Odpowiedz na ten temat

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

• ErnoErno 2011.01.30 [17:51]
    ????? Ktoś coś zauważył??
  • Zobacz także:

• Grays77 2011.01.30 [18:18]
    a zapłodnienie nie równa się zagnieżdzenie, czyli te 6 dni po to i tak jak dla mnie za wcześnie na implantację,
    My/ http://suwaczki.slub-wesele.pl/199006153335.h tml http://suwaczki.slub-wesele.pl/19971227650114 .html nasz Synek Dawid http://suwaczki.slub-wesele.pl/199806045270.h tml 40tyg, 3330,59 cm nasz Synuś Michał http://suwaczki.slub-wesele.pl/200211084678.h tml 41tyg, 3430, 54 cm czekamy na Ciebie Maleństwo, 11 tyg ciąży, Natalie?
  • gosiaczek90 2011.01.30 [18:18]
    jak dla mnie to tydzień ma 7 dni oczko.gif ostatni stosunek byłw sobote i za tydzień w sobotę miałam ten śluz jak pisałam,na to wychodzi, że owulacja była mniej więcej następnego dnia,nie robiłam nigdy testów owulacyjnych
  • ErnoErno 2011.01.30 [18:37]
    cykle mam 30 dniowe zawsze, a stosunek był 15 dnia cyklu
  • ErnoErno 2011.01.30 [18:40]
    gosiaczek 90 ja miałam tak samo, 6 dni po stosunku miałam ten brazowy sluz...............
  • kasiunia 2011.01.30 [18:48]
    ErnoErno Ile on chłopak facet ma lat?
  • gosiaczek90 2011.01.30 [18:49]
    może i u ciebie to była implantacja czego szczerze życzę jeśli tak chcesz smiech.gif
  • ErnoErno 2011.01.30 [19:07]
    Tak, staramy się z mężem 4 miesiące o dziecko
  • kasiunia 2011.01.30 [19:13]
    ErnoErno Ile mąż ma lat?
  • laporushi27 2011.01.30 [19:21]
    u mnie przy implantacji byla zywa czerwona krew na papierze toaletowym, myslalam ze rozkreca sie miesiaczka, i duzo bialej wydzieliny

w drugiej ciazy nie mialam zadnego plamienia, zadnej wydzieliny

19.12.10 - Vicki
  • Letack 2011.01.30 [19:22]
    Erno w takim razie powodzenia i miejmy nadzieję, że to była implantacja smiech.gif
  • kkobieta na forummm 2011.01.30 [19:25]
    Eterno możesz juz zatestować w takim badź razieusmiech.gif powodzenia.!
  • sweetypie 2011.02.23 [10:50]
    Letack,

ja teraz mam takie objawy..tez bylam u lekarza bo myslalam ze to jakis wirus oczko.gif w tym cyklu zaczelismy sie starac o malucha, okolo 9 dnia po owulacji pojawil sie bol brzucha, wzrost temperatury i jednorazowe plamienie-doslownie slad na bieliznie..tak wiec teraz z niecierpliwoscia czekam na termin @ i napewno zrobie tescik smiech.gif

• kocio-rybka 2011.02.23 [11:16]
    Miałam leciutkie plamienie, takie krwiste, potem brązowe. Myślałam, że okres dostałam, dwa dni przed spodziewaną miesiączką zrobiłam test, były dwie kreski oczko.gif
    http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_w idgets/view.php?sid=16957 All I need is a peace of this mind, then I can celebrate
  • luiza7777 2012.06.15 [07:53]
    u mnie 8 dni od owulacji w nocy wystapił silny ból jajnika,wczesniej tak nie miałam i juz w sumie wiedziałam że się udało
  • miszkowata 2012.06.15 [08:39]
    9 dni po owu miałam dwudniowy spadek temperatury na wykresie, było mi baaardzo niedobrze, czułam się jakbym przechodziła jakąś infekcję żołądkową. 2 tygodnie później pierwszy test wyszedł pozytywny.
  • prawie_ruda 30 2012.06.17 [13:28]
    Lilou - mam podobny zgryz usmiech.gif Zazwyczaj czuję jajeczkowanie tym razem pojawił się ból w podbrzuszu przez cały dzień 19 dc, zdziwiłam się dlaczego tak późno i tak mocno boli - inaczej niż zazwyczaj na owulację...Stosunek był 9 czerwca w 14 dc, a owulacja miała być mniej więcej 12 lub 13 czyli 17, 18 dc. Teraz się zastanawiam czy tak wcześnie mogło dojść do zagnieżdżenia? Do objawów dołączył ból sutków ale z tym to i przed okresem czasem się zdarza więc nie można się sugerować...Strasznie korci mnie żeby iść na bhcg ale z drugiej strony może nic jeszcze nie pokazać a przykro będzie i kasa wywalona jezyk.gif
    Ciekawość chyba nas zeżre oczko.gif

• Lilou_28 2012.06.17 [14:27]
    Prawie _Ruda fajnie że się rozumiemyusmiech.gif Ja mam dostać okres za 9 dni. Wszelkie "objawy" wczesnej ciąży mi przeszłyusmiech.gif chyba to było urojenie. No i oczywiscie nie wytrzymałam i zrobiłam wczoraj test który jak można było się spodziewać wyszedł negatywnie. Człowiek to jednak głupi jest... Stwierdziłam że musze przestać sie nakrecać.Trzeba wytrzymać te 9 dni. Raczej sobie wmawiam ze ciąży nie bedzieusmiech.gif
  • thaisse80 2012.06.17 [14:49]
    U mnie bylo tak, ze ktoregos wieczoru poczulam straszne klucie w okolicach jajnika, do tego bylo mi goraco, bylam senne i oslabiona. Mialam bardzo wrazliwe piersi, swedzialy i bolaly jednoczesnie. Bylam przekonana, ze to okres (spoznial mi sie juz) i ze w nocy go dostane wiec zalozylam podpaske. Rano po przebudzeniu byla jakby taka wydzielina, ale nie byl to okres i smierdzialo. Wciaz czulam sie slabo, nie mialam apetytu, moglam pic tylko wode. Nie staralam sie wtedy o ciaze wiec nie przyszlo mi do glowy, ze to mogla byc ciaza. Taka zbita chodzilam przez okolo dwa tygodnie i dopiero wtedy zrobilam test: dwie piekne krechy, ktore dzis maja juz dwa latkausmiech.gif

traduttrice polacco/italiano My job is my passion agnesepm@yahoo.it
  • thaisse80 2012.06.17 [14:51]
    U mnie bylo tak, ze ktoregos wieczoru poczulam straszne klucie w okolicach jajnika, do tego bylo mi goraco, bylam senne i oslabiona. Mialam bardzo wrazliwe piersi, swedzialy i bolaly jednoczesnie. Bylam przekonana, ze to okres (spoznial mi sie juz) i ze w nocy go dostane wiec zalozylam podpaske. Rano po przebudzeniu byla jakby taka wydzielina, ale nie byl to okres i smierdzialo. Wciaz czulam sie slabo, nie mialam apetytu, moglam pic tylko wode. Nie staralam sie wtedy o ciaze wiec nie przyszlo mi do glowy, ze to mogla byc ciaza. Taka zbita chodzilam przez okolo dwa tygodnie i dopiero wtedy zrobilam test: dwie piekne krechy, ktore dzis maja juz dwa latkausmiech.gif

traduttrice polacco/italiano My job is my passion agnesepm@yahoo.it
  • goja35 2012.06.17 [15:04]
    A ja wstałam w sobote rano , poszłam do wc na siusiu i zobaczyłam linijke białego sluzu z niteczką krewki . NO i tyle. PO tygodniu juz miałam wynik pozytywny z krwi. Ale od jakiegos tygodnia rosły mi piersi jak na okres i temp 37,4. Poza tym nic.
    "Jeśli sądzisz, że wytarzany w błocie wyglądasz jak mała ciemna chmurka, mylisz się. wyglądasz tak jak ty, tylko brudniejszy" - Tygrysek Rzecz, która przedstawia się dorzecznie w twoim łebku, może wyglądać mniej dorzecznie poza nim. - Puchatek
  • prawie_ruda 30 2012.06.17 [15:20]
    Lilou ja myślę o betahcg z krwi bo jeśli w czwartek było domniemane zagnieżdżenie to powinien już być wykrywalny hcg, w moczu to jeszcze faktycznie z tydzień by trzeba poczekać...sama już nie wiem iść czy nie iść jezyk.gif

• Lilou_28 2012.06.17 [20:26]
    A mnie lekarz ostatnio powiedział, że nie ma sensu iść na bete bo wystarczy zrobić test z moczu, ze działają na tej samej zasadzie. Ale on generalnie jest kiepsciutkim lekarzem od wypisywania zwolnieńusmiech.gif

Wyczytałam też na kafe gdzieś że nie ma sensu robić testu wcześniej niż w dniu okresu bo bardzo często następuje mikroporonienie(?) i cała ta ciąża jest usuwana wraz z wydzieliną miesiączkową. Trochę przykro byłoby widzieć te dwie kreski a potem nic...

słuchajcie, wspierajmy się wzajemnie aby wytrzymać.Dużo Wam jeszcze zostało do dnia okresu?
  • prawie_ruda 30 2012.06.17 [20:46]
    No testy działają na tej samej zasadzie ale w moczu stężenie hormonu jest sporo niższe, stąd wcześniej wychodzi z krwi ale tylko (aż oczko.gif kilka dni. Licząc 30 dniowy cykl to okres powinnam mieć 26 czerwca, czyli jeszcze 9 dni, ale jeśli owulacja była wcześniej i jej nie czułam to w sumie niewiele wiem oczko.gif szukam cały czas ile czasu musi minąć od mniemanego zagnieżdżenia żeby hcg wzrosło do powyzej 5, czyli potwierdziło ciąże...

• Lilou_28 2012.06.17 [20:56]
    Prawie_ruda ja też 26 czerwca mam dostać! Robimy test tego samego dnia usmiech.gif ależ będą emocje ;p Słuchaj, ja przejrzałam już chyba wszystkie możliwe tematy typu" kiedy dochodzi do zapłodnienia, zagnieżdzenia" itd..... i co dziewczyna to inna opinia. Chyba nie dojdziemy do tego. Niektóre dziewczyny piszą, że wg ich wyliczeń do zapłodnienia doszło nawet 28 dc wiec to chyba się nie trafi...
  • Lilou_28 2012.06.17 [21:09]
    Znalazłam ciekawe opinie na temat testu Acon. Ponoć wykrywa nawet mega wczesną ciąże.

http://www.bangla.pl/opinie/p4677/acon-test-c iazowy-plytkowy-ultra-czuly-acon-10mlu-ml

• prawie_ruda30 2012.06.19 [07:57]
    No ja zrobiłam "rewiu" i u mnie w aptece ten test kosztuje 14 zł, to już chyba lepiej dołożyć 5 i iść na betę. A że u mnie ciężko z kasą przed wypłatą to ani jedno ani drugie jezyk.gif W sumie to hcg tak szybko rośnie na początku to test 10 mlu pokaże zaledwie dzień czy dwa wcześniej więc chciałam skorzystać dziś z takiego zwykłego, który zalega w domu ale nie udało się bo w nocy musiałam wstać na siku i test z dwugodzinnego moczu na pewno nic by nie pokazał.
    A co u Ciebie Lilou??
  • luiza1414 2012.06.19 [21:48]
    Witam, od początku ... okres dostałam 12.06 tzn. nie był taki jak zawsze i spóźnił się 1 dzień .. od wczoraj tj. 18.06 pojawił się lekko brązowy śluz, który utrzymuje się do dzisiaj i to tego doszły jeszcze bóle brzucha ... Dodam, ze od 4 miesięcy staramy się o dziecko. Co Wy na to? Czy to jest normalne, skoro zauważyłam to po raz pierwszy ...
  • Lilou_28 2012.06.19 [22:04]
    Luiza TEST natychmiastusmiech.gif ja bym zrobiła już dawno na Twoim miejscu bo bym nie wytrzymałausmiech.gif I pisz jak efektyusmiech.gif
  • prawie_ruda 30 2012.06.20 [08:22]
    Luiza ja też na Twoim miejscu już dawno bym zatestowała usmiech.gif Niektóre kobiety mają @ w ciąży więc jak najbardziej jest opcja że zaciążyłaś usmiech.gif
  • prawie_ruda 30 2012.06.20 [08:27]
    Luiza ja też na Twoim miejscu już dawno bym zatestowała usmiech.gif Niektóre kobiety mają @ w ciąży więc jak najbardziej jest opcja że zaciążyłaś usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...