Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
@ spoznia sie 11 dni, nie wiem sama czy zrobic test bo bete robilam w srode (27.05) i negatywna, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość ma racje, temat odbiegl od tego o czym miał być. I dziewczyny ktore wchodzą na niego zeby dowiedzieć sie o objawach implantacji, czytają o waszych staraniach a temat wątku na to nie wskazuje. To wy powinnyscie założyć dawno temu wątek o staraniach a ten powinien być o tym o czym miał być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak nie chcecie zeby sie zawieszał, to załóżcie kolejna cześć. Wiesza sie bo jest już na dużo stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu jak Ci sie nie podoba to nie czytaj a jak ktos chce poczytac o objawach wystraczy przewertowac kilka stron, albo wes sobie zaloz swoj watek i nie zasmiecaj nam strony swoimi zalami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, kto chce cos napisac to niech napisze, sie przejmowac.. moze ktos jest tu pierwszy raz i prosi o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczko, nie zesr/aj sie z emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Gosciu nie spinaj sie Zjedz snikersa bo wylazi z ciebie gremlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu się spinac gościem i tak nikt nam nie zabroni pisać co chcemy i gdzie chcemy. Poprostu niektórzy nie mają co robić i lubia kręcić aferę bez powodu heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Dziewczyny dajcie spokoj.I tak mozna mowic a gosc swoje... Skoro nam pasuja tematy o ktorych piszemy to tym bardziej osoby postronne nie powinny miec nic do tego. Jutro w koncu wizytaaaa!!! Jakos zlecial ten tydzien.Ogolnie to nie mam mocy.Spac mi sie chce a wczesnie zasypiam.Piersi wciaz bola... A jak u Was?? Komu sie konczy cykl? Jakies przewidywania? Pamietajcie,ze dopoki nie ma @ jest nadziejaaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaa91
To, że od pewnego czasu nie pisze się na temat to nie oznacza, że forum jest nieważne... To dobrze, że dziewczyny sobie nawzajem doradzają, to naprawdę pomaga psychicznie, sama kiedyś szukałam informacji po forach internetowych, bo to pomaga.. a jak widać zawsze się znajdzie ktoś kto szuka zaczepki.. Temat jest "objawy implantacji" więc jeśli ktoś nowy chce to zapyta coś na ten temat, albo przewróci strony i poczyta od początku forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaa91
Szkoda, że takie problemy wynikają.. widzę, że dziewczyny się tu zżyły i dobrze jest czasami szukać oparcia na forum, ja sama przed ciążą szukałam przeróżnych informacji na forach internetowych i to pomaga psychicznie.. Czasem lepiej jest się doradzić kogoś kto już to przeżył.. co do tematu to jeśli wejdzie tu jakaś nowa użytkowniczka to zawsze może zadać jeszcze raz pytanie na które z chęcią ktoś odpowie.. a niektóre po prostu chyba szukają zaczepki bo jak wiadomo nikt się tutaj osobiście nie zna.. pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Dziewczyny pierwszy monitoring mam dopiero w sobote ale to bedzie 11Dc wiec chyba owu jeszcze bedzie przede mna no i w gabinecie prywatnym niestety bo on na nfz ma wolne wiec wybule 100zl, mam nadzieje ze sie oplaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No tak wyszło że zwężamy :-) dzisiaj 21 tydzień za tydzień waga i zobaczymy ile przytyłam ostatnio wychodziło 2kg + :-) wiec nie tak źle zresztą wszyscy mówią że dobrze wyglądem i tak też się czuje :-) jeszcze trochę dziewczyny i ślub jutro jade zamówić tort i chlebek na przywitanie a w czwartek spotkanie z florystką jestem mega happy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evi a kiedy dokladnie? ja niedlugo mam 1 rocznice slubu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Maomi, Twoj maluszek to juz kawal bobaska ;) Super, ze wszystkie wyniki masz dobre. Moja wizyta jest przelozona na jutro rano, juz jakos doczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
w sumie to tak się zastanawiam czy dwa usg w minitoringu wystarczą, jedno przed i drugie po owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
20 czerwca :-) wiec to ostatnie przygotowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Kamyczek ja też mam dwie wizyty w cyklu i też się zastanawiałam czy to nie za mało. Pierwszą miałam w 10dc, wtedy było widać dominujący pęcherzyk i idę jutro rano w 18dc (owulacja według wyliczeń była w niedzielę). Z drugiej strony za wizytę plus usg zapłaciłam 200zł i pewne tyle samo zapłacę jutro więc może to i lepiej, że nie muszę chodzić 3-4 razy :). Dzisiaj pomyślałam sobie, że chyba najważniejsze żeby zobaczył czy jest jakiś dominujący a później stwierdził czy pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katika666
Dowiedziałam się o ciązy 3 dni temu, pierwsze objawy to baardzo czesto sikałam, bolące piersi jak przed okresem, i 4 dni przed okresem bol jak na okres a potem cisza.. taki bol z 2 dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
doris 200 zł każda wizyta???????!!!!!!!!!! ło matko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evi zleci jak z bicza trzasnął zobaczysz:) ja to calkowicie na luzie bylam, zero stresu, na początku lekko mi się łza zakrecila przy blogoslawienstwu a pozniej poszlo szybko i bez stresu:)) Jedyne co mogłabym zmienić to aby suknia była luźniejsza, masakra przy stole, ściskała jak cholera, a tu wez sie usmiechaj bo zdjecia robią ehh... A wracając do tematu dyskusji..jutro zrobię test bo okres spoznia mi sie 12dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ceny zwalają z nóg, jakiś czas temu wizyta+usg kosztowało 150zł więc ostro się zdziwiłam w tamtym tygodniu jak usłyszałam 200zł.. Jak mi się już uda zajść w ciążę to chciałabym urodzić w klinice przy tej przychodni więc zaczęłam tam chodzić bo pomyślałam, że najlepiej żeby ten sam lekarz przygotowywał mnie do ciąży i ją prowadził a później odbierał poród. Jak tak dalej pójdzie to może porozmawiam o jakiejś zniżce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Doris ta cena jest kosmiczna ja za monitoring płaciłam 20 zł !! Jakbym miała płacić co ty to chyba bym się załamała... no a ja suknie mam bardzo prostą dopasowana jest pod biustem i później luz aż do ziemi a to dlatego że jak byłam w komisie i tam przymierzałam suknie to byłam bardzo ściśnięta i jakoś nie widział mi się ściśnięty brzuszek więc szyją mi wygodną suknię :-) ja też jestem spokojna ale u mnie to tylko.przyjęcie dla 30 osób więc luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam wesele na 120 osób, krawcowa źle mi ją uszyła, była też za wysoka pod pachami i czerwono tam było, ale na szczescie nie widac tego tak bardzo:) Wogóle to ona upierała się że będzie mi ładniej bez ramiączek a ja je chciałam i tak w kółko, w końcu ustąpiła i zrobiła mi cieniutkie że 2 godziny przed weselem moja mama doszywała inne. Chciałam Was spytać jaka jest szansa że jestem w ciąży jeśli beta tydzień temu wynosiła <2.0 a okresu nadal nie ma? Miał być 23.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×