pracy i zostałam w domu, zeby ogarnąć mój nowy domek przed sobotnia przeprowadzką. Utyrałam się jak koń na wyścigu ;/ na szczęście Mama mi pomogła myć okna i wieszać firanki, bo bym tam chyba ducha wyzionęła :P Co do wizyty u Gina, to my z moją p.Gin mamy taki układ, że ona mi mówi o wszystkich opcjach, nie tylko ze może będzie dobrze, ale też że np. moze być nie dobrze, bo to i tamto. Po wcześniejszym poronieniu uznałam, ze łatwiej mi w razie czego będzie pogodzić się z kolejnym niepowodzeniem, jeśli już teraz będę miała świadomość, ze coś moze jednak jest z Groszkiem nie tak jak powinno. W pierwszej ciąży Fasolek właśnie miał o jedną żyłę w pępowince za mało, więc moze i teraz tak jest, stad nie zbyt pokaźne rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Pulchniatkowa powiem ci, że to dobre podejście, nie ma co tracić wiary, ale też trzeba być przygotowany na rożne ewentualności, nikt z nas nie ma pewności co do powodzenia ciąży, ale myśl że będzie dobrze jest ważna. Twoja ciąża choć trochę mniejsza, może okazać się zupełnie zdrowa, ładna, a ta co rozwijała się pięknie może się skończyć, to loteria:) Ja dosłownie odliczam dni, i chce żeby mijały jak najszybciej, a dzidziuś rósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadowa123 - ja w pierwszej ciąży nie myślałam o niczym innym tylko o Dziecku, jadłam zgodnie z dietą jakąś specjalną, non stop na necie sprawdzałam jak powinno wyglądać maleństwo w danym tygodniu, z mężem mielismy niekończące się dyskusje jak to bedzie i w ogóle, ze łóżeczko postawimy tu, a komódkę tu itd itd... A w 14 tygodniu szok, wada letalna, szpital, terminacja. Bardzo dużo płakałam, bardzo to przeżyłam, drugi raz nie dam rady, więc no wolę być realistką niż optymistką. Ale rzecz jasna wierzę że teraz bedzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2015
Pulchniatkowa wiem c czujesz. Stracilam dwie ciaze i powiedzialam sobie ze jak ta strace to chyba nie dam rady. Boje sie ale staram sie o tym nie myslec non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :-) Mogę do Was dołączyć? Prawdopodobnie będę miała termin na koniec października jak wszystko pójdzie dobrze :-) Robiłam dwa razy betę, raz wyszło 17,84, a dwa dni potem 60,70 więc mam nadzieję że wszytko ok tylko to po prostu bardzo wczesna ciąża, test pokazuje dwie kreski, jedna blada, ale jest, a termin @ mam na jutro, ale chyba już @ nie będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Dołączam do Was. We wtorek mam pierwsze usg. Mam 5-6 tydz. Dwa razy robiłam bete i jest ok. Natomiast stresuje się objawami. Jestem wzdęta, dziś troszkę mniej. Natomiast ustały prawie bóle podbrzusza, a bolało bardzo. Czy macie podobnie. Jednego dna objawy są, a następnego prawie nic? Napiszcie jak jest u Was, może mnie to uspokoi, bo do wtorku oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Hej gość dziś zrób sobie jakiś nik żebyśmy wiedziały z kim rozmawiamy :) beta ładnie rośnie, będzie dobrze. Nadzieja33 na ogol dziewczyny brzuch boli w dniach kiedy miała być @, potem mija, mnie nie bolał wcale, i nie boli, natomiast trochę tak jakby ciągnie, bo obu stronach, jakby jajniki. Pewnie niebawem u ciebie dojdą inne obawy, ból piersi, mdłości ale wcale nie musisz mieć, może twoja ciąża będzie taka z tych mniej objawowych:) Ja np musiałam dziś jechać po nowe staniki, takie zwykle w H&M 2pac za 60 zł :) bo już mi się nie mieściły nawet w takie co miałam wcześniej za duże, i było to nieestetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Listopadowa nic tylko się cieszyć ,też bym tak chciała. Niestety w poprzednich ciążach nie musiałam kupować większych staników więc zapewne i teraz tak będzie. Nadzieja - u mnie nie było żadnych objawów oprócz zatrzymania miesiączki,chwilami zastanawiam się czy wszystko ok czy sobie nie wmawiam ciąży,dobrze że lekarz potwierdził. Natomiast dzisiaj wieczorem cały czas mnie mdliło,odbijało. Teraz spokój i niech tak zostanie. Wg ostatniej miesiączki jestem w 5-6 tygodniu. 02,03 mam ponowne usg może wtedy coś lekarz konkretnie ustali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2015
Witam nowe Dziewczyny, gosc jesl chodzo test. Drga slabsza kreske wydaje mi sie ze wczesnie jest i dlategojest ona slabsza ale skoro betka rosnie jest ok. :-) Mi tez piersi urosly i nie ktore staniki poszly w odstawke:-) odnosnie boli brzucha u mnie wystepuja co jakis czas d tej pory. Dzis z koleji tak mnie zabolalo po boku ze az sie wystraszylam... tym bardzej ze jestem akurat w tyg gdzie stracilam ostaynia ciaze...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Doris a potem jak mi te cycki opadną, to już się tak cieszyć nie będę :) U mnie z mdłościami jest o tyle lepiej, że nie są już od rana do nocy, a od południa do chwili aż nie zasnę :) zawsze to już kilka godzin odpoczynku od mdłości. Zaczęłam dziś 9 tydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Listopadowa zaczęłas 9 tydzień? To na kiedy masz termin? Bo ja jutro zaczynam 9 a termin mam na koniec wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno. Piszesz ze mdlosci Ci trochę przeszły. Bo u mnie też jakby mniejsze były. Raz na jakiś czas mi się tylko niedobrze zrobi i juz zaczynałam się trochę martwić ale skoro u Ciebie tez zmniejszenie to może wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
gość dziś ostatnią @ miałam 27grudnia cykle ok 30 dniowe, http://www.kalbi.pl/kalendarz-ciazy-2014-12-27-30 tu mi wychodzi ze 2 października poród i jestem w 9 tyg, dokładnie dziś 8 tydzień i 1 dzień, na innych kalkulatorach wychodzi ze 5 albo 6 października nie wiem jak to liczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2015
Moze zalapiesz sie jeszcze na wrzesien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Justinka bardzo możliwe tym bardziej że z usg wychodzi na 30 września bo dzidziuś taki nieco większy, zobaczymy ja nie wiem jak lekarze liczą, czy termin z om czy z usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa w ten sposób. 8 tydzień 1 dzień ja źle napisałam bo u mnie 8 tydz 6 dzień wiec różnica jest. Mi lekarz wyliczył koniec wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję Wszystkim przyszłym mamusiom. Zapraszam do dziecięcej i ciążowej blogosfery. Może którąś z Was ciąża tak jak mnie zmotywuje do pisania bloga: www.MartynaG.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Gość liczy się w którym aktualnie tyg jesteś, a nie który skończyłaś :) czyli ty już jesteś w 9 a właściwie to już kończysz i zaraz 10 :) Mdłościami się nie martw, to już czas kiedy powoli się uspokajają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2015
Wiesz c mi lekarz w pierwszej ciazy liczyl z OM. I fakt faltem mialam.planowana cc wiec trzy dni wczesniej urpdzilam.niz mialam termin. A z USG termin byl tylko trz dni pozniej niz z OM wiec roznica nie duza. Teraz jakbylam na wizycie to mowil ze mdlosci powinny przejsc kolo 14tyg. Wiec jeszcze troszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Witajcie, dziś miałam podwójną imprezę urodzinową moich chłopaków. Wszystko wyszło fajnie, ale pod koniec nie miałam już kompletnie siły i mnie mdliło (chyba od nadmiaru jedzenia). Zaraz po imprezie myślałam, że zwrócę. I co z tego, skoro pół godziny później... musiałam iść coś zjeść, bo zrobiłam się potwornie głodna ;) Przy okazji ogłosiliśmy z mężem nowinę tej części rodziny, która jeszcze nie wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Hej dziewczyny, jak tam po weekendzie? Mnie mdliło cały dzień wczoraj, daleko do wymiotów, nawet nie jest mi jakoś bardzo niedobrze, no tylko takie uporczywe, ciągłe dziwne uczucie... Zaczęłam właśnie 8 tydzień, dokładnie mamy 7t 2d. No i jutro w końcu idę do lekarza i na USG :) Mam nadzieję, że wszystko będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
No to trzymam za was dziewczyny kciuki na wizytach. Ja tylko raz wymiotowałam chyba w 6 tyg albo 7, a tak to tez tylko mdli, choć już trochę mniej niż wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 plus 3 - jak Rodzinka zareagowała na wieści o Dzidziusiu, mam nadzieje, ze nie dali ciała ;) ? Serotka - Weekend pracowity ze względu na przeprowadzkę ;/ umęczyłam sie okrutnie, ale najważniejsze ze już na swoim :) o dziwo w niedziele i dziś nie mam dużych mdłości :D udało mi się nawet zjeść rano śniadanie! Kropeczkamalutka - ciekawe jak tam Twoje maleństwo wygląda :) Justinka, Gość - kurcze, ja to w ogóle nie wiem w którym jestem tygodniu ;/ serio, z miesiączki co innego, z bety co innego, i z usg co innego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Miałam dziś ciężki poranek. Co chwilę mdlałam, głowa mnie bolała i w dodatku mdłości... Chyba najgorszy dzień ciąży jak do tej pory. Na szczęście jakoś się teraz pozbierałam, chociaż na nadmiar energii nie mogę narzekać ;) Trzymam kciuki za wizyty :) Moja za równy tydzień. Pulchniatkowa - większość rodzinki zareagowała bardzo fajnie. Chociaż usłyszałam też wyrazy podziwu za odwagę i pytanie wprost, czy to była wpadka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnadzieja33
2 plus 3 współczuję..odpoczywaj, jeśli masz możliwość. ja mam usg jutro. Powiem Wam, ze dziś się czuję b. dobrze- tylko wzdęcie, lekki ból piersi, oczywiście problemy trawienne. Natomiast reszta ok. Trochę mnie to martwi- paradoksalnie, ale gdzieś wyczytałam, że tak to może zmiennie być. Poza tym to dopiero 6 tydz, -początek. trzymam za Was kciuki i dbajcie o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×