Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kasik929
Slonce za oknem, kolejne kobietki w ciazy super! Tera mnie czarowac przesyłać te fluidy :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Dziewczyny mam bete. Wynik 28,55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Wiec mamy mamuske :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
To masz o wiele wyższa niż ja miałam. Gratuluję dzidzi i powtórz za dwa dni. Ja Powtórzyłam po 6 dniach i się rozczarowalam i do siebie nie mogłam dojść. Powtórz dobrze ci radzę :-) i kwas foliowy bierz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Kwas foliowy biore od miesiaca. Bete pewnie powtorze. Pisalam do swojej gin i pow zebym przyszla za dwa tyg bo juz bedzie widac serduszko a jesli cos mnie niepokoi to jutro. Wiec zapisalam sie juz na jutro :) Piersi daja mi sie coraz czesciej i coraz bardziej we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jest sens powtarzać te betę? Co to zmieni? Może tylko dodać stresu bo człowiek analizuje te wyniki i bierze pod lupę każdą cyferkę :) Serdeczne gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka1986
Myszko, jutro nie zobaczy kompletnie nic. Bo to będzie Twój 28dc? Za wcześnie myśle. A serduszko zwykle około 7tc już widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Ja wiem. Tylko pisalam gin ze boli mnie mocno podbrzusze i krzyz wiec kazala przyjsc jutro. Pewnie zbada tak ogolnie. Sprawdzi stan szyjki itp. Wiem ze na usg i tak nic nie zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka1986
Brzuch Cię boli jak na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
No mniej wiecej tak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Jak cie boli jak na okres i nie jest to mocny ból to się nie martw. W końcu jesteś w terminie miesiączki i może boleć, mnie w każdej ciąży bolało a później przestało. To chyba normalne ale jeśli ból nie ustąpi za parę dni to idź do lekarza. Da ci luteine a to nie zaszkodzi :-) Nie martw się na zapas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Teraz widze za jak caly czas mialam sucho, tak nagle jak sie podcieram po siku to mam taka wydzieline bialo-zolta w nieduzych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
zamyślona ja też tak miałam i wzięłam sobie nospe i było już ok ... Ja bym chyba nie poszła jednak tak szybko do gina... zresztą mój też umówił mnie 2 tyg po pozytywnym teście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Zamyslona juz kiedyś chciałam ci napisać ze pewnie jesteś w ciąży bo prawie takie same objawy miałyśmy ale wiesz nie chciałam ci robić nadzieji ;-) podejrzewam jak teraz się czujesz, szczęście niesamowite a jednocześnie pewnie serce ci wali jak tylko o tym pomyślisz :-) wspaniałe uczucie cieszymy się razem z tobą :-) a twój mąż juz wie? jak zareagował? Ja już prawie przestałam krwawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Moj jeszcze nie wiem :) Ciekawa jestem bardzo jego reakcji powiem mu jak tylko sie pojawi bo nie chcialam przez tel :) Ja mysle ze gin chciala zebym przyszla bo w pierwszej ciazy mialam lekkie problemy z szyjka wiec moze chce to sprawdzic. Po za tym diagnozowali mnie pod katem choroby autoimmunologicznej..wiec pewnie tez bedzie chciala miec mnie pod szczegolna obserwacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
zamyślona gratuluję :-) taki piękny dzień - cudowna pogoda i cudowne wieści :) pozarażajcie nas dziewczyny ;-) kamilusia przykro mi bardzo z Twojego powodu :( może to lepiej że są i skrzepy i krew bo wtedy chyba wszystko się dokładnie oczyszcza? :( może skonsultuj się ze swoim ginem i zapytaj czy tak to powinno wyglądać? będziesz spokojniejsza 🌻 renii co z tą Twoją betą? nadal nie ma?:) evi, baletka, blondi co u Was? kasiek151 jak Twoje samopoczucie dziś? Margaretka trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Maomi tez mam nadzieje ze w końcu i nas pozarazaja ;) Renii jak tam beta? Czekamy czekamy na.wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki sama czekam na wynik maja zadzwonic cos mi tutaj smierdzi,moze popiepszyli cos :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Oj, oczywiscie, ze wyluzowanie nic nie da, jesli sa problemy zdrowotne :( Raczej chodzilo mi o te osoby, ktore sa kompletnie zdrowe, a nie moga zajsc, bo wszystko siedzi w glowie. I absolutnie nie chcialam Was ani dolowac, ani umoralniac, ani w ogole nic z tych rzeczy :( Raczej moja intencja bylo poprawienie humoru, ze jednak sie da, ja probowalam jakies 8 miesiecy, a dopiero jak w 9 odpuscilam totalnie, to sie udalo. Ja wiem, ze problemow ze zdrowiem nie przeskoczy. Znam dziewczyne, ktora za mlodu nawet w zimie nosila krotkie kurteczki, krotkie spodniczki i kilka razy przeszla zapalenie jajnikow. Wyszla za maz za naprawde fajnego faceta, oboje dobrze platne stanowiska w budzetowce, wybudowali dom, ale dziewczyna ma niedrozne jajowody, zabiegi nie pomagaly i w koncu po ladnych kilku latach staran zaadoptowali slicznego malutkiego chlopczyka. A straaasznie za dzieckiem byli. Takze naprawde wszystko rozumiem. Ale mimo, ze nie udzielalam sie na Waszym watku, to ciagle trzymalam za Was kciuki i robie to nadal. A swiezym przyszlym mamuskom serdecznie gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Jak to?? Dziwne to. Ale nie denerwuj sie napewno wszystko jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik miał być o 12 poszłam wcześniej to jeszcze nie było i dała mi łaskawie numer telefonu i po 12 miałam zadzwonić wiec czekałam spokojnie i zadzwoniłam a baba sprawdziła i mówi,ze jeszcze nie ma i zostawiłam numer swój przed 17 będzie telefon ahaaa nic cisza.Jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji mam nadzieję,ze to dobry znak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest mi tak strasznie smutno... kolejna koleżanka w ciąży i miałam ochotę wyć... nie potrafię się oszukiwać, chce dziecka ponad wszystko. Złapałam się na tym ze nie zależy mi na niczym tak bardzo, wszystko zezzło na dalszy plan. To przeszkadza mi w pracy a gdy tylko mam czas myślę o tym... popełniam błędy w pracy, to nowe stanowisko przestało mi się podobać po 2 miesiącach siedzenia do nocy,zaczytam myśleć ze do niczego się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Baletka kochana mam tak samo kolejne znjome kolezanki w ciazy.. i troche im zazdroszcze przy nich udaje ze jest ok ale wracam do domu i zalamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Baletka ja też się popłakałam. Ciesze się szczęściem zamyslonej myszki a z drugiej strony jest mi tak przykro Ze ja nie mam możliwości urodzić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×