Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

hehe już bliżej końca więc stres większy :) będzie dobrze :* który to już tc u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - jutro koncze 38 i zaczynam 39, strach sie bac :D z jednej strony juz nie moge sie doczekac az wezme na rece moja kruszynke a z drugiej bardzo boje sie porodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci rozumiem. Takie to nasze życie , że musimy to przeżyć :) Swoją drogą zobacz ile z nas jest już po :) Najważniejsze to pozytywne myślenie :) A może pójdzie Ci szybko i sprawnie, że nawet nie poczujesz wielkiego bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Luśka niestety będziesz musiała wejść na pocztę. Dziewczyny na pewno pomogą, bo nie dam rady rozszyfrować tej recepty, za to pani z apteki da radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - napisz na maila : kafe@ interia.pl i napisz ze Ty to Ty ;) to odeslemy Ci haslo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos szwankuje nie ma mojej jednej wiadomości w której napisałam ze chcą mi wywołać poród przez te skoki ciśnienia ostatnie. I niewiem co robić dziewczyny od rana siedze i płacze. Chce żeby było po wszystkim ale czy to bezpieczne?? Czy skuteczne niewiem nie skupialalam na tym uwagi bo myślałam ze będzie ok. Aja ledwo się ruszam bola mniepachwiny plecy brzuch mam dość. Merci nie dziwie ci się mam to samo przecież co ty. Ale ty czujesz się świetnie i nie stresuj się bo to może opóźnić akcje porodowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu - pewnie chca Ci podac oksytocyne, na wywolanie skurczy, zeby akcja porodowa sie zaczela :) zaufaj lekarzom, moze te skoki cisnienia nie sa dobre, wazne ze ciaze masz donoszona, wiec rodzic spokojnie mozesz :) ja trzymam kciuki za Ciebie i Zosie, bedzie dobrze, nie placz i nie denerwuj sie bo ona czuje Twoj niepokoj :) bedzie dobrze, mysl ze jeszcze troche i ja zobaczysz i przytulisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merci31
Dorciu, jeszcze troszke i będziesz szczęśliwa mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz na dlugo spacer, pochodz po schodach, schody mocno dzialaja na macice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia masz ciąże donoszoną i myślę że bardziej niebezpieczne dla Ciebie i Zosi może byc ciśnienie :( Lekarze wiedzą co robią i na pewno chcą Ci ulżyć :) Będzie dobrze Kochana :) Trzymaj się :* będzie dobrze :) Merci daj koniecznie znac jak po wizycie :) Beatko już nie mogę się doczekać fotek Twojej Emisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka132
Dorcia ja też miałam wysokie ciśnienie pod koniec ciąży ze 140/85 praktycznie nie schodziło a brałam leki na zniżanie przy 150 doktor kazała jechać do szpitala ale spadało samo. Przy wysokim ciśnieniu niechętnie podają oksytocynę bo ona je jeszcze podnosi. Nie martw się po prostu jak będziesz miała wysokie jedź na oddział lekarze wiedzą co robią. Ze mną na sali była dziewczyna która miała 160/90 i zrobili jej cięcie nie chcieli ryzykować:) Życzę powodzenia:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z wizyty, szyjka skrocona, zgladzona ale twarda :) rozwarcia jeszcze nie ma :) mialam tez zrobione ktg, wszystko ok, za tydzien mam przyjsc na ktg tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fajnie się Was czyta o Waszych przygotowaniach itp. Przypomina mi się wtedy oczekiwanie na moją córeczkę:) Czekam teraz na @ a właściwie jej brak ;) Jakoś 29 marca mam termin okresu. Na razie jestem spokojna, Przy córce czas mi szybko płynie i w ogóle o tym nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej to ja Sylwia86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Merci a ile waży dzidziuś? Jak dzidzia jest ulozona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - Michas wazy 3300 i jest glowka w dol od samego poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
No Merci to Michaś jest gotów przyjść już na świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki Ja.juz od piątku z emi w domku była pierwsza kąpiel emisia zaczyna już ssać pierś i ja jej odciągam laktatorem mleczko jutro odwiedzi nas polozna zważy malucha :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - z jednej strony juz bym chciala go wziac na rece, ale z drugiej denerwuje sie jak to sie zacznie :)) ciekawe jak tam Dorcia :) beatko - super ze w domku juz jestescie :) a Ty jak sie czujesz? brzuszek juz zszedl calkiem? grzeczniutka Emisia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka to teraz najlepsze chwile przed Tobą :) rob jak najwiecej zdjec bo maluszki zmieniaja sie w ekspresowym tempie:) mi dzis udało sie uwiecznic swiadomy usmiech Frania:) napisalam meila, możecie mi przesłać haslo? Wysle Wam zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zdjecie recepty, pokaze dziewczynom w zaprzyjaznionej aptece i moze mi zrobia kropelki:) wyslalam zdjęcia Franka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Hej dziewczyny dzisiaj robiłam badanie moczu po 7 dniowym zażywaniu Furaginy i zadzwoniłam do gin... Jak usłyszała ile wyszło mi leukocytów kazala przyjechać na szpital po receptę na antybiotyk Ospamox 1000 :( Trochę mnie to zmartwiło, że muszę brać taki silny antybiotyk... Ja nawet nie czuję się jakbym miała zapalenie pęcherza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Luska ale śliczny uśmiech ma synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci kupiłam sobie wczoraj te witaminki w Rossmannie za niecałe 21zl z tą kartą :) dzięki za podsunięcie nazwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - rewelacyjnie sie usmiecha, fajny synus :) Domi - tez te witaminy kupilam w rossmannie :) Unis - podleczysz sie i bedzie ok, napewno dziecku antybiotyk nie zaszkodzi, bardziej by pewnie zaszkodzilo jakbys go nie brala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×