Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość blondyneczka87
Aga chyba nikt nic nie pisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Wszyscy na wakacjach:) dzięki dziewczyny za kciuki, nie wiarę z tym cyklem nadziei ale zobaczymy. Za tydzien fruuu za ocean;) Blondyneczko co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko juz doczytałam hihi:) ciekawe co na tym monitoringu wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko a to jest kontrolny monit czy ta torbiel sie wchłonęła? Czy juz kolejny cykl? Przepraszam, ale gdzieś mi umknęła ta informacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Byłam dzisiaj na pierwszym monitoringu. Pęcherzyk "obiecujący" 18 mm. Także lada moment działamy :D Pozdrówki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice to do dzieła! Blondyneczka czekam na info od ciebie jutro jak sytuacja! Nitka i od ciebie tez czy okres przyszła. bedziesz wtedy zagranicą tak? Ja byłam wczoraj na panieńskim kolezanki było zajefajnie za niecały rok moje :-) mam 27 dc wiec na dniach powinna być @ dziś dostałam silnej migreny wiec pewnie idzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej kobietki! Gabi no pieknie,gratulacje!:) niech malutka rosnie zdrowo:) Wrocilam z wakacji na ktorych wogole nie mialam zasiegu :p Aga moze nie wszystko stracone? Jeszcze pare dni a noz widelec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga napewno dam znac co i jak ale boje sie tam isc bo ciagnie mnie prawy jajnik az mnie z tylu plecy bola od niego, w zasadzie plecy bola bardziej niz sam jajnik, ale to w nim byla torbiel wiec ten bol nie wrozy raczej nic dobrego :-( Aga a Ty masz zawsze migreny przed @, bo ja to bym moze tego nie wiazala razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam.... I nie wiem sama czy sie cieszyc czy nie ale po torbieli nie ma sladu, ale za to lewy jajnik oszalal i jak do tej pory nie chcialo mu sie pracowac to dzis jest pecherzyk 27mm i dostalam dzis pregnyl :-), dodatkowo prawy jajnik slusznie mnie boli bo sa w nim dwa pecherzyki, jeden ma 9 a drugi 14,7 wiec Pani doktor powiedziala ze jesli z tego w lewym by nic nie bylo to w prawym ten wiekszy napewno dorosnie i peknie bo byl pregnyl :-) wiec kazala sie przytulac bo w ciagu najblizszych 2 dni bedzie owu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka to dobra wiadomość ze nie ma torbieli i w sumie działacie bo ten jeden jest spory ale w kolejnym jajniku powinien dojrzeć a kiedy następna wizyta? migreny a różnie ale zazwyczaj po lub przed okresem albo w okresie okołoowulacyjnym. Narazie niemam @ tylko bardzo dużo sluzu takiego jakby biały na bieliźnie zostawia ślad żółty wczoraj to już myślałam czy to nie czasem owulacja hihi dziwne ale czek na okres w ciągu 2 dni powinien przyjść. Justyneczka wypoczelas? jak się czujesz??? Beatrice w takim razie czekamy na efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Blondyneczko trzymam kciuki i za każdą staraczke również. Ja w sobotę dostałam okres także teraz czekam i od 12 dc zaczynamy ponowne starania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to ze nie ma torbieli to fakt, super wiadomosc bo balam sie ze urosla czy cos, z tego duzego moze jeszcze cos byc ale nie musi ale z prawego jak najbardziej :-) kamilusia tak mi przykro,walczymy dalej Kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia, walczymy dalej razem :} Także się nie przejmuj :D Będzie dobrze, ja jestem pełna nadziei w tym cyklu <3 To dla mnie szczególny czas, bo za trzy tygodnie bierzemy ślub^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Blondyneczka dzialaj, owocnie :) Beatrice kiedy masz kolejna wizyte? Zapowiada sie obieCujaco. No i dziewczyno slub zaraz, mialabys piekny prezent jakby sie udalo. Ja jestem po wizycie u gina , nic nowego i wiecej chodzic po lekarzach nie bede. Mam pecherzyk 10mm w lewym jajniku , dzialac co dwa lub trzy dni. Jak do roku staran nie zajde to bad na droznosc, MOj byl na bad nasienia, wyniki za tydz wiec czekam. To na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko działaj! Dobrze ze nie ma torbieli. Bardzo szybko rosną Ci pecherzyki.. Jaks nasz dawkę clo? Moze bierzesz za duzo... Nie wiem:) tak czy siak zakaz fochów na najbliższe dni! Aga trzymam kciukasy! Kamyczku, do dzieła:) No musi sue w końcu nam udać!:) Ja ma dostać na wyjedzie @, zobaczymy, na razie wszystko po staremu. Nie mydle o tym, dlatego rzadko tu zaglądam:) ale jestem ciekawa co u was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny sluchajcie mam pytanie bo jestem w 17dc i od jakiegoś tygodnia pobolewa mnie podbrzusze czasem mocniej czasem mniej jajniki pobolewają tak jak dokladnie tydzień przed okresem zawsze mam ale zaczelo sie na dni plodne i jest juz po owulację a dalej boli tylko ze śluz sie zmienił z gęstego białego na bezbarwny czasem ciągnący a czasem wodny. Czyżby owulacja sie przesunęła dlatego dalej podbrzusze boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku to ladny pecherzyk jak na 8dc :-) moze idz kolo 18dc zobaczysz czy pekl, chyba ze juz sprawdzalas :-) Nitka biore 1 tabletke przez 5dni i w lewym jajniku to jakies szalenstwo bo prawy normalnie sie zachowuje w tym cyklu bo jak na 11dc prawie 15mm to spoko ale lewy jak do tej pory spal to sie teraz,obudzil, ale czytalam ze z niego jeszcze tez moze byc owu, no teraz to juz nic nie mozna zrobic tylko sie przytulac i czekac do terminu @ :-) a wiecie moze po jakim czasie od podania pregnylu pekaja pecherzyki? Moja Pani doktor mowila cos o 20godzinach ale sie zamyslilam i nie wiem do czego to bylo :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapomniałam dodać że temp. 36,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie blondyneczka powiedzial ze skoro juz bylam na monicie i pekaly to nie ma sensu lazic i sprawdzac. W sumie ma racje, mam normalna owulacje, cykle regularne wiec gdzie indziej trzeba szukac przyczyny. Po roku staran moze mnie dopiero zakwalifikowac do hsg. Kurde trzeba prowadzic normalne zycie, i tak zamierzam zrobic. Tak rozmyslac czy zaszlam czy nie to oszalec mozna. Przynajmniej u mnie, tak wiec ja pasuje. Zobacze jak nasienie i bede wtedy myslec. Blondyneczka dobrze ci podala zakres godzin, dzialaj i tyle. A potem sie chwal efektami hehe No wlasnie nitka kiedys sie w koncu uda. Takze takim biadoleniem nic nie wskuram. Bedzie co ma byc, przynajmniej narazie, jeszcze rok staran nie minal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku skoro owu jest to nie ma sensu lazic i rozmyslac, masz normalnie owu, pij czerwone wino na rozluznienie i czekamy na wyniki badan Twojego M :-) Skoro mowisz ze dobrze mi godziny podala to nie przerwiemy staran, bo myslalam zeby dzis zrobic przerwe ale jednak nie :-P moj M mi powiedzial dzis ze jego konar moze plonac codziennie hehe ale mnie rozbawil :-P :-P :-P no i tak jak mowisz, czekamy na efekty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha to kochana blondyneczko korzystaj jak plonie. Masz racje, lazic nie ma po co tylko kase trace i d**e se zawracam :) Wklepie wyniki jak beda to dasz mi cynka co i jak z tym nasieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku nie ma sprawy :-) jak bede umiala to pomoge :-) aczykolwiek nie znam sie tak dokladnie, ale cos tam wiem :-) a robiliscie podstawowe badanie nasienia czy rozszerzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to mnie zaskoczylas, nie wiedzialam ze sa jakies rodzaje. Wiem tyle ze wyniki beda za tydz, zaplacilam 130zl i pani mowila ze wynik jest dosc obszerny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×