Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Marlena000
Dzieki za odpowiedz reni i olilia:) juz myślałam,ze cos nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dziewczyny przepraszam - wypadłam z wątku. No więc pierścionek poszedł do zmniejszenia, a zdjęcie zamieszczę za niedługo. Ma piękny maleński barwiony brylant :) x x x Pati, gratuluję i mam nadzieję, że i mnie się niedługo uda :) Trzymajcie kciuki bo ja dzisia dopadłam mojego M - u mnie jest 11dc :) x x x POwiem Wam jednak, że nawet to szczęście nie pomaga w kwestii pracy. To jest jakieś nieporozumienie.. Zastanawiam się czy te moje niepowodzenia nie odbiły się jednak na tym, że nie radzę sobie. Naprawdę sobie nie radzę i nawet nie mam siły i ochoty żeby sobie radzić a to już jest totalna katastrofa. W ci ągu 3 miesięcy całkiem się zraziłam do pracy w tym dziale i szalenie się męczę. Oczy mam wysuszone od patrzenia w komputer, głowa mnie boli, nie umiem poskładac myśli... marzę o tym żeby już tam nie pracować. Nie rozsyłam CV bo chciałabym zajść w ciążę, ale przy tym trybie pracy prędzej mnie wyrzucą. POsypałam się... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barletka jeśli będziesz mieć ciągle taka nerwówkę w pracy to ci nie pomoże w zajściu,wręcz zaszkodzi dziewczyno piszesz,ze nie chcesz sobie radzić czemu ? Porozmawiaj z narzeczonym i coś wykombinujcie wspólnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Baletka slonce nie poddawaj sie.. moze to chwilowe takie zalamanie? Ale moze urlop wez? Pogadaj z ukochanym odresesuj sie jakos jak sie tal strasznie meczysz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Baletka rozumiem cie ja tak miałam w sierpniu po zabiegu nie mogłam się ogarnąć w tym wszystkim.... nawet tak sobie myśle teraz że z lekka Sie zamknęła na wszystko.... uda ci Sie tak jak mi jestem tego pewna.... maomi nie wiem jeszcze bo dzidziuś wszystko zasłonił rączką i :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek151
Witam was dziewczyny. Nie bylo mnie pare dni bo bylam przeziebiona i spalam calymi dniami. Juz mi lepiej, jutro mam wizyte u gina u strasznie sie denerwuje :( brzuch mnie dzis zaczal pobolewac, w ogole mam zle mysli ze cos jest nie tak. Boje sie ze moglam zaszkodzic dziecku bo nie bylam u doktora tylko sama sie staralam leczyc domowymi sposobami. To powinien byc 9 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
kasiek nie martw sie na zapas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. U mnie jest taka sytuacja ze ciężko o urlop bo jesteśmy tylko 2 A pracy drobiazgowej i na juz mnóstwo. mój M się ostatnio śmiał,ze mnie zniechęcić to jest sztuka. kajek jeśli nie jadłas podejrzanych leków to możesz być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczyny zeby sie nie marwic ale same wiecie jak to jest :) tym bardziej ze nie mam zadnych objawow tej ciazy, jest mi gorzej bo caly czas mysle ze cos poszlo nie tak :( a wzielam tylko 2 razy apap i na katar taki INHALOL nie wiem czy slyszalyscie, bo nie dawalam rady z katarem :( i tabletki na gardlo ale to z tej serii prenalen dla kobiet w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek nastepnym razem idz do lekarza. ale na pocieszenie powiem ze mnie w tym czasie tez brzuch pobolewal i to czesto. nie jakos mocno ale tez sie niepokoilam. okazalo sie ze wszystko bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
A ja w 35 dc dostałam@< już sama nie wiem po ile liczyć nastepne>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka a czy ty czasem nie wpadasz w depresję? może warto udać się po pomoc do specjalisty? dziś rano zrobiłam test oczywiście co negatywny wiec przypuszczam że @ przyjdzie niestety poczekamy zobaczymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
zawiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ;-D jak na razie czeka mnie sporo pracy bo i dom musze ogarnąć i jeszcze ostatnie zakupy zostały, a potem to zabieram sie za pieczenie, gotowanie, święcenie itd itp :) Dlatego też już dziś życzę wam Zdrowych, Wesołych i Słonecznych Świąt Wielkanocnych :D Niech Zajączek przyniesie Wam/nam upragnione prezenty w postaci dwóch kresek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna szkoda kurcze,ja zawsze licze najdłuższy cykl i czekam jak nie ma @ to robię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no dziękujemy:* < mi już z rana przyniósł @>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja najdłuższy do tej pory miałm 30dn a dziś mam 35 i @ tylko jakiś dziwny mam bo to krew nie jest ale taka czerwono brązowa wydzielina i przypomina nawet czasem śluz z dni płodnych bo da sie rozciągnąć na palcach... ja już nie wiem czym to może być spowodowane leków żadnych nie biore stresów też raczej nie mam nie mam pojęcia o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po swiętach wybieram sie do gina bo miałam taką słabą @ i ostatnie 2 dni żle sie czułam jak bym nie była soba,ręce mi sie trzęsły,w srodku jakoś dziwnie drżałam i to uczucie ciepła w macicy jest zastanawiające identyczne objawy miałam w biochemicznej jednak tym razem to nie możliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
lenna przykro mi ze @ przyszla :-( a rozciagliwy sluz podczas okesu to normalna sprawa, ja mam zawsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
w pierwszej ciąży to nawet nie wiedziałam że jestem dopiero w 9 tyg miałam nudności i wymioty i zrobiłam test i od razu lekarz mówi że 10 tydzień a teraz nic najgorsze jest to że matki które mają gdzieś swoje dzieci a nawet potrafią im zrobić krzywdę rodzą bez problemów zdrowe dzieciaczki a kobiety które naprawdę kochały by pielęgnowały i oddały by całe serce takiemu maluszkowi zawsze mają pod górkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna22 może @ dopiero się rozkręca skoro to pierwszy dzien,ja też mam taki sluz na poczatku @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no ja nigdy nie miałam więc było to dziwne ale skoro muwisz że to normalne to mnie trochę uspokoiło a też masz takie czerwono brązowe lub różowo czerwone krwawienia podczas okresu bo ja do tej pory miałam normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no zobaczymy boję sie żeby sie jakieś choróbsko do mnie nie przyczepiło bo ostatnio wszystko co złe to mi sie przytrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 1 dzien mam sluz przezroczysty który przechodzi w brązowy,a w następny dzien juz krew czerwona i tak przez 4 dni 5 dzien taka kawa z mlekiem i czysto dosłownie. No widzisz ja zawsze mam okropną @ a tym razem miałam tylko plamienia więc zmienia sie może z wiekiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna u,mnie okres rozpoczyna sie roznymi kolorami swiata, zaczyna od brazu , coraz ciemniej,potem taki miedziany, pozniej czarny, i potem juz krew :-) lenna nie przejmuj sie i nie rozmyslaj nad @ bo to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dzięki dziewczyny biorę się za jakieś domowe prace bo oszaleje jakaś rozdrażniona jestem dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Kochane kobietki powtorze swoje pytanie do dziewczyn ktore braly luteine, czy ona lagodzi tez objawy pms a dokladnie bol piersi bo mam 5 dni do okresu a nic nie bola a zawsze dawaly w kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasik ja miałam różnie po luteinie w zależności od cyklu wiec to chyba po prostu zależy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×