Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Merci ale się martwię bo zawsze ciśnienie mam jak dziecko 110/60 a tu 140/90 przylatują na 2 tygodnie.ją bym chciała żeby dłużej byli ale dobre i tyle. Nic nie zapowiada u ciebie porodu? Dominika gaviscon np. W polsce też jest a mi tylko to pomaga. Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziękuję za nazwę , muszę spróbować bo teraz to już będzie tylko gorzej z tą zgagą pewnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki zaczynam juz 5 dobę w szpitalu jestem dalej bo emisia jest już ze mną na oddziale na sali dla wcześniaków ale pod lampa pojawiła się zoltaczka jeśli chodzi o połogu to pierwsze godziny mega krwawienie co chwile zmiana a tak to już leci mało czasem brzuch jak na okres powoli zwłaszcza jak ściągam pokarm ale brzuch szybko się obkurcza myje się pod prysznicem kora dębu i jak się załatwię na kupke to reż a tak przy każdej zmianie polecam się tamtum Rossa jeśli chodzi o mnie to przytyłam 11 kg bez rozstępów stosowałam oliwke bambino nie smarowałam brzucha bo mi nie wolno było tylko tak dotykając lekko beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia to szkoda, że nie wiesz jakiej wagi dziecka się spodziewać :( Ale dziwne zwyczaje tam panują :) hihi Merci jestem dość szczupła i wtajemniczeni już widzą brzuszek :) a przed resztą jestem jeszcze w stanie ukryć poprzez luźniejsze ubrania :) Ale na plusie jestem 1,5 kg i uwypukla mi się brzuszek raczej brzuszek powoli wysuwa się na prowadzenie. Jak sprawdzam kalkulator przyrostu wagi w ciąży to jak na 15 tc to z przyrostem wagi jestem w dolnej granicy... Nie chcę za dużo utyć w ciąży myślę że do mojej wagi rozsądnie jest do 12 kg :) Choć znam osoby które miały i 25 kg na plusie ;) Jem tyle co przed ciąża tylko dodatkowo dojadam warzywa lub owoce. ja bardziej boję się rozstępów... Mi zostały już po okresie dojrzewania a co będzie po ciąży? Aż boje się pomyśleć dlatego juz od 10 tc smaruje się co 2 dzień oliwką lub Palmers :) teraz mdłości mi minęły to planuję codziennie się smarować :) Wcześniej zapachy też je potegowaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - to jeszcze troche i wypisza Was ze szpitala :) Unis - wedlug kalkulatora wagi w ciazy to ja znowu mam niedowage, ale lekarz nigdy mi nic nie mowil ze za malo waze wiec chyba jest ok :) smiesznie jest jak sie waze i na wadze widze taki wynik, ktorego nigdy nie mialam, przerazajace hihi pod koniec ciazy szybko sie przybiera na wadze, z tygodnia na tydzien coraz wiecej! ale oprocz brzuszka nigdzie mi tluszczyku nie przybylo, w piersiach oczywiscie tez bo sa pelniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że nie ma co przeżywać tych kg. Po ciąży można się za siebie wziąć :) dietka, ćwiczenia itp :) Najlepiej jeść z rozsądkiem ale pewnie im dalej tym gorzej o taki rozsądek bo jest się pewnie wiecznie głodnym :D rozstępy?hmm.. jak ktoś ma tendencje do nich to czytałam, że nawet kremy nic nie pomogą :P ja też mam po nagłym przytyciu po euthyroxie i nic nie poradzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - a kiedy odbierasz wyniki PAPPA? Domi - masz racje, i wazne zeby dziecko bylo zdorwe i zdrowo sie rozwijalo, a kg i rozstepy zawsze mozna zlikiwidowac jakos :) no moze rozstepy nie do konca, ale dbac o siebie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, organizm sam domaga się czego akurat potrzebuje więc wydaje mi się , że wtedy trzeba to dostarczyć :P ale np denerwuje mnie też gadanie niektórych ciotek , dziadków , że teraz to powinnam jeść za dwójkę :/ w ogóle się z tym nie zgadzam bo jem tyle na ile mam ochotę a nie dwa ziemniaki dla mnie ,dwa dla dziecka :D oni myślą , ze cały dzień powinnam spędzić przy lodówce bo jestem w ciąży i TRZEBA dużo jeść... Merci jak najbardziej dbać trzeba :D tak jak ja będę coraz grubsza to chociaż paznokcie,włosy niech będą zrobione :D no i kremuję się tak czy siak,czy pomoże czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - mi wlasnie brakuje teraz pomalowanych paznokci, zawsze malowalam, a teraz juz nie maluje, bo do porodu nie powinno sie miec pomalowanych, dzieki temu podczas porodu dotlenienie sprawdzaja, nawet w szkole rodzenia o tym mowili :) wiec tylko czekam az urodze i w domu od razu lakierek nakladam :) a starsi ludzie zawsze maja swoje "madrosci", zeby jesc za dwoje, lezec brzuchem do gory, nic nie robic, wpierniczac tony witamin, i najlepiej chodzic tiptopkami nie przemeczac sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedzieć o tych pazurkach ;) moje znajome i w rodzinie zawsze stopy zrobione, pazurki umalowane tam i u rąk. Ciekawe jak Dorcia :) a Ty Merci jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko pozazdrościć takiej ciąży jak sie cały czas dobrze czułaś :) ja nie mogę sobie wyobrazić co niektóre kobiety przeżywają jak muszą cały czas leżeć:( ja chyba bym oszalała. Mi też się ostatnio bardzo dobrze śpi :) i głowa mnie nie boli któryś dzień :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - organizm przyzwyczail sie do ciazy, hormony jakos moze wyregulowaly to i glowa przestala bolec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominika to wyobraź sobie ze przelezalam bite 5 tygodni tylko WC i lekki prysznic dala byś rade leżeć dla dziecka zrobi się wszystko :-) Emilka nie ma już zoltaczki niecały dzień ja naświetlali juz jest w łóżeczku chodzę na karmienie do niej i na przewijanie a dziś będę ją przystawiala do piersi mam nadzieje ze mi się uda może w piątek sobota pójdziemy do domu,:-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Kończy mi się mama dha, jakie witaminki polecacie? najlepiej , żeby brać 1 dziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - czyli juz niedlugo do domku, dobrze ze z Emilka wszystko ok :) Domi - ja teraz biore VITA-MINER PRENATAL - jest 60 tabletek, i pelno witamin, beta karoten, kwas foliowy,magnez, cynk, selen, jod, zelazo itd ... i wyniki krwi mi sie troche polepszyly po nich, bo hemoglobine mialam w dolnych granicach :) Dorcia - a co u Ciebie? cos sie zaczelo ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci dziękuję, zerknęłam na doz na cenę i sympatyczna za taką ilość tabletek :) :P więc kupię te :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge dolaczyc czy juz sie dlugo znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może napiszę do Dorci na fb? bo się niecierpliwię, że tyle nie daje żadnych informacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Gosciu pewnie że możesz dołączyć :) tylko napisz coś o sobie :) Merci odebrałam już wyniki testu PAPPA i mamy bardzo małe ryzyko wad u dziecka :) bardzo mnie to ucieszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze Dorcia juz jest mama :) Unis - super ze wyniki tak wyszly :) gosciu - znamy sie dlugo ale zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jutro wizyte, ciekawe co sie dowiem, czy szyjka sie skrocila, czy co sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Edka u nas windi w ogole nie dziala;/ Franek ma zmienione mleko na nutramigen, dzieki niemu robi codziennie kupki:) kolki mecza go zazwyczaj miedzy 16 a 18 i od 4 nad ranem. Mantar nie mam adresu ani hasla do poczty i nie moge zobaczyc tych kropelek:/ Dorcia jak tam postepuje cos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny coś czuje ze dorcia urodziła a moja emi ma już tydzień jejku jak to leci dziś miała z rana badania neurologiczne może dziś pójdziemy zobaczymy jak będzie po badaniach co pediatra powie beatka j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi kafe szwankuje albo zwidy mam :D wczoraj Dorcia napisala ze jeszcze nie urodzila, a dzisiaj tego wpisu nie ma :/ albo mi sie nie wyswietla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś szaleje, bo widziałam wczoraj jej dwie wiadomości. Ale pytałam na fb to jeszcze nic nie ruszyło ;) Merci o której masz wizytę? Daj znać jak po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, czyli cos szwankuje :D wizyte mam na 17, tak sie denerwuje jak nigdy do tej pory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×