Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Blondyneczko z tego co siw orientuje to nie moze sfalszowac testu ale moze ci opuznic @ ale pewna nie jeste. Ale to plamienie u ciebie jest dziwne :) a w dniu kiedy mialam dostac @ bylam na gokardach i tez mialam plamienie jednorazowe a tydzien pozniej pozytywny :) tylko wlasnie nie wiem czy to plamienie nie bylo spowodowane gokardami? bo to wysilek, adrenalina? No nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Kamyczku nie udowodnienie Ci że nie jestem ta sama osoba co gość. powiem tylko tyle że figuruje na tym forum pod normalnym nickiem lecz nie ujawniam się bo nie chce sklocic się z resztą. Tylko tyle że na prawdę irytuje mnie zachowanie blondi dlatego przytaknelam gościowi. może i tchórze ale wcale się tym nie przejmuje. wolę być anonimowa bo wy blondi glaskacir po główce nawet jak głupoty gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Nie widze nic złego we wpisie Gość, Gosc2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu2 to dopiero twoje zachowanie jest niedojzale i jestes zwyklym tchorzem! Jak ci nie odpowiada to co blondi pisze to po prostu tego nie czytaj a nie zachowuj sie jak dzieciak i pod anomimowym nickiem obrazaj kogos!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek to moze faktycznie furagina mi opoznia okres... a co do plamien przed @ to zawsze mialam, dzien przed 1dniem cyklu mam rozne kolory swiata, zaczynajac od brazu potem stara krew i przechodzi w żywą:) a wczoraj to sama nie wiem ale wydawalo mi sie ze jest na papierze kolor rózowy i bylam pewna ze idzie okres a teraz cisza... gosciu2 no to sie popisałas hehe tylko jako anonimowa osoba masz odwage kogos oczerniac i ochrzaniac... gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek własnie sobie poczytalam i faktycznie i furagina i zapalenie pecherza może opóźnic okres :) wiec znam powód i czekam spokojnie na okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Dzień dobry :-) Już pisałam wcześniej. Także nie widzę nic obraźliwego w wpisach gość i gość2.. Dla mnie to dziewczyny właśnie jasno napisały co myślą. Teraz chociażby blondyneczko spójrz na swój wpis? I Ty masz czelność napisać, że ktoś (czyt.gość) napisał obraźliwie? Przeczytaj swoje wypowiedzi jeszcze raz i zastanów się kto kogo obraził w tym momencie. Czytam Was od dłuższego momentu i zauważyłam jedną poprawność: jak ktoś przytakuje, cacka się, głaszcze to jest super babka, ale jak już ktoś napisze co myśli na prawdę, to jest kłamliwą zozłą. Wyrządzacie krzywde blondi1, bo z jej myślenia nic nie wynika a Wy broniące, przytakujące utwierdzacie ją w przekonaniu, że jej zachowanie jest całkiem normalne. Tylko zastanówcie się jak to może się skończyć. Poza tym nie dziwię się że gość2 nie pisze pod własnym nickiem. Same zobaczcie jak atakujecie osoby mające odmienne zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondi1 "powrÓrzę".. Może chociaż ortografii się tu nauczysz :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z julitąqqq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra każdym a prawo do swojego zdania ok. Spoko. Ale moglybyscie dac juz spokój? Jeśli komuś na serio przeszkadzają moje wpisy to niech tego wgl nie czyta i nie zwraca na mnie uwagi i głupie komentarze zachowa dla siebie.. Także uważam to juz za zamknięty temat i konie kłótni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka wszystko możliwe, nie wiem. A spóźnia mi sie dzis juz 8 dzien i wciąż ani widu @ ani słuchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitaaaqq a wlasnie ze mam czelność bo to one pierwsze zaczeły, zamiast kulturalnie zwrocic uwage ze nad jakas kwestia dziewczyna powinna głębiej pomyslec to wyjechały jej z chamskimi tekstami... a ja nie mam zamiaru stac****atrzec jak ktos kogos obraza i na dodatek anonimowo bo nie ma odwagi pisac pod swoim nickiem... a najlepsze jest to ze do powiedzenia maja najwiecej osoby ktore sie nie odzywaja i pisza ze czytaja od dłuzszego czasu... pozatym głaszczemy kogo chcemy i nic Wam do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra skonczmy ten temat. Niech sobie gadają co chca. My bynajmniej piszemy pod swoim nickiem i nie ukrywamy sie tak jak one. Ale ok niech sobie robią i pisza co chcą. MAM ICH ZDANIE GDZIES I WGL NIE BEDE ZWRACAC NA TAKIE GLUPIE KOMENTARZE. Zycze 'gościom' powodzenia i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja się przyzwyczaiłam do tonu blondyneczki jeszcze z poprzedniego forum :-) nie jesteśmy tutaj po to żeyśmy wszystkie się zgadzały... najlepiej niech każdy szanuje kazda wypowiedź bo widać że jest podział zdań i chyba będzie lepiej jak każdy się z tym pogodzi i to uszanuje... wydaje mi się że są tutaj ciekawsze tematy :-) ja dzisiaj śmigam do krawcowej wybrać materiały do sukni ślubnej a w maju muszę zamówić alko w ogóle się zastanawia ile tego zamówić liczyć butelkę na osobę? I ile napoi ehhh nie wiem jak to przeliczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Ja juz nie rozumiem skad te wszystkie emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Dzis po pracy odbieram wyniki beta Hcg i okaże sie, na ile 3 pozytywne testy były wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Chyba bardziej boje się że czegoś mi zabraknie bo to będzie kicha a jeszcze mamy poltera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Sarilec ja też :-) no jak masz pozytywne testy to beta też na pewno będzie piękna :-) ja tam jakoś bety nie robiłam tylko po 2 tyg twardo do lekarza i do mnie momentu aż pojechałam do lekarza to się nie cieszyłam zbytnio bo nie ma to jak zobaczyć wszystko na USG :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi mi nie chodzi o to ze zwrocily dziewczynie uwage tylko w jaki sposób to zrobily, bo kazdy sie moze wypowiedziec ale jak ktos wyjeżdza z takimi tekstami to spotyka sie własnie z takim odzewem:) a Tobie zazdroszcze przygotowan:) piekny czas, a co do wodki to liczylismy chyba 0,5 na osobe, i 20 butelek wina, ale u mnie bylo 80osób, wodki zostalo okolo 10 butelek, a wina okolo 5... a soków nie musilismy kupowac bo byly w cenie lokalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Wszystkie jestesmy kobietami a jak wiadomo kierujemy sie emocjami, Na pewno zadna nikogo nie chciala urazic, jestesmy tu po to aby sie wspierac w dazeniach do wspolnego celu a denerwujac sie nic nie wskuramy(chyba dobrze napisalam ortograficznie), takze po temacie dziewczyny Czekamy na testujace z dobrymi wiesciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Sarilec tak ci zazdroszcze pozytywnych testow, beta bedzie duza na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja mam 30 osób i myślałam żeby kupić 0,7 na osobę chyba będzie też dobrze :-) my soki mamy w cenie wiec muszę kupić napoje gazowane , to ja za mowie 15 butelek wina i będę miała na poprawiony bo u mnie jest parę osób które winko będą pić... z brzuszkiem do ołtarza :-) taka niespodzianka :-) dobrze że to nie jest duże wesele bo bym chyba nie dała rady :-) jutro jedziemy wybrać garnitur (wiadomo beda pewnie poprawki) i do urzędu cywilnego załatwić formalności :-) czas tak szybko mi zleciał a to już tylko maj i ślubujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Kamyczek hehe niestety -wskóramy- :-) poprawiam dla poprawy humoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Julita tak myslalam dzieki za poprawienie Evi ja z brzuchem tez szlam do oltarza, to byl piaty miesiac niestety nie duzo pohulalam bo ciaza zagrozona byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukitaqqq
Blondyneczko - Magdo, nie zapomnij że jest to forum otwarte, a Wy nie jesteście grupą zamkniętą i każdy ma prawo Was czytać i komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaqqq
Kamyczku cała przyjemność po mojej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Jukitaqqq nie podszywaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jukita oczywiscie ze kazdy ma prawo do komentowania i zachecamy do tego tylko kurcze szanujmy sie ! jeszcze raz powtorze, nie chodzi mi o to ze sie odezwaly i ze skomentowaly tylko w jaki sposób to zrobiły... julita w pierwszej chwili pomyslalam ze to TY hehe alez gwarno sie zrobilo u mnie bole sie nasiliły wiec mam nadzieje ze wkoncu przyjdzie okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×