Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Beatrice nie biore zadnych wspomagaczy narazie, bede czekala na wyniki bad nasienia. Bylam na jednym monicie i pecherzyk pekl wiec mozna stwierdzic ze owu byla, wiec musze poszukac przyczyny niepowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek to jedziemy na jednym wózku mam taką samą sytuacje i musze mojego przekonać do badan nasienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek to jedziemy na jednym wózku mam taką samą sytuacje i musze mojego przekonać do badan nasienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie zabrzmi to dobrze ale ciesze sie ze nie jestem sama :) Juz dzwonilam pytalam sie w labie, koszt 130zl, na wyniki czeka sie tydz, moj sie zgodzil wiec moze w nast tyg sie zglosimy. Musze wziac urlop bo probke odda w domu i mnie zawiezie zebym to oddala bo sie sam wstydzi. Bede miec urlop wiec w razie cos to porobie badania . Przynajmniej plan dzialania jest, poqiem szczerze ze sie nie spodziewalam ze az do tego Ze bede po lekarzach latac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku musisz się tylko upewnić, że spermę można dowieźć bo mój mąż opowiadał, że jak dzwonił i się o to pytał to powiedzieli mu, że wolą żeby przygotował próbkę na miejscu w klinice. Pokazywał mi zdjęcie pokoju, całkiem przyjemne warunki, dużo literatury specjalistycznej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamyczek u nas w poznaniu też próbkę musiał oddać w klinice bo dowożąc próbkę nie przechowując jej odpowiednio mogą wyjść sfałszowane wyniki a chyba nie chcesz potem znowu się zamartwiać że może jednak przez to wyniki sa nie prawdziwe. Kasiek plemienia by ły do gościa. Jak byłam w Szpitalu to była dziewczyna w 25 TC gdzie miała rozwarcie i zakładali jej taki gumowy krążek żeby zapobiec przedwczesnemu po rodowi... mi tez sprawdzali szyjkę ale było ok. Glukozę wypiłam duszkiem bez zatrzymania Sie i naj gorsze było po godzinie bo robiło mi się słabo ale to.podobno normalne :-) trzy mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna dowiesc Doris, juz wszystko sie wypytalam. Mozna na miejscu ale moj nie chce, tam nie ma specjalnego pokoju tylko zwykly gabinet moga udostepnic , tal mowila pani z laba. Wiec zalatwimy to w domu i szybko zawieziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agnieszko przepraszam! No dałabym sobie rękę uciachac ze miałaś testować:) Wybacz;) Nie wiem jak u Was z tymi badaniami nasienia i w ogóle ale moja gin mówiła ze dobrze razem badaniami nasienia zrobic badanie śluzu, wykonuje sie je kiedy pecherzyki maja około 18 mm czyli tuz przed pęknięciem, zeby zobaczyć czy sluz i nasienie nie reagują ze sobą w sposób negatywny, czyli ze nasz sluz nie niszczy plemników. Nie wiem skąd jesteście, ale jakby któraś chciała to mam namiar na babeczkę w Warszawie, która robi takie badania. Podobno za rozsądne pieniądze ( choć nie wiem co to oznacza:)) ja idę w kolejnym cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi chyba az takich rozbieznosci nie bedzie, skoro mowi ze mozna dowiesc. Mam to na uwadze ale czytalam w jaki sposob przechowywac ta probke przez te kilka min wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze. I tak wiem, ze duzo wysilku go to kosztuje wiec juz nie nalegam zeby to zrobil na miejscu, wiecie ze stresu moze byc klapa a wtedy jeszcze wiekszy wstyd przed obcymi babami. Nitka to bad na wrogosc sluzu z tego co aie orientuje o ktorym piszesz. Poczekam na wyniki i zobacze co gin powie, chociaz chodzi mi po glowie zeby zmienic go na innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Kamyczku. W takim razie rzeczywiście może warto z mężem pogadać. Chłopaki rzadko chcą się przyznać, no ale czasem poprostu plemniki są mniej *****iwe czy tam jest ich mało, przez dietę i inne takie. Warto więc sprawdzić, żeby nie tracić czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku przykro mi że znowu @ przylazła, ale nie poddawaj się :) gościu nie stresuj się, a jak bardzo boli Cię brzuch to weź nospę. najlepiej zgłoś się do ginekologa jeśli masz jakieś obawy :) blondi nie daj się, walcz o swoje. dasz radę :) mam nadzieję że wyniki dobrze Ci wyszły - daj znać co powiedział lekarz :) kasiek cieszę się że wszystko u Ciebie dobrze :) co do szyjki to nie mam pojęcia więc nie pomogę niestety Evi podziwiam Cię że nie zwymiotowałaś po tym paskudztwie :) mnie ciarki przechodzą na samą myśl że mogłabym coś takiego wypić tym bardziej że nie przepadam za słodkościami :) Beatrice nie ma się czego bać :) monitoring nie boli a naprawdę może dać Ci cenne informacje - masz nieregularne cykle, nie wiadomo kiedy Ci wypada owulacja, a testy owu są mało wiarygodne. ja miałam cykle jak w zegarku a okazało się że owulacji nie miałam i zmarnowałam 9 miesięcy na starania zanim się tego dowiedziałam :) u mnie na wizycie okazało się że maluch ma jakiegoś torbielka w główce i ogólnie jest taki troszkę drobniejszy niż wskazywałby wiek ciąży, ale lekarz powiedział że nie ma żadnego powodu do niepokoju bo torbiel na pewno się wchłonie do kolejnej wizyty a "wzorst" dziecka może wynikać z tego że ja też jestem drobnej budowy i niska więc może ma to po mnie ale nie ma się czym przejmować bo i wszystko jest ok :) padam na twarz przez ten upał.... dobrze że mam wiatrak bo chyba bym się roztopiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamyczek miejmy nadzieje że wyniki wyjdą ok i dostaniesz poprostu jakieś wspomagacze :-) ja na szczęście nie miałam problemu ze swoim m ężem ... razem zobaczyliśmy filmik z kliniki i o tym że facet raz do roku powinien robić takie badania.... on to zrozumiał że musi i nawet nie dyskutował ale wiadomo takie sprawy i podejście do takich badan to sprawa bardzo indywidualna ja po prostu miałam takie stzczęście :-) maomi to chyba zasługa tego że woda była bardzo zimna wiec nie czuć było tak smaku za to nie pozwolil i dodać mi cytryny... tak czy inaczej ja mam to za sobą trzy mam za was kciuki :-) nie wiem jak wy ale ja już 29 TC czuje się gorzej znowu mam ucisk na żoładku czasami nie daje rady i są wymioty wiec cieszcie się 2 trymestrem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem umowiona w labie na nast pon na bad nasienia, klamka zapadla. Trzymam kciuki za mojego oby dobrze wyszlo. Dziekuje wam za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi tak będę walczyła o swoje. Dziś byłam zeznawać teraz tylko muszą przesłuchać tego faceta co mi wyjechał i oby sie przyznał bo inaczej czeka nas sąd. No a na wyniki trzeba jeszcze czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMYCZKU ciesze się, że się zgodził :} Życzę powodzenia i czekamy na relację :} Moja ginka ma mnie w d***e i nie idzie się z nią skontaktować. Chyba z monitu nici. Na razie powoli zaczynamy starania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi u ciebie upały a u mnie max 21 stopni nad morzem jak różnica :( Beatrice umów się na monitoring do innego gina. Kamyczku no i dobrze że klamka zapadła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maDZIUNIAma
Chciałam Wam się dziewczyny pochwalić, że mi się udało :) Dwie wyraźne krechy doprowadziły mnie dziś do łez (szczęścia oczywiście). Lepiej być nie może! Trzymam kciuki i za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Madziumania gratulacje :-) ja jade nad morze w sobotę i to chyba nasza ostatnia taka wycieczks za rok Bułgaria albo Chorwacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuniama gratuluję! Evi ja mieszkam prawie nad morzem i ten lipiec jest beznadziejny w porównaniu do zeszłego roku. i weź tu wybierz się nad polskie morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Ja w niedziele wracam do domu a we wtorek ide na polowkowe i zdecydowalam sie zmienić lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka chyba najgorsze jest to że w lipcu właśnie wszystko jest naj droższe a pogoda marna. Teraz jest moja SIS nad morzem i też pogody nie maja ja jade w sobotę i prognoza tez ma być taka marna a w zeszłym roku było to samo. Mielismy jechać za granice no ale udało mi się zajść wiec Ryzykowac nie będę ale za rok biorę mała i męża no i wyjezdzamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Hej, dzis jest mój 10 dzień po owulacji, jak wiecie chce dzidzke ale coś mi się wydaje ze chyba nam się nie udało bo mam śluz podobny do plodnego... Wiem ze nie warto się sugerować śluzem ale w tamtych ciazach miałam lepki kremowy a teraz się świeci i ciągnie. Ogólnie jajniki mnie bolą i podbrzusze ale to chyba z powodu zaparć które mnie od dwóch dni męczą... Za 4 dni powinnam mieć okres Życzę wszystkim udanych wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia rozumiem Twoje zrezygnowanie bo mam podobnie. Nowy cykl i jakoś nie wierze że za miesiąc będą 2 kreski. Ogolnie ja mam dziwne bóle podbrzusza, obcecnie 7dc, takie chwilowe, jednak dość niepokojące, bo ani to podobne do tych jak na okres ani nic. Ale już byłam u 3 lekarzy ginów i skarżyłam się na te bóle, a oni twierdza, że pod względem budowy mam wszystko ok, więc to chyba naturalne. Czy macie takie dziwne bóle na owulację, czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze polskie morze jest strasznie drogie i na dodatek ciężko z pogoda. Beatrice nie pomogę bo nie miewam takich boli. Kamilusia kto wie nie można sugerować się tylko sluzem kiedyś tu babki pisały ze 1 ciąży miały taki a 2 inny. wiec głową do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
BeatriceKa ja miewam bardzo bolesne owulacje, żyć mi się wtedy nie chce i gin mi też mówiła ze taka natura. Tylko ze u mnie owu występuje 14 dc i wtedy poprostu umieram, zaś do okresu tak podobnie mnie pobolewa ale idzie już to znieść. Dzisiaj np ciągnie mnie w pachwinach, jestem w 80 % pewna że mi się udało lecz zawsze pozostaje te 20% niepewności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki u mnie plan pelna para, umowilam sie za tydz do mojego starego gina co prowadzil moja pierwsza ciaze na monit. Zobaczymy co on mi powie, tak wiec kobiec biadolenia , ruszylam dupsko i bede ostro walczyc. Szkoda tylko ze fortune na to wydam a w sierpniu wyprawke trzeba kupic bo mojw do szkolu idzie, masakra. Kochane trzymam za was kciuki, kamilusia informuj na biezaco. Blondyneczka jak tam u ciebie? Beatrice umowilas sie na monitoring w koncu? Evi mam pytanie, jakie wyniki twoj mial z nad nasienia i czy dostal cos na ewntulana poprawe. U nas nie ma androloga wiec nie wiem co z tym fantem zrobic? Gdzie udac sie do lekarza w razie potrzeby? Gin ppwiedzial ze rzuci okiem ale leczenie sie nie podejmie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kamyczku, w końcu udało mi się z nią skontaktować. Pierwszy monit w niedziele :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Cos dodawać wiadomości nie mogę... mój miał wynik w normie wiec nic z tym dalej nie robilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku moj M robil badania i cos nie cos wiem na ten temat :-)wiec jak bedziesz miala wyniki to wklej to moze cos podpowiem :-) o ile wogole bedzie trzeba :-) a u mnie@ sie skonczyla a w pon wizyta u gin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×