Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wakacje 2015 gdzie jedziecie z dziećmi?

Polecane posty

Gość Kasia Gulak
My teraz jedziemy z dzieciakami do Hiszpanii z biurem http://www.mytravel.pl/. Mamy sprawdzone miejsce, sprawdzony hotel - jedziemy tam już z nimi 3 raz - to jest miejsce typowo dla rodzin z dziećmi, więc po prostu idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slowik jest bardzo fajnie zlokalizowany pod Kazimierzem dolnym, wydaje się mniej niż w samym Kazimierzu a do tego jest przestrzen, mi osobiście bardzo potrzebna podczas wakacyjnego pobytu (zielen, stawy itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slowik jest bardzo fajnie zlokalizowany pod Kazimierzem dolnym, wydaje się mniej niż w samym Kazimierzu a do tego jest przestrzen, mi osobiście bardzo potrzebna podczas wakacyjnego pobytu (zielen, stawy itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku zeby odpoczac wyslalam dziecko na kolonie do wladyslawowa z biurem podróży Pantur www.pantur.pl, dziecko wrocilo bardzo zadowolone, a ja z mezem moglismy wypoczac i spedzic czas we 2. synek mial zapeniona profesjonalna opieke, mowil ze jedzenie smaczne, pokoje ok i atrakcje super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dziećmi jeździmy do Krasiejowa koło Opola do JuraParku. To miejsce podoba się wszystkim dzieciom . Bajkowe otoczenie. Park Rozrywki zapewni sporej dawki zabawy i emocji dla całej rodziny. Znajdują się tu karuzele, Statek Piracki, dmuchane zjeżdżalnie, automaty do gier, symulatory, trampoliny i euro-bungy. Bajkowa Kraina Dinozaurów – to labirynt pełen tajemniczych przejść, zjeżdżalni i zakamarków. Takiej krainy nie znajdziesz nigdzie indziej. Polecamy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pulawy jak najbardziej warto zwiedzic, a także magiczne ogrody polecam, w miescie nie jest drogo a okolice sa bardzo ladne, polecam Hotel Izabella można się załapać na fajny dancing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvss
Z żoną byłem na urlopie w ośrodku Omega na Kaszubach. Zależało nam na dostępie do plaży (jest tam wydzielona). Dodatkowo skorzystaliśmy z wypoczynku w saunie ruskiej (świetny klimat oczyszczający, profesjonalna organizacja). Płaciliśmy za domek letniskowy (łazienka solidna, ocieplenie, wyposażenie) 90 zł/doba. Wykupiliśmy również wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje, podwieczorek). Przystępny ośrodek, mnóstwo miejsca, organizacja wzorowa, czysto. Warto wcześniej oczywiście zarezerwować miejsce. Wysyłam ci kontakt omega (at) przywidz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik 2000
Polecam Gdańsk. Jest naprawdę co zwiedzać a oprócz tego mnóstwo atrakcji dla dzieciaków. Polecam wizytę na sztucznym stoku skimondo w Gdańsku Oliwie :) dużo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekawa tego slowika, słyszałam, ze Poniatowa to piekne miejsce, jak oni cenowo stoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaLidka
W wakacje byliśmy nad morzem, a teraz śmigamy w góry tylko jeszcze noclegu nie mamy wybranego i zarezerwowanego, ale chyba będzie to jak w tamtym roku http://www.domekzakopane.info jeden z domków tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zseee
Wspaniałe miejsce na wypoczynek? Zajrzyj na stronę www.trzykorony.pl Przepiękne widoki, miła, uprzejma i zawsze pomocna obsługa. Jedzenie wyśmienite, znane w okolicy i uważane za najlepsze. Gustownie urządzone pokoje, wygodne łóżka, czyste łazienki. Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gory, a dokladniej tutaj www.dziubas.eu to jest bialka tatrzanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsee
Ja lubię z żoną turnusy w uzdrowiskach, najlepiej w klimacie górskim. Tutaj akurat polecam mój ulubiony ośrodek http://rajski-dom.pl w Kudowie-Zdroju. Ogromna baza noclegowa, pakiety wyżywienia, wycieczki do Czech na życzenie, turystka aktywna w pobliżu, rowery, grille z fajnymi ludźmi, ogniska. Ogólnie dużo się dzieje, dużo atrakcji i ceny bardzo powiedziałbym niskie. Na pewno nie opłaca się jechać do hotelu. Lepiej tam się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku byliśmy nad Jeziorem Powidzkim w Pensjonacie U Sławka i było super. To wg mnie najlepsze wakacje w życiu. A jaka czysta woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym miejscem jest Bajkowy Zakątek nad morzem :) W Rusinowie. http://www.adam.jaroslawiec.pl/ bardzo ładna okolica, no i morze to chyba najlepsze miejsce dla dzieci :) Powietrze o niebo lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina35
My w tym roku jeździliśmy sobie po całej Polsce i odwiedziliśmy Toruń, Biskupin, potem Mazury, Malbork... A na koniec zawitaliśmy do Opola, gdzie dowiedzieliśmy o Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. Jak tam pojechaliśmy, okazało się, że jest tam też JuraPark. Świetne miejsce, kąpielisko, place zabaw, no i mnóstwo multimedialnych atrakcji:)))) W następnym roku też się wybieramy, nasze dzieciaki stały się od tej pory wręcz maniakami jeśli mowa o dinozaurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feer
Ja korzystałem ostatnio z usług www.feeltheflow.pl Polecił mi ich znajomy, więc postanowiłem się do nich wybrać z racji organizowania wycieczki na narty. Doradzają każdemu z osobna i pomagają wybrać odpowiedni wypad w Alpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 2015 bylam w gorach tutaj www.dziubas.eu z cala rodzina, niezapomniany wyjazd! Polecam kazdemu wybranie sie do bialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z dziećmi jeżdżę przeważnie na Mazury. Dzieciaki bardzo lubią różne sporty wodne, a z reszą goście ośrodku w którym wykupujemy noclegi mają do dyspozycji sprzęt wodny, taki jak rowery wodne i kajaki. W ośrodku Gawra w Wiknie kolo Nidzicy mają też bardzo fajny placyk zabaw i pokoj zabaw dla dzieci. Jeśli wybieracie się na wyjazd cała rodzina, to u Gawra na pewno znajdziecie też zajęcia dla dzieci http://www.osrodekgawra.pl/oferta/rekreacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polapola767
Krasiejów JuraPark co roku. Wakacje za granicą też w miarę co roku. Do babci zabieramy też :D JuraPark jednak zdecydowanie wygrywa w dziecięcym rankingu, fani dinosiów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2015 na przełomie lipca i sierpnia byliśmy z rodzinką po raz pierwszy w hotelu SPA. Postanowiliśmy zafundować sobie trochę inne wakacje niż zazwyczaj. Dla mnie to był strzał w dziesiatkę. Zatrzymaliśmy się w Mielnie w hotelu spa www.unitral.pl, w którym dzieci miały basen i zajęcia, a my z mężem zabiegi spa i siłownie. Staraliśmy się korzystać z wielu oferowanych tam rzeczy, ale nie udało nam się ze wszystkim, dlatego z pewnością jeszcze tam powrócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgf
Myślę, że jeżeli zarezerwujesz pobyt w Trzech Koronach, no to będziesz bardzo zadowoloną osobą. Nie ma takiej opcji, żeby widoki się Tobie nie spodobały, a i pokoje, obsługa, właściciele są w porządku. Cenowo też OK. trzykorony.pl - tam sobie wszystko przeczytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w 2016 bedziemy prawdopodobnie zmieniac lokum wiec nastawiamy sie raczej na wycieczki po Polsce. i tak pewnie jurapark zaliczymy jak zwykle :) i malbork i moze mazury. dzieci z mezem sie najbardziej na jurapark ciesza jak zwykle, w lecie niezla zabawa jest na kapielisku. juz sie nie moge doczekac waakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byliśmy też tam, potwierdzam, bardzo przyjemnie spędzony czas wśród dinozaurów. ;))))))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2015 byłam z dziećmi nad morzem w Rusinowie, wynajeliśmy domek letniskowy :) bardzo fajnie było i dzieci sie wyszalały i ja odpoczełam. Na http://www.adam.jaroslawiec.pl są zdjecia, sliczna okolica;) Osrodek to Bajkowy Zakątek i nazwa idealnie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka9
Ja lece z dziećmi do stanów tam pracuje ich tata wiec i tam spędzimy wakacje. Tanie loty do usa są na https://www.fru.pl/tanie-loty/do-USA-US/ . Nocleg mamy tam zapewniony wiec o nic innego się martwić nie musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Na lato 2016 chciałbym wybrać się nad Jezioro Turawskie w woj. Opolskim. Przede wszystkim zależy mi na: cichej okolicy, dogodnej i ciekawej lokalizacji, bliskości do atrakcji turystycznych okolic, a także czystych kąpielisk, licznych tras pieszych i rowerowych. Osobiście byłem w jednym z Ośrodków na weekned jesień 2015 - bardzo piękna malownicza okolica - Mental RELAX House w Turawie, który zlokalizowany jest na półwyspie północnego brzegu Jeziora Turawskiego. Bardzo mi się tam podobało i powtórzę wyjazd w lecie 2016. Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wakacje polecam mała miejscowość Sianożęty i ośrodek Eco Vita, miła atmosfera dobre jedzenie tylko kilka minut do plaży. No i bogata oferta turystyczna dla dużych i małych. Każdy znajdzie coś dla siebie zarówno jeżeli chodzi o aktywne wakacje jak i leniwy wypoczynek!!! Ośrodek ma małe eldorado, prowadzą różnorodne zajęcia dla dzieci, czasami zajęcia plastyczne czasami sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku długi weekend nie taki długi, więc raczej lokalnie. Prawdopodobnie Kraków. Jeszcze przed szczytowym sezonem, więc można fajnie spędzić czas. Zdaje się, że będziemy nocować w Hotelu Regent, bo jest blisko - w samym sercu Kazimierza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas standardowo mazury lub morze :) dzieciaki uwielbiają wodę. W ostatnim lecie zakupiliśmy nawet dodatkowy box do samochodu w http://www.boufen.pl/ zeby można było więcej rzeczy zabrać i nie trzeba byłoby ich ugniatać w bagażniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×