Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie jakąś EKSTREMALNIE TRUDNĄ ZAGADKĘ?

Polecane posty

Gość brak pomyslu na nick
problem w tym ze mnie nie przychodiz do glowy zaden polityk ktory moglby byc wielbiony jak wielbic polityka to absurd :D no ale jeszcze pomysle przed snem. latwiej mi bedzie te sobe wymyslic niz ksiazke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stalin też miał inaczej na nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to jakiś rusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie może być wielbiony? Przecież Kennedy był uwielbiany. A z ekstremalnych przykładów, Hitler, przecież był uwielbiany, niestety. Piłsudski był kochany. Stalin także był wręcz traktowany jak bóstwo. Przykładów jest mnóstwo w krajach normalnych i nienormalnych. Dodam, że taki Stalin, miał dużą popularność nie tylko w Rosji, ale na całym świecie. Oczywiście nie wśród prawicy, ale lewicy już tak. Naprawdę nie ściemniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D dla uściślenia dodam, że był wielbiony i znienawidzony. I z całą pewnością baaaaaaaaaaardzo znany! No, trop jest, już wręcz bije w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
no racja lenin mial inaczej na naziwsko ale nie okreslalo sie go jednym wyrazme tylko wlodzimiesz ilicz lenin czyli odpada. nie znam polityka okreslanego jednym wyrazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ike? Eisenhover? Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim Basinger i Wilde ;) Nie! Według tego, co tu padło, to jakby ktoś pogrzebał w necie, to by trafił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
José Gaspar Rodríguez de Francia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
dracula :D ale to nie byl polityk i zyl wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
José Gaspar Rodríguez de Francia >>nie wiem kto to wiec watpie aby kto byl ktos bardoz znany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mussolini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roosevelt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poddaje się, za późno na takie zagadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak pomysłu Muszę uściślić, bo nie do końca się zrozumieliśmy. Chodzi o to, że pseudonim stał się w praktyce jego nazwiskiem, tak jak u Stalina. Wszyscy wiedzieli, że Dżugaszwili, ale nikt, już tego nie używał, tylko był Stalin, Józef Stalin. Chodzi o pseudonim, który stał się nazwiskiem, który użyto jako imię. To, tak jakby ktoś w końcu wziął tego Stalina i zrobił imię dla ładnej dziewczyny :D No, już jaśniej się nie da. Rozumiesz? I naprawdę, nie chcę c***alcem pokazywać, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
mussolini mial imie benito. roosvelt tez - franklin moze general franko to byl jakos 19 wiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykład z Jose, bardzo ciekawy, aż sobie musiałem sprawdzić, ale po pierwsze nie ten okres, po drugie ta książka jest słynna na cały świat! Ludzie, macie to już na dłoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
To, tak jakby ktoś w końcu wziął tego Stalina i zrobił imię dla ładnej dziewczyny smiech.gif No, już jaśniej się nie da. Rozumiesz? >>nie rpozumiem, dla mine najwazniejsze czy ten gosc polityk mial imie i nazwisko czy byl okreslany jedytnym wyrazem ? to dla mnie punk zaczepienia bo malo jest takich olkreslanych jendym slowem. lew trocki moze jesli ten stalin byl blisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
przemiotem zagadli jest ten p[olityk czy tytul tej ksiazki bo sie pogubilem :D ? jak ktos wymieni polityka to powiesz ze to ten czy czekas zna skaizke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak pomysłu Starasz się bardzo, nawet nie wiesz jak bardzo, ale coś nie możemy się dogadać. Ten człowiek był normalnie nazywany z imienia i nazwiska, tylko, że rodowe zamienił na pseudonim, którego używał w polityce. I najbardziej jest znany jako... ;) W gazetach o nim pisano z imienia i pseudonimu, traktowanego już jako nazwisko. Gdy ktoś o nim mówił, to wymieniał jego imię i ten pseudonim jako nazwisko, rzadziej, dużo rzadziej jego oryginalne nazwisko. Rozumiesz? Tyle rozumiesz, ale się zaciąłeś :D Serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
teraz rozumiem wczesniej pisales ze okresla sie go tym pseudonim ktory stanowi imie kobiety w powiesci a to roznica jak ma imie i nazwisko bedace pseudonimem to juz za duzo szukania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, trochę to zawikłałem :D Chciałem, usłyszeć to imię. Ale jest już późno, więc trafiłeś ;) to Władimir Ilicz Lenin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
do teog co ostatnio napisane to ten lenin mi pasuje najbardziej, pzoa tym jak byl znienawidzony to musial byc rusek :D beisy maja z tym cos wspolnego albo dostojewski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo ta książka nie jest tak popularna jak myślisz, albo ten polityk nie jest aż tak znany... z jakiego kraju był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jaka to książka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może być Dostojewski, bo umarł, grubo przed Leninem :D Ale istotnie, masz dobre skojarzenia, bo Biesy przecież opisują te środowiska, które wydały potem bolszewików. Rozbawiłeś mnie, że skoro tak znienawidzony, to musiał być Rusek :D Coś w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
no dobra ale w jakiej powiesci kobieta ma imię lenin ? ja takiej nie znam ale ja malo czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sydonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×