Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa123

mamusie pazdziernik 2015! :)

Polecane posty

Gość listopadowa123
Hej dziewczyny, mój synuś to tez już kawał chłopa, będę go ważyła w tym tyg na szczepieniu, to powiem ile wazy, ale on za tydzień skończy już 4 miesiące:) Z kolkami miałam utrapienie cały czas, teraz dopiero wychodzimy na prostą i jeśli brzusio nie boli, co ostatnio już jest prawie cały dzień, to jest bardzo grzeczny, leży sobie grzecznie i się bawi. Przekręcą się już z plecków na brzuszek ciągle, z brzuszka na plecki trochę gorzej, ale jak się wysili to też daje rade, podnosi dupkę potem na kolanka i chop na plecki:) Karmie nadal tylko piersią, więc w nocy na jedzonko mam pobudki co ok 3h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas strasznie szybko leci. Dopiero rodziłysmy a nasze dzieciaczki już mają po 3-4 miesiące :) a jak z trzymaniem główki? Moja zdziera głowę do góry Ale jej się jeszcze dosyć chwieje. Na brzuszku ładnie podnosi wysoko i się rozgląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivee85
U mojego zależy od humoru. Czasami ładnie i długo trzyma główkę, podnosi się na ramionach, a czasami będzie lezal, marudzil i odwracal głowę w jedną stronę. Tak samo jest z przewracaniem się na bok i na brzuszek. Dwa tyg się temu zaczął się przewracac, a po 3dniach zapomniał jak to się robi i teraz tylko podrzuca dupkę do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Mój synuś waży dokładnie 6800 dziś na szczepieniu był, jutro zaczyna swój 5 miesiąc życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1991
hej dziewczyny, moja córcia waży już 7kg,za dwa dni skończy 4 m-ce:) karmię ją swoim mlekiem ale w wiekszosci musze sciagac i podawac z butelki bo tak jej wygodniej. na szczescie w nocy jest tak zaspana ze nie ma sily protestowac i ciagnie prosto z piersi:) budzi sie w nocy dwa razy...a bylo tak czas ze spala az do 6. Zasypia niestety pozno bo ok.22-23. Głowę trzyma sztywno już od dwóch miesiecy ale to dlatego, że bardzo dużo jest na rękach i to w dodatku pionowo bo inaczej jest krzyk. Na szczęście ratuje nas trochę bujaczek choc tez nie za bardzo jej się podoba. Ogolnie jesteśmy w niej zakochani po uszy i wierzyc sie nie chce ze ten czas tak szybko leci. Dwa dni temu pierwszy raz usłyszalam jak głosno sie smieje- zanosila sie i nie mogła tchu zlapac tak się cieszyła a ja az poplakalam sie ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miesiace i zabkowanie? ahaha wiekszosc tutaj to chyba ma ale cos z glowa zamiast dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaLumieree
Jak dawno nikt tu nie pisał. Dziewczyny - jak tam wasze maluszki ? Mojemu bardzo wolno idzie ząbek, trochę się męczymy, ale nie jest źle. Stopniowo rozszerzamy dietę. Synek już potrafi się zwinnie obracać, turlać, bawi się stópkami, które uwielbia gryźć. Jeszcze trochę i będzie raczkował, już zaczyna pełzać - jeszcze nieudolnie, czasami do tyłu, ale jednak. No i lęk separacyjny - o ile jeszcze zniesie chwilowy brak mojej osoby, tak na osoby, które nie zna reaguje mocnym płaczem. Ciężko jest go wtedy uspokoić. Uwielbia zabawy w "akuku", łaskotki. Już widać, że ma swoje ulubione zabawki. Jak ten czas szybko leci, a jeszcze tak niedawno siedziałam jak na szpilkach i czekałam kiedy urodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×