Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kasik929
No pewnie Tak dopiero 1cykl wiec nie jejestem doświadczonąa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam luteinę i piersi nie bolały po prostu niespodziewanie przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Lenna okres jest max 16 dni po wzroście temperatury więc trzeba mierzyć :) A w ciągu roku u zdrowej kobiety różnica między najdłuższym a najkrótszym cyklem może wynosić do 10 dni i nadal mówimy wtedy o regularnych cyklach. Jesli masz takie wahnięcia to po prostu radze mierzyć temp, wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz. Baletko też mi się wydaje, że to coś więcej niż zwykły kryzys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
jak myślicie czy 11 dni po owulacji test może się mylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
agnieszka5g apteczny test może sie mylic jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam ten z allegro za 1 zł czułość 10 wiec mało prawdopodobne ale na 100% nie wiem czy to akurat 11 dni po czy np 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
te z allegro to to samo co testy apteczne, ale 10 czy 11 dzień po owulacji to często jest raczej za wcześnie :) Mi nigdy chyba tak wcześnie test nie wyszedł, choć muszę też zaznaczyć, że zawsze miałam poziom hcg raczej w dolnej granicy. Cierpliwości Aga i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga myslałam,ze pozytyw i zastanawiasz sie czy sie przypadkiem nie pomylił ;-) Kochana czekaj jeszcze bo chyba zbyt wcześnie go zrobiłaś mam nadzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
aga test moze wykazac ciaze przed okresem ale nie musi :-) wiec glowa do gory ;-) baletka chyba powinnas wybrac sie do jakiegos psychologa... U mnie zaczyna sie pojawiac sluz rozciagliwy i bol mnie zlapal prawego jajnika... chyba owu idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) Wieczorem będę miała gotowy pierwszy wstępnie zarysowany rozdział mojej książki o Naturalnych metodach :P Potrzebuję krytycznego oka. Jeśli któraś z Was byłaby chętna przeczytać i podzielić się swoimi uwagami... to proszę o podanie maila, wyślę wieczorem plik do poczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek151
Dziewczyny bylam u gina i jest wszystko wporzadku :) rowny 9 tydzien, dzieciatko ma prawie 2.5cm. Jejku jaka jestem szczesliwa :) czyli mozna przechodzic ciaze bez jakich kolwiek objawow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej, napiszcie mi na iczozord@gmail.com maila i wtedy odeślę plik, żebyście nie musiały podawać swoich adresów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Evi masz małego łobuza w brzuchu :) kiedy kolejna wizyta? Kasiek i Pati gratuluję Wam dziewczyny i życzę zdrówka :) blondyneczko trzymam kciuki żeby ten cykl był dla ciebie szczęśliwy :-) u mnie za to śluz taki jak woda i trochę takiego jak białko, ale temperatura w dolnych granicach znów i żadnych bóli jajników nie czuję :-) magia :-) ale może w kolejnym cyklu się coś unormuje :-) ScarletKate, Kasik92, Justyneczka, Reni, Ruda, Olilila, Marlena co u Was? na jakim etapie cyklu jesteście? :-) Baletka głowa do góry, jeśli masz taką możliwość to może jednak zmień pracę, lub po prostu zostaw tą. Też miałam kiedyś takie doły przez moją aktualną pracę i czasem jej nienawidzę, ale odkąd usłyszałam od męża, że przecież nie muszę pracować i uświadomiłam sobie że ma rację, to jakoś lżej mi ją znosić. Staram się o niej nie myśleć w wolnym czasie i jakoś mi już lżej z tym, bo wiem, że jak mi braknie sił to się zwolnię i świat się nie zawali :-) odcięłam się od tego :-) Iczozord jak tam Twój Karolek? :-) wybaczcie jeśli kogoś pominęłam ale czytam po kilka stron na raz i czasem się gubię co u kogo słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daaawno mnie nie było,ale spróbowałam się odnaleźć w tym co się teraz u Was dzieje.. Iczozord napisałam maila, też poproszę o lekturę :) Blondyneczka - ciesze się, że tak miło spędzasz czas, że ten trudny czas czekania już za Tobą :) mam nadzieję,że te dwa tyg okażą się owocne:) Kasiek super, gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Maomi no ja mam 5 dni Do @ o znajac życie przylezie ehh ja też poprosze wysle maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, a wiecie co się dzieje u Blondi ? Dawno do nas się nie odzywała... x Maomi u mnie dzisiaj 32 dc. Podbrzusze boli od 2 dni cały czas, a dzisiaj mnie na wymioty brało... Pierwszy raz tak miałam. Testy robiłam, jednak jak wiadomo są negatywne ;p czekam jak się sytuacja rozwinie. A jak tam u Ciebie maomi? ;) jak się mają starania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarletKate
Ja dzisiaj zaczęłam Nowa pracę :-D siedzę w ciepelku :-D i rozliczam. No u mnie 33 dzień cyklu i brak @. Czekam do środy i robię test beta z krwi i gin kazał przyjść wtedy.chyba że wcześniej nawiedzi mnie @, Gratulacje Kasiu :-D zdrowia dla Was :-D Powodzenia dla staraczek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek151 gratuluję widzisz zupełnie nie potrzebnie sie stresowałaś :-) Serio nie miałaś żadnych objawów ? I ja chcę być krytycznym okiem twojej książki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Moniq ostatnio o tobie pisałam ... dlaczego Sie nie odzywałaś i jak twoje sprawy????? Maomi lekarz powiedział mi że mam przyjechać za 3-4 tygodnie teraz jestem ostatni tydzień w pracy no i IDE już na l4 z czego strasznie Sie cieszę bo jest mi ciężko siedzieć 8 h a teraz gdy przeprowadzam szkolenie to jestem wręcz załamana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
U mnie w sumie bez jakichs specjalnych staran bo chyba owulacji nie ma wiec bez nastawiania sie na cokolwiek mija mi ten cykl:-) Moniq co u Ciebie? No dziewczyny z tego co czytam to po swietach bedzie sie dzialo:-) trzymam kciuki za wasze || :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi a jakieś leki stosujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi no nie odzywałam się a to wszystko dlatego, że sporo się działo.. Ostatnio jak pisałam to był czas jak lekarz stwierdził dużego krwiaka i zagrożenie ciąży. Zmieniłam lekarza, leżałam plackiem przez miesiąc biorąc luteinę i duphaston. Nowy lekarz ( pierwszy dobry) w między czasie stwierdził u mnie torbiel na jajniku 5cm, robili mi badania na markery nowotworowe. Dlatego nie pisałam, bo stres był przeogromny. Na szczęście nowotworu nie ma, okazało się, że to endometrioza, czyli stąd problemy u mnie z zajściem.. No i po miesiącu leżenia po krwiaku ani śladu, kosmówka ładnie się poprzyklejała, byliśmy na badaniach prenatalnych, też wszystko ok :) ale nie powiem, stres był, już nie chciałam tu pisać ciągle z płaczem, dlatego zamilkłam. Cieszę się teraz,że trafiłam do dobrego lekarza, 16.04 powinniśmy poznać płeć :) a swoją drogą ostatnio jak pisałam byłam przestraszona bo przez 3 dni nie miałam mdłości- wróciły i to ze zdwojoną siłą po kilku dniach ;)no, to tyle u mnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłane :) Czekam na krytyczne uwagi i sugestie dot. ocieplenia tego tekstu :) Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×