Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Wlasnie, wlasnie, ten monitoring to super rzecz. Ja bazowalam na śluzie i temperaturze a okazało sie ze temp wzrasta dopiero 3 dni po owulce a sluz kończy sie dzien przed:) dzwonię jutro umówić sie na monitoring i do dzieła;) Lilianka super imię;) ja to bym chyba miała straszny problem z wyborem jestem strasznie niezdecydowana osoba jesli mam cos wybrać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka mi wybór imienia też zajął prawie 6 msc :-) byłam pewna tylko że jak będzie chłopiec to będzie miał na imię Antoś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilia92
Hej Kobietki; ) mam pytanie do tych staraczek, które przyjmowały duphaston. Po ilu dniach po zaprzestania brania tabletek pojawiała się u was @? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli ja co prawda nie brałam dupka a luteine i powiem Ci ze raz @ przyszła po 10 dniach a za drugim razem jak brałam była juz po trzech dniach:) wiec reguły chyba nie ma:) Antoś.. Bardzo mi sie podoba!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, dzisiaj 5 dzień po odstawieniu i tak nadal czekam i jakoś doczekać się nie mogę.. ;) mam nadzieje ze na dniach dostanę, bo w poniedziałek lecę na wakacje :) a tak z @ to wcale nie wypoczynek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja jak brałam to różnie bywało raz nawet czekałam do 13 dnia i w dzień kiedy miałam jechać do lekarza dostałam @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
Cześć Lilianka i Antoś ładne imiona. Chrześnica mojego narzeczonego ma Lilianka ładne imię dla ładnej dziewczynki. Ktoś testuje w najbliższym czasie? Ja mam termin @ dopiero na 16 i juz wytrzymać... Rozkłada mnie chyba choroba bo od połowy dnia czułam że mam gorączkę :( I oprócz uczucia wilgotności pojawił mi się biały wodnisty śluz (sporo go) już sama nie wiem co o tym myśleć :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilia u mnie jak brałam duphaston bylo tak ze dostawalam max po 3 dniach.Teraz jest 9dc a ja mam juz śluz płodny i pobolewanie jajników -cos bardzo wcześnie jak na ten dzień cyklu,niewiem o co chodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Annamaria, gratuluję udanego usg gen. - bardzo mnie to cieszy. Moje już w poniedziałek. Widać Ci już nieco brzuszek? Maomi.. Dlaczego się nie odzywasz? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
A mnie dopadly nie poranne a wieczorne mdlosci...blee... I odpycha mnie od jedzenia od 2 dni... Iczozord,Gabi.Beatrice,Maomi???? Jak tam dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to co zawsze-nakrecac sie na ciaze zeby potem sie zawiesc:/ na prawde warto? tez sie tak nakrecałam co cykl -mi to nie pomogło dopiero po olaniu sprawy zaszłam i to samo wam radze bo do usranej smierci bedziecie monitorowac swoje cykle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka rozumie cie, ale nic nie pozostaje jak czekać, nikt ci tu nie da 100 % pewności czy jestes w ciazy, wiem że to czekanie i nie pewnosc czasem przytłacza, jeszcze pare dni cierpliwosci i bedziesz wiedziała, na pocieszenie ci powiem tez przez to przechodziłam:) no nie tylko ja, dasz rade. Śluz na początku ciazy jest równiez taki białawy i sporo go to fakt i trwa chyba cała ciaze ja juz nie pamiętam z pierwszej ciazy czy cały czas, ale mi w tej towarzyszy od początku ciazy prawie. Wiem ze kobiety czuja na poczatku ciazy objawy jakby choroby , ale ja nic takiego nie czułam. Nawet spac mi sie nie chciało, dopiero teraz od tyg zrobiłam sie senna, a jestem w 10 tyg. Zadnego częstego siusiania równiez, tez dopiero od około 3 tyg zaczełam czesciej odwiedzac toalete, wiec nie gra roli kazda kobieta inna jest. Dlatego nie chce cię nakrecać. Trzymam kciuki. Odzywaj sie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ae wisiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Gościu tekst o monitoringu to błąd logiczny, czyli co? jak się nie stresujesz i nakręcasz to masz owulację cały czas? :) Wiadomo, że stres nie pomaga ale co ma do tego monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja bez monitoringu starała bym się o dziecko do śmierc***ewnie... mam pco i brak owu wiec po co takie gadanie że to nic nie daje... wielu osobom to pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam teraz z pracy,wyciągam tampon a on jest 1/4 tylko zakrwawiony,gdzie powinien być wręcz zalany,dziś 2 dzień @,co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia, krwawienie w ciąży to są naprawdę pojedyncze przypadki jeżeli o to chodziło w pytaniu :). Ja miałam tak samo w ostatniej @, standard to 4 dni, tym razem niecałe 3, zawsze krwawienia mega intensywne, tym razem może 1/3 natężenia. Tak jak już kilka razy powtarzałam - nie jesteśmy robotami, nie wszystko działa jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam niektóre kobiety,które krwawiły 3-4 dni w ciągu 3 m-cy w ciąży,choć zrobiłam dzisiaj test dla pewności,żeby wiedzieć czy coś złego się nie stało,bo okropne mam kłucia w brzuchu,no ale wyszedł negatyw,przynajmniej jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Sarilec nic nie widac, nic tez nie przybrałam na wadze. Jednak przez chyba podwojona dawke progresteronu mam poranne mdlosci. Sarilec nie stresuj się wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionka18
hej jest tam ktos kto moze mi cos powiedziec ....otoz w 14 dc przytulalam sie bez zabezpieczenia w 19 milam tsrasznie duao sluzu bialego no masakra a nastepnego dnia sluz z rozowym podbarwieniem po kilku dnach mocniej ....dwa dni przed okresem pobolewal mnie brzuch ale troszke ,piersi nie bola tylko po bokach odrbine a dzis 35 cyklu gdzi przewaznie mam ok. 30 co mam myslec dodam ze mam niedoczynnosc tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Kurcze, 6 dni po owulacji a u mnie ból jajników i brązowe plamienie. Podejżewam, że 2-3 dni i będzie @. W sumie by się zgadzało bo dzisiaj jest 26dc. Martwi mnie tylko długość fazy lutealnej bo jeżeli to jest u mnie norma to nie wróży to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Doria a moze to wlasnie implantacja? Informuj na biezaco Dziewczyny ktore tu piszecie po raz pierwszy po porade, nie obrazcie sie ale czy my jestesmy wrozkami?! Macie dostepne wiarygodne testy w labie lub zwykly sikaniec, zrobcie najpierw to. Objawy moga sugerowac wszystko wiec kierunek apteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz ``kamyczek" ale chyba jasno widać temat postu, jakie mialyscie objawy implantacj, wiec chyba normalne ze dziewczyny pytaja o takie rzeczy, wiec zachowaj takie komentarze o wrozkach dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja mam pytanie. Jestem dokładnie tydzień po owulacji, prawdopodobnie bo nigdy nie wiadomo. I tu pytanie bo zaraz na drugi dzień w środę zaczęły piec mnie piersi, czasami są rozpalone i bolą. Oczywiście nie robię sobie z tym nadzieji, ale tak mam do dziś. Cały czas boli mnie brzuch i krzyż ale to też normalny objaw przed okresem ;-). Uplawy białe jak twarożek. Cały czas do tej pory szyjke macicy miałam nisko i jak nosek. Dziś czuję że macica jest jakby bardziej miękka gabczasta, a szyjka jest wysoko i zamknięta czuć nosek. Okres mam dostać w niedzielę bo zawsze mam jak w zegarku, ale tu mam pytanie do dziewczyn które badały, sprawdzaly sobie szyjke i macice przed okresem po owulacji, czy to może być objaw ciąży? Wiem że do implantacji dochodzi między 7 a 10 dniem i nie zawsze ma się objawy, a na test muszę poczekać kilka dni o ile nie dostanę okresu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
kamyczek ma racje bo wystarczy przewertowac kilka stron bo pytania sie powtarzaja, a chodzi o to ze dziewczyny im odpowiedza " tak jestes w ciazy" i tu wlasnie nasuwa sie stwierdzenie, nie jestesmy wrozkami :-) bo chyba o to kamyczkowi chodzilo :-) wiec sie gosciu nie bulwersuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Gościu wszystkie starające sie tutaj miałyśmy tysiące " objawów" po których przychodziła @. Wiec najlepiej nie panikować i sue nie nakręcać. Poczekaj cierpliwie do terminu @ i zrób test. Objawy o których piszesz moga wskazywać na ciaze, albo i nie. Każda z nas jest inna i niestety póki nie zobaczymy dwóch kresek to możemy tylko siać domysły. Gościu nr 2 Kanyczek ma racje. Nie jesteśmy wróżkami, możemy tylko cos podpowiedzieć ewentualnie doradzić, ale nikt nie moze odpowiedzieć na pytanie czy dane objawy to ciaza.. Dziewczyny, ktore brały clo ile dni po skończeniu clo byłyście po raz pierwszy na monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×