Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rysio87

Praca za granicą norwegia

Polecane posty

Gość gość
najlepiej usiąść i puszczać negatywne komentarze jeden niezadowolony klient pisze na róznych wątkach oszczerstwa ja dzwoniłam i pracaidealna i jestem zadowolona choć nie mam jeszcze oferty liczę ze coś się znajdzie zadzwoniłam bo chcę spróbować a jak się nic nie znajdzie to nie będę mieć do nikogo pretensji po prostu ŻYCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magziel55
Nikt nikogo nie namawia na siłę żeby dzownił... chce to dzwoni nie chce to nie! To chyba proste. Zresztą takim jak wy sie nudzi i zadzroscicie. Ja nie mam nic przeciwko zeby taka firma istniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pracaidealna to przecież nie jedyna firma zajmująca się szukaniem pracy pelno jest biur pośredników agencji i ludzie korzystają jednym się udaje a innym nie taka kolej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norwegia to moje marzenie już dzwoniłam do pracaidealna rozmowa byla treściwa nie czułam się zaciągana mam nadzieję ze uda mi się coś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! norwegia to komuna!!! uwazaj na siebie!!zajrza ci w d**e i ukradna dziecko! boze dogi jak mozesz wybrac norwegie od polski a moze uksztaltowali ciebie komunistyczni rodzice polscy 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
norwegia wiele osób o niej marzy nic dziwnego ze pracaidealna wzbudza takie kontrowersje ludzie ktorym się nie uda mogą byc sfrustrowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecka mi nie ukradną bo nie mam jeszcze dzieci a w Polsce siedzie od roku na bezrobociu to czemu mam nie skorzystać z oferty jaka dała mi pracaidealna ? na co mam czekać na zmianę rządu który nic nie zmieni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często to nie jest kwestia wyboru większość z tych ludzi nie ma wyboru szuka pracy w norwegii bo tu jej nie ma to nie znaczy ze w jakimś stopniu rezygnują z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję w Norwegii właśnie dzięki pracaidealna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracaidealna to super portal dużo ludzi dzięki ich pomocy już znalazło pracę i wyjechało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli Norwegia to tylko takie portale jak pracaidealna w ciemno jechać nie radzę można szybko wrócić cięzko jest znaleźć pracę lepiej jechać jak ma się juz coś zaklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też postanowiłam zadzwonić do pracaidealna.pl mają dobre opinie i dużo osób pisze ze już pracę znalazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również szukam pracy w Norwegii dzwoniłam już do pracaidealna i mam już przygotowane cv teraz czekam na jakieś propozycje ludzie piszą ze dostają oferty więc chyba i ja dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam do wakacji i też chce wyjechać zadzwonię do nich w maju to moze do kawacji coś się znajdzie teraz muszę skończyć szkolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znalazłam pracę dzięki temu ze do nich zadzwoniłam dziś już pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto już pracuje przez pracaidealna?? jakie stanowiska i pensje napiszcie coś sama się waham czy do nich zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ofertę od nich ale pracę mam zacząć od kwietnia więc w zasadzie nic jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie do nich dzwoniłam skusiły mnie wszystkie opinie na stronie pracaidealna.pl postanowialm spróbować szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wszyscy którzy wyjechali przez portal pracaidealna dobrze mówią po Norwesku ? to mało popularny u nas język ciekawi mnie jak się dogadują wyjeżdzajacy tam Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wszystkie pozytywne komentarze pisze jedna i ta sama osoba. co ciekawe, ci wszyscy co pracuje pisza w takich godzinach, ze powinni byc w pracy - halo? Tak pracuje, ze siedza na kafe? ciekawe. Oszusci zakladaja tematy i sami pisza pozytywne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro portal funkcjonuje i ludzie piszą to chyba faktycznie wyjezdżają a komentarze są przecież w różnych godzinach teraz można pisać nawet z telefonu tez chcę do nich zadzwonić ale jeszcze nie do końca jestem przekonana czy chcę wyjechać czekam na jedną ofertą z kraju jak wypali zostaje jak nie uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w norwegii i tu się dopiero uczę języka ale jak wyjezdzałam dobrze mówiłam po angielsku to wystarczyło zeby się porozumieć ale zawsze w językiem łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez do nich dzwoniłam i bardzo pozytywne wrażenia rozmowa szybko i na temat mam już cv i czekam teraz na oferty skoro ludzie znajduję to i ja znajdę pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten portal noramlnie funkcjonuje ja do nich dzwonilam po jakimś czasie miałam telefon z propozycją pracę ale ostatecznie nie zdecydowałam się bo w międzyczasie tu dostałam pracę zawsze to swój kraj ale jak bym nie miał nic bo bym się pewnie zdecydowała na wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracaidealna.pl nie polecam probowalem i bardzo sie zawiodlem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo czekaliście oferty pracy po telefonie do pracaidealna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ciekawy portal mają dużo pozytywnych opinii wiec chyba warto skorzystać z ich oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie!!! WSZYSTKIE pozytywne opinie o pracy(rzekomo)idealnej to komenty wystawine przez nich samych ale PAMIETAJCIE: to oszusci i wielka sciama!!!! nie dajcie sie nabrac na ich "profesjonalizm"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie hejtujcie tak jak komuś się nie udało dostać pracy to nie powód żeby kogoś wyzywać od oszustów może nie każdy ma odpowiednie kwalifikacje albo szuka pracy niezgodnej ze swoimi umiejętnościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o zamknięcie tego tematu. Żerowanie na zdesperowanych pozbawionych perspektyw ludziach jest po prostu obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×