Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa123

mamusie pazdziernik 2015! :)

Polecane posty

AsiaPil a mogłabyc zdradzic ile kosztowal się ten detektor? i ewentualnie jaką masz markę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Paula ja akurat kupilam Sonoline B i zaplacilam 270 zl ale kolezanka ma taki za 150 chyba i tez sie nim badalam to bylo slychac, tylko jak chcialam taki zamowic to nie bylo ;) ale marki teraz nie pamietam. Ogolnie to bylam wczoraj u lekarza znowu bo pobolewal mnie brzuch tak dokuczliwie no i jade na zastrzykach, nospie, luteinie dopochwowo i magnezie, mam twarda macice :( z Dzidzia ok, szyjka sie nie skraca ale macica sie buntuje, aa i nakaz lezenia, inaczej szykuje mi miejscowke w szpitalu a tego bym nie chciala. Milego dnia! U mnie w nocy tak wialo, myslalam, ze zmiecie mi dom z powierzchni ziemi, teraz juz troche mniej wiec ide odsypiac niespana noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co słychać? Jak Wasze wizyty u lekarzy? Ja mam dopiero za tydzień i za tydzień mam tez mieć wyniki Nifty. Nie mogę się już doczekać, tak wolno lecą te dni!! :( Ehh... ale jakoś ostatnio jestem spokojna, jakbym miała przeczucie, że będa dobre. Musi tak być i już!! No i poznam już płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia no to teraz musisz mocno się oszczędzać... ja wczoraj cały dzień leżałam bo przedwczoraj tez pobolewal mnie brzuch. U mnie może byc to spowodowane tym ze odstawiłam juz luteine .na razie nie dzwoniłam do lekarza. Może dziś pójdę na krótki spacer choć pogoda wcale nie zachęca ale trzeba trochę się dotlenic ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A jak u was z mdlosciami dziewczyny? Bo ja jestem mama na listopad . obecnie teraz 9 tydzien i strasznie mnie mecza . I chcialabym was sie zapytac czy Wam juz przeszlo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już na szczęście (odpukać i tfu, tfu) przeszły jakieś 2 tygodnie temu, czyli w 14 tygodniu. Dwa dni temu mi się jeszcze zdarzyło jedno popołudnie z mdłościami, ale to taki "epizod". Mam nadzieję, że już nie powrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2626
hej dziewczyny :) dołączam do tematu mój termin to 27 października , mdłości nie miałam i miec już pewnie nie bede :) ale sprawdzony sposób na mdłosci to zjesc cos zanim sie wstanie z łóżka (np chrupki kukurydziane) moja kolezanka miałaje przy łóżku moze i Tobie pozmoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka1989mała
Super sposób na mdłości u mnie skuteczny , nie szkodzi maluszkowi to 1 plasterek 0,5 cm imbiru dwie szklanki wody i do garneczka pogotować 15 min i wypić ;) i tak jak mówi magnolia2626 zjeść coś przed wstaniem z łóżka !!!! :) to moja 2 ciąża tak że mam obcykane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Ja właśnie zaczynam 16 tydzień i od, powiedzmy, tygodnia dopiero jest ok z mdłościami. Chociaż wczoraj znowu wieczorem trochę mnie mdliło, ale to i tak nic w porównaniu z tym, co przeżywałam wcześniej ;) Ja mam wizytę w przyszłą środę. Czekam na nią tak jak ostatnio na usg "genetyczne", bo tym razem być może poznam płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak juz pisalam mdlosci nie mam, ale wymiotuje srednio raz na 2 dni z zaskoczenia, poprostu nagle mi sie zrobi niedobrze i jadeee wszystkim co zjadlam przez caly dzien. Dodam tylko, ze nadal biore codziennie tabletki przeciw wymiotne. Mysle, ze gdyby nie to, to bym z ubikacji nie wychodzila, a mam juz 16 tydzien i 3 dzien. o o Ja dopiero na wizyte kontrolna ide 5go maja, a usg mam na 20go maja, wiec jeszcze dluuugo musze czekac by poznac plec dziecka :) o o Wczoraj probowalam wyczuc ruchy dziecka, ale u mnie chyba jeszcze na to za wczesnie, choc nie powiem, kilka razy wydawalo mi sie, ze cos jednak poczulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki
Czesc dziewczyny;) Dlugo sie nie odzywalam poprostu te nerwy i czekanie na opinie lekarza robia swoje. Obiecalam sobie ze koniec z bezsensownym stresowaniem sie do przodu. Mam pytanko.. Te mamy ktore juz rodzily lub beda rodzic i wiedza jaka bedzie plec..ja jeszcze nie wiem.. jakie tetno w kolejnych pomiarach tj mniej wiecej wysokie czy raczej niskie mialy wasze dzieci i jaka plec ? Slyszalam ze tetno raczej wysokie tj ok 150 /160 maja dziewczynki a chlopcy raczej niskie 120/130. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszki - ja miałam u chłopaków tętno 160-170 uderzeń na minutę, więc to się nie sprawdza ;) Raczej nie zależy to od płci. OnlyDreams - ja na pierwsze ruchy dziecka musiałam w pierwszej ciąży czekać aż do 21 tygodnia (ale mały miał łożysko na przedniej ściance, więc to też miało wpływ na słabsze odczuwanie ruchów). W drugiej ciąży poczułam w 16 tygodniu i to od początku naprawdę porządne kopniaki. Teraz też jestem w 16 i.... ciągle czekam, może za kilka dni małe da o sobie znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki
Acha;)) to dzieki za info..;)) ja szukam jakiegos namacalnego sposobu na poznanie plci. 15 tydz 4 dzien crl 10.01 cm nie pokazuje co tam sobie fika;)))) ale takie smieszne podreczne testy wskazuja na dziewczynke. Trzy pomiary tetna kolejno 167/164/146.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzidzius tez ma dosyc wysokie tetno - nie spada ponizej 155 :) wiec moze tez bedzie dziewczynka :D ;) z kalendarza chinskiego tez dziewcze wychodzi ;) no ale to tylko takie gdybanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Mój na początku chyba 10tydz,też miał 169 teraz w 14 miał 160 więc czy to chłopiec, czy dziewczynka jest tak samo:) Z czasem maleje po prostu :) Mi wychodziło według chińskiego chłopak i tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluszki
U mnie wizyta kolejna dopiero za mc. Z kalend chinskiego wyszla dziewczynka a z typowych objawow jakie mialam bo teraz juz sie w miare uspokoilo to masakryczna czulosc na zapachy wstret do jedzenia ( schudlam 8 kg ) mdlosci niemal caly dzien i wymioty po kilka razy na dzien - podobno dziewczynka. Z drugiej strony smaki mi sie bardzo szybko zmienialy ( kaprysny dzidzius tez jak kobieta ;))raz slone i kwasne innym razem wstret do miesa, jeszcze innym jedzenie samych owocow a za chwile chetka na chleb ze smalcem i skwarkami ;) Taka mam diete. Ech..Pozostaje mi czekac na nast wizyte za 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa123
Ja dodam że moja cera poprawiła się bardzo, właściwie zero jakiś niedoskonałości, a wcześniej miałam taka sobie tą cerę i niespodzianki się pojawiały, teraz nic :) Nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym że to chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dołączam do tematu. Termin mam na 21 października, to moja pierwsza ciąża. Jestem w 12 tygodniu, do tej pory wszystko szło super. Żadnych dolegliwości, bólu. Wszyscy dziwili się, że nie mam mdłości. Mały też dobrze się rozwija. Piszę mały, bo od wczoraj znam już płeć. Aż mnie zdziwiło, że dowiedziałam się tak wcześnie :) Dobiło mnie jednak podwyższone NT - 3,06 przy CRL 69,1. Lekarz kazał czekać na wyniki badania krwi... jeszcze tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dobrze, że do nas wpadłaś. Ja już widziałaś w temacie o przezierności, ja tez mam podwyższone NT i czekam na wyniki badań :) Widzę, że jest kilka nowych dziewczyn. Proszę dodać się więc do tabelki :) Nick_______________Wiek__Dziecko__Termin porodu_____Płeć dziecka/Imię aaaga32_____________32_____3_______1.10.2015________?? Sierotka ma Rysia_____31_____2_______2.10.2015_______Męska OnlyDreams__________26_____1_______2.10.2015________?? monika1331__________23_____1_______5.10.2015_________?? AsiaPil_____________29_____1________06.10.2015________ ?? Agula0501___________29_____1________06.10.2015_______?? Paula1991___________24_____1________06.10.2015_______?? listopadowa123______30_____1_______06.10.2015______Męska Koronka84__________30_____3_______07.10.2015__________? 2plus3______________30_____3_______07.10.2015__________? portolino____________31_____2________07.10.2015________?? Pulchniatkowa_______26_____1_______10.10.2015________?? DorisLJ4____________40_____5_______27.10.2015________?? dominika____________30_____1_______29.10.2015________?? LenArtowa__________21______1_______10.10.2015_______Męsk a To chyba ostatnio zaktualizowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam tu po Twoim nicku, dodaję się do tabelki :)Nick_______________Wiek__Dziecko__Termin porodu_____Płeć dziecka/Imię aaaga32_____________32_____3_______1.10.2015________?? Sierotka ma Rysia_____31_____2_______2.10.2015_______Męska OnlyDreams__________26_____1_______2.10.2015________?? monika1331__________23_____1_______5.10.2015_________?? AsiaPil_____________29_____1________06.10.2015________ ?? Agula0501___________29_____1________06.10.2015_______?? Paula1991___________24_____1________06.10.2015_______?? listopadowa123______30_____1_______06.10.2015______Męska Koronka84__________30_____3_______07.10.2015__________? 2plus3______________30_____3_______07.10.2015__________? portolino____________31_____2________07.10.2015________?? Pulchniatkowa_______26_____1_______10.10.2015________?? DorisLJ4____________40_____5_______27.10.2015________?? dominika____________30_____1_______29.10.2015________?? LenArtowa__________21______1_______10.10.2015_______Męsk a Ivee85_____________30________1______21.10.2015______męska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekłam z tamtego tematu, 2 ostatnie wpisy tylko niepotrzebnie dolują, a ja sama z siebie mam już wystarczająco dużo stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze znajdzie się ktoś, kto z ogromną satysfakcją zrobi komuś przykrość, a na tym forum, to zdarza się wyjątkowo często, więc olewaj takie wpisy :) To że ktoś ma w rodzinie ZD, to nie znaczy, że Ty będziesz miała. Zdecydowana większość dzieci rodzi się zdrowych, tylko teraz się więcej mówi o tych chorych niż kiedyś i dlatego się wydaje, że teraz częściej. My urodzimy zdrowe dzieci :) Zostań z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostanę na pewno :) Póki co idę odebrać ogólne badania krwi i moczu. udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanizFrancji
mnie tez pozecie dorzucic do listy Paniz Francji wiek: 30 Dziecko: pierwsze termin: 19/10/15 plec: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivee85 - witaj :) Życzę ci dobrych wyników i zdrowego chłopczyka. Jakie badanie z krwi robiłaś? Ja wczoraj pisałam, że jest już lepiej, no i wykrakałam ;). Tak fatalnego wieczoru dawno nie miałam. Mdłości, wzdęcia, ledwo się na nogach trzymałam. Jeszcze nie mamy żadnej potwierdzonej dziewczynki w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Dziewczyny chyba nie warto czytać innych tematów. Ostatnio sama weszłam na jakąś stronę o testach Pappa. Tam dziewczyny pisały,że można mieć dobre wyniki badania USG genetycznego a testy z krwi fatalne. No i moja wyobraźnia zaczęła fiksować.Powiedziałam sobie STOP. Zaglądam tylko tutaj i do mam koło 40-stki, tego się trzymam. Pozdrawiam wszystkie nowe mamusie,mój wynik z krwi też za tydzień. Ivee85 jesteśmy na podobnym etapie ciąży. Mi z OM TP wychodzi na 27,10,a z ostatniego USG 21,10. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj robiłam PAPPA, dziś odbierałam ogólne wyniki: morfologia, mocz, glukoza, VDRL, HCV i toxoplazma. Wszystkie w porządku :) Doris, z okresu termin mam na 21.10, z usg na 24, a wczoraj w czasie prenatalnych wyszło na 18.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
2plus3 szczerze współczuję Ci tych dolegliwości.Strasznie długo Cię trzyma. A próbowałaś z jakimiś lekami czy z imbirem ? Trudni mi coś doradzać choć bardzo bym chciała jeśli mogłoby pomóc. W poprzednich ciążach zero takich dolegliwości,w tej miałam mdłości i złe samopoczucie do ok.10 tc. Teraz jest dobrze choć nieraz wieczorem jeszcze mdli. Natomiast wieczorem padam na twarz ze zmęczenia,nie jestem w stanie zbyt wiele zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam Wasze wcześniejsze posty pod kątem wysokości NT i wychodzi na to, że mój maluszek ma najwyższe ;( liczę na błąd pomiaru, ponieważ lekarz mówił, że ma problem z wymierzeniem, bo dziecko nie chce mu się odpowiednio ułożyć i w końcu zostawił na 3,06...pocieszył mnie tylko, że kość nosowa jest widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×