Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Lenna22
Gratulacje dla przyszłych mamuś:* nam też się dziewczynki niedługo uda zobaczycie:* trzeba zapomnieć o wszystkim i samo przyjdzie ja i tak chyba płodnych w tym cyklu nie wylicze bo jak same wiecie nie są już regularne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w tym cyklu nie liczę na cud tym bardziej ze dalej walczę z grypą kaszel mi został straszny a w środę juz do pracy :( w nowym cyklu czeka mnie kuracja antybakteryjna wiec pewnie też się nie uda zrobić monitoringu :( Ale dobre to ze niedługo święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord tak jak mowisz,kazda pora ma plusy i minusy.Synka rodzilam w grudniu,kurtke nosilam swojego chlopaka :p nikt nawet nie widzial ze mam brzuch np.w autobusie czy innych miejscach.Hmm...pozyjemy zobaczymy.Narazie jestem w 3 dc wiec jeszcze troche na jajo musze poczekac,a jakby sie udalo teraz to moj synek mialby fajny prezent na urodziny.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord, Evi - dziękuję:* teraz to właśnie 8 tydzień u mnie. mogłabym iść do innego lekarza jutro, ale dwa dni mnie już nie zbawią chyba. Gyby było ok to i tak w czw chciałabym jechać do tego lekarza, a USG w ciągu 3 dni 2 razy to chyba średnio. Nie wiem, może to leki tak na mnie działają depresyjnie, bo nie wiem co się ze mną dzieje. Tak bym chciała to serduszko jeszcze usłyszeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenna a ile Ci się @ spóźniła ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Po 4 dniach spóźnienia @ przyszła niestety!!! ale nie odpuszczam i za was dziewczyny tez 3mam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
11 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
No to możemy sobie podać dłoń ;) Mi się spóźniła 10 dni ; ( Ale kochane, w końcu nam się uda ! ♡ Trzymam kciuki za nas wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Lena22 moze jestes w ciąży? mi sie spoźnił 4 dni jak widzisz ja miałam plamienia,które pewnie zapowiadały @ która przyszła chodziaz nigdy wcześniej tak nie miałam coś mi sie zdaje,ze to mogło byc wywołane stresem jak sie bardzo czegos chce to organizm plata figle, pewnie sama instynktownie tak tej @nie chciałam,ze sie spóźniła achhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
nie ja robiłam bete i na 100% nie jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no pewnie że się uda jeszcze będziemy tu opowiadać jakie to nam dokuczają dolegliwości ciążowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia123
Mnie już kaszel 2 miesiące meczy, co przejdzie trochę to znowu wraca. Czuje ze za chwile okres dostanę takie napięcie podbrzusza i lekki ból. I śluzu mam sporo zalewa mnie poprostu taki wodnisty . I poraź kolejny zaszłam po pierwszym strzale z tyłozgięciem macicy, na to nie ma reguły. Dzięki za gratulacje i trzymam kciuki za was!!! Mam zwolnienie do piątku myślicie że gin mi przedłuży??? 2 miesiące temu poronilam s prace mam ciezka musze dźwigać itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę ze troszkę sie po zmieniało i sa nowe mamusie :-D Gratulacje dla tych pań które juz maja w sobie tą upragnioną fasolke i trzymam kciuki za resztę dziewczyn aby w końcu zobaczyly te II kreseczki :-* No a u mnie jak naradzie bez zmian ale pókimojj mąż nie zrobi badan itp itd to ja w tym czasie biorę sie za siebie i zaczne jakies cwiczonka bo w końcu juz niedługo wiosna a później lato ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dziewczyny dzisiaj skończył mi sie okres a plecy w dolnej części strasznie bolą i podbrzusze miała któtaś z was tak? No bo przed @ to rozumiem ale po...tego już nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dziewczyny boli mnie brzuch i dolna część pleców bardzo a właśnie dzisiaj mi @ skończył i nie wiem co jest grane miała któraś tak? no bo przed@ to tak ale po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna nie nakręcaj się niepotrzebnie ale jesli objawy nie ustaną to zrób test :) Niektóre kobiety krwawią w ciąży jak w trakcie normalnej miesiączki, ale to jest rzadkość. x A co do brania antybiotyków w trakcie owulacji, przeziębienia i osłabienia - paradoksalnie to może nawet pomóc. nest nawet taka metoda "leczenia", że kobieta w okolicach owulacji powinna intensywniej pracować, zmęczyć się i wtedy szansa na zapłodnienie rośnie. Ostatnio potwierdził to przypadek mojej koleżanki, która w owulację brała antybiotyk po czym tydzień temu usłyszała radosną nowinę. Lekarz potwierdził, że czasami takie osłabienie może być wręcz pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ale ja byłam na becie i niemożliwe jest to żebym była w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
pytam bo może któraś z dziewczyn też tak miała a jak wpisuje w internecie objawy żeby sie coś dowiedzieć więcej to mi wyskakuje właśnie że to objawy ciążzy a to niemożliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro niemożliwe to poczekaj spokojnie, może miesiączka przejdzie jeszcze swoją reaktywacje ;) czasami tak bywa, a może to jednorazowa anomalia. Z tego co się orientuję, to wszystkimi odstępstwami od typowych naszych cykli powinnyśmy sie niepokoić dopiero jak zaczną się powtarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny byłam u gina i jest maluśki pęcherzyk ciązowy powiedzial ze 2 tygodniowy ale nie wiem co to znaczy i kazal przyjsc dopiero za miesiac :/ i tylko witaminy lykac a ja za ten czas zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no tylko ciekawa jestem czym to jest spowodowane bo siedzieć mi niedaje tak mnie plecy bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi czy jesli dostalam @ dzien przed terminem czyli 27dnia i trwał to tylko 3,5 dnia i było słabsze niż zwykle a tez zawsze krwawilam 5-6dni i tez zawsze mocne mialam i teraz jestem w 15dc i jakoś tak dziwnie sie czuje i tez odbija mi sie ciągle wymiotami ale nie wymiotuje i boli mnie w podbrzuszu z prawej strony no i czesciej niz zwykle chodze do toalety, to mogło by cos znaczyć czy nic z tych rzeczy? A i dodam ze od 1,5miesiaca biorę kwas foliowy no i niestety moj ukochany ma żylaki powrózka nasiennego (i jakby co w tym miesiącu bierze sie za pozbycie tego). Czy jeśli facet ma te żylaki a kobieta jest zdrowa i wgl to i tak nie da sie zajść w ciaze? Proszę o zrozumienie bo sama nie wiem jak to z tym wszystkim jest.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu to znaczy ze jestes w okolo 4 tyg ciąży. Odpoczywaj i idź do ginekologa za 2-3 tyg. Gratulacje :) Lena mnie tak plecki napieprzały za przeproszeniem w pierwszej ciąży ale moze to byc spowodowane roznymi rzeczami. Zrob sobie kilka cwiczen na kregoslup (w internecie znajdziesz dużo). blondi raczej się nie doszukuj objawów ciąży skoro był okres, ja też kiedyś miałam okres 6 dniowy a później nagle się skrócił do 4, nasze organizmy się zmieniają z wiekiem. Oczywiście teoretycznie możliwa jest sytuacja że nawet w ciąży masz coś ala okres więc jesli chcesz to zrób test, ale my Ci tu raczej nie powiemy co to może być ;-) A w ciążę zachodziły już pary którym lekarz dawał 0% szans także nie ma rzeczy niemożliwych. Z drugiej strony niektóre zupełnie zdrowe pary zajsc nie mogą, bądź tu człowieku mądrym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki iczozord :) a myslisz ze wszystko jest w porządku, jak gin mi pokazal zdjecie to byla taka milimetrowa kropka, jak by mi nie pokazal to nawet bym jej nie zauwazyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giściu na tym etapie to trudno powiedzieć bo tak jak piszesz jest tylko kropka - nie da sie sprawdzić tętna, wymiarów itp, ale na pocieszenie powiem, że u niejednej dziewczyny nic by nie było jeszcze widać także nie denerwuj się, czekaj (choć wiemy że czekanie jest najgorsze) i melduj czego się dowiesz na następnej wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tylko ze ja @ mialam 20 stycznia :/ ale mam dłuzsze cykle i mysle ze owu mogla byc w granicach 20dc i licząc od @ to powinien byc 6 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
a ja mam teraz jakieś brązowe plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord nie no testu nie będę robiła bo tez myślę ze jak @ byla to ciąży nie ma choć wiem ze nie jedna moja bratowa w ciąży na poczatku miała ala okres ale ja tam sie nie doszukuje tego tak tylko spytalam. A nie wiedzialam ze dlugosc krwawienia moze z wiekiem sie zmienić. Czyli jeśli ten moj ma te żylaki to moze czasem sie udać? Czy wgl kapletnie sie nie da dupuki sie tego nie pozbedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi nie wiem, nie znam sie, nie jestem lekarzem ale generalnie uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych :) Ja obserwuję u siebie co kilka lat lub kilanaście miesięcy jakąś zmianę - mocniejsze/słabsze bóle miesiączkowe, mocniejsze/słabsze bóle okołoowulacyjne, zmianę w śluzie itp itd, Też zmiany w długości cykli i krwawienia :) Gościu nie licz od miesiączki bo to nie będzie miarodajne. Od miesiączki to sobie możesz liczyć jak masz cykle 28dniowe i owulację w 14 dniu, wtedy powinnaś mieć 6 tydz.Jesteś pewna, że owulacja była 20dc? Skąd ta pewność? Obserwujesz temperaturę, miałaś monitoring albo robiłaś testy owulacyjne? Pytam bo owulacja może z jakichś powodów się przesuwać. Tak jak pisałam wcześniej raczej licz od owulacji czas + 2 tyg, to powinno być bardziej miarodajne. Ale jeśli nei masz pewności kiedy była owulacja to o faktycznym wieku ciąży powie Ci wielkość zarodka, jak będzie prawidłowo przybierał na wielkości. Na USG koniecznie powiedz lekarzowi, że masz długie cykle, żeby Cię nie stresował, że pęcherzyk za mały, bo przecież zaszłaś w ciążę na pewno później niz 14dc a tak wylicza to zawsze komputerek z USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×