Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Lenna22 ty mnie zaskakujesz z ta beta ;-) Ja jak nie miałam długo @ to dwa razy śmigałam na betę ;-) Kobieto masz cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi1 dlaczego nie idziecie prywatnie do lekarza przeważnie przyjmują w swoich prywatnych gabinetach nawet do 22,czym prędzej tym lepiej,wiem ze to kosztuje ale ja już nawet nie liczę ile wydaje ważne by było wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam takie glutki. Kiedyś już tak miałam. Pamiętam żeby mój kochany tez coś dostał bo kiedyś tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no rozumiem, a ta grzybica to jest najgorsze dziadostwo, jak sie przyplącze to wraca co chwile i to z powietrza, masakra... Iczozord Ty jestes najbardziej wtajemniczona, czy ten estradiol u mnie to jest okej? czy mam sie martwic? bo jakos mi to nie daje spokoju :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord nic nie szkodzi,mozna sie pomylic :)) A ja chyba znowu mam owulacje...31 dc...sluz taki jak plodny,,,pomijam fakt,ze znowu mam rozne cykle ale mozna tak?? Juz mnie nic nie zdziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka nie mam zielonego pojecia od czego to zalezy ale ja czasmi dzien lub dwa przed @ mam śluz ciągnący przezroczysty dużo...hmm zastanawiam się czy tak późno można mieć dni płodne?Zaznaczam ze mam długie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przed okresem pojawia sie czasami śluz rozciagliwy, to kwestia zmiany hormonów a nie owulacji:) ale u Ciebie Justyneczka to co sie dzieje z cyklami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 chyba to o to chodzi masz racje bo nie zawsze tak mam ale zdarza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie od 17dc az do @ ciągle pobolewa podbrzusze mam tak od 4 cykli,pytałam gin ale twierdzi ze tak czasami bywa hmm ale czemu? jest to troszkę denerwujące czuje ciągle napięcie w podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni bo to tak jest , ja tez tak mam a nawet czasami pierwszego dnia okresu widac rozciagliwy sluz zmieszany z krwią...zawsze jak sie dzien czasami dwa pojawia nawet minimalna ilosc rozciagliwego sluzu to wiem ze idzie okres :) ktos tu kiedy tłumaczył ze to kwestia którys hormonów ale nie powtorze Ci których bo nie pamietam:P ale wiem ze tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ostatnio po tym śluzie poznaje,ze nadchodzi krwawa kumpela ;-) Może teraz odczuwam owu bo przed ciążą biochemiczna nic nie czułam później coś się poprzestawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja zauwazylam, ze jak moj M jest w owu to wtedy od owu do @ czuje a to kłocie a to ciagniecie i wgole cuda wianki a jak go nie ma i wiem ze nic z tego to nic kompletnie mnie nie boli i nie ciagnie, wydaje mi sie ze to wlasnie zasługa naszej cudownej psychiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 tez mi sie wydaje,ze to nasza psychika mój przyjechał w weekend i ciągle wydawało mi się ze mam owu nawet śluz mi wystąpił a jak pojechał to znikł i bądź tutaj człowieku mądry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni no wlasnie tak to jest z nasza psychika, ja tez zauwazylam ze jak psychika dojdzie do głosu to organizm mój świruje... tylko jak tu tak całkiem wyluzowac zeby psychika odpuściła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 ja miałam nie świrować ale jak zobaczyłam ten śluz to chciałam tego tamtego ale mój zasypiał na stojąco i byłam zła jak osa,ale teraz to już nie wiem czy była owu czy to ja świruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni wiem że prywatnie jest najlepiej.. Ja tego zdania też jestem bo sama tak robię.. Ale ten mój twierdzi że najpierw chce spróbować tam i powiedział mi dziś po pracy że być może będzie miał wolne także oby dostał ten jeden dzień wolnego bo normalnie nie wyrabiam.. Ale widać po nim że się tym wszystkim przejmuje.. :( Wspieram go i wgl ale widać że to mu chyba nic nie daje.. Już nie wiem jak mu pomóc bo nie lubię jak jest w takim stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi1 zarejestruj go sama do lekarza prywatnie będzie z głowy,a tak ciągle on się stresuje.Wiem jak to jest z naszymi facetami mój T tez nie chce chodzić prywatnie ja tego nie rozumiem bo sama w ostatnim miesiącu odwiedziłam 3 razy gina i mój mi towarzyszył,a wizyta 150zł ale jak mam go zaciągnąć do lekarza to ciężko mi idzie ;-) Jak ja nic nie zrobię to zerowe szanse by poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylam na luteinie i estrogenie,wydawaloby sie ze cykle sie normuja ( a wczesniej mialam od 18 do 42 dni dla przypomnienia) a tu juz 32 dc i ani widu ani slychu @... wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem nowa w tym temacie . Zmierzajac do tematu chcialabym sie zapytac jakie mialyscie objawy implantacji wtedy kiedy jeszcze nie wiedzialyscie ze to ciaza. Mnie nie pokoji plamienie jasno rozowe cos od brazu . Bylo jedno razowe. Nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam. Staramy sie z partnerem 2 cykl....ale to plamienie wystapilo w 16dc czy mozliwe zeby to byla implantacja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni wiem ze tak byłoby łatwiej i szybciej ale nie lubię cos mu robić na przekór.. Dzis powinien widzieć czy jutro ma wolne czy nie także pozyjemy zobaczymy.. Oby dostał ten dzien wolny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka Ty jakies badania robiłas bo nie pamietam:P blondi dzisiaj juz bedziecie wiedzieli czy ma jutro wolne, jak nie dostanie to zapisz go prywatnie, albo zadzwon do przychodni i spytaj o inne godziny... nie przejmuj sie tym ze robisz na przekór czy cos, bo im szybciej rozwiazecie ten problem to szybciej zobczysz usmiech na jego twarzy a tak to on poprostu sie meczy a dodatkowo na bank boi sie co mu lekarz powie... a to ze on sie tym strasznie przejmuje to ja sie wcale nie dziwie... bo w tym momencie od jego zabiegu bedzie zalezalo to czy bedziecie miec naturalnie dzieci, on o tym doskonale wie... wiec im szybciej zaczniecie ta walke tym lepiej... a pozatym nie zostawiaj go samego z tym, w tej sytuacji to Tobie jest łatwiej dzwonic i pytac i załatwiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka tak wiem ze mi jest łatwiej to załatwić i wgl.. Ale poczekam do weczra i zobacze co mi powie.. Mam nadzieję ze bedzie miał wolne bo przeciez świat sie nie zawału jak jeden dzien go nie będzie w pracy.. No i co do niego to masz racje i ja mu sie tez ni dziwie ze sie zamartwia i wgl bo on bardzo chce mieć dzieci a teraz to wszystko zalerzy od niego i ta świadomość bardzo go przerasta... Trzeba byc dobrej myśli i trzymać kciuki żeby szef dal wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi pewnie ze nic sie nie stanie jak jeden dzien go nie bedzie w pracy ale wes to wytłumacz szefowi, moj M miał juz kilku szefów i wiem jak to jest... chyba zalezy do jego humoru czy pojdzie pracownikowi na reke czy nie, masakra... to czekamy na wiesci wieczorem... blondi oczywiscie ze mu ciezko i to bardziej niz to widac na zewnatrz, ale oczywiscie ze bedzie dobrze i trzeba myslec pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi nie ma na co czekać czym szybciej tym lepiej ;-) Lenna a u ciebie wyjaśniło się czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wiem ze czym prędzej tym lepiej dla niego, dla nas tylko najpierw niech ten sam próbuje cos załatwić bo on nie lubi jak ktos mu wchodzi w drogę i go wyrecza a zwłaszcza w takich sprawach on jest taki ze musi sam wszystko załatwiać a juz zwłaszcza takie sprawy.. Blondyneczka jak będę cos wiedzxialana pewno dam znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Tak robilam,ft3,4 estrogeny i inne...wszystko w normie,..taka uroda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej dziewczyny :-) dzisiaj była obrona no i zdałam na 5 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×