Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

agnieszka5g też mi się wydaje, że to trochę za szybko... Staramy się o pierwsze dziecko, dlatego po głowie różne myśli krążą. A czy któraś z Was odczuwała już tak wcześnie, że coś się dzieje w organizmie? Może to implantacja? Na pewno nie jest to żaden stan chorobowy, u ginekologa byłam w poprzednim cyklu i mówił, że okaz zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Malgo88 wydaje mi się, że na implantację to trochę wcześnie, ale więcej można by powiedzieć gdybyś powiedziała czy wiesz kiedy miałaś owulację? Bo przy regularnych cyklach powinna wystąpić około 18, a implantacja zazwyczaj występuje 7-10 dni po owu, choć wiadomo, że zdarzają się wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Malgo88 oczywiscie chodzi mi o to czy prowadzisz wykres temp. czy wnioskujesz tylko po odczuciu bolu jajnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Choć na dobrą sprawę to dziś faktycznie możesz już mieć implantację, więc trzymam kciuki a Tobie pozostaje czekać do terminu @ i później testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo1988- czy to jest wasz 1 cykl starań?? Tak jak dziewczyny piszą jest bardzo wcześnie na jakiekolwiek objawy, a my staraczki jak wiadomo jesteśmy mistrzyniami w wychwytywaniu jakichkolwiek najdrobniejszych zmian, ale jak wiadomo każdaz nas jest inna i miejmy nadzieję, że takie zmiany u ciebie wróżą upragnionego dzidziusia :):) Cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Maomi nie pamiętam zbytnio czy bolały czy nie ale chyba nie... Teraz strasznie bolą a stanik aż razi ale dzisiaj mniej bolą i to mnie niepokoi. Nelina na początku bóle są normalne mnie też pobolewal brzuch ale od dwóch dni mam spokój, nospe biorę rano i wieczorem i jest ok, przepraszam za zbyt inny pytanie ale obserwujesz swoje uplawy?? Mnie zalewa poprostu raz taki zoltawy śluz wodny a raz biały gesty . W poniedziałek mam będę dzwonić się rejestrować do lekarza i może się dostaje albo jak nie to w następny poniedziałek i poproszę coś na te uplawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Ale byki wale ale z tel pisze i dlatego... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odzywałam się kilka dni bo byłam na wyjeździe. Wczoraj miałam wizytę. Ciąża potwierdzona ;-) czyli dwa testy pozytywne nie klamaly. Widziałam serduszko. Ale najważniejsza informacja, Pani ginekolog powiedziała, że wydaje jej się ze za pierwszym dzidziusiem widzi drugiego. Nie jest tego pewna wiec okaże się to na kolejnej wizycie, 14 października :-) mam nadzieje ze rozpoczne dobra passę na forum. Trzymajcie się dziewczyny, całuje :-* Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelina prowadzę wykres i owulację mam zazwyczaj 13-15 dc (przy cyklach 27-28 dniowych), wiec wnioskuje ze to owulacja na podstawie temperatur i bolu jajnika. Kojpka tak to pierwszy cykl, dlatego miesiąc temu byłam u ginekologa by być spokojna, że tam wszystko gra, miałam usg i cytologię. Tak właśnie myślałam, że po wielu doświadczeniach na pewno pare słów możecie w mojej sprawie powiedzieć :D bo ja nowicjuszka jak widać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Kasia! To trzymamy kciuki i czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelina owulacje miałam 13dc. Mam regularne cykle 27-28 dni. Owulacja zazwyczaj 13-15 dc, wnioskuje na podstawie prowadzonych pomiarow temp (wykresy) i bol jajnika. Kojpka to nasz pierwszy cykl starań dlatego troche sie nakrecilam i tak jak nigdy nie mialam tych objawow ktore opisalam tak teraz mam i dlatego duzo mysle o tym :) wiem, wiem, cierpliwosc przede wszystkim ale same pewnie tez tak mialyscie, podejrzenia, wszystko mozna by za objaw uznac co jest inne od normy ;-) W zeszłym miesiącu byłam u ginekologa właśnie po to żeby się upewnić że wszystko jest ok i być spokojniejszą. I tak właśnie jak każdy mój cykl jest prawie taki sam w odczuciach, dlatego mam nadzieję, że może złoty strzał to był :D tak jak piszecie to za pierwszym razem małe szanse są...ale może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
kamilusia122 wczoraj właśnie czytała o upławach, bo zastanawiałam się czy to normalne, czy może coś złego. Wyczytałam: "Śluz w narządach rodnych kobiety jest niezwykle ważny. Utrzymuje on drogi rodne w stanie odpowiedniego nawilżenia, zapobiega tarciom podczas stosunku seksualnego, stanowi naturalną barierę ochronną dla narządów płciowych i pomaga w przenoszeniu plemników podczas zapłodnienia. W czasie ciąży ilość śluzu wydalanego z pochwy zwiększa się, co jest związane z większą niż zwykle produkcją estrogenów oraz wzmożonym przepływem krwi w okolicy narządów rodnych. W czasie ciąży śluz pełni bardzo ważną funkcję ochronną, zabezpieczając drogi rodne ciężarnej przed bakteriami i drobnoustrojami, które są źródłem infekcji. Upławy we wczesnej ciąży mają kolor białawy lub lekko żółty. Upławy te zazwyczaj są bezwonne lub mogą mieć delikatny zapach. Nie są bardzo gęste. Dodatkowo, w czasie ciąży w macicy tworzy się czop śluzowy, który chroni płód przed zewnętrznymi infekcjami. Czop upływa na krótko przed porodem. Wówczas śluz może mieć podobny kolor i konsystencję do białka jajka kurzego, a same upławy staję się wówczas bardzo intensywne. Często mogą mieć odcień lekko różowy, co jest związane z drobnymi pęknięciami naczyń szyjki macicy. jest to jednak normalny objaw i nie należy się martwić." Przeczytałam, że martwić należy się gdy upławy są brązowe, zielone, szare etc i mają nieprzyjemny zapach bądź wywołują świąd. Kasia gratuluję :) Mój mąż cały czas mówi, że "on wie co zrobił i na pewno będą bliźniaki" haha, ale ja gdzieś wyczytałam, że przy bliźniakach test pokazuj***ardzo intensywny kolor kresek, bo gonadotropiny jest więcej, a ja miałam bladą kreskę ;) Dla mnie mogłaby być nawet piątka byle były zdrowe :) No to życzę powodzenia na następnej wizycie :) Ja już się nie mogę doczekać swojej wizyty, nawet chciałam przełożyć na wcześniejszą ale nie bardzo mi pasują dostępne terminy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze ze coraz wiecej zaciazonych dziewczyn to super ja bede wiedziec jutro czy dołacze do szczesliwych przyszłych mam narazie to mam sluzu duzo piersi bola i juz 2 dni po jestem wiec mam duza nadzieje na pozytywny tescik nie moge sie doczekac jutra buzki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo1988 witaj :) ciężko coś wnioskować bo każda z nas miała cykle kiedy wszystko wskazywało na implantację i ciążę a okazywało się że @ jednak się pojawiała, ale bywało i tak że miałyśmy takie objawy jak Ty i to były te szczęśliwe cykle :) mam nadzieję że u Ciebie to będzie oznaczało ciążę, niemniej musisz poczekać cierpliwie do terminu @ żeby się przekonać :) długo się już staracie? agnieszka mam nadzieję że ten ból Ci przejdzie i @ się nie pojawi :) dawaj nam znać na bieżąco jak się miewasz :) może jednak zatestujesz jutro? miałabyś prezent dla mężusia :) kamilusia a masz tylko dużą ilość upławów czy mają inny zapach/kolor? Kasiu gratuluję podwójnie :) dbaj o siebie bardzo :) też mam wizytę 14 października :) obyśmy obie miały same dobre wieści po wizytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
justynka1986 podziwiam za cierpliwość, ja nawet jak zakładałam ze test zrobię dwa dni po terminie to wytrzymałam tylko jeden dzień ;) na szczęście test był pozytywny. Czego i Tobie życzę :) Agnieszka właśnie - my tu czekamy na wiadomości o kolejnych pozytywnych testach - liczę na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo1988 życzę ci złotego strzału, mojej koleżance sie udało w czasie miesiąca miodowego(1 cykl starań) wszystko możliwe;). Życzę Ci tego bardzo:) żebyś nie musiała przechodzić tych rozczarowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka1986- coś czuję, że zobaczysz II piękne kreski, powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelina ciezko mi wytrzymac ale wole jutro bede miała wiecej czasu bo prawie weekendzik zeby sie oswoic ze moze sie udało!!!!trymajcie kciuki odezwe sie rano !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Justynka1985 - Ja testowałam w ubiegły piątek i okazał się szczęśliwy - życzę, żeby i jutrzejszy był tym piątkiem niosącym dobre wieści :) Agnieszka może też się skusisz? Trzymam za Was mocno kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za miłe słowa :-) o tak Maomi oby ten dzień był dla nas bardzo szczęśliwy ;-) powodzenia dla wkrótce testujacych- dwóch kreseczek życzę! :-* Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Nelina to jak mowisz ze ty testowałas w piatek to jestem mega pozytywnie nastawiona do jutra kurcze to juz niedługo a tyle sie czekało dziekii dziewczyny kasia trzymam kciuki takze kojpka oby twoje słowa były prorocze dzieki kochana buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi dopiero pierwszy cykl i dlatego pewnie sie tak nakrecam, ale nie moge skontrolowac tego ;-) Kojpka oby tak bylo :-) nic tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zatestowałam teraz bo rano nie będę mogła bo nie chce aby mój widział a rano będzie w domu. i ogólnie test wyszedł negatywny tylko dziwi mnie jedna rzecz jak biorę pod światło to widać jakąś kreskę i teraz pytanie czy to ten pasek który ma się zabarwic na różowo a pod światło go widzę ? użyłam bobo testu strumieniowego. Nigdy tak mi się nie zdazylo ale też nigdy nie używam tego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozebralam test na czynniki pierwsze i wiem co to było. ale mniejsza o to test negatywny zrobiony po południu ale pewnie przyjdzie @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
agnieszka5g - ja test robiłam też w domu jak był mąż ale tak, żeby nie widział. Test jest mały miałam go w kieszeni już bez pudełka, a o wyniku powiedziałam mu dopiero po pracy ;) - dasz radę rano. Bo mi te popołudniowe też przez pierwsze dni wychodziły negatywne a poranne pozytywne. Spróbuj rano, bo ja w tych popołudniowych też widziałam taką poświatę delikatnego różu - możesz mieć tak samo. Niestety na początku stężenie HCG jest niewielkie, dlatego pierwszy mocz jest najlepszy do testu. Trzymam kciuki i mam dobre przeczucia :) (Wstań do toalety jak mąż będzie jeszcze spał) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ale nie mam już testów wole poczekac jednak dziewczyny z kolejnym testowanie do poniedziałku jak nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi dzis pecherzyk 21mm i mamy dzialac przez kolejne dni. na sprawdzenie czy pekl jade jeszcze w niedziele. ten jakos rosnie w miare normalnie bo wczesniej w tym dc mialam juz giganty. no chyba ze przestanie rosnac jak ostatnio. sluzu jest duzo wiec bedzie poslizg heheheheh iwonka przykro ze @ przyszla kasia podwojne gratulacje, u was w rodzinie byly juz blizniaki czy na wspomagaczach jechalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malgo Jeśli miałaś ostatnią @ 4.09 to dziś masz 21dc a nie 19...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu faktycznie masz racje, z pamiec***isalam i sie pomyslilam, bo ostatnia @ mialam 6.09 wiec 19dc :-) kolejna @ powinna byc 3-4.09, mam nadzieje ze nie przyjdzie hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek922
Agnieszka puki nie ma @ jest nadzieja Kochana !! Sama jestem ciekawa jak tam wyniki Twojego czy sie poprawiły i o ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×