Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Evi super :) Aga termin za 49 dni, 4 czerwca. Będę rodzić tu: https://www.facebook.com/CZKID?fref=ts polecam wszystkim to miejsce!!! Nowe, pachnące, wszyscy uśmiechnięci od ucha do ucha, menu do wyboru :P i wszystko na NFZ. Czuję się dobrze, nawet bardzo, jakoś mi ciąża nie doskwiera. 2 dni temu mialam tylko takie straszne bóle miednicy że nie byłam w stanie się ruszyć, ale przeszło i już jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Czesc dziewczyny. Dawno nic nie pisalam ale bacznie sledzilam Wasze losy. Evi super ze wszystko ok. stres jest najgorszy. Ja wczoraj bylam na usg i zob aczylam swoje ukochane serduszko :) Dzidzia ma 1 cm i 2 mm :) Dzis juz 7 tydzien i 3 dni :) Czyli w sumie jest tylko jakies 3 dni opoznienia :) Ciesze sie ze wszystko ok choc stres byl ogromny a ile sie zdazylam w necie od poprzedniej wizyty naczytac to az sama moja gin sie smiala ze jestem wyedukowana jakbym conajmniej szla na jakis egzamin :D Pozdrawiam Was cieplutko. Kolejna wizyte mam 11 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Dziękuje dziewczyny :-) maomi ja trzy mam kciuki bo miałam podobne podejście do ciebie i była niespodzianka :-) iczozord szkoda że u nas takich szpitali nie ma.... Gniezno to tragedia alemam tutaj swojego lekarza.... zamylina myszka to bardzo dobrze że wszystko ok :-) moj maluch ma prawie już 10 cm :-) niestety lekarz wczoraj wcisnął mnie po miedzi pancjentkami wiec nie sprawdzaluśmy płci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyślona gratuluję i trzymam kciuki za prawidłowy przebieg ciąży i zdrowie dla Was :) jak się czujesz? masz jakieś dolegliwości?:) Evi a kiedy masz normalną wizytę kontrolną? spory ten Twój maluszek :-) ja co do siebie nie mam złudzeń - wystarczy mi jeden cykl kiedy miałam wszystkie objawy i szok że jednak @ przyszła :-) teraz już wiem że nic z tego na razie :-) nie mam szoku i dołów po @ :-) iczozord to już tuż tuż do porodu :-) czas strasznie szybko leci :-) ani się obejrzysz a Karolek będzie z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annamaria, blanka co u Was? robiłyście testy? :-) kasik współczuję Ci bo ja też nie lubię jak mojego męża nie ma, ale rzadko nam się zdarza być osobno kilka dnia, a gdzie dopiero tygodnie lub miesiące :-( pisz do nas to szybciej czas Ci zleci :) a może po powrocie męża będziecie tacy wyposzczeni że od razu zaskoczycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczko jestem :) z telefonu posty mi się nie chcą dodawać, nie wiem czemu. A często zabieram się za napisanie do Was tylko później kwas, bo nie chce się dodać wpis :( Iczozord, wspaniałe miejsce do porodu. Zazdroszczę Ci... ja będę rodziła w szpitalu w Piasecznie. Też ładny, fajny. Choć ostatnio miał wpadkę i zgłaszają się kolejni poszkodowani rodzice. Ale córeczkę też rodziłam w szpitalu w którym było wiele wpadek a sama byłam zadowolona więc nie mogę patrzeć tylko na złe opinie. Mój szpital jest taki: www.piaseczno.emc-sa.pl/pl/ ordynatorem na położniczo-ginekologicznym jest ten gin co "leczy cipki" w programie u Dr. Szczyta, nie wiem czy kojarzycie ;) a mój prowadzący jest zastępcą ordynatora dlatego chcę tam rodzić. Z resztą jak poroniłam to tam leżałam i pomimo kiepskich okoliczności, czułam się tam dobrze. poza tym dziewczyny, uwaga! HIT! PRZYTYŁAM 1 KG! :) czyli mam -2 :) 29tc :) Miałam okropne bóle zęba, już miał iść do wyrwania ale jeden lekarz podjął się leczenia i ... wyleczył! za jedyne 600zł!!! :-\ no ale zęba mam.. swojego. Nie bolącego. Zwykli stomatolodzy nie chcieli mi go rwać, bo to górna 6-ka której kanał styka się z zatoką i musiałabym mieć to chirurgicznie ale w szpitalu a nie u zwykłego stomatologa-chirurga. Dlatego postanowiłam zapłacić za kolejne już na tym zębie leczenie kanałowe :P (pierwsze było 13 lat temu!) no i działa! nie boli. Uffff!! z ciążowych nieprzyjemności to brzuch już mnie ciągnie, jak długo chodzę to się stawia (tak napina) i jest to nieprzyjemne :( do tego zęby myję ok 7-8 razy na dobę. Mam tak okropny, metaliczny posmak w buzi, że MASAKRA! Na siku w nocy to wstaję już niezliczoną ilość razy. Za to Olga tak fika w brzuchu, że czasem śmiech mnie ogarnia. Brzuch na lewo i prawo. W górę i w dół ;) wariatka normalnie:) Baletka, jak się trzymasz?????? Aaa dziewczyny! Zrobię małą reklamę. Kiedyś znalazłam na necie Panią która robi piękne cuda dla dzieci. Dosłownie wszystko. No i robi takie pluszaki-metryczki. Rewelacyjny prezent dla dzieci :) może którejś z Was przypasuje:) można dopierać materiał, kolorki. Wszystko! a jest to superaśna pamiątka dla mamy i dziecka :) ja już 5 zamówiłam u tej Pani i to dla dzieci w wieku 0-3 latka i wszystkie zadowolone :) www.facebook.com/ManufakturaUNIQEforKids?fref=ts Moja Iga swojego przytulaka kocha nad życie :) a ja jestem super ciocią która rozdaje dzieciom takie cuda haha :) no i obiecuję , że będę częściej zaglądała tu z komputera, żeby Wam odpisywać! Aaaa Iczozord, bo nie napisałam wtedy końcu. Wglądasz bajecznie w ciąży z tą cudowną piłeczką:) całuję Was wszystkie bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny przełamałam się i umuwie am na wizytę do faceta ale niestety dopiero na przyszłą środę bo nie Ma juz miejsc a to będzie 16dc wiec po owulacji wiec monitoringu nie zrobi tyle ew może powie czy jest cialko zolte :( i wtedy umuwie się z nim w kolejnym miesiącu na monitoring do niego są duże kolejki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi Ty w ciąży w 29 tygodniu masz -2kg wagi? :-) Ty szczęściaro :-) agnieszka nie smuć się , facet ginekolog też człowiek i często delikatniejszy i bardziej wyrozumiały niż kobieta :-) termin wizyty też nie jest zły - upewnisz się czy na pewno była owulacja :-) głowa do góry! będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa @zaskoczyła mnie w 25dc co jest dla mnie strasznie dziwne,a dzisiaj już 3 dzień @ i dopiero dzisiaj zaczęły piersi bolec aj kobiecy organizm jest dziwny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, 29tydzień. Rodzimy na początku lipca! chyba, że mała będzie chciała poznać rodzinkę jeszcze w czerwcu :) Maomi - w pierwszej ciąży przytyłam 3kg przez cały okres ciąży, dlatego po cichu liczę, że teraz też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
agnieszka mnie to już chyba nic nie zdziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Watpie ze zaskoczymY bo w dni plodne jego nie bedzie.. ehh zazdrosze wam tych brzuszkow. Niech wam maluszki rosna zdrowo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka i bardzo dobrze mam nadzieje że będziesz zadowolona jak ja :-) maomi normalna wizytę mam 28 kwietnia :-) zawsze jeździ ze mną mój partner żeby zobaczyć maleństwo :-) wczoraj nic mi już nie leciało ale dzisiaj trochę pole ciało z domieszką mega rozwodnioną krwią ale muszę się z tym pogodzić jestem słabo ukrwiona byle by nie leciała żywa krew.... ogólnie jestem a Spokojna i muszę jechać po jakiś specjalny magnez :-) maomi nie ma @ wiec jest nadzieja... zazdroszcze wam dziewczyny że jeszcze trochę i urodzicie też bym tak chciała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Znowu zawieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się zwiesiło :/ nie pokazuje mi żadnego postu od godz 11:54 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi to może w końcu za dwa tygodnie uda się zobaczyć jakiej płci jest Twój mały łobuz :-) a masz jakieś przeczucie co to będzie? :-) ani się obejrzysz a będziesz tuż przed porodem :-) kasik może Ci się owulacja przesunie - kto wie :-) już i takie cuda się zdarzały:) Gabi Gje mogę Ci tylko pozazdrościć tych magicznych genów :-) u nas w rodzinie niby kobiety też jakoś dużo nie tyją - ok 10 kg ale 1-2 to nie 10 :-) termin masz fajny bo nie będziesz się męczyła w ciąży w upały i fajnie Ci się maleństwo odchowa do zimy :-) i starsza córcia Ci pomoże przy młodszej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Kobietki moje .. Robiłam test przed chwilą. Dwie krechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka gratuluję :-) w końcu jakieś pozytyw2ne wieści w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi :) starszą rodziłam w sierpniu i byłam zadowolona. Z lipca na pewno będę tym bardziej. co do genów... hmmm... może i mało tyję w ciąży ale też do malutkich nie należę więc coś za coś ;P dobrze, ze do moich nadprogramowych kg nie dochodzi ich jeszcze więcej :) Gratuluję kolejnej mamie! Beatrice, a czy Ty zaglądasz tu jeszcze czasami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Czyli moje objawy nie były moim wymysłem. . :) w czwartek pójdę na betę chyba i wtedy się umowie do ginekologa . Cały czas patrze na ten test i uwierzyć nie mogę :) pierwszy cykl starań i się udało :) teraz ja będę za was trzymać kciuki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka pozarażaj nas ;-) Gabi ja odwrotnie - należę do malutkich i różnica wagi +3 kg jest u mnie widoczna - głównie idzie w biust więc tragedii nie ma, ale jakbym przytyła w ciąży ze 11 kg to zwiększyłabym swoją masę ciała o 25% więc wyglądałabym jak mała piłka ;-) no ale mogę przytyć - oby tylko ten wyczekiwany powód się pojawił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blanka gratulacje !!!! Maomi wszyscy mówią że będzie to chłopiec , ja wiadomo będę kochać co będzie ale moja podświadomość mówi że super by było gdyby była to dziewczynka :-) z kolei moja waga to 75 ponad 5 kg przytyłam przez te wszystkie leki i narazie nic nie tyje i mam nadzieje że też aż tyle mi nie przybędzie bo wagęmam dosyć dosyć :-) a jak przy wale to dziecko pomoże mi to zrzucić hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 5 kg z tego 3 kg córcia ważyła do porodu ważyłam 62 kg. Ze szpitala wyszłam płaska .. a pielęgniarki mówiły ze wyglądam jakbym wg nie rodziła :) ciekawe jak teraz to będzie wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Blanka gratulacje:* U mnie to bedzie 4 cykl zobaczymy moze teraz sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Nie myślałam że za pierwszym razem się uda. . W pierwszej ciąży to chyba były 3 cykle starań ale moja pamięć szwankuje ostatnimi czasy i nie pamiętam za bardzo. Dziękuję wam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
Witajcie kobitki,u mnie dni plodne pelna parą śluz śliczny płodny,ale staranek niebedzie bo mam rozwód z mężem i pewnie do owulacji się nie pogodzimy :-( czytam Was na bieżąco i gratuluje tym którym się udało i trzymam kciuki za pozostałe staraczki.Tak jak mówiłam odstawilam cala chemie i zapisałam się na fitness i siłownię wiec zajmuje głowę myślami o treningu,powiem Wam ze czuje się rewelacyjnie,daje mi to takiego kopa pozytywnego -coś pięknego :-D i waga spadla o 2 kg.w tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Moze to taki urok pierwszych ciazy ze malo sie tyje?;-) Ruda ponoc sex po klotni smakuje najlepiej wiec kto wie czy i u Was sie nie zdarzy i nie zaowocuje maluchem :-) Annamaria robilas test? Blondyneczko jak tam Twoje swedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Blanka123 super gratulacje zdradź nam swój sekret :) co zrobić żeby zajść!!! U mnie przyszła @ ten cykl trwał długo, blanka123 a tym miałaś @ regularna, w tym cyklu wogole nie zauważyłam śluzu płodnego pewnie owulki nie było ale cieszę sie,ze mam mega wsparcie u mojego i cały czas wierzymy,ze sie uda juz nie możemy sie doczekac jak @minie żeby zacząć nowy cykl trzeci moze tym razem bedą dni płodne i sie uda! Pozdrawiam was dziewczyny i 3mam kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie u mojego męża on jest zawzięty i ja też i nie uważa czegoś takiego jak seks na zgodę wogole dziwny jest pod tym względem :-( tak czy inaczej nawet jak dojdzie do zgody to mogę zapomnieć o seksiku on juz taki jest wiec spisuje ten cykl na straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×