Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość saybel
Blondi polak potrafi wyklepie się autko i jeszcze je sprzedasz :D a tak serio to to tylko kupa złomu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris czyli to owu sie przesuwa, dzieki. Wiec wychodzi na to ze nie trafilismy, tylko ze mialam sluz i bole jak zawsze przy owu, hmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi wazne ze nic Ci nie jest, a auto kupicie drugie :-) niestety trafilas na idiote ktory nie chce sie przyznac... a wynikow sie nie boj beda dobre, zobaczysz... 3maj sie Maomi ja juz robilam badania, 2 dni tu :-) wszystko wporzadku a na monit kolo 10dc pojde ,chyba w nast poniedzialek, jeszcze musze policzyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Doris po @ lekarz sprawdzi czy jest ok i zleci ci badania TSH . my czekaliśmy pomimo że wszystko były dobrze prawie 3 MSC bo bałam sie ryzykować że jednak organizm nie doszedł do siebie. Mój lekarz mowil ze jak zajde to nic Sie nie stanie ale lepiej dla bezpieczeństwa poczekać 3 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi przepraszam jeżeli to za intymne pytanie ale kochaliście się przez te 3 miesiące z zabezpieczeniem czy po prostu unikaliście zbliżeń w dni płodne? Po zabiegu nie miałam kompletnie głowy do pytań o takie kwestie a chciałabym wiedzieć czy mam wstrzymać się z seksem i do kiedy, czy się zabezpieczać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochany Mężuś
aha a to tutaj się Słoneczko ukrywasz kiedy w pracy jestem. Nie ładnie tak wyjawiać sekrety z sypialni! P.s. nie wylogowalas się przedwczoraj, całusy dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zregenerowalam siły wracam do pracy we wtorek wiec jeszcze jutro wolne niestety :-( termin mam ma 28 jakoś tak Maomi. nie ładnie tak Mężu czytać wpisy żony hehe :- Doris myślę że ja na twoim miescu bym zaczęła odrazu działać podobno po poronieniu organizm jest bardziej nastawiony na zajscie. kamilusia i kamyczek trzymam kciuki za was! Blondi walcz o swoją słuszność zawsze myślą że kobieta na drodze to można ha zmiazdzyc nie daj się! i czekam na twoje wyniki. powoli przymierzamy się z moim do badan nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja po badaniu kontrolnym zabezpieczałam się pomimo dobrych wyników nie ryzykowałam bo bałam się że organizm jest za mało zregenerowany a jakbym zaszła i znowu płód by obumarł to bym siebie obwiniała że to dlatego że nie posłuchałam lekarza... ja jestem za tym żeby te prawie 3 MSC przeczekać ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi co za historia trzymaj sie i nie poddawaj. Walcz o swoje! Doris ja tez słyszałam ze te trzy miesiące trzeba czekac , u mnie było samoistne i lekarz kazał od razu dzialac w kolejnym cyklu. Aga czemu to zle ze dopiero we wtorek idziesz do pracy? Ja to bym sie cieszyła z wolnego poniedziałku:) Haha dobre z tym mężem:) dziewczynki przyznać sie czyj to taki uroczy mężczyzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mój ginekolog powiedział, że max 2 cykle trzeba odczekać i wszystko zależy od tego jak będzie przebiegał proces gojenia. Podobno jeżeli macica nie jest jeszcze przygotowana na kolejną ciążę to po prostu się w nią nie zajdzie. Chodziło mi bardziej o sam seks, nie jako prokreację a formę bliskości - ile czasu po zabiegu można żeby sobie w żaden sposób nie zaszkodzić. Hehe, to też nie mój mąż ale pozdrawiam i mam nadzieję, że trochę sobie poczytał i zobaczył jak to wszystko wygląda z drugiej strony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny nie dam sie i wywalczę swoje. Gdyby nie ten idiota to auto byłoby całe i żadnego wypadku by nie było także muszę dopiąć swego. No niby polak potrafi ale szczerze mówiąc szkoda pieniędzy żeby ten remontować bo całego tyłu praktycznie nie ma i auto całe przekrzywione jest, także trzeba nowe kupić także rozglądamy się za innym.. No wyniki mam nadzieje że będą dobre, oby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Wiesz co Doris z tego co mi się przypomina to nawet zrobiliśmy to przed 1 kontrolą ale denerwowałam się bo naczytałam się na necie że dziewczyny infekcje dostawały itp i potem wiernie czekaliśmy do kontroli. Ja przed zabiegiem wykupiłam osłonkę na szyjkę macicy która 8 h rosła w środku tworząc tunel dzięki temu po zabiegu nic mnie nie bolało i nie krwaeiłam było na prawdę dobrze... to też powodowało że byłam bardziej spokojna o to że wszystko jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego jak ta osłonka :). Ja też naczytałam się o infekcjach, stąd właśnie moje pytanie. No nic, poczekam jeszcze przynajmniej z tydzień, dwa albo po prostu zadzwonię do ginekologa i go spytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczynam nowy cykl. Moje wyluzowanie tez nie pomoglo, wiec juz nie wiem o co chodzi. Niedlugo mam urlop wiec moj zrobi bad nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny mi sie chyba udalo, chyba bo 2 kreseczkqa bladzuiucha... dzisiaj powinnam dostac okres ale za to wczoraj dostalam leciutkie brazowe uplawy-brudzenie.plamienie, pewna ze to okres zalozylam wkladke na noc i nic, rano sie zdziwilam i zrobilam test wyszla bladziutka kreseczka dzisiaj boli mnie strasznie brzuch, brudzenie nadal bardzo delikatne, na plamienie implantacyjne wydaje mi sie troche za pozno po 13-14 dni Po owulacji , bola mnie piersi, podbrzusze, od 4 dni temp. w pochwie powyzej 37 jutro znowu potestuje i dam znac. co sadzicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ginka mówiła, że każde testowanie w obecności krwi może pokazać fałszywy wynik, ale tylko może. Na pewno powtórz jutro test, ale HCG z krwi też nie zaszkodzi dla pewnośći :) Trzymam kciuki. P.S. Miałam się umówić do ginki na monitoring, ale sie cykam i nie dzwonie. Dziś już 6 dc w końcu zakończyło mi się plamienie a dzisiaj biały śluz od rana. Może poprostu znam się na testy owu i ten żel ułatwiający zajście w ciąże (nie zaobserwowałam śluzu płodnego od hoho). Dodam, że sprawdziłam długość cykli od grudnia i są one niczym loteria: 31, 25, 30, 26, 33, 26, 25, 27 :{ P.S2. Myślicie, że to podstawa do brania duphastonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku przykro mi że się nie udało :( Jak dlugo w ogóle się staracie? Bierzesz jakieś leki? Stosujesz jakieś metody? temp? coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu te plamienie występuje w czasie kiedy powinnaś dostać @? jeżeli tak to jest częsta sprawa, jak jutro powtórzysz test i wyjdzie pozytywny to zadzwoń do ginekologa, może dać Ci Duphaston albo Luteinę. Nawet bladziutka kreseczka to ciąża, wstępnie po cichu gratuluję :) Beatrice dlaczego boisz się monitoringu? jeżeli zależy Ci na czasie to najlepsza opcja bo testy owulacyjne mogą ale nie muszą pokazywać owulacji (u mnie w dzień owulacji zweryfikowanej monitoringiem była jedna kreska na teście), poza tym z monitoringu można dowiedzieć się czy cały proces jest prawidłowy, to cenna wiedza, uwierz :) Kamyczku, szkoda kurcze, goń męża na badania, mam nadzieję, że coś się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku przykro mi :-( walczymy dalej :-) Beatrice czasami daja duphaston na wyregulowanie cykli ale Twoje jakos specjalnie od siebie nie odbiegaja A na sluz bierz olej z wiesiolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doris, tak rto dzien okresu, jutro powtorze test brzuch mnie boli niesamowicie.. moze ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu przestań się stresować bo ani to na Ciebie dobrze nie wpływa ani na maleństwo. Ból brzucha (jajników) może też być objawem wczesnej ciąży, możesz też iść dzisiaj na betę jeżeli masz taką możliwość, w tak wczesnym stadium jest lepsza niż test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu racja, powtórz test, te plamienia sa niepokojące, jak jutro wyjdzie pozytyw to ja bym poszła do gin po wspomagacze:) Kamyczku do boju:) nie poddawaj sie! Monitoring jest bardzo ważna rzeczą! Szczególnie jak sa problemy z zajściem.. Zobaczysz czy pecherzyki prawidłowo rosną i czy w ogóle pękają! Dzwon nie zastanawiaj sie:) Ja idę dzis na monit, w weekend sie działo:D Aga testowałas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka, napisałam do babki bo do niej nie da sie dodzwonić i czekam na kontakt. Mam nadzieje, że mnie przyjmie już dziś, bo jak będzie chciała czekac nie wiadomo do kiedy to może być za późno :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek151
Hej :) maomi a jakos u mnie leci, upaly daja sie we znaki ale dajemy rade :) mam do was pytanie, moze ktoras sie bedzie orientowac. Czy sama moge stwierdzic ze mam rozwarcie? Dzisiaj przez przypadek zauwazylam ze szyjka jest jakby otwarta :/ opuszek palca mi wchodzi chyba. Nie wiem co mam robic, nie mam zadnych boli ani plamien ani brzuch mi nie twardnieje, to dopiero 26 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek aj szkoda ale glowa do góry! Gościu gratuluję! Nitka ale ja ni testuje do @ mam ok 8 dni. chyba mnie z kimś pomyliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasiek nie mam pojęcia najlepiej to chyba iść do lekarza... każde plamienie wymaga konsultacji z lekarzem. Doris musiał am to sobie sama wykupić koszt 100 zł i rano zakładali mi to w szpitalu i po 8 h był zabieg. U mnie koleżanki też tego nie kupowały i w porównaniu ze mną to cięższej to przechodziły... bóle krwawienia itp a mi nic nie było po tygodniu to nad morzem byłam... ja polecam monitoring szkoda kasy wydawać na te paski bo mi np nie wychodziły albo dawały zakłamany wynik. Dzięki monitoringowi zobaczyłam że nie ma owu ... dzisiaj byłam na glukozie wypiłam wszystko jednym duszkiem ale po godz było mi mega słabo... dobrze ze mam to za sobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi kochana ale wlasnie nie mam plamienia. Tylko ta szyjka wydaje mi sie troche otwarta. Lekarza mam dopiero za 2,5 tygodnia i nie wiem czy czekac do wizyty jak nic mi sie nie dzieje czy przyspieszyc ze wzgledu na tą szyjke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×