Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nieudana randka z interentu przejechalem 600km jestem zalamany

Polecane posty

Gość gość
Ladne laski maja wymagania,facet musi dobrze zarabiac,wygląd,auto i wyksztalcenie.poznalam kiedyś takiego z wyglądu okey ale jak sie zaczał wysławiać to ręce opadają i mial zawodówkę a ja studia,w mojej rodzinie wszyscy po studiach,co ja bym z takim robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
na co ty liczyłeś? Przyjechales autobusem to chyba powinienes byc przyzwyczajony do robactwa.Do stolicy pcha się z namiotem hehe.Było sobie go rozbić pod pałacem prezydenckim i oflagować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robaki to najmniejszy problem,chodzi o coś innego ,coś czego nie potrafi ogarnąć twój mikro umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
na bilet powrotny ci starczylo? czy puszki zbierales? w Warszawie duzo wiec sie mozesz dorobic karimaty do tego namiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starczyło bo tak się składa ze pracuje i zarabiam na te nieudane randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trafiłeś na najgorszy gatunek larwy. Ja tylko nie rozumiem jak mogłeś się przez tyle czasu nie zorientować jaka ona jest. tak długo rozmawiać ze sobą i nie wyczuć jej charakteru :O Zaprosić kogoś i tak się zachowywać. Jeszcze Cię naciągała na kupno różnych rzeczy. To się w głowie nie mieści że takie osobniki łażą po ziemi i psują innym opinię. Faktycznie trauma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morał taki szukaj dziewczyny na miejscu którą poznasz odwiedzisz w domu zobaczysz czy nie ma karaluchów a nocować będziesz u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na miejscu nie mam jak,muszę jezdzić po całej polsce żeby kogoś poznac:/ mam własne mieszkanie (bez karaluchów) ale do mnie nikt oczywiście nie przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co mi jeszcze powiecie robaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×