Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Szkoda, że nie odpowiadacie dziewczyny tylko prowadzicie dialog między sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda ale takie nasze prawo ;-) A jakbyś się podpisała to można by coś odpisać a tak... cóż :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny okresu brak :) test zrobię jutro rano jak nie przyjdzie dziś. to będzie 3 dzień od plamienia wiec powinno coś pokazać jeśli będzie dzidzia. jestem zdziwiona tym plamieniem nigdy takiego czegoś nie miałam. Blondyneczka faceci są z innej planety mój też mnie wkurzył dziś rano nawet nie wiesz jak !! eh tak to jest. ale jestem na jedzona tymi sałatkami blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś takiego apetytu nie mam... choć objadłam się bo jak wszystko soi na stole w zasięgu reki.... eh... Została któraś z was oblana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
witam Was ponowie dziękuję za odpowiedź nie wzięłam więcej bromergonu, ale jem za to duphaston rano i wieczorem podobno prolaktyna właśnie blokuje działanie progesteronu i dlatego trzeba tym sztucznym uzupełniać wiecie, najlepiej się zachodzi kiedy się o tym nie myśli, ja kiedy chciałam nie zachodziłam, potem wyszły złe wyniki, kupa leków, pojechałam z mężem na wczasy, siedziałam na kibelku i pomyślałam, o płodny śluz, że zdrowieję, ale nie przyszło mi nawet do głowy, że mogę zajść w ciążę :-P jadłam duphaston a potem odstawiłam (!) bo czekałam na okres.....na szczęście mnie tknęło po 4 dniach i zrobiłam dla świętego spokoju test i 2 kreski i szybko z powrotem duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, u mnie dzisiaj 36 dc.@ powinnam dostać 2 dni temu, a do dzisiaj spokój. Wczoraj test, oczywiście negatywny. A jak u was ? ScarletKate? Agnieszka5g? Testy robiłyscie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje KAROLINA :) U mnie lecą dni :) dzisiaj już 38 dc. Brak @, śluz gesty kremowy,piersi bolą i są powieszone a najbardziej dokucza mi te pobolewanie podbrzusza nasilające się wieczorami. Jutro robię raniutko test sikany a potem betę i na wiztye:) Boję sie jak cholera i nie wiem czy nie poczekam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ScarletKate trzymam kciuki ! ♡ mam nadzieje ze zobaczysz II kreseczki! :) Dawaj znać co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniatoja88
Witam serdecznie. Jestem tutaj pierwszy raz wiec jakby pytanie bylo glupie proszę o wyrozumiałość. Tydzień po owulacji zauwazylam jednorazowo zaróżowione zabarwienie na papierze. Czy mam sie czego obawiać? Pozdrawiam i najlepszego po swietach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniatoja88
Witam serdecznie. Jestem tutaj pierwszy raz wiec jakby pytanie bylo glupie proszę o wyrozumiałość. Tydzień po owulacji zauwazylam jednorazowo zaróżowione zabarwienie na papierze. Czy mam sie czego obawiać? Pozdrawiam i najlepszego po swietach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Witam serdecznie. Jestem tutaj pierwszy raz wiec jakby pytanie bylo glupie proszę o wyrozumiałość. Tydzień po owulacji zauwazylam jednorazowo zaróżowione zabarwienie na papierze. Czy mam sie czego obawiać? Pozdrawiam i najlepszego po swietach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
To czekamy na pozytywne testy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annamaria obawiasz sie ciazy?? Mogla to byc implantacja ale ktorz to wie,,,zrob test za killa dni lub w dniu spodziewanej miesiaczki jesli sie nie pojawi.Mozesz tez isc na bete,wykrywa ciaze juz kilka dni po zagniezdzeniu. U mnie znowu fiki miki,,,19-sty dc lub 1-wszy...pojawilo sie plamienie i chyba @ znowu przyszla po 2 tygodniach od zakonczenia poprzedniej...badz tu czlowieku madry,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Dzięki za odpowiedz i przepraszam za spam :) Miałam problem z wyslaniem postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka a byłaś ty u swojego gina??? bo wiesz dziwne te cykle masz 2 tyg to jakby w ogóle nie było owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testuje i oczywiscie do gina jadę jak @nie dostanę. Bo bóle brzucha mam tak mocne ze juz nie wytrzymuje :( trzymam za was kciuki kochane ! ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Olilia92,scarletkate,agnieszka5g u mnie dziś mija 37dc @brak,mam zamiar testować w tym tygodniu,macie jakies dolegliwości? Mnie pobolewają piersi i czuć jajniki,jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga bylam,lykalam juz luteine i estrogen,chyba taka moja uroda,rok nie biore tabletek anty myslalam,ze juz sie unormuje.Jutro zapisze sie na kolejna wizyte,mam nadzieje,ze nie bede musiala dlugo czekac. Trzymam za Was Kciuki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jutro wielki dzień!!! :))))) Trzymam mocno kciuki za wszystkie testowaczki :) JA zostałam oblana, kilka razy :P Lubię tę tradycję! blondyneczka jak tam twój kosmita? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nici z testowania.... pojawił sie śluz zabarwiony na rózowo na papierze... jak teraz sprawdzałam sluz :( pewnie okres bedzie ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
ScarlateKate u mnie chyba tez nici te bóle jajników jak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Ja musze poczekac jeszcze tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena u mnie bóle podbrzusza takie ze aż mnie w pół zgina. Jajniki wcześniej bolały. Za to piersi nie bolą. Sutki mnie bolały jaks tydzień temu ale po jednym dniu przestały;) Dwa dni temu mnie zalało takim mleczno przezroczystmy sluzem. Zobaczymy co dalej będzie. Nie nastawiam się bo w poprzednim miesiącu tez przedłużył mi się cykl o parę dni. :) Może kochane jeszcze nic straconego. A jak nie teraz to w następnym cyklu może się uda ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×