Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rysio87

Praca za granicą norwegia

Polecane posty

Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a znajdzie sie prace 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, ale oszustwo. W NO niestety juz nie latwo z praca, chyba ze jestes specjalista i znasz jezyk...co za bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoniłem do pracaidealna rozmowa trwała kilka minut teraz mam już cv przetłumaczone i umieszczone na portalu dla pracodawców zostaje mi czekać na oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama do nich dzwoniłam wszystko ok mogę polecić pracaidealna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo się ostatnio pisze o tym portalu to i ja postanowiłam skorzystać bo tak się składa ze niedawno straciłam pracę a innej znaleźć nie mogę wiec też zadzwoniłam to pracaidealna zobaczymy czy coś się dla mnie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam pracę dzięki temu portalowi jestem opiekunką do dziecka co prawda pracuję u Polaka tu mieszkającego ale z wynagrodzenia jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinKasz
W Norwegii zarabia sie o wiele więcej niż w Polsce... ja sam pracuję w NO a teraz jestem na urolopie w domu w Polsce.. pracę znalazłem dzięki pracaidealna.pl jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze w Norwegi zarabia sie wiele wiecej ale zycie i wszyskto inne jest tez bardzo duzo drozsze. Dla porownania mieszakm w Se jablka 1 kg cena 10 zl do 20 zl. Tych za 10 zl nie chce za darmo. Adwokado te co ja kupuje 7 zl. Dobre buty skorzane od 450 zl zimowe nawet 1000 zl. Fryzjer same obciecie wlosow 200 zl. Norwegia jest jescze drorsza od Szawecji. Zarobki sa dopasowane do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w norwegii jest życie droższe ale i zarobki nieporównywalne przecież nawet jak się 20 procent pensji odłoży to się opłaca jechac jestem już po tel do pracaidealna mam nadzieję ze coś się dla mnie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chętnie wyjadę tu już pół roku pracy szukam i nic moze za granicą mi się poszczęści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole nie trzeba bylo dospuscic do komuny glupi ludzie!!!!! a teraz macie to gowno z****** co wam komunisci w**********i w klamstawach k***a mac kiedy wy zrozumiecie ze polska zniszczona na 10000 lat!!!!!!! za pozno!!!!!!!!!! srac sie chce!!!!! abyscie zrozumieli ze taki efekt tzw rownosci ludzkiej zaklamanego sk***ysnkiego s****wa!!! a do tego jeszcze w usa tez chca tak zrobic ja k***a juz nie moge z ta zazsrana glupota ludzka!!!!! przeciez zrozumcie ze ludzie nie sa i nie beda nigdy rowni! 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie by bylo jakby osoby, ktore dzwonily albo dostaly prace, albo juz pracuja podzielily sie swoja historia z innymi, zeby wszyscy mieli jasnosc, ze nie jest to jedno wielkie oszustwo. dla zainteresowanych wysylam swojego maila: agenturachaosu@gmail.com pozdrawiam Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuwak7
Ok miesiąca temu zadzwoniłem do portalu, rozmowa przebiegła dość szybko- 12 min x 4zł no spoko za 48zł mam CV po norwesku :D opłaca się nawet bardzo. Nie znam norweskiego, a angielski takooo- dogadać się dogadam z prostym czlowiekiem. Po tygodniu zadzwonił do mnie facet z Norwegii był to polak ktry m swoja firme budowalna i szukał polaków do pracy.. wyjechalem i mam sie dobrze, dostaje 174korony za godzine, soboty i niedziele wolne, chyba ze chce pracowac to platne 100% więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queen12345
coraz wiecej osob sie wypowiada na forach ze dzieki pracaidealna.pl znalazło robote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również dzwoniłam do pracaidealna jestem zaskoczona i to pozytywnie bo po 3 dniach już dostałam propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norwegia to strasznie drogi kraj, ponad połowa pensji idzie na podatki i koszty utrzymania, te wysokie zarobki brutto dają mylny obraz norweskiej rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to odpowiedzi odnosnie pracy idealnej to KRYPTO REKLAMA! nie nabierajcie sie ludziska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zamian za PEWNA prace w norwegii (najlepiej dla pary) dam namiar do plantatora truskawek w okolicy Leny, mowi po polsku! kontakt: alt.dq-7n3xnx7yopmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
norwegia to teraz najlepszy kierunek też zamierzam zadzwonić do pracaidealna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gesen
Wiele osób na forach wypowiada się o tym portalu w bardzo pozytywny sposob... czemu nie wierzyc im??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esop4
Tutaj siedzą i te wszystkie zbędne komentarze piszą zazdrośni... Sami mogli by zadzwonić i sami by wiedzieli czy portal pracaidealna.pl to oszuści czy nie :/ denerwuje mnie takie pisanie, nie wiesz to sie nie udzielaj... Zresztą na wielu forach jest sporo opinii o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZygMunt223
Ja również znalazłem pracę dzięki pracaidealna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekL33
Może i kryptorekama ale mnie to nie obchodzi ja piszę z własnego doswiadczenia ;) zadzwonilem, pogadałem i mam pracę ;) i jestem zadowolony i mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdolę, przestań juz spamować o tej pracyidealnej! wszystkie wypowiedzi na forach pisze jedna i ta sama osoba! szukaj frajerów gdzie indziej idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekar
po czym twierdzisz, że wypowiedzi pisze jedna i ta sama osoba? Daj już spokój, może faktycznie korzystały z tej strony i się wypowiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co, mam ci podpowiadać jak pisać żeby inni się nie poznali że to wszystko wychodzi od jednej osoby? :D to po pierwsze nie podawaj wszędzie pracaidealna.pl bo to takie sztuczne że aż boli :D no i jeszcze te komentarze w tym samym stylu i wszytkie słodko-pierdzące :D oj januszu i tak sie nie nauczysz marketingu szeptanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta66a
ta strona ma na prawde duzo pozytywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annatomas
póki co ja sama zbieram informacje na ich temat, jak się dowiem więcej to będę wiedziała :) a wasze hejty nie sa nikomu potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×