Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Blanka 123
No prawie cała wkładka ..:/ juz parę dni tak mam .. myślałam na początku ze to śluz ale śluz jest taki jak zawsze .. wiec nie wiem od czego to może być :/ poczekam jeszcze chyba do piątku zrobię test i wtedy umowie się do ginekologa. . Wygląda to tak jak na koniec okresu taka brązowa wydzielina .. ale nic takiego ze mnie się nie wydobywa. A moczu tez nie popuszczam i nie mam żadnych z nim problemów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wkladki jakies felerne, przeterminowane, i ta chlonna substancja w nich sie zabarwia? Spróbuj zmienic wkladki na innej firmy i zobcz czy sytuacja sie utrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to jakieś upławy masz bo orzyplatala się infekcja? dzięki dziewczyny myślę że w końcu odważne się pójść do faceta tym bardziej ze jest bardzo dobry jeśli chodzi o niepłodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka ja tez bym obstawiala ze moze jakas infekcja, ja przy infekcji nie caly czas brudze na brazowo, mi pomaga lactovaginal, sproboj i zobaczysz czy czysta tabletka wyplynie, bo jak czysta to moze jakies zmiany hormonalne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
To nie jade pp zaden test skoro mowicie ze do 10 dni czekac to poczekam.. tylkozawsze mimiam regularne a luteiny akurat niniebralam na wyregulowanie okresu , mozliwe ze przez nia mimo ze byl regularny pozmienia sie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem ze jesteśmy jeszcze młodzi i ogólnie mówiąc decyzja o fasolce jest wspólnie podjęta na tak.. Ale tu teraz nie chodzi o to.. Tylko o to ze sa mocne podejrzenia ze to ze tej fasolki jeszcze nie ma to moze być z jego winy.. (Już pisalam kiedyś o co chodzi). Moze i macie racje ze on jest jeszcze za młody żeby myśleć o tych podejrzeniach powaznie. Ja mogę na dziecko jeszcze poczekać w końcu wiek jeszcze na to mi pozwala ale go namawiam juz od jakiegoś czasu na badania i muwiem mu jakie mogą być konsekwencje tego ze tak z tym zwlekał i odkłada na później i on mówi ze wszystko rozumie i wgl a do lekarza i tak nie idzie... Nie wiem juz co mam mu mówić żeby w końcu tak na 100% do niego doszło ze na prawdę z tym nie ma żartów ze tu chodzi o to czy wgl będziemy mieć kiedyś własne dzieciaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna jak tam test?:-) kasik poczekaj spokojnie i nie stresuj się, jak nie będziesz miała za tydzień @ to powtórz test :-) reni miałam wczoraj podobnie ;-) chyba świąteczne obżarstwo się ulatnia ;-) kamilusia zrób test :-) nieraz tak jest że jak się nie chce to się zachodzi w ciążę wbrew wszystkim zabezpieczeniom ;-) a jeśli to nie ciąża to może watro byłoby wybrać się do gina żeby sprawdzić czy wszystko ok agnieszka śmiało dziewczyno :-) zawsze pierwszy raz jest krępujący na początku, ale z kolejną wizytą sama będziesz się śmiała z tego że się wstydziłaś ;-) Blanka może kup sobie w aptece ten test do wykrycia infekcji bakteryjnych lub grzybiczych - w tv w reklamach go pokazują, nie pamiętam nazwy. jeśli on wyjdzie Ci negatywnie to może faktycznie jakieś zmiany hormonalne lub stare wkładki masz. a brałaś jakieś silne leki w tym cyklu? blondyneczko jak się czujesz? mi te uderzenia gorąca minęły i w sumie nic nie czuję :-) który masz dc? ja 22:-) baletko, marlena, olilila, kasiek, scarlet, jasnozielony, annamaria co u Was? Justyneczko co z tym Twoim krwawieniem?rozwinęło się w @ czy ustało? byłaś u gina? Iczozord, Evi jak Wasze maluchy? :)jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Maomi poczeka m poczekam bo to jest raczej spowodowanae braniem tej luteiny.. ale wiem ze jezeli przyjdzie to juz nie bede jej używać w kolejnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
juz sama nie wiem co myśleć file:///C:/Users/Marlena/Desktop/CAM00934.jpg no zobaczcie same mój facet mowi ze on tam widzi 2 kreske a ja juz sama nie wiem tylko ze aparat mam do kitu i jest niewyraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
i znowu wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Dzisiaj miałam tylko niteczke krwi w takim jakby plodnym sluzie przy podcieraniu. Pierwszy raz coś takiego miałam i zauważyłam na podpasce ze plamie bardzo delikatnie na kolor kawy z mlekiem. Brzuch trochę chwilami pobolewa jak na okres ale go nie mam. Oby przyszedł bo umrę, nie jestem gotowa teraz na ciąże z reszta nie dopuszczam wogole tej myśli. Mąż też się denerwuje jak cholera, poprostu boimy się ze znowu będzie to samo. Albo hormony mi się popieprzyly... Czekam do jutra i jak okres nie przyjdzie to zrobię test a lekarza mam na środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi to jeszcze trochę i wielki dzień :-) ja narazie nic nie pisze bo daleko do kolejnej wizyty.... ogólnie jestem bardzo spokojna i nie mam już głupich myśli co będzie to będzie i tyle.... jutro jest mój ostatni dzień w pracy z czego mega Sie cieszę i raduje bo już nie mm siły siedzieć i wpatrywać sie z nerwami w monitor.... cały czas was czytam i kibicuje bo jeżeli mi się udało z moim pco to wam też się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Lena a to jest ten stary test czy dzisiejszy? Ja widzę druga kreskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Ja tez widzę druga kreche slaba ale nawet nie trzeba sie wpatrywac zeby zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Lenna, jest słaba, ale widoczna. Nie trzeba się jakoś intensywnie wpatrywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi u mnie bez zmian, okresu nie ma, brzuch boli. Byłam u gina, powiedział ze nic nie widzi i przepisał mi luteine na wywołanie @. Jak tak czekałam w kolejce u gina to miałam nadzieję że po zrobieniu USG powie mi 'Gratuluję, jest pani w ciąży. ' Ale cóż, w końcu się uda. Nie ma sensu się nastawiać. :) Ja wrzucam na luz. Pełen spontan, ponoć to najbardziej pomaga ! :D a u Ciebie jak tam maomi? Który dzień cyklu u Ciebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Lenna ja w poprzedniej ciąży druga kreskę dojrzałam po ok godz, była słabsza od twojej. A na drugi dzień na innym teście juz była trochę mocniejsza. Dobrze by było gdybyś zrobiła beta hcg. A jak się wogole czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawias kafe złapało... koszmar :-) lenna wszyscy widzimy drugą kreskę :) to jest test z porannego moczu? idź na betę :-) evi u mnie jakoś bez nadziei na ciążę :) czekam sobie do @ i potem już będzie weekend majowy i może się gdzieś wyjedzie :) nie czuję nic co mogłoby ciążę zwiastować więc się nie łudzę i nie dopatruję :) cieszę się że się uspokoiłaś i nie szukasz już po necie tych okropności :) zazdroszczę Ci tego końca pracy ;-) mi się nie chce w pracy siedzieć a muszę... na dodatek miałam mieć wolny weekend ale się grafik zmienił i muszę iść do pracy... kamilusia ciąża to nie koniec świata, nie bój się :-) gdyby się okazało że jednak jesteś w ciąży to zgłoś się od razu do lekarza i niech zadba o Ciebie :-) Olilila u mnie bez objawów i bez złudzeń :) nie spinałam się i nie oczekuję niczego :-) mam 22dc - zazwyczaj cykle mam 32 dni, ale w tym miesiącu brałam clostilbegyt i nie wiem czy się cykl nie skróci lub nie wydłuży :-) tak czy inaczej na pewno będę mieć @ przed weekendem majowym :-) a Ty nie robiłaś hcg? tak dla 100% pewności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Dziewczyny dodam ze mam taki zolty sluz serowaty w srodku wiec rraczej chyba to nie ciaza i zostalo czekac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
zrobiłam przed hwilą 2 test i jedna jest kupiłam i zrobie jutro rano jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Jestem podlAmana troszke. maz zmienia prace i teraz nie bd go widywac 2-3 Razy w tygodniu a w miesiacu wiec jeszcze bardziej wydluzy siw czas starania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Lenna zrob rano tak jak mowisz :) bedzis wiarygodniejszy wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Kamilusia no właśnei nic żadnych dolegliwości pozatym że usypiam na stojąco np. w autobusie a tak to pieri nie bolą brzuch czasami ale to moga byc tego rózne przyczyny żadnych mdłości nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
kasik głowa do góry :-) może dzięki temu że będziecie się się rzadziej widzieć to plemniki się wzmocnią i akurat wtedy się uda :-) któraś z dziewczyn miała podobnie :-) wiadomo, że nie jest to przyjemne kiedy męża ciągle nie ma, ale jeśli nie ma się na to wpływu to trzeba poszukać jakichś dobrych stron w całej sytuacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Noi @ przylazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
u mnie też przylazła @ na 2 dni 8 dni temu a tu wszyscy widza 2 kreske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×