Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość strzelec

szukam dziewczyny z pod znaku barana

Polecane posty

Gość drugajjj
rybka w morzu I jak Wam się układa? Moja koleżanka Baran jest od niedawna z Bykiem, mówi że bardzo spokojny, ale miła odmiana po jej byłym Wodniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak widzicie połączenie baran i bliźnięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka w morzu
On mózg ja serce związku;) czasem bywa gorąco...ciężko z równowagi go wyprowadzić ale mi się udaje.sprzeczamy się kochamy sprzeczamy i kochamy i tak cały czas.swoja droga mam bardzo dobrego męża;)nie nudzimy się nigdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugajjj
Znam parę niedawno po ślubie ona Baran on Bliźnięta fajna para. Oboje żywiołowi, wygadani, towarzyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugajjj
rybka w morzu to dobrze że się układa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest właśnie połączenie baran i bliźnięta, byłam ciekawa co ludzie myślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość strzelec
I co baranki?odpisze mi ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie zajęte, baranki raczej nie są samotne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość strzelec
Hehe...ja nie szukam tu dziewczyny...chodzi o to ze znam taka jedna i probowalem wielu rzeczy...nie dzialaja...a wiec baranki co na was dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mózg i to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mocno pofałdowany ma się rozumieć nie wodogłowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tutaj to trochę przesadzasz, bo nawet znak zodiaku nie powie nam co ta dziewczyna lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest prawdziwą wojowniczką. Przez życie idzie przebojem. Kobieta Baran lubi, żeby coś się działo. Ma dar wypowiedzi. Uwielbia dyskutować, rozmawiać i przemawiać. Często wybiera zawód związany z polityką lub zarządzaniem, gdyż pragnie mieć władzę i uznanie. Jest osobą bardzo interesującą, energetyczną, inteligentną. Jej życie często jest wielką przygodą, gdyż kocha wyzwania, ryzyko, nawet hazard. Przy całym umiłowaniu władzy i ryzyka Pani Baran bywa też mistyczką. Jest uduchowiona, religijna, czasami nawet dewotka! Interesuje ją filozofia, ma skłonność do refleksji i analizowania własnego życia. Baran myśli pozytywnie. Jest optymistką. Wierzy, że zawsze wszystko się jej uda. Nie znosi sprzeciwu. Gdy coś idzie nie po jej myśli, może stać się nawet agresywna. Jeśli zajdziesz jej za skórę, może się z tobą pokłócić na noże. Ale trudno jej nie lubić, bo Pani Baran to bardzo sympatyczna osoba. Wadą kobiety Baran może być mściwość, ośli upór, czasem zarozumialstwo. Także namiętność, jeśli przeradza się w szewską pasję, w którą Barany potrafią wpaść, może przysporzyć jej kłopotów. Ale ona zawsze jakoś sobie poradzi. Jest po prostu nie do zdarcia. Baran najlepiej czuje się w towarzystwie Lwa, Strzelca, Ryb i Bliźniąt. Nieprzychylne mu znaki to: Rak, Waga, Koziorożec. Wtorek jest szczęśliwym dniem Barana. Jego feralnym dniem jest piątek. Baran ma najlepiej wykształcony wzrok. Metal Barana to żelazo, kamienie brylanty i rubiny, a kolor to czerwień. Szczęśliwą cyfrą Barana jet 7, jego kwiatem róża, a rośliną laur. Baran powinien uważać na swoje nerki i układ nerwowy, gdyż są one najbardziej podatne na choroby. Nasza rada dla kobiety Barana: jesteś wojownicza, ale pamiętaj, że inni też mają uczucia. Czasem warto pójść na kompromis albo ustąpić, zamiast do upadłego forsować swoją wolę. Znane Barany: Jan Sebastian Bach, Kartezjusz, Casanova, Mahomet, Hitler, Leonardo da Vinci, Andersen, Sarah Jessica Parker, Keira Knigthley, Russel Crowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baran jest w goracei wodzie kapany.niecierpliwy .lubi seks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę wierzycie w takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranna
bezedura bezedura bezedure pogania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dużo się zgadza dużo :D I mówi Wam to baranica :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość strzelec
Baranki jestescie poprostu zje....ste...z wami nie sposob sie nudzić...jedyny problem jest taki ze bierzecie tylko to co chcecie...a wiec jak facet wam sie nie podoba toniech zapomni...a jak wam sie podoba to go zdobywacie i juz...w moim przypadku tak bylo...sama zasiala ziarno a teraz nie odzywa sie,nie chce mnie znac...niczego jej nie zrobilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość strzelec
Ale juz wiem chyba kai to byl blad...walczylem o nia...dlatego teraz olewka...na maxa...ta pani dla mnie nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i myślisz, że to coś zadziała. Barany lubią uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość strzelec
No wlasnie...moze zacznie walczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już zależy od charakteru, nie od znaku zodiaku, ja z zasady nie jestem zainteresowana ludźmi którzy mnie olewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodehorsran1973qtibe
porównywali swoje rogi. Moja teoria jest taka - ktoś z charakterem typowym dla barana musi mieć partnera który jest cierpliwy jak buddyjski mnich i nadąża za zmianami szybciej niż ludzie myjący okna na czerwonym. Jasne http://enhat.ch/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość strzelec
Olewka...zawzialem sie...jak to strzelec...woz albo przewoz...mysle ze ja to zaccznie w koncu dreczyc...w koncu sama stwierdzila ze cos miedzy nami jest...a jak nie to trudno...i tak duzo czasu stracilem zabiegajac za nia...teraz jest czas by ruszyc na przod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie zdobywac poki sie nie zakocham jak sie to stanie paralizuje mnie slodycz wylewa mi sie z kazdego slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam uważam,że najlepsze kochanki to byczyce! zdecydowanie bardziej żywe niż barany,a mniej uparte i trochę lepszy mają charakter ;) moja żona jest bykiem,wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość strzelec
Eeeh tam...nigdy więcej uczuć...zero uczuc...wy....ne na wszystko...jezeli mnie chce niech ona sie stara...koniec i kropka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie klasyfikuje ludzi i powodzenia w zwiazkach na pdst. horoskopow. moj maz jest strzelec ja baran i wogole nie ma miedzy nami chemii. on jest ekstrawertyk ja introwertyk. on domator ja bym gdzies pojechala. ja mam pasje on ma jedzenie i spanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×