Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gabi obys miala racje aczykolwiek teraz znalazlam prace i chcialabym troche popracowac :-P Aga ciesze sie , aczykolwiek teraz mam focha na niego bo mnie wkurzyl w weekend... a Ty sie nie przejmuj i nie doszukuj objawow, przeciez wiele dziewczyn ma na poczatku bezobjawowa ciaze, 3mam kciuki Kamyczku tak myslalam ze Twoja @ przyjdzie bo jakby byla ciaza to test by ją juz pokazal a tym bardziej beta, walcz dalej :-) kasiek dzwon do gina ale sie nie przejmuj bo to jest braz a nie krew :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Hej dziewczyny, u mnie nadal brak @. 45 dzien cyklu. Takze jutro wieczorem mam wizyte u lekarza, ktory zawsze tez robi usg dopochwowe wiec zobacze co sie stalo, oby nic zlego. Poki co to chyba jestem tu niechlubna rekordzistka jesli chodzi o dlugosc cyklu, mysle sie;) no porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko super! Teraz na spokojnie bedziecie mogli sie starac bez presji i stresu,ze co ktory cykl Was omija! Trzymam kciuki za owocne starania:) Czarodziejko bez watpienia nalezysz do rekordzistek aczkolwiek jeslu dobrze pamietam to jest tu kolezanka,ktora przebija nas...cykle ma ponad 50 dniowe chyba :p Glowa do gory!! Co do mnie to nie wiem jak wytrzymam tydzien,..!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka nie dziekuje zeby nie zapeszyc ;-) a Ty dasz rade i wytrzymasz ten tydzien :-) w porownaniu z tym co przeszlas to tydzien to dla Ciebie pikus ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ spoznia sie juz 6 dni, jutro rano wyniki bety, tak pol na pol wierze że coś tam rośnie bo przedwczoraj robilam test i byl negatywny.Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No to blondyneczka szaleństwo będzie daj znać jak tam po wizycie u lekarza. Kamyczek to pisz jak będziesz po monitoringu wtedy tez dużo spraw się wyjaśnia... kasiek nie panikuj ale musisz to jak najszybciej skonsultować... może żyłki ci pękają tak jak mi albo masz infekcje a podjechałaś w końcu po tą receptę czy nie... wiesz my tutaj tylko podpowiadamy ale ja jak zobaczyłam beżowa wydzielinę to w ten sam dzień byłam u lekarza bo chodzi tutaj u dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Dzieki evi,Dam znac W sumie to nawet nie wiem kiedy powinnam miec ovu teraz bo sie rozregulowalo. Kurcze mam nadzieje ze w tym cyklu powiedzie sie bo nie chce meza ciagnac na badanie nasienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, przygladam sie waszemu tematowi az postanowilam sie zapytac, czy przy cyklach 26-27 seks "do konca" w 8-9 dniu cyklu moze zakonczyc sie ciaza? Ostatni cykl 27 dni. Moge sie spodziewac ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm to jest kilka dni po @ to raczej dni niepłodne, choć blisko ich początku, myślę że jakiś tam procent jest szansy, każda z nas jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje,ze szybko zleci.Gosciu moze sie to skonczyc ciaza.Owulacja moze splatac figla i byc kilka dni wczesniej lub pozniej. Dziewczyny czy miala ktoras z Was robiony odczyn Coombsa? U mnie moze byc konflikt (ja mam rh-,partner rh+). W pierwszej ciazy dopiero po porodzie maly mial badana krew ale odziedziczyl po mnie minusa.A w tej juz teraz musze robic to badanie.Co nastepna ciaza to wieksze prawdopodobienstwo konfliktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia gratuluje po cichu :) mam nadzieję że wszystko będzie ok :) daj znać jak będziesz po wizycie :) kamyczku przykro mi że jednak @ przylazła, ale może w tym cyklu z monitoringiem będziesz wiedziała na czym stoisz i się uda :) Justyneczko wiem jak Ci się musi ciągnąć czas do wizyty ale ani się obejrzysz a ten dzień nastanie :) ja mam wizytę w poniedziałek :) bondyneczko pewnie jak się zobaczycie to Wam cała złość minie :) nadrobicie zaległości ;-) kasiek jeśli nie chcesz iść na wizytę to chociaż zadzwoń do lekarza i powiedz mu o tym, lepiej dmuchać na zimne ktoś pytał o luteinę na początku ciąży - mi gin od razu na pierwszej wizycie zapisał luteinę 2x1 dopochwowo żeby zmniejszyć ryzyko poronienia, chociaż nie miałam nigdy żadnych plamień i cykle miałam regularne. Moja siostra chodziła do dwóch lekarzy i jeden nie kazał jej brać luteiny, a jak dostała krwawień i wylądowała w szpitalu w 9 tygodniu to ją ordynator opierniczył że jej nie brała od początku ciąży - no ale ona miała słabe wyniki krwi, a nie wiem czy to nie miało wpływu na krwawienia. Ilu lekarzy tyle opinii - myślę że jeśli ma się dobrego lekarza któremu się ufa to trzeba zdać się na jego opinię ja już chyba przebrnęłam przez fazę mdłości :) czuję się dobrze i jak wszystko pójdzie ok to jutro teściowa się od nas wyprowadzi i trochę odetchnę swobodą we własnym domu :) dziewczyny wpadłam tylko na chwilkę więc nie wszystkim odpisuje, ale za wszystkie trzymam kciuki i czekam na wieści :) życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin dzisiaj nie odbiera. Ale on zawsze oddzwania wiec czekam. Evi nie podjechalam bo jade jutro po sama recepte. Bo on w moim miescie przyjmuje tylko raz w tygodniu. dzisiaj mam czysto, to znaczy juz troche bezowy sluz ale na szczescie juz nie braz i to tez w srodku. Nic mi na zewnatrz nie wyplywa. a mozna uzywac masc clotrimazolum w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze czemu nie pokazuje odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasiek nie wiem nic o tej maści ale mowie może masz tak jak ja pękające naczynia no i pewnie sprawdzi czy krwiak się nie zrobił ja też miałam to sprawdzane i pewnie sprawdzi szyjkę itp dużo tego ale lepiej dmuchać na zimno... to pecha masz z tym lekarzem ja żeby spotkać Sie ze swoim jade 30 km ale mi to nie przeszkadza przynajmniej później jestem spokojniejsza... teraz mam wizytę dopiero w czerwcu bo wszystko jest plamien już nie mam i czuje codziennie mojego dzidziusia.... maomi zobaczysz będzie cie coraz mniej mdlić... no i teraz odpoczniesz ja to sobie leżakuje brzuszek rośnie a w piątek przymiarka sukni trochę Sie boje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi no ja wizyte mam dopiero 12 czerwca. Ale zeby nie placic to mi zostawi na recepcji recepte :) kurde no nie moge sie dzis do niego dodzwonic :( ani nie odbiera ani nie oddzwonil jeszcze. Ale ci zazdroszcze tych ruchow. ciekawe jak to bedzie u mnie wygladalo z ******* przy tym lozysku z przodu, czy bede wiedziala na 100% ze to maly sie rusza czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha to ja jestem rekordzistka, ale chętnie pozbylabym sie swojego rekordu. Dzis mój 86dc. Ale wiem ze owu była 5 dni temu, objawów brak. Nie nastawiam sie, za to jutro lecę na badanie progesteronu, zeby zerknąć czy jest w normie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia mi w 10 dni po owu tez pokazal test slabiutka kreseczke :) trzymam kciuki i wierze ze bedzie dobrze , cicho tez gratuluje :) mnie mdłosci nie chca cos ominąc, nadal meczą, choc juz nie caly dzien , tylko popołudniami i na szczescie nie zwracam, ale męcza mimo wszystko, wiec naomi pocieszasz mnie, że moze i u mnie za tydzień sie to skończy, choc wiem ze kazda kobieta jest inna. sarilec, co u ciebie jak sie czujesz? pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za ten cykl oby był owocniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nitka długooo nie masz okresu. jej mi się tak zdarzało że zaczynałam dopiero miesiączkowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Nitka, Ty masz teraz 86 dzien cyklu? No nie dobijaj mnie;) ja mam dzis 45 dc i jestem przerazona. Skad u Ciebie taki cykl? Zdarzylo Ci sie juz to kiedys i cZy nie myslalas zeby isc wczesniej do lekarza i ze tak powiem, przerwac ten przedluzajacy sie cykl poprzez podanie luteiny prze kilka dni na wywolanie okresu? Justyneczko, zajmij sie czyms co pochlonie Twoje mysli, zeby czas szybciej Ci plynal. Moze kińo? Albo jakies spotkanie z przyjaciolka? Ania, @ spoznia Ci sie 6 dni a wczesniej zdarzaly sie takie przesuniecia? Mam nadzieje, ze test sie myli i wynik bety bedzie pozytywny;) Ps.kiedy bedzie lepsza pogoda? Piekielnie boli mnie glowa od kilku dni i czekam na slonce moze to poprawi mi nastroj. Choc slyszalam, ze lato ma byc slabe w tym roku;) przepraszam - dygresje ale mam dosc tego zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu gin oddzwonil :) jutro jade po ta recepte i powiedzial zeby tym brazowym sluzem sie nie martwic ze to od grzybicy prawdopodobnie. I jak nie ma krwawienia to spokojnie :) a ze taki brazowy sluz sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejko niestety to nie jest mój pierwszy... Leczę sue wszystko sprawdzone, podobno taki mój urok:) tez mam juz dosyć tej pogody, ciagle śpię!;) wysiedzieć w pracy 8 godzin to sztuka przy takiej aurze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasiek dziwnego masz tego lekarza że nawet nie chce cię przebadać ten mój to od razu wcisnął mnie w kolejkę i zrobił badania.... no ja ruchy czyłam już 16-17 TC i wiedziałam że to jest to... moja sąsiadka też ma cykle 2-3 miesięczne no ale nie wiem czy jakieś leki brała wiem że jeździła do jakiegoś prof. I płaciła 200-300 zł ... teraz musi brać duspathon bo miała plemienia i narazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarodziejko rzadko zdarzały mi się przesunięcia, @ przychodziła jak w zegarku co 30 dni. Jutro odbieram wyniki rano, dzięki że wspierasz. Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi kurde sama nie wiem, mam wejsc do niego do gabinetu ale pewnie mnie bedzie badal bo mam wejsc bez kolejki po sama recepte. A szczerze to nawet nie mam teraz pieniedzy zeby mu placic za wizyte :/ a dzisiaj juz nie mam tego brazowego sluzu. Badal mnie tydzien temu tylko zapomnielismy o tej recepcie bo go zagadalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nitka mozesz w skrocie podpowiedziec jak cie lecza? Daja mi cos na regulacje cyklu? Tez moze podpowiem mojemu lekarzowo bo moje cykle tez do super regularnych nie naleza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No kasiek domyślam się że ci ciężko :-( będziesz musiała pogadać z tym swoim bo jak dziecko się pojawi to będzisz potrzebować pieniędzy wszystko jest drogie sama nie ujedziesz z tym wszystkim... nitka a rozmawiałaś z lekarzem co ewentualnie dalej jeżeli się nie uda ? Jakieś wspomagać że ? Agnieszka a ty kiedy masz termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×