Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Może i nie piszemy na temat ale np ja jestem tu ok rok i piszemy tu o różnych rzeczach i dopiero po takim czasie się spotkałam z tym ze ktoś się czepia ze nie ma temat założycielka tego wątku jest staraczka i to ona mogłaby mieć pretensje nie blondyneczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie, to ja zalozylam ten temat wiec wara od niego, jak sie komus nie podoba to niech nie pisze i zalozy sobie swoj temat i tam niech rzadzi... ja zalozylam temat i nie mam absolutnie,zadnych zastrzezen do tego co pisza dziewczyny :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam dzis na pierwszym monitoringu po clo, to mój 10 dc i jestem zaskoczona bo mam dwa pecherzyki juz. Jeden 14 drugi 12 i endo 5. Gin powiedziała ze jak na trzeci dzien po @ to endo jest super:)) cieszę sie strasznie. Idę jeszcze we wtorek zobaczyć co sie dzieje. Tylko kurczę zapomniałam spytać jak z przytulaniem kiedy zacząć, czy czekac teraz, czy juz zacząć dzialac... Ehh ja nieogarnięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka ja bym zaczęła przytulanka poniedziałek/wtorek ... dwaj znać co i jak i jak to en do wygląda bo fajnie jak do 9 urośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka extra :-) pieknie urosly pecherzyki, a edno do owu tez spokojnie podskoczy ;-) zacznijcie sie starac jak sie pojawi sluz, aczykolwiek ja nie czekam nigdy do sluzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten poniedziałek/ wtorek to kiepsko bo ja wyjeżdżam wiec ta jedna noc zmarnowana:( zacznę od jutra:) bo sluz juz jest:))we wtorek kolejny monit. Jeju u Was tez tak gorąco? Staraczki to jeszcze moga sie piwkiem schłodzić a nasze ciazoweczki? W domu pewnie najchłodniej i najlepiej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja mam dzisiaj poltera wiec nogi z tyłka mi wychodzą... dopiero co usiadłam bo od rana jedzenie szykuje... masakra... u nas też słońce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
doris u ciebie wszystko wygląda obiecująco, ja bym poszła na betę albo cierpliwie czekała jeszcze parę dni...w właściwie czemu u ciebie przesunęla się owulka?ja też miałam cykle 25 dni jak w zegareczku a ostatni był 29, teraz owu w 13,14 dc więc też ten bedzie dłuższy... blondyneczka kiedy testujesz w takim razie? czekasz aż @ nie przyjdzie? a tak z innej paki rozwaliłaś mnie komentarzem że nie masz zastrzeżeń co do pisania na forum :D:D:D pozytywnie.. nitka ja bym poczekała do owulki niech małż zbiera żołnierzyki :) a potem czadu.. fajnie by było jakby nam się wszystkim udało w tym miesiącu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
wisiorrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,, Tylko kurczę zapomniałam spytać jak z przytulaniem kiedy zacząć, czy czekac teraz, czy juz zacząć dzialac... Ehh ja nieogarnięta! " ale od samego przytulania w ciąże się nie zachodzi czemu dorosłe kobiety tak infantylnie określają seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahoda111
,,Tylko kurczę zapomniałam spytać jak z przytulaniem kiedy zacząć, czy czekac teraz, czy juz zacząć dzialac... Ehh ja nieogarnięta! " ale od samego przytulania w ciążę się nie zachodzi dlaczego dorosłe kobiety tak infantylnie określają seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Jessy12
Czesc dziewczyny, moge sie dolaczyc? Robie to pierwszy raz :-), tzn do forum dolaczam pierwszy raz, bo dzidka to juz trzeciego planuje :-). Mam dwoch chlopcow, pragne corki, sluz plodny byl sroda i czwartek to szczyt owulacji pewnie w piatek, kochalam sie z mym lubym w srode, a dzis tak mnie jajniki bola, moze cos tam sie zagniezdza? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahoda Ty masz jakis problem ze soba czy ze jak? wspolczuje Ci , ale chyba czas najwyzszy zajac sie soba... Kamyczku nie wiem kiedy testuje , ale napewno dopiero jak sie okres nie pojawi, a termin jest cos kolo piatku wiec jesli by go nie bylo do niedzieli to zatestuje Jessy jesli w pt byla owu to za wczesnie na implantacje, moze owu sie przesunela i teraz masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi co miałaś?? Poltera? Co to?? Kamyczku Ty jesteś po owu? A kiedy masz termin@? Blondyneczko to jeszcze tydzien, to bedzie dluuugi tydzien:)) Przetrzymuje mojego jak moge, choć to niełatwe:D No ale moze to jest sposób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka skoro masz plodny sluz to po co go przetrzymujesz?? a dla mnie ten tydz bedzie normalny bo nie nastawiam sie na ciaze wiec luzik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko bo ten sluz jest taki początkowy dopiero. A skoro pęcherzyk wczoraj miał 14 to dzis na pewno nie pękł. A jak troszkę sie wstrzymamy to potem starczy energii na dłużej:))) Masz racje nie nastawiaj sie, zawsze lepiej byc zaskoczonym pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Nitka tak jestem kilka dni po owu, wlasciwie termin powinnam miec gdzies na 23,mam sikanca w zapasie z poprzedniego miesiaca wiec narazie czekam spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku to idziemy podobnie ;-) Nitka no rozumiem ale jesli w 10dc jest pecherzyk 14mm to za jakies 3dni bedzie owu a w tym sluzie plodnym plemniki spokojnie tyle,przezyja a jesli zaczniecie wczesniej to bedzie wiecej przytulania przed owu co zwiekszy ilosc plemniczkow czekajacych na jajeczko a to zwieksza szanse ciazy, przynajmniej ja to tak rozumiem :-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to testowanka się zaczną. my byliśmy na domku na jedna noc u zaczęły mi się dni płodne nie wiem kiedy owulka bo nie licze poprostu działamy codziennie a w lesie na domku było super na lonie natury oby coś było z tego hehe. a dzisiaj tez grill dobrze ze mam jutro urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko ciekawa teoria, sama do tego tak nie podchodziłam. Moze cos w tym jest. Ostatnio skończyliśmy na dwa dni przed owulka bo maz miał wyjazd i nic z tego nie wyszło. Gin uważa ze plemniki moga byc słabe i najlepiej dzialac tuż przed. Jak sie nadal nie bedzie udawało to na badanie nasienia pójdziemy. Agnieszka to full romantico było:)) zazdroszczę Ci jutrzejszego urlopu, ja musze do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Kamyczek jak patrzę na to z perspektywy czasu to wydaje mi się, że zawsze mogłam mieć późno owulację i po prostu krótszą fazę lutealną, standard to oczywiście 14 dni ale można mieć nawet 10. Dzisiaj jest równo 10 dni od owulacji i.. baaardzo, baardzo blada jednak widoczna drugą kreska (nie z porannego moczu). Siedzę na mazurach na totalnym zadupiu i nie ma jak tu kupić testu żeby powtórzyć jutro z porannego, muszę czekać do wtorku. Martwi mnie, że plamię na brązowo tak jakby lada moment miała przyjść @ więc staram się jeszcze nie nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris pieknie, chyba mozna Ci powoli zacząc gratulowac:) szkoda ze nie mozesz powtorzyc rano testu bo brązowe plamienie może świadczyc o niskim progesteronie a to trzeba skonsultowac z lekarzem zeby przepisał luteine albo duphaston...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Hej, na poltera każdy przychodzi i tłucze butelki przed domem pani młodej :-) full jedzenia i wódki :-) bawilismy Sie do 3 nad ranem no a rano dużo sprzatania za to w dzień pojechałam nad jeziorko i leżakowałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris trzymam kciuki! Do szkoda ze nie masz tej apteki, ale do wtorku moze nic złego sie stanie. To tylko jeden dzien. Evi nie znałam takiego zwyczaju, w moich stronach tego nie ma. Sa za to zmówiny i wtedy sąsiedzi sie schodzą, palą opony albo kostki słomy a ty dajesz cos do jedzenia i skrzynkę wódki:) Taka impreza w bramie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie widzicie że za bardzo wkrecilyscie się w ten temat. Nie możecie wziąć na luz? A nie ze monitorujecie nawet wielkości pęcherzyków? Bawicie się w lekarzy? Luz kobietki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×