Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Blondyneczka dziś jest 8 dzień jak się @ spóźnia, a do mojego gin nie mogę iść bo jest na urlopie także muszę czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poprę gościa. Ona właśnie w kulturalny sposób napisała co chciała. A to wy skaczecie i wyzywacie. Jesteście siebie warte. Blondi naprawdę nie ma pojęcia o czym pisze a wy chcecie być miłe żeby czasem jej nie urazić zamiast jej to uświadomić. I przez was ona się jeszcze bardziej nakręca a potem będzie płacz i nie daj boże z jej myśleniem wkręci sobie że poroniła. A wy ją poprzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dziewczyny.. Wiecie jak 'gość' pisze takie rzeczy i ma tej osobie ulżyć bądź podnieca ją fakt ze może komuś pocisnąć to niech pisze sobie dalej.. Jej posty i tak są bez znaczenia i mam to gdzieś.. :) Forum jest do tego żeby pisać swoje myśli, podejrzenia itp itd a nie do ciągłego krytykowania.. Gościu ulżyło Ci jak mi pocisnęłaś? Tak? To super. Gratulacje i życzę powodzenia a i tak mam Twoje wpisy gdzieś. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I podobnie jak tamten gość śledzę was i wam kibicuję bo sama się staram.Ale Blondi i jej wpisy-na poziomie gimnazjalisty-porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ze sie wtrącę, nie podoba mi się ton wypowiedzi do Blondi, można jej wytłumaczyć skoro jest nieuświadomiona lub odesłać do odpowiedniej strony, skoro Gość ma czas by czytać od deski do deski forum i wytykać jej to czego nie wie ona, może ja tez nalezę do tych osób co lubią sie " cackać" wystarczyło jej powiedziec, ze to po prostu nieprawda z tym kwasem foliowym i niech doczyta ewentualnie dopyta swojego gin o szczegóły skoro jej tak mówił. Po co od razu" ogarnij sie....!" lub ze jest niedojrzała. Pozdrawiam miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówcie sobie co chcecie.. Swoje zdanie znam i tym się kieruje a wy pod nickiem 'gość' możecie mówić co chcecie ale nie macie prawa mnie oczerniać i obrażać bo po to jest forum żeby pisać nawet to co się myśli, podejrzewa, przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no u mnie to z tym różnie miałam 28dniowe cykle a ostatnio nawet 34 dniowe także u mnie to różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Hej:)Ruda dobrze ze w koncu sie pogodziliscie, fakt ze szkoda cyklu ale czasu nie cofniesz wiec nie ma co sie tym smucic.zle wyszlo, ale przed Wami kolejny cykl, czas szybko leci, ani sie obejrzysz a bedzie kolejna owulacja:) Blondi dziewczyny maja racje z tym lekarzem, lepiej idz na hcg i do gina zeby sie nie okazalo ze to jakas torbiel Blondyneczko jak sie dzis miewasz? Baletko co u Ciebie? Reni ktory masz dc? Udalo lub uda Wam sie trafic z ukochanym w owulacje?:) Mi sie dzis znow jakies koszmary snily a na dodatek maz tak chrapal ze chcialam go udusic...skonczyl chrapac o 3:30 a ja wstalam o 5:15 do pracy...ehh:) Gosciu nie siej zametu - nic nie zmienisz swoimi komentarzami. Nie sztuka jest byc chamskim, chcesz jej pomoc to poradz jej cos w kulturalny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Gościu!! Nie ujelabym tego lepiej. I w pełni się z Tobą zgodzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni nic nie działaliśmy mój maz jest strasznie leniwy,jest myślami gdzie indziej zajął się budowaniem ragałów i myślami jest zupełnie gdzie indziej,nie ma go dla mnie stad nasze nie porozumienia,powiedziałam mu co o nim myślę i to go bardzo zabolało stad brak tej obrączki na jego palcu przez tydzień,nie widzi moich potrzeb a ja chodzę na głodzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Ale gość wcale nie jest chamski. Umiecie czytać? I przede wszystkim nie obrazila blondi i nie pocisnela jej więc wy się rzeczywiście ogarnijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko trzymam kciuki zeby ta cisza zostala :) Blondi masz racje nie przejmuj sie gosciami, masz nas i nasze zdanie :) Maomi za ciebie rowniez trzymam kciuki zeby @ nie przyszla Reni narazie mamy ciche dni i nie mam zamiaru sie odzywac chociaz z kazdym dniem jest mi ciezej, tesknie itd ale staram sie byc twarda :( mysle ze nie nikogo, on poprostu taki jest, tak jest wychowany a ja wczesniej tego nie zauwazalam albo myslalam ze sie zmieni, juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :D Dawno nie pisałam bo zmieilam prace i troche czasu brakowało na wszystko. Dużo sie dzieje u was :D Gratulacje Bianka i annamaria :D zdrowia wam zycze:) u mnie dzisiaj 14 dc owulacja sie zbliza, zobaczymy jak bedzie w tym cyklu. Trzymam Kciuki za reszte starajacych sie :D P.S> co do tych wypowiedzi gosci.... Po co wogole sie ktos wtraca skoro nie jest zwiazany z tematem... Ciekawe ze ludzie jak maja okazje kogoś anonimowo ocenic to nie przebieraja w słowach... po prostu żenada ... ;/ P.S 2 - Gratulecaje dla reszty Przyszłych mamusiek :d nie spmaietałam wszystkich tyle czytania bylo.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek zakochana kobieta nie widzi niektorych cech charakteru swojego ukochanego, ja tez dopiero mojego M wady dostrzegłam po czasie, a pozatym zawsze mamy nadzieje ze przy nas sie zmieni i ze bedzie inaczej:) takie juz jestesmy:) gościu juz zamknij sie, i ten 2tez, czepiłyście sie jak rzep psiego ogona, nie macie ciekawszych rzeczy do roboty w swoim zyciu? jesli nie to Wam wspólczuje i w sumie to by wiele wyjasnialo :P wiec nie psujcie atmosfery i idźcie z tym jadem gdzie indziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej kobietki.Ale tu gwarno! Przepraszam nie jestem wogole w temacie...na nockach mam tydzien wyjety z zycia ...:\ teraz 2 zm.nie cierpie ich,ledwo wstane i zaraz do roboty.U mnie 15 dc,sluzu plodnego nie widac,lipa totalna,zastanawiam sie ile ten cykl bedzie trwal... ktos jest w podobnym czasie?? Kiefy jakies testy ??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka i inne Panie musimy chyba olewac wpisy tych 'gości' bo pozbyć sie pewnie ich nie da a gdy człowiek sie nudzi to w końcu musi cos robić dla zabicia czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mnie to dzis po pracy kupiec chyba kolejny test ale z innej firmy niż miałam i jutro znowu powtorze bo zaczyna sie to być dziwne i podejrzane.. Wiem ze prędzej miałam nie regularne cykle ale teraz od pewnego czasu było jak w zegarku dlatego wydaje mi sie ze tak tez nie powinno być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Blondi może jak robiłaś test miałaś za małe stężenie tego hormonu :) skoro mówisz ze ostatnio było jak w zegarku.. trzymam kciuki :) a ile Ci się już spóźnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Heej Boshe ale tych wpisysów z samego rana.... maomi dawaj znać jak tam sytuacja !!! Czekam na twoje testowanie :-) iczozord co tam u ciebie bo Sie nie odzywasz :-) kasik bądź twarda po co ci ktoś taki kto będzie cię tak traktował wie o ciąży i nic się nie interesuje wydaje mi się że nie jest godny ciebie i maleństwa ... ruda to kocha z tym cyklem :-( widzę że twój mąż ma trudny charakter ale wiadomo każdy jest inny :-) może go przeyrzymaj specjalnie do następnego cyklu hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczyny, tez mysle ze musimy olewac wpisy gosci jak nikt nie bedzie zwracal na nie uwagi to w koncu im sie znudzi ;) Blondi masz racje powtorz test :) Blondyneczko wlasnie my takie jestesmy ze czekamy az bedzie lepiej i w koncu jest za pozno :( bo to lepiej nie nadchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi pewnie ze kup test i testuj:) nie zaszkodzi :D ja wlasnie zrobilam test o czulosci 10 i negatywny wiec gdzie jest moj okres... ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi1705 wlasnie tez sie czasami zastanawialam czy on jest mnie wart, wiadomo ja tez swieta nie jestem ale nie wymagadam od niego duzo, tylkp szacunku i okazania milosci, czulosci bo tego mi bardzo brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko szkoda :( ale puki jeszcze nie ma @ to jest nadzieje, moze to wczorajsze plamienie to bylo implantacyjne dopiero? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Ja pitole tyle wpisów☺ Jesli chodzi o goscia uwazam ze to jedna osoba i gada sama z soba, moze schizofrenia? Chyba brak jej aprobaty i dlatego Maomi jak tam cos sie dzieje? Blondi ja juz dawno bylabym na becie, nie wytrzymalabym na twoim miejscu. Lenna bede wiedziec szybciej niz ty w takim razie bo mam krotsze cykle Milego dnia laski bez nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek no dziwna sprawa u mnie bo nawet jakby mial sie spoznic to ja zawsze plamie chociaz jeden dzien przed @ a teraz nic jak narazie... tylko zastanawiam sie czy na wynik tego testu moze miec wpływ furagina ktora biore od 3 dni 3 razy dziennie :/ no nic czekam dalej... kasiek nikt nie jest idealny ale tutaj chodzi o szacunek do drugiej osoby , bo kazdy ma cos za uszami ale okazywanie uczuc w zwiazku czy troska o zone to jest oczywista rzecz w zwiazku a w małżenstwie to minimum :) kamyczek poprawiłas mi humor ta schizofernia hehe dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek spanie to samo pomyślałam że to jedna i ta sama osoba :) ja juz po badaniach tsh,wynik będzie dziś wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×