Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

gosciu chyba nie wiesz czemu ma sluzyc monitoring i jak nie mialas problemu z zajsciem w ciaze to lepiej sie nie wypowiadaj bo Twoje komentarze sa smieszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dawno się nie odzywałam bo siedzę od 04.06 u rodziców na wsi i praktycznie tylko przychodzę spać do domu i całe dnie spędzam na dworze więc nie odpalam komputera :) u mnie wszystko w porządku - wcinam owoce i opalam się delikatnie :) wracam do domu pod koniec tygodnia, nadrobię zaległości i napiszę do Was :) dziękuję za pamięć i trzymam kciuki za Was wszystkie :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzę po lekarzach i nie zamierzam. monitoring? wy już macie swira z tym monitoringiem .ze wasi faceci to wytrzymują takie fobie idźcie pobiegać a nie głupoty w glowkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Widać że poziom wiedzy gościa jest bardzo niski... proponuje olewać takie wypowiedzi bo są na poziomie gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to że jeden z gości ma trochę racji co nie trochę przesadzacie z tresowaniem swoich mężów co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu ale czemu stajesz w obronie facetow ktorzy tego nie potrzebuja, pragna tak samo dziecka jak my i jesli lekarz mowi ze tak trzeba robic i wstrzymac sie z przytulaniem to tak ma byc, obydwoje wiedza po co to robia a gdyby im sie cos nie podobalo to by powiedzieli,wiec ja nie wiem w czym jest problem A ten gosciu co po lekarzach nie lata to kiedys bedziesz miala sytuacje ze samo bieganje nie pomoze i bedzie trzeba udac sie do lekarza i moze wtedy zrozumiesz jakie glupoty piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
GOŚCIU czasem takie jak ty mówisz tresowanie daje efekt w postaci dziecka jak ktoś nie wie jak to jest starać się o maluszka to nigdy tego nie zrozumie. Doris rewelacja jak jest 2 kreska to ciąża moje gratulacje :) Maomi wypoczywaj u mnie dobre się skończyło jutro do pracy rodacy :) Blondyneczka to czekamy na koniec tygodnia :) Nitka co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Ehh, na razie czekam do jutrzejszego porannego testu. Dzwoniłam do ginekologa i powiedział żeby zrobić jutro test z porannego moczu i jak wynik będzie pozytywny a płomienie się utrzyma to przyjść. Powiedział, że jest jeszcze bardzo wcześnie więc nie ma co się ekscytowac. Dzisiaj około południa wróciłam z mazur do siebie więc pobieglam do apteki i kupilam dwa testy po czym durna zrobiam jeden i kreska grubsza ale jaśniejsza od wczorajszej, było ją widać po jakiś 20 minutach gdzie wynik można odczytać po 5 . Tłumaczę sobie, że robilam go jeszcze później niż wczorajszy więc mocz jest jeszcze bardziej rozwodniony. Mam nauczkę na przyszłość żeby poczekać bo teraz jestem bardziej skołowana niż wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1jessy12
Przygarniecie mnie, moge sie dolaczyc. Ja tez staram sie o dziecko, juz trzecie ale , dwie poprzednie cize to bylo rok starania za pierwszym razem i pol roku za drugim... Mam nadzieje ze teraz latwiej pojdzie bo jestem bardziej wyrególowana ale w 'kupier" razniej wiec chialam do Was dolaczyc, mozna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowalam sie tu, moze teraz beda moje posty dodawane i szybciej widziane blondyneczka dziekuje za odpowiedz, myslalam ze mnie nie przyjelyscie tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Dziewczyny po co tracic czas na pisanie do goscia, czlowiek tego pokroju szuka zametu , nie reagujmy, zlejmy to!!! Mnie to osobiscie wisi co pisze i nie bede sie wypowiadac. Doris po cichu gratuluje, nie martw sie na zapas, zrob jutro z ranca test i daj nam znac. Wiem ze teraz odchodzisz od zmyslow pewnie ale nie mysl tyle, bedzie dobrze. Blondyneczka chyba wczesniej ode mnie zatestujesz, trzymam kciuki. Agnieszka jak tam u ciebie sytuacja? Nitka zaczelas przytulanka czy czekasz? Maomi fajnie ze masz relax na swiezym powietrzu, zazdroszcze tej beztroski U mnie 6dzien po owu, piersi bola i mam troche sluzu czyli jak co miesiac hehe. Ide pobiegac laseczki Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Dziewczyny ja zaczynam 13 tydzień i myślałam, ze mdłości mnie omina a tu od zeszlego tygodnia codziennie mi sie zdaza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Jestem po usg genetycznym. Niesamowite przeżycie! Maluszek jest cudny :) wszystkie parametry ok, a jak doktor powiedział, ze mam super dziecko, to łzy naszły do oczu.. Dzis mam 13t2d ciąży. Pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Gościu nie życzę Ci żebyś przechodziła przez to co większość z nas. Wiele z nas ma utracone ciaze, wiele nieudanych prób, wydane pieniądze, łzy i strach, ze nigdy moze sie nie udać.. Jesli nie wiesz o czym piszesz to po prostu nie pisz... Idź trollowac gdzie indziej. Doris nadal trzymam kciuki. Nie martw sie i nie stresuj wszystko bedzie dobrze! Maomi odpoczywaj i łap słońce! Aga ja jestem na wyjezdzie wczoraj działaliśmy, cześć druga jutro:) moja gin wyjechała wiec szukam sobie zastepstwa, zeby jutro isc obojętnie gdzie na monitoring i zobaczyć co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Pozwoliłam sobie dołączyć się do was. Współzyłam z 14 na 15 dc, cykli 28 dniowych . Dziś mam 24dc w sobotę ma przyjś @. Test z rannego moczu negatywny. od piatku pobolewa mnie brzuch na dole, ciągnie tak jakby. Dzis to w ogóle mnie aż tak dziwnie jakby "piekło" po lewej stronie, w okolicy jajnika. Myślicie, ze to może być zagniezdzanie sie fasolki? Czy pospieszyłam sie z testem? mam tez taki niby 6 dni przed @, ale jeszcze go nie wykonalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Pozwoliłam sobie dołączyć się do was. Współzyłam z 14 na 15 dc, cykli 28 dniowych . Dziś mam 24dc w sobotę ma przyjś @. Test z rannego moczu negatywny. od piatku pobolewa mnie brzuch na dole, ciągnie tak jakby. Dzis to w ogóle mnie aż tak dziwnie jakby "piekło" po lewej stronie, w okolicy jajnika. Myślicie, ze to może być zagniezdzanie sie fasolki? Czy pospieszyłam sie z testem? mam tez taki niby 6 dni przed @, ale jeszcze go nie wykonalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Doris nie sugeruj sie jasnoscia kreski :-) zrob jutro rano i gratuluje :-) Aga ja to na @ czekam bo nie sądze zeby sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Annamaria, ja mam tak samo! Byłam w szoku jak 12 tydzień sie zaczął a ja z rana z bardzo nieprzyjemnymi mdlosciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
I nie rozumiem tych wpisów "przyjmijcie mnie" :s Tu nie ma żadnej elity czy gremium, ktore robi jakiś casting.. Każda dziewczyna planująca/starająca sie/zaciązona moze znalezc tu wsparcie.. Czy ja sie mylę? Bez zbędnych ceregieli. Wypowiedzi opierają sie tu na szczerości i wymianie doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Pavilion nawet jak na bank miałaś owulację to może być jeszcze trochę za wcześnie na test. Jeżeli dasz rady (mi czekanie np. słabo wychodzi) to poczekaj do terminu @. Jak nie to idź za dzień, dwa na betę i zobacz co i jak. Z tego co się orientuję to nie ma testów 6 dni przed @ tylko to test 6 dni po zapłodnieniu (implantacji) więc tak mniej więcej 12-14 dni po owulacji - w sumie data miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Blondyneczka chcialabym miec takie podejscie jak twoje, ja tez juz nie czytam, nie gogluje , staram sie czyms zajac , ale chyba sama siebie oszukuje. Pavilion za wczesnie zrobilas test, dziewczynom tu wychodzily pozytywne dopiero po terminie @, nie justyneczka? ona jest najlepszym przykladem. Jessy witamy cie, mozesz pisac jak najbardziej, to forum otwarte. Sarilec super wiadomosc, to musi byc niesamowite uczucie, ja nie pamietam czy w mojej pierwszej ciazy mialam takie badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarilec, annamaria zazdroszczę tych doznań i mdłości:) rośnijcie zdrowo:) Pavilion racja jak dla mnie to tez za wcześnie ten test, owulacja mogła byc po przytulaniu. Poczekaj jeszcze pare dni i powtórz test. Jessy pisz kobieto kiedy tylko potrzebujesz;) Blondyneczko chyba wszystkie powinnismy brac przykład z Twojego zdrowego podejścia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta0912
sarilec ja mam usg genetyczne w czwartek. Dziś mam 12t 1dz. annamaria chyba idziemy podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka Kamyczku jakbyscie przeszly tyle co ja to tez byscie podchodzily bardziej na luzie :-) oczywiscie czasami sie mysli o tym czy sie udalo i ile do terminu@ zostalo ale juz rzadziej jak kiedys a pozatym teraz jak pracuje to nie mam za duzo wolnego czasu :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszkam w Polsce i dorwałam tu jakiś "pierwszy najwcześniejszy test" własnie który można wykonać na 6 dni przed terminem @. Jutro będzie 11 DPO i już mnie korci żeby go właśnie zrobić. Bo bóle w podbrzuszu dziś były nie sympatyczne, rwące-ciągnace-szczypiące? Miała któraś z was tak ? i po tym pojawiły się II ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavilion poczekaj pare dni, tak dla swojego spokoju. Zrobisz jutro i jak bedzie negatyw to za pare dni będziesz powtarzać:) a co do bólu podbrzusza to ja juz miałam chyba wszystkie objawy świadczące o ciazy a ciazy brak:) choć za pierwszym razem bardzo mnie ciągnęło podbrzusze i to wtedy był prawdziwy znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka_s
Mam pytanko do tych zafasolkowanych mam około 32 dniowe cykle dochodzące do 36 dniowych. W tym miesiącu powinnam mieć 32 przynajmniej tak mi się wydaje. 32 dzień przypada mi na jutro. Moje pytanie jest takie miałyście śluz w tym okresie jeśli tak to jak on wyglądał i ile trwał. Z niecierpliwością czekam na posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Sarilec a to zabawne. Idziemy na równi i kolejna rzecz wspólna. W kazdym razie mdlosci to nic przyjemnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×