Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Agus no tak mi sie wydaje co do tego leczenia, bo moze gdyby to byla jakas zwylka infekcja to kilka dni i po sprawie i nawet jak sie zrobi przerwe to wydaje sie ze nic sie nie stanie a Ty masz ta infekcje mieszana, wiec i bakterie i grzyby i nie bardzo wiem co by bylo gdybys zrobila przerwe bo leczenie dlugie az 12 dni, moze nic by nie bylo a moze przeszkodziloby to w zaplodbieniu, zagniezdzeniu czy czyms innym... no ciezko powiedziec, trzebaby neta przewertowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Spokojnie dziewczyny. Zamyslona ja szyjki nie badalam bo się na tym nie znam tylko ci powiem ze dzień przed planowana @ zaczęło mnie zalewać śluzem wodnistym a w środku był biały grudkowaty. Każda inaczej ma więc nie sugeruj się mną bo w moim przypadku to się tragicznie skończyło niestety ale tobie życzę dzidzi (nie dwóch kresek bo dwie kreski To nie wszystko) obyś za ok 3 tyg Zobaczyła bijące serduszko:-) Dziewczyny dziękuję za wsparcie i odpowiedzi, mężowi o takim czymś nie będę opowiadać bo to facet a wy rozumiecie :-) Reni kochana będzie dobrze :-) a czemu twój mąż tylko w weekendy jest? Współczuje ci bo nie ma to jak wsparcie bliskiej osoby, chociaż sama jego obecność a samej to...Szkoda gadać wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ma prace w piątek wraca a w poniedziałek wyjeżdża :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Hej dziewczyny :) Pisalam kiedys z Wami chwile jeszcze na starym watku, chyba pod nickiem malutka ale pewnosci nie mam ;) Mniejsza o to ;) W kazdym razie chcialabym Wam cos poradzic :) Ja wiem, ze latwo powiedziec, ale... wyluzujcie, serio :) Ja w lutym odpuscilam starania, poszlam na silownie, spodobalo mi sie, stwierdzilam, ze to jednak jeszcze nie czas na ciaze, po prostu juz nie chcialam zachodzic w tym okresie, tylko za rok, dwa, moze trzy lata. Tylko, ze sie nadal nie zabezpieczalam, nie mialam czasu isc po recepte, stwierdzilam, ze skoro tyle czasu sie nie udalo, to teraz tez nie. Mialam tylko uwazac i nie kochac sie w dni plodne. Ale ze przestalam codziennie po kilka razy sprawdzac kalendarz, to jakos przegapilam kiedy te dni mialy nastapic, a ze moj facet byl wyjatkowo napalony, to ja tez szlam na zywiol, nie myslac za wiele. Efekt? Dzis zobaczylam dwie kreseczki na 3 dni przed domniemanym okresem - cykle mam nieregularne, wiec ciezko stwierdzic tak naprawde, moze to juz jest ten termin jednak. Za tydzien mam pierwsza wizyte u gin. Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie gladko i za 9 m-cy urodze calego i zdrowego dzidziusia. I Wam zycze tego samego Dziewczynki :) Naprawde, nie myslcie obsesyjnie, bo to tylko wszystko utrudnia. POWODZENIA ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia te czarne skrzepiki to endometrium. A krwi może wydawać się tak dużo, obiektywnie pewnie aż tyle nie jest. Błona macicy szybko się rozpulchnia i stąd większa ilość tej wydzieliny. Musisz spokojnie poczekać ale rozumiem, że chcesz, żeby się skończyło. Pamiętm jak ja krwawiłam 4 czy 5 tyg przy tym moim torbielu czy guzie (czort wie co to było) i już dostawałam do głowy. x szyjki nie warto sprawdzać jako objawu ciąży. Z doświadczenia wiem, że wyraźne zmiany można w niej zaobserwować dość późno, w 2-3 mc ciąży. A można nabawić się infekcji lub zbytnim jej tykanim spowodować niepotrzebne jej skurcze. x WIOSNA? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym pomaga wyluzowanie się innym nie. ja przez 1.5 roku nie myśląc o ciąży jechałam na spątanie i co bez efektów wiec nie wiem co jest lepsze?! Blondyneczka masz race przeszukam sobie neta i poczytam wiesz podchodzę do tego tak bo nie odczuwam żadnych dolegliwości i pani doktor powiedziala w sumie ze trochę jest stan zapalny ale nie mocny na całe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mam 2 latków
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178486/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Justa gratulacje!! Moja teściowa mi mówiła ze w najbardziej nieodpowiednim czasie zajde w ciążę i urodze. Tak jest. Mojej mamie ile mojej teściowej przytrafiło się koło 40 dziecko. Mój brat ma 6 lat a moja starsza córka 4 :-) także moja mama została mama a za 2 lata babcia :-) Tylko ja kolo 40 bym nie chciała chyba dziecka... Trochę za późno ale co będzie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
taaak ja 2 lata byłam na spontanie i co mi to dało... Gdybym nie zaczęła brać leków to o dziecku mogła bym pomarzyć więc teksty wyluzujcie będzie co będzie nie w każdym przypadku się sprawdza. Kamilusia gdyby coś się działo niepokojącego to jedź na izbę lepiej dmuchać na zimne... bardzo mi przykro z Twojego powodu bo jak wiesz jest nas wiele które straciły swoje aniołki ale pamiętaj że musimy walczyć... Myślę że iczozord jest tutaj najlepszym przykładem że warto walczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Czesc dziewczyny. Zrobilam przed chwila test z takiej odrobiny moczu i to nie porannego. I wyszedl mi taki cien cienia po ok 3 minutach. Nie musze sie jakos specjalnie przypatrywac bo widac go nawet z dalsza. Dodalabym wam zdjecie tylko nei wiem jak to zrobic na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka1986
Myszka, w ciązy jesteś, gratulacje! zrób jutro nowy test albo bete najlepiej :) Ja dziś mam mdłości i ból brzucha taki jak z pierwszym dzieckiem na poczatku ciąży. u mnie dziś 26 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Zmyślona ja miałam to samo i to jest ciąża gratulacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Gratuluje dla kolejnej zaciazonej :) wiosna czyni cuda :) ehh zeby i mi to szczescie przynosla ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Dziewczyny juz jestem po becie. pobieglam od razu. Czekam na wynik do 13. Strasznie sie denerwuje bo jak poczytalam co przezywa Kamilusia to az mi dziwnie w zoladku z nerwow. a co jesli beta nie wyjdzie dodatnia a ta druga kreska to blad testu ? :( Ciagle mam przeczucie ze dostane okres :( Dzis 27 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka juz wszystko wiem będę brała Pimafucin w czasie dni płodnych a przy tym leku można współżyć tak jest w ulotce napisane i na dodatek nie wpływa on na owulacje więc nie widzę przeciwwskazań do moich starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Zamyslona to nie jest błąd testu jesteś w ciąży!! Gratulacje kochana, dbaj teraz o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Dziewczyny o 13 bede miala wyniki beta w internecie na stronie poradni. A po 15 do odebrania osobiscie. Moj jeszcze nic nie wiem. I niech poki co tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka1986
Myszko, robiłaś w diagnostyce że tak szybko? jeśli mogę wiedzieć ile teraz beta kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczyny wyluzowanie pomaga wielu osobom przecież, ale tym zdrowym u których problem siedzi w głowie (cokolwiek to znaczy :P) x wowoowowowowooooooooowwww mamy mamuśkę gratulacjeeeeeeeeeeeee :D Myszka leż, pachnij, jedz owoce i warzywka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Tak, tak. robilam w diagnostyce. Placilam 28 zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie doradzajcie tej bety jak nie ma potrzeby, to nie jest dobry pomysł bo sie człowiek tylko stresuje i zastanawia potem : czy nie za mała, czy nie za duża, czemu tak szybko rośnie, czy dobrze rośnie, czemu wychodzi że jestem w innym tygodniu niz wychodzi z OM ehhh :D Test jest ewidentnie pozytywny, nie ma już co analizowac, zastanawiać się czy to błąd czy nie błąd :) Moje pierwsze pozytywne testy wychodziły tak słabe, że w życiu nie byłoby ich widać na zdjęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
A co do lezenia. Nie da sie :D Teraz jestem w pracy. A w czwartek czeka mnie nocka :( Choc tak jak mowie na ciaze sie jeszcze nei nakrecam dopoki nie bedzie wynikow tej bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny byłam po wyniki i jeszcze nie było :-( W innych laboratoriach wynik jest w tym samym dniu a u mnie jeszcze nie ma ajaj człowiek się stresuje Myszko moje gratulacje ;-) Ja widzę dwie kreseczki,nie stresuj się jestes ewidentnie w ciąży !!!! może nas odczarujesz kochana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka1986
Ja się wybieram w czwartek na betę do Diagnostyki właśnie. Myszko, raz jeszcze gratulacje. Będzie dziewczynka tak myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka przestań! Pac! (pacnęłam Cię) Jak bete bedziesz miała to sie bedziesz zastanawiać czy nie za niska albo nie za wysoka i dalej martwić? Kobietooooo. Czekałaś na taki wynik, ciesz się nim i przestań analizować :) I oszczędzaj się ile wlezie, nawet jak będziesz dobrze się czuć - trzeba dać dzidziusiowi dobrze się zagnieździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Ok dziewczynki. Chyba macie racje :) Napisze po 13 jaka ta beta :) Ide po soczek pomaranczowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×