Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość annamaria88
Hej dziewczyny! Co tam? U mnie 32 tydzień :) W poniedzialek odbieram wyniki morfologi i ciekawe czy zelazo troche podskoczylo a w piątek mam wizyte i sama jestem ciekawa ile bedzie wazyc kluska :) W zeszlym tygodniu bylam na tych warsztatach z Mamo to ja bylo nawet ciekawie, szczególnie przydatne te zajecia z pierwszej pomocy. Jednak jak dla mnie troche za dlugo 3,5 h bez przerw w pozycji siedzacej to troche za duzo na koniec nie moglam wstac z krzesla i sie wyprostowac bo tak mnie cos pobolewalo w dole brzucha. No ale z drugiej strony mialam dlugi dzien bo od 6:30 do 14:30 w pracy potem chwila w domu i od 16:30 do 20 warsztaty wiec caly dzien aktywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Aga aż ci zazdroszczę. Kiedy to bylo..... Rozmarzyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Coś mi się posty nie dodają:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Witajcie. Szkoda, ze nie mogę pogratulować moim ulubieńcom stad zafasolkowania, ale taki dzień nadejdzie, nie mam watpliwości! Dziewczyny trzymajcie się i głowy zawsze do góry :) Evi, pozdrawiam Cię gorąco i serdecznie gratuluję :) Na pewno teraz mocno pochłonięta jesteś swoim skarbem, to cudowne. U mnie już ósmy miesiąc na całego. W zeszłym tygodniu miałam usg III trymestru i mój Orzeszek był łaskawy i pokazała buźkę :) Zdaje się być podobna do tatusia. Waga podchodzi powoli już pod 2kg. Ostatnio lubi pupę wypinać, a jak ja głaszcze to nie ucieka :) Czuje się zasadniczo swietnie, choć już wiem co to ból lędźwiowy w ciąży ;) Jednak wciąż funkcjonuje normalnie i nie narzekam. Lekarz mnie pochwalił za wyniki i kondycje. Już coraz bliżej! Pozdrawiam WSZYSTKIE dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
k***a nie można normalnie pisać bo ciągle zawiasyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Agnieszka bardzo ładna i subtelna sukienka. Cieszę się, że udało Ci się znaleźć tę jedyną. Ja od razu wiedziałam, że w Polsce nie ma takiej sukni jak ja chcę więc od początku wiedziałam, że będę musiała szyć, natomiast gdybym miała wybrać jakąś z salonu to chyba nie umaiłabym się zdecydować, bo wiele sukni ma coś wyjątkowego w sobie, dlatego gratuluję :) Dziewczyny widziałyście, że wróciła pierwsza część tego tematu? http://f.kafeteria.pl/temat/f10/implantacja-zarodka-jakie-mialyscie-objawy-p_4729742 Trochę poczytałam w weekend, bo ja dołączyłam do Was dopiero w tej części, ale za dużo tego i wymiękłam :p Jak tam po wyborach? Ja przyznam szczerze, że wiedząc jak wiele par ma kłopoty przy staraniach o dziecko boję się, że teraz pierwszą rzeczą jaką zrobi nowy rząd to zabroni in vitro. Powiem uczciwie, że polityka w naszym kraju to totalne dno i ciężko wybrać jakąkolwiek dobrą opcję polityczną, natomiast rządów PiS boję się głównie ze względu na totalne zacofanie i brak zrozumienia problemów współczesnych młodych ludzi. Co tam słychać, trochę się tu nie odzywałam ale widzę, że nie tylko ja... U mnie powoli leci do przodu choć samopoczucie mam takie sobie. Nadal mdłości, bóle głowy a dziś kompletnie mi odmawiają posłuszeństwa oczy - wszystko mi się rozmazuje i tańczy.. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelina co do invitro jestem na bierząco i już przed wyborami było wiadomo że nie będzie kolejnego dofinansowania. Ja miałam szczęście bo byłam po 1 cyklu a refundować muszą 3 także dwa przede mną i muszę je zrobić do czerwca 2016. Pary które nie miały ani jednego to z kasy państwa mieć nie będą (póki co). To wszystko jest chore !!!!!!! xxxx Sarilec zazdroszczę tych widoków, kopniaków, bóli no ale na mnie i na wszystkie tu przyjdzie też pora. xxxx Atomka co tak milczysz co to robisz że cię nie ma?? Maomi ty również ostatnio zamilkłaś. xxxx Ruda a ty jak się czujesz?? Kiedy zabieg czy już po? Mam nadzieję że prześwietlą Cię od czubka głowy po stopy i może coś się rozjaśni. xxx Gowsik a ty już po @? Nabrałaś chęci i sił na kolejny cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
g86 finanse finansami, ale ja obawiam się tego, że nowa władza całkowicie zabroni przeprowadzania in vitro - oni to postrzegają jako przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór był naprawdę trudny jeden z moich trudnych wyborow w życiu nie ukrywam było duzo ładnych sukni . Dziś jeszcze tam jadę zawiść zaliczkę i zaczną szyć suknie :-) No ciekawe co będzie z tym in vitro. Oni chyba nie rozumieją rodziców którzy pragną mieć swoje dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
G86, u mnie wsztystko dluzsze. Cykle dluzsze, @ tez dluzsze. Zazwyczaj okolo 7-8 dni. Dlatego jeszcze do konca tygodnia bede sie z tym 'bujac'. Ogolnie mam spadek formy ale nie chce sie nad soba uzalac bo ani mi to nie pomoze a i bardzo subiektywne. Poczekam, przejdzie. Aga,ladna sukienka. Ja swoja 'upatrzylam' w salonie ale ze moja znajoma szyje suknie slubne i zaoferowala ze chcialaby mi uszyc w prezencie wiec szyla na wzor. Fajnie ze pozwolili Tobie zrobic zdjecie, nie wszystkie salony pozwalaja (ja nie moglam i musialysmy szukac w necie). Super czas przed Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny jestem jestem czytam was tylko ostatnio byłam trochę zajęta i w rozjazdach. I nie mam na razie komputera a na telefonie kiepsko mi się pisze. U mnie końcówka @, tyle się działo że jakoś szczególnie się nie miałam czasu nad nią rozczulać. Nie wiem nawet który dzień cyklu. Dziś będę już miała komputer to wprowadzę dane do ovufriend, zakończę stary wykres i rozpocznę nowy. Z jednej strony znów mam nadzieję że może tym razem się uda, z drugiej staram się nie spinać i mieć dystans. Oczywiście obserwuję swoje ciało ale w sumie co z tego. Najważniejsze abyśmy cieszyli się sobą. A co ma być to będzie. Tak jak planowałam do końca roku daje sobie luz,a od nowego roku zacznę jakieś wizyty u lekarza. Co do nastroju to różnie to bywa, czasami jestem bardzo smutna. Chcę mi się płakać. Mam czarne scenariusze. A czasami jest spoko, niczym się nie martwię o myślę że los wie co jest dla mnie najlepsze. No ale zobaczymy. Nie mam żadnego planu na ten cykl i nie zamierzam za bardzo kombinować, zwykła obserwacja, dużo miłości i trochę szczęścia, może taka recepta. G86 jak tam wykres? Prowadzisz? Aga gratuluję wyboru sukienki. Będziesz wyglądała jak piękna księżniczka. Kamyczku życzę powodzenia z tymi lekami i lekarzem. Mamuśki dużo zdrowia dla was i maluchów na te jesienne dni. Marianeczkaaa czytałam że plemniki odpowiedzialne za dziewczynkę żyją dłużej więc starania powinny być przed owu. Chłopczyki są mniej żywotne więc trzeba się wstrzelić w owu. Ile w tym prawdy nie wiem. Kamila jak tam@, przyszła? A może dwie kreseczki? Czy dalej jesteś w niewiadomej? Blondyneczko a ciebie jak się sprawy mają? Czy któraś testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
Atomka tak zaczęłam prowadzić wykres ale jak to Gowski nazwała "nie chce sie nad soba uzalac bo ani mi to nie pomoze ". Obserwuję ale zobaczymy to coś da?? Nelina jak PIS stwierdził to invitro ma być ale nie mrożenie jakoś w to nie wierzę ten kraj jest popier....... Dziewczyny mam pytanie może niektóre rozśmieszy bo mi samej chce się śmiać, czy po sexie też wam "wypływa" sperma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
g86 tak wypływa i to jest normalne :) dlatego eksperci radzą, zeby przy staraniach podnosić biodra i nogi do góry ("świeca"), żeby nie biec od razu do toalety się myć itd ;) Wiecie co dziewczyny, dziś mam kryzys. Wymiotowałam kilka razy, boli mnie głowa, brzuch i klatka piersiowa.. Było tak zle, ze musiałam przed 12 zwolnić się z pracy, leżę w łożku mega głodna ale juź mam dość wymiotów na dziś i boję się jeść bo nawet woda mi się "podnosi".. Dopadł mnie gorszy dzien, mam nadzieję, że jutro bedzie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Agnieszka, suknia przepiękna i Ty w niej też :) Osobiście sama mogłabym taką mieć, bardzo trafny wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
g86, wszystkiego doznasz :) Ja całe 36 lat fikałam bez ciąży i nawet się o nią nie starałamm, ani o niej nie myślałam, zawsze miałam tysiąc innych spraw na głowie i ciąża spadła na mnie niespodzianie, ale okazuje się my kobiety jesteśmy do niej idealnie przygotowane i naprawdę to piękny stan, choć niedogodności całkiem sporo jakby podsumować. Ale kto by się tym przejmował, jak wiesz że drugie serduszko (albo i dwa!) bije obok Twojego. Ja już nieśmiało planuję drugą ciążę. Z całego serca wszystkim Wam życzę macierzyństwa. Nie poddawajcie się dziewczyny choćby nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarilec szybka jesteś hihi :) Ja póki co odwracam myśli i szukam świąt w zakopanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Dzień dobry :-) Czytam Was regularnie, ale zupełnie nie mam czasu odpisać :-) Wieczorami zasypiam jak małe dziecko. Dziś mój 14 dc, działamy z mężem, choć nie czuję zbliżającej się owulacji. Wizytę u ginekologa mam w czwartek, także zobaczymy co się dzieje. Muszę przygotować wszystkie papiery bo to nowy ginekolog- kobieta, bo mój ma urlop.. Będę walczyć :-) i co najważniejsze zaczęłam dbać o siebie. Prowadzimy dietę, chodzę na siłownię, jeżdżę na łyżwach.. Xyz Aga - piękna sukienka.. Ja mam cywilny tylko, ale o kościelnym myślimy.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Wiecie co, bez urazy ale ja ostatnio w swoim buncie stwierdzam ze te wszystkie 'rady ekspertow' to czasem o kant tylka otluc. Jedni pisza ze nogi podnosic, inni ze nie, jedni pisza ze od tylu, inni ze z boku a jeszcze inni z podskoku. Jedni beda polecac samoobserwacje razem z tymi wszystkimi pomiarami a inni powiedza zeby na tym sie nie fiksowac... Badz tu madry i pisz wiersze. A nawet jak mierzysz i nic nie wychodzi to przeciez powiedza 'widac taka pani uroda'. Ja tez mialam tylko cywilny a sukienke typowo slubna (tyle ze bez welonu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Atomka,tez chce do konca roku 'olac'. Co nie znaczy ze naloze na siebie celibat ;) Nie chce mi sie na razie myslec o ewentualnych badaniach i innych hecach. Jak 'klikniemy' to ok. Jak nie to... pomysle o tym pozniej. I to nawet nie znaczy ze po raptem 2 'porazkach' odpuszczam. Jakos po prostu chwilowo trace wiare w to ze swiadome probowanie, takie matematyczne wrecz, w czymkolwiek pomoze (przyspieszy czy ulatwi). Moze tak a moze smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowsik ja tez czytałam rożnych experta i próbowałam wszystkiego a po sexie zastanawiałam sue czy tak było dobrze czy lepsza byłaby inna pozycja:) PARANOJA!! Teraz sie z tego smieje ale nieraz leżałam z nogami na ścianie;) i powiem Wam ze dokładnie wiem po ktorym razie zaszłam i na pewno nie był on taki jak powinien, zadnego leżenia żadnych mysli jak powinnam zeby sie udało, czysty spontan:) Aga na manekinie tez ładna, widac bardziej tą siateczkę, bedziesz piękną Panną Młodą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Hej jestem po wizycie wszystko ok dzieciaczki zdrowe ale coś mam złe przeczucia bo dostałam skierowanie na badania prenatalne... I nie wiem czy będę musiała za nie płacić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×