Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rysio87

Praca za granicą norwegia

Polecane posty

Gość gość
dzwoniłam do nich wszystko szybko kilka minut rozmowy mam już cv przyda się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps wcale nie jestem pozbawiona perspektyw zadzwoniłam do pracaidealana bo chcę spróbować czegoś innego i nic mnie tu nie trzyma mam malo płatną pracę i póki nie założyłam rodziny mogę to wykorzystać dlatego chcę jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwonić zawsze można rozmowa z konsultantem trwa kilka minut w tej cenie ma się już cv w j norweskim a jest tez szansa ze się ktoś odezwie choć wiadomo ze wszyscy pracy nie znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoniłam cv mam rozmowa kilka minut w sumie wszystko ok mam nadzieje ze i oferty się niebawem pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy chcą wyjechać to chyba i ja muszę zadwonić do pracidealna moze i dla mnie coś się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1823
Ja dzięki stronie pracaidealna.pl znalazłam pracę, własnie za 3 dni wylatuję do Norwegii. Mieszkanie mam zapewnione od pracodawcy, języka nie znam, ale moim szefem jest polka ;) stawka to 159korn/h na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pracaidealna dzwoniłam jakiś miesiąc temu a dziś mieszkam już w Norwegii pozdrawiam wszystkich niedowiarków jak nie zaryzykujecie nigdy nie wyjedziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziś do nich dzwoniłam w sumie wrażenie pozytywne konkretna i rzeczowa rozmowa z konsultantem czekam teraz na cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy dzwonią do pracaidealna ciekawe kto będzie pracować w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt bo u nas nie co robić nie dziwi więc ze takie portale są oblegane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dość szukania pracy u nas i wysyłania setek cv moze takie jedno cv z pracaidealna by wystarczyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie to normalka i wszystko sie ulozy jak sie wie jak podejsc 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoniłam do pracaidealna ponieważ mają dobre opinie mam już cv mam nadzieję ze propozycje pracy też się pojawią ogólnie bardzo pozytywnie ich odbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich forumowiczów. Czy to jest sprawdzona informacja ze ci ludzie to oszusci??Bo chialem tam zadzwonic i sie zglosic a po tych opiniach to juz nie wiem co robic Mam pytanie czy warto jest zadzwonić do pracaidealna.pl? Proszę o opisaniu swojej historii z pracaidealna.pl,bardzo chcę wyjechać do Norwegii i nie jestem pewny co do tego portalu przez który rzekomo bardzo dużo ludzi wyjechało i nie żałuję tego.Czy jest możliwość zakwatereowania? Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt na emaila kris190@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legas
naciagaja na kase za tel.nie warto nikt nie odpisuje nie dzwoni szkoda kasy sprawdzalem kwalifikacje uprawnienia mam doswiadczenie tez kilkuletnie i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEGAS
rachunek za 11 minut rozmowy z praca idealna 150zl i cisza nikt nie dzwoni NACIĄGAJĄ NA KASE NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgodzę się z tym ja też dzwoniłam rozmowa 8 minut ale po dwóch tygodniach odebrałam telefon w sprawie pracy widać pracy dla wszystkich nie ma i logiczne ze nie wszyscy którzy dzwonią wyjadą ale część pewnie oferty dostanie tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzięki portalowi pracaidealna.pl dwa miesiące pracowałam w Norwegii osoby zainteresowane szczegółami proszę o kontakt na klim.agata@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się rekrutowałam na ofertę ze strony http://www.pracanorwegia.pl/ - wszystko przebiegło sprawnie, przede wszystkim rekrutował mnie pracodawca a to już zupełnie inny level niż jakiś pośrednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten portal http://www.pracanorwegia.pl nie rekrutuje sam z siebie, tam są ogłoszenia różnych agencji / firm, które rekrutują po Twoim wysłanym zgłoszeniu, jeśli Twoja aplikacja spełnia wymogi. Dzwonią, umawiają się lub testują język przez telefon, w zależności od firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cv w kilka minut tworza? wiekszej bzdury nie slyszalam . jak mozna byc tak naiwnym????? Norwegia to komuna , ogrromne koszty zycia, inwigilacja , nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ich regulaminu: "Usługodawca tłumaczy CV Usługobiorcy na język norweski; Usługodawca umieszcza przetłumaczone CV Usługobiorcy na portalu IdeelleJobben.no;" to wy kuzwa sami moecie sobie tam swoje cv umiescic , a nie komus za to placic. polacy nie dawajcie sie tak wykorzystywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej z regulamin: Rola Usługodawcy sprowadza się wyłącznie do tłumaczenia CV Usługobiorcy na język norweski oraz publikacji tego CV na portalu IdeelleJobben.no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiec czytajccie ze zrozumieniem regulaminy. Oni wcale nei znajduja pracy , tylko tlumacza cv za grube pieniadze i na 30 dni wrzucaja na strone http://ideellejobben.no/ Bosszzze , nie wierze , ze polacy sa tacy naiwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero szukam pracy w Norwegii i interesują mnie podstawowe informacje: jak ze znajomością języka, czy ang wystarczy do pracy na początek (fizycznej), jak z mieszkaniami, ile kasy na start potrzeba? Będę wdzięczny za informacje praktyczne, coś ala http://www.pracanorwegia.pl/zycie-w-norwegii,2,2,294,197,294 - będę wdzięczny, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś jeszcze inne portale znacie niż ten portal http://www.pracanorwegia.pl? Szukam bardziej pracy w swoim zawodzie - protetyk dentystyczny, a na tym portalu jest mnóstwo ogłoszeń, ale dla innych fachowców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×