Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wakacje 2015 gdzie jedziecie z dziećmi?

Polecane posty

Gość Popiołkaka
Powiedzcie mi co z tymi figloklubami w ofercie zimowej? Jak to będzie wyglądało, tak samo jak te animacje w lecie? Czy ktoś już skorzystał z tego, czy to totalna nowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowejuszka
Z tego co pamiętam to takich typowych animacji w zimie jeszcze nie było więc jest to nowość. Natomiast były takie wyjazdy zimowe narciarskie z animacjami dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popiołkaka
Dzięki za odpowiedź. A jeśli chodzi o animacje dla osób dorosłych? Czy też będą się odbywały podczas animacji zimowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeka
Ja mam na to nadzieję! :) uwielbiam wszelkiego rodzaju animacje nie mniej niz moje dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekaczka
Tam gdzie byłam w zeszłym roku były również animacje dla dorosłych. Myślę, że jeśli będą dla dzieci, nie ma przeciwwskazań żeby były też dla dorosłych. No chyba, że będzie za mało chętnych. Chociaż nie wiem, można zadzwonić zawsze do Rainbow i się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy ci na bardzo ekonomicznym pobycie na Mazurach, np. w kilka osób to polecam domki od www.marinanawigator.pl Łatwa rezerwacja, w domkach pełny aneks kuchenny, plastikowe okna, cieplutko, żadnych problemów jakościowych z wykończeniem. Jechaliśmy ostatnio tam w sześć osób to wyszło niecałe 40 złotych od łebka na głowę, więc można sobie dłużej pobyć. Teren zabezpieczony, robiliśmy wiele, oczywiście zgodnie z regulaminem, nikt się o nic nie czepiał. Mnóstwo rzeczy do zobaczenia i jeden z lepszych ośrodków na Mazurach. Jak dla mnie numer jeden w Mikołajkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od kiedy w rodzinie pojawiło się dziecko bardziej sobie cenię domki bo jakiś mam większy komfort, świetne warunki na wypoczynek są w Brzezina Agroturystyka, położona w pięknym naturalnym rejonie niewyeksploatowanym przez wszędobylskich turystów, można pocieszyć się naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka676
Ja polecam każdemu kto szuka ciszy i spokoju Hotel Przedwiośnie w Mąchocicach Kapitulnych. To doskonale miejsce na rodzinny urlop. Mimo, że wygląda jak z pocztówki z okresu PRL-u to wbrew pozorom pokoje ma dobrze wyposażone, kuchnię smaczną a skorzystać można z basenu, siłowni, oraz sauny. Ofertę można znaleźć pod adresem www.hotelprzedwiosnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy w góry, do Zakopanego. Jeździmy tam co 3-4 lata bo mamy sentyment do miejsca. W tym roku będziemy mieszkać w spokojniej części miasta – Olczy w hotelu http://zakopanetulipan.pl/ Podoba nam się to, bo Krupówki już mi się przejadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jeszcze nie wiemy gdzie jechać. Polecacie jakieś fajne, spokojne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gburka32
W Polsce czy za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia47
Ja zamierzam pojechac z dziecmi i mezem do szklarskiej poreby. córka znalazla liste najciekawszych miejsc w polsce, polecam. prosze, oto link :) http://pu2.pl/r/yPDebook/Najciekawsze miejsca w Polsce.txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brdss
Ja też przeglądałem oferty sprzedaży Voucherów pobytowych na Wyspach Kanaryjskich i wydaje mi się, że najbardziej konkurencyjne proponuje firma Holiday Resorts. Możesz je obejrzeć na stronie pod adresem www.holidayresorts.com.pl . Zdecydowałem się na jedną i okazało się, że to nie tylko profesjonalna ale bardzo miła w obsłudze usługa, którą moim zdaniem warto polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalmina
My już dość tradycyjnie uderzamy do figloklubu ze zorganizowanymi polskimi animacjami dla dzieci. Firma Rainbow udowodniła już kilka razy, że warto jej zaufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tu jest coś więcej niż tylko reklama ośrodków, domków i inych bzdur...myślicie ze nikt sie nie pokapował że reklamujecie wybrane miejsca i że ktos z nich skorzysta...ja napewno nigdy w życiu, jeśli stać was tylko na reklame na daremnej kafeterii...jesteście dnem i na pewno nie warto was odwiedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w zeszłym roku byliśmy z dzieciakami w Disneylandzie, a w tym roku planujemy Europa-Park w Niemczech. Świetnie się razem bawimy. Warto poszukać sobie w całej Europie takich miejsc, gdzie jest sens jechać z młodymi. Na parkmania.pl jest cały spis tych parków rozrywki, kupuje się tez w dobrych cenach bilety, co jest bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w tym roku chcemy dzieciom trochę Polski pokazać;) a tak na poważnie to chcemy zobaczyć ruiny zamków, sporo o to ostatnio pytają, taki etap chyba. Najbliżej mamy http://www.zamek-ogrodzieniec.pl/, a później zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortas
W poprzednim roku Imperial Belvedere na Krecie, a w tym Evenia Olimpic w Hiszpanii. W obu przypadkach znakomite hotele w bardzo dobrym standardzie. A wybrane po prostu przez Travelplanet. Albo pytajcie o polecenia pracowników, albo po prostu w szukajce zaznaczcie opcję dobry wybór i wtedy będziecie mieli tylko te hotele, które mają najlepsze recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile za niego płaciliście? Bardzo mi się podoba wizualnie, ale to trochę nie mój budżet. Świetne baseny dla dzieci. Dobrze rozumiem, że tam wszędzie jest pod górkę, tak? Hotel na wzgórzu? A jak z animacjami? Dzieje się? Organizują dzieciom jakieś zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywisciee
My jedziemy z 1,5 rocznym dzieckiem do Grecji. Mamy lekkie obawy, ale myślę, że będzie dobrze. Poza tym może dziecko nie będzie tego doskonale pamiętać, ale trochę na pewno, w przeciwieństwie do tego co wiele osób twierdzi. Poza tym to z pewnością ukształtuje jego podświadomość, będzie czuło szczęście rodziców i czuło się kochane. Tu artykuł mamy, która sama jeździ z maluchem za granicę i potrafi zmieścić się w małym budżecie, może być inspiracją: http://www.zmienpieluche.pl/aktualnosci/wakacje_z_bobasem,64.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brelinna
Nasza córka ma teraz 12 lat, jeździmy z nią odkąd miała roczek i wiecie co? Ma przebłyski w pamięci i poczucie, że była wtedy szczęśliwa :) Więc zdecydowanie warto! Zwłaszcza, że takie maluszki bardzo często podróżują za darmo albo za pół ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosłafka
Nie zapominajmy, że maluszki to też ludzie, odczuwają tęsknotę, cieszą się, widzą jak tata i mama się cieszą. Ja jestem zdania, że warto zabierać szkraby na wakacje, nawet jeśli niewiele będą z tego pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioleta32
Bierzmy dzieci na wakacje (no chyba że mamy założenie, że chcemy je spędzić sami), ale niech dziecko nie ogranicza, bo ogranicza nas tylko nasza wola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a był ktoś w Rusinowie ? mamy urlop na początku sierpnia, wynajęliśmy domek w Bajkowym Zakątku własnie w Rusinowie . Na stronie widziałam prezentację multimedialną ośrodka- bardzo mi się spodobało. Zobaczymy, już odliczam dni www.adam.jaroslawiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie w Polskę i widzę po pogodzie jak dobrze zrobiliśmy. Nie ma za grosz stabilności, leje deszcz, jest zimno, woda taka, że trudno do niej w ogóle wejść. A jednak za granicą jedziecie na pewniaka, woda będzie na bank ciepła. Po co zatem kombinować? Mamy zaplanowaną Turcję na wrzesień, first z Travelplanet, hotel full wypas za 1600 zeta. Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzcass
Wspaniałe chwile przeżyłem w Afryce podczas wyprawy do wodospadów Wiktorii. Całość zajęła nam blisko dwa tygodnie, żeby tam dotrzeć z Namibii. Po drodze zwiedzaliśmy takie miejsca jak choćby Etosza, czy Chobe. Nad całością czuwał nasz polski przewodnik z firmy Wild Wind Safaris która cały wyjazd zorganizowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj sobie różne miejsca tutaj http://www.wakacjezdzieckiem.pl/ . Na stronce są same miejsca przyjazne dzieciom. Zarówno jeżeli chodzi o noclegi, tak jak i o atrakcje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×