Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość annamaria88
Miaa a wlasnie jaka jest taka optymalna dawka nospy jezeli skurcze sie pojawiaja? Pani dr mowila ze w razie czego moge ja brac ale stwierdzila na pewno wiecej niz jedena co mi duzo nie mowi:) Nospe przyjmujesz codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nitka,ja ma torbiel na lewym jajniku o średnicy 37 mm jak nie więcej,bo teraz nie byłam u gin.Bada się przez pochwę nawet w trakcie @,przez zwykłe usg nie da się zobaczyć,a z torbielem idzie się właśnie w trakcie trwania @ lub zaraz po niej.Ja mam już 4 m-c i jak teraz nie zajdę w ciąży to mam przepisane tabl.anty.żeby zatrzymać owul.i pomniejszyć torbiela na 3 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaa91
Annamaria Nospę przyjmowałam 2x dziennie po 1, ale nie pamietam dokładnie przez jaki okres czasu, bo teraz przyjmuje tylko magnez :) Nawet na początku ciąży jak miałam bóle brzucha to gin powiedziała, że mogę nospę przyjmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, Kamyczku, dziekuje za odpowiedzi;) jest 1:1 na razie;) w czwartek przyjmuje, wiec jak nie dostane@ to pójdę a jak dostanę to tez pójdę:) hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mecze się z @ nie wiem dlaczego jak mi się spóźni to zawsze mam bardziej bolesny okres masakra wczoraj byłam na nospie i musiałam wziąść 2 tab naraz bo 1 nie pomagała. masakra. ale dobrze ze na urlop nie będę miła @ i w tych zbliżających upałach. Nitka trzymam kciuki za ciebie! jedziemy w Polskę Kraków Kazimierz Dolny i Wawa Blondi jak po badaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niezła objazdowka:) pół Polski zjedziecie:) jak Warszawa to moje okolice:) Ale nie chce mi sie w pracy siedzieć:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, dzis 28 dc, czekam na@ albo na cud:) w tamtym cyklu @ przylazla wlasnie w ten dzien, ale biorąc pod uwagę moje cykle to nie mam co porównywać raczej, zatestuje jutro albo w pt. Zobaczymy, wczoraj juz okresowo bolał mnie brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Evi może to i lepiej że śpisz po lekach bo szybciej Ci czas minie :) już niebawem wrócisz do domu :) w wyniki badań masz mieć dziś czy jutro? Justyneczko mam nadzieję że to złe samopoczucie niebawem Ci minie :) Nitka co do usg w czasie @ i torbieli to nie mam pojęcia ale mam nadzieję że jednak @ nie dostaniesz i usg pokaże ciążę a nie torbiele ;-) Miaa91 a który u Ciebie aktualnie tc? :) spodziewasz się chłopca czy dziewczynki? agnieszka życzę udanego wypoczynku :) blondyneczko reni jessy kasik blondi co tam u Was? :-) ja mam dziś 14tw6d :-) jak dotąd wszystko w porządku :) mdłości już dawno minęły i żadnych bóli i dolegliwości nie odczuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przykro mi ze jednak ta @ przyszla A ja wlasnie wrocilam od gin i mam problem bo w tym miesiacu po clo zrobila sie torbiel, pecherzyk nie pekl a clo podzialalo bardzo mocno w tym miesiacu, ale podobno jest plyn w zatoce wiec jakis pecherzyk pekl... Teraz jak przyjdzie @ mam zrobic estradiol i androstendion i zadzwonic do niej z wynikami i ona mi powie co dalej robic , i w nast cyklu trzeba sprawdzic co z ta torbiela, masakra.... myslalam ze wyszlam na prosta a tu znow takie cyrki, az mi sie wyc chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko skoro gin widzi płyn to znaczy ze pecherzyk pękł bardzo niedawno, moze ten jeszcze pęknie, skąd gin wie ze to juz torbiel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka pecherzyk jeden pekl a ten drugi nie i urosl az do 37mm, wiec powiedziala ze to taka mala torbiel nam sie zrobila i ze bede dostawala teraz zastrzyki ale musze zrobic badania tych dwoch hormonow, i ze bedziemy obserwowac ta torbiel ale nie zmartwila sie tak strasznie nia mimo ze ja tak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko nie martw sie, moze jeszcze sie wchłonie, mojej znajomej w tamtym cyklu tez zrobiła sie torbiel i miała 40mm i po okresie ani śladu torbieli;) nie zadręczaj sie! Ważne ze jeden pękł, to moze sie cos wykluje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko głowa do góry, wszystko będzie dobrze 🌻 nie załamuj się, torbiel na pewno się wchłonie a płyn w zatoce to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Czesc dziewczyny..Obiecalam, ze napisze- wiec pisze :-) Jestem juz szczesliwa mamą dwójki najcudowniejszych pod słońcem Aniołeczków .Alicja i Aleksandra przyszly na swiat 21.06.2015 o godzinie 17.35 i 17.37. Wazyly kolejno 2774 g i 2445 g.Otrzymaly po 10 pkt w skali apgar.. Sa takie piekne i spokojne <3 No, ale zeby niebylo zbyt kolorowo - podczas znieczulenia do cc anastezjolog zlamal igle ktora rozclonkowala sie na dwa kawalki i zostala w moim kregoslupie...Polowa cesarki praktycznie bez znieczulenia sie odbywala.W drugiej dobie po porodzie wieziono mnie karetka do klinki neurochirurgii na zabieg usuniecia ciala obcego.Udalo sie niestety usunac tylko jeden kawaleczek.Wrocilam do domu na pare dni i znow jestem w klinicei czekam na kolejna operacje-tym razem usuniecia drugiego,wiekszego odlamka igly.Mam nadzieje ,ze sie uda. Krolewnami opiekuje sie babcia...a ja cholernie tesknie... Pozdrawiam Was dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka ,maomi dzieki za slowa otuchy bo jak wyszlam od lekarza to bylam w totalnym szoku i zalamana... Plyn niby byl ale mowia ze nie widzi cialka zoltego :-( wiec nie sadze by cos z tego bylo Beatrice Kochana Gratuluje Ci strasznie tych anioleczkow malutkich, jak juz bedziesz w domu to zrob foto i pochwal sie cudami swoimi :-) ahh jak ja Ci zazdroszcze... a z ta igla to nie fajna historia ale napewno wszystko sie dobrze skonczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaa91
Maomi U mnie aktualnie 36 tc i spodziewamy się chłopczyka :) już nie mogę się doczekać :) Beatrice A jak samopoczucie po cc? Bo mnie też czeka cc bo synuś jest odwrócony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka kurcze szkoda... ale może rzeczywiście po @ się wchłonie jestem dobrej myśli... beatrice gratulacje :-) z ta igła to jednak kaszana trochę aż nawet nie słychane ale mam nadzieje że zabieg Sie uda i szybko wrocisz do zdrowia... maomi nie wiem kiedy będą wyniki po mału przygotowuje Sie że zostanę tutaj kolejny weekend... chyba naj gorsze jest że nie robią mi żadnych badan itp tylko tutaj wegetuje... nie wiem czy juz to pisałam ale lekarz z zagranicy stwierdził że polska to bogaty kraj bo gdzie indziej pacjentka zajmuje łóżko żeby odebrać wyniki z labolatorium :-) cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi no ja tez mam taka nadzieje, tylko dziwne jest to jeden pecherzyk peka a drugi nie... dobrze ze chciaz jeden pekl bo jakis tam cien szansy jest... a cialko zolte podobno nie zawsze widac odrazu, a ja okazuje sie jestem jakies 2-3dni po owu... pozostaje mi tylko czekac na dalszy rozwoj sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice gratuluje Ci zdrowych córeczek z całego serca! Z ta igła to jakiś koszmar! Trzymaj sie kochana! To taki przypadek losowy czy lekarz sie nie popisał? Współczuje Ci, dobrze ze masz kogoś kto moze Ci pomoc, to straszne ze zamiast z dziewczynkami musisz leżeć w szpitalu.. Trzymaj sie dzielnie, wszystko bedzie dobrze! Blondyneczko ja czytałam ze płyn w zatoce douglasa to utrzymuje sie do 1 doby, dlatego jak moja gon widziała płyn to kazała sie jeszcze przytulać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczka BARDZO DZIĘKUJĘ ZE JAKO JEDYNA ODPOWIEDZIAŁAŚ NA MÓJ POST. Mianowicie okazało się, że jestem w ciąży!!! Ja w poniedziałek miałam betę 642, a dziś środa 784. Badanie robione po 40h, co myślicie? Dobra zacznę od początku.... Od poniedziałku do dziś byłam w szpitalu ginekologiczno endokrynologicznym na badaniach hormonalnych, ale skoro wykryli Bete, to nie robili badań, tylko zajęli się "ciążą". Dlatego wiem wyniki. Co mi powiedzieli? W poniedziałek że poroniłam, skoro plamię wczoraj, że to na pewno ciąża poza maciczna dziś, ze szansa na zdrową ciąże nikła, bo nie ma pęcherzyka. 4 lekarzy szukało pęcherzyka, a wszędzie czytam, że takowy widoczny jest przy becie 1000+. Stawianie pochopnych opinii, wywołujących płacz u mnie co pół godziny!!!! Wróciłam, pojechałam do mojego miejscowego gin i powiedział, ze najważniejsze, ze rośnie, a ile to sprawa indywidualna i w piątek mam wykonać znowu i usg i bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka ona powiedziala ze sa resztki plynu :-) Gosciu to sporo przeszlas, bedzie dobrze, ale mamy beznadziejnych lekarzy... dawaj znac jak sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola jestem :):) Czekam w nerwach do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatricee!!! Pieknie,ciesze sie,ze dziewczynki zdrowe i niech rosna,rosna,rosna.!!! Blondyneczko mam nadzieje,ze w koncu cos sie u Ciebie ruszy!.nie pomoge w kwesti torbieli i plynow bo wogole sie na tym nie znam. Ola badz cierpliwa,u mnie w ok.4 tyg.byl tylko pecherzyk zoltkowy a beta miala ponad 4 tys..Wiec jak jest ciaza prawidlowa to urosnie . Ja bylam na wizycie.wszystko gra,malenstwo ma niecale 5 cm i rosnie,serduszko bije,bylo slychac :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
beatrice ja piernicze co za konował jakiś! poród bliźniaczy i takie rzeczy jeszcze się u nas w szpitalach dzieją, skandal!!! ale powiem ci dla otuchy że wiem co czułaś, mnie zaczęli kroić zanim zaczęło dobrze działać znieczulenie. trzymaj się dzielnie, niedługo bedziesz z dziewczynkami. oczywiście gratuluję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.:) blondyneczka nie wszystko stracone, jest płyn to jest dobrze. tylko czemu nie byłaś przed owu na wizycie żeby zobaczyć jak tam rośnie? ola masakra z tymi diagnozami, trzymaj się dziewczyno, stresem nic nie wskurasz. daj znać jak tam beta czy przyrasta. justyneczka cieszę się że fasolka ładnie rośnie, usłyszeć bicie serca to wspaniałe uczucie. trzymajcie się zdrowo. nitka dawaj znać jak sytuacja się rozwija, czekam w napięciu na wieści. evi niestety ale oni za ciebie kase dostają, im dłużej leżysz tym więcej wyżebrzą. wiem, zanudzić się tam można. trzymaj się. może cię wypuszczą w tym tygodniu? maomi świetne wieści, że się dobrze czujesz, teraz możesz trochę odetchnąc i czuć się normalnie. u mnie cisza, owu mam gdzieś końcem tygodnia, ale bez spinki w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku bo to nie pierwszy raz kiedy biore clo i takie sytuacje sie nie dzialy a pozatym w tym cyklu tak szybko sie wszystko zadzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Blondyneczka faktycznie szybko u ciebie owu byla w tym cyklu. Zobaczymy, w kazdym razie dawaj znac na biezaco. A noz widelec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku no w tym cyklu to szalenstwo jakies bo dopiero teraz powinien sie zaczac pojawiac sluz plodny a jest juz po wszystkim... teraz to tylko duphaston i czekam do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Blondyneczka my to mamy pod górę! dziwne powinno być cialko zolte a jak go nie ma to nie pękł pęcherzyk może jak odstawiłas clo i wróciłas i rąk zadziałało może za duża dawka? ale głową do góry !!! Beatrice GRATULUJĘ super dziewuszki juz na świecie! co za konowaly pracują w szpitalach ze takie rzeczy się zdarzają! Gabi juz po??? Nitka nie ma @ jest nadzieja trzymam kciuki! !! Ola będzie dobrze napewno :-) Justyneczka super ze wszystko ok po wizycie :-) Maomi to rosnijcie w takim razie zdrowe!!! Dzięki dziewczyny mam nadzieje ze wypoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×