Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego ludzie noszą krótkie włosy skoro długie są fajniejsze?

Polecane posty

Gość gość
bo niektorym np wlosy sie łamią szybko i sa slabe i dlugie wygladaja brzydko, szczegolnie jak nie sa zbyt geste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co jest tajnego w cienkich zlepionych klakach. Nie każdy ma bujne i geste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co nosza krotkie wlosy maja krotkiego peniska a dlugowlosi maja takiego jak halabarda dlugiego i twardego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo niektorym np wlosy sie łamią szybko i sa slabe i dlugie wygladaja brzydko, szczegolnie jak nie sa zbyt geste " eee tam, też mam zniszczone włosy a się nie poddaje :D jak nie masz ładnych nóg to tez je ucinasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo długo schną:classic_cool: A teraz pytanie związane pośrednio z tematem, miałem o to zapytać już dawno temu... Czy to prawda, że nosisz fryzurę à la czeski metal?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe ma nic gorszego niz facet w dlugich wlosach, ja probowalem zapuscic i w 1/10 drogi juz mi sie odechcialo, gdy widzialem jak mi sie wlosy ukladaja. Robia mi sie loczki, wiec grzywka jest cala podwinieta w gore, masakra jakas. A teraz widze siebie w krotkich wlosach i jest doslownie z***biscie, az wtedy chce sie na miasto wychodzic, zeby d**eczki mogly popatrzec na takiego ciacha jak ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mi pasują do tatuaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynic - bo ty nie masz co zapuszczać, świńska, przerzedzona czuprynka. Wyglądałbyś jak zmutowany prosiaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie planuję irokeza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie chce by ktoś pomyslal ze jestem jakimś metalem .Wstydzil bym się ze ktoś pomyślał by o mnie ze mam taki zryty gust :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszy nielubią łysych tylko zarosniete glacoki. I na fryzjerze mozna zaoszczedzic. To jest to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×