Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Agnieszko przykro ze przyszła @ u mnie nadal plamienie ale czuje ze i ja zaraz dostanę @ zawsze wieczorem mnie nawiedza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mnie od dzisiaj zaczęły boleć piersi i ból jest po bokach i czasami na sutkach,są jakieś wrażliwe.Dziwny ból brzucha miałam,czasami jak balon,a 3 noce wcześniej jakieś mrowienie w brzuchu tak jakby pod skórą,haha myślałam że to sprężyny w łóżku a to mój brzuch masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jest o objawach implantacji- osoby przed okresem (terminem okresu) nie powinny sie wypowiadac bo nie wiadomo czy doszło u nich do implantacji czy dojdzie do miesiaczki- bez sensu opisywac swoje objawy-dopiero osoby z potwierdzoną ciążą powinny zabierac głos bo ich zdanie bedzie swiadczyło o 100% implantacji zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój komentarz (ten powyzej) dotyczy np pani agnieszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserados
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było. Nie wyszło wtedy, za to w tym cyklu już się udało :) przyznam, że zwlekałam z testem, bo nie chciałam znowu się nakręcać i zrobiłam go dopiero dziś w 62 dc i wyszły dwie gruube krechy. Jutro dzwonię do giną i lecę jak najszybciej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość widać ze nie śledzisz wątku od samego początku a szkoda rozmawiamy tu o różnych problemach i tematach nie tylko o implantacji. Nie chce mi się o tym pisać. Blondyneczka plan hm nie wiem wyjeżdżam odpocząć na dlugi weekend może wtedy sobie przemyśle. jestem zmęczona tym wszystkim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wciąż tylko plamienie,dziwne bo @ nigdy mi się nie spóźniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie dziwie Ci sie ze masz dośc tego wszystkiego, a odpoczynek napewno sie przyda :) zregenerujecie sily:) Aga a Ty i Twoj M robiliscie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przykro mi, wyjedź odpocznij i wróć z nowymi siłami:) Gościu gdybys trochę poczytał nasz wątek to byś wiedział ze prawie wszystkie sie tu znamy i wspieramy. Inni przychodzą pytają i dostają odpowiedzi od dziewczyn, ktorym sie udało.. Ruda moze nic straconego:) Ja robiłam dzis test 10dni po owulce i nic:( zatedtowalam, bo pomyslałam ze fajnie byłoby sie dowiedzieć w dzien dziecka:) No nic albo za wcześnie albo nic z tego... Jutro beta i albo dalej jadę z luteina albo przerywam i czekam na @... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga agnieszko ale temat wskazuje na coś innego- jak chce się zmienic temat to zakłada się nowy a nie zmienia go w trakcie dyskusji-to wprowadza w błąd- zycze zeby w nastepnym cyklu sie udało.ale jednak przestrzegajmy zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga agnieszko ale temat jednak dotyczy implantacji i dyskusja o tym co nie ejst implantacja zarodka jest rozmową poza tematem nie zrozum mnie źle zycze ci zeby sie udało, jednak zbaczanie z tematu wprowadza w błąd a ty opisujesz jedynie objawy nadchodzacej meisiaczki z tego wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka przykro mi :-( Przemyśl to co pisałam wcześniej nie masz nic do stracenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Maomi, czekam dzis na wiesci od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaa91
witam ponownie dziewczyny :) Od jakiegoś czasu obserwuję ten wątek i pamiętam, że zanim zaszłam w ciążę to też szukałam różnych informacji w necie, to pomaga :) Wiem, że łatwo sie teraz o tym mówi, ale bardzo dużo siedzi w głowie, czasami trzeba wrzucić na luz i nie myśleć o tym zbyt intensywnie, wtedy zazwyczaj się udaje:) wiem coś o tym. nie jest to łatwe, ale pamiętam jak moja ginekolog mi o tym mówiła :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odbiegania od tematu to chialam podkreślić ze tu większość się stara w chwili obecnej i nie pisze o implantacji tylko o objawach wiec nie rozumiem :) dzięki może się uda następnym razem nie wiem. co myśleć. ja badania mam ok i jest wszystko ok owulavja prawidłowa. tylko musze mojego wysłać na badania nasienia jak wrócimy z odpoczynku. niedługo przygotowania ślubne wiec trochę zapomnę i może wyluzuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaa91
Właśnie co do badań nasienia, to radzę wykonać je na miejscu czyli w klinice a nie np dowieźć, ponieważ okres czasu kiedy to przewozisz z miejsca do miejsca ma wpływ na wynik :) dobrze radzę bo sami przez to przechodziliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Miaa aha no właśnie bo jest taka opcja żeby dowieść ale jak mówisz ze lepiej na miejscu to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszła znienawidzona @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaa91
Tak, myśmy mieli taką opcję i dowieźliśmy i wyniki wyszły fatalne :/ więc oboje się przestraszyliśmy, poszliśmy do innego lekarza i powiedział, że takie badania robi się koniecznie na miejscu bo wyniki mogą być zakłamane... Teraz jestem w zaawansowanej ciąży i jak widać wyniki rzeczywiście były zakłamane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
Ten gość powyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
aga to skoro u Ciebie wszystko,wporzadku to juz dawno powinnas wyslac ukochanego na badania bo poprawa nasienia to dlugotrwaly proces niestety :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ruda przykro mi że znów @ przylazła :( nie poddawajcie się dziewczyny, przed Wami kolejny cykl 🌻 Sarilec mój maluch ma 3,67cm i rączki i nóżki :) taki malutki człowieczek :) wszystkie wyniki badań mam dobre i na 22 czerwca mam usg genetyczne :) daj znać jutro co tam u Was :) blondyneczko cieszę się że się pogodziliście :) korzystajcie teraz ;-) Nitka daj znać jak wyszła beta - może za wcześnie na ten test jeszcze, dokąd nie ma @ to nie trać nadziei :) Evi to Ty jeszcze suknię zwężasz w ciąży przed ślubem ? :) to tylko pogratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Ruda, kurczę szkoda...:( Agnieszka weź sie za swojego:) blondyneczka dobrze mowi;) Maomi super! Bardzo fajnie:) cieszę sie, ze wszystko w porządku oby tak dalej! Idę jutro bo gin kazała, ale średnio to widze, nawet brzuch juz mnie nie boli jak wczesniej, tylko piersi ale biorę luteine i to pewnie przez to, ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Ja mam usg genetyczne 8 czerwca czyli w nastepny poniedziałek i bedzie to rowno 12 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Hej dziewczyny Przykro mi ze do was @przyszla, za kilka dni wam przejdzie i zaczniecie skupiac sie na nowym cyklu Nitka jeszcze od ciebie na wiesci czekamy Maomi ciesze sie ze maluch zdrowo rosnie, zazdroszcze tego uczucia Sarilec, annamaria dajcie znac jak po waszych badaniach, zreszta na pewno bedzie ok nie przewiduje innej opcji Ja jestem wlasnie po @, jutro dzwonie do gin zeby mi dal znac kiedy mam pierwszy monitoring, ze wzgledow ze pracuje i jest swieto teraz to pewnie w piatek po poludniu jak ma dyzur w szpitalu Ciekawa jestem jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek to daj koniecznie znać ja jestem po monitoringu i okazało się ze jest wszystko ok. Dlatego miałam duza nadzieje w tym cyklu. :( Koniecznie jak wrócę z odpoczynku wezmę się za mojego dziewczyny koniecznie tym bardziej ze jeszcze trochę i plany slube ruszają z kopyta i nie będzie czasu. Nitka trzymam kciuki :* Maomi ale już duże maleństwo Daj znać koniecznie jak po badaniach. Rosnijcie zdrowo. Ruda wiem co czujesz ruszamy z kolejnym cyklem :) trzymaj się :-* Anamalia daj znać jak po wizycie ;) Blondyneczka wiem masz rację ale będzie ciężko hlgo zaciągnąć na badania ale w końcu się wezmę za to. A wy działacie??? GOŚCIU I CO INNYM NIE ZWRÓCISZ UWAGI ZW PISZĄ NIE NA TEMAT? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ten gosc jest jakis podejrzany bo czepia sie tylko Ciebie i to od dluzszego czasu, nie reaguj na niego niech sie buja... :-) a co do badan nasienia to doskonale Cie rozumiem bo ja walczylam pol roku jak nie wiecej zeby poszedl... tylko nie mow mu ze to moze byc jego wina, tylko powiedz ze musicie sprawdzic czy on jakis witamin nie potrzebuje :-) a poprawa jest procesem dlugoterminowym , na jakiekolwiek efekty trzeba czekac okolo 3 miesiecy :-/ a my dzialamy tak normalnie bez spiny, ide jutro do gin to mi powie czy jakas owu sie szykuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×