Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Domi_nikaa
Dorciu ja też trzymam mocno kciuki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia86 a u Ciebie jak??????chyba mi nic nie umknęło? Wiem, ze ostro działaliście i jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak Dorcia :) co u Was dziewczyny, Basia, Sylwia, Unis, Domi? Beatka pewnie wozeczkiem smiga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci u mnie sajgon :D malujemy pokój, syf straszny... dzisiaj jest tak cieplutko ale deszcz pada :( dzidzia szaleje dzisiaj :) odliczam dni do wizyty, jeszcze 6 :D A Ty jak?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - Ty sie z dala od farby trzymaj, nie wdychaj :) a u mnie nic nowego, cisza, spokoj, jutro po poludniu mam ktg, zobaczymy czy cos skurcze sie zwiekszyly czy nic :) ja czuje ze nic ale moze na sprzecie cos wyjdzie czego nie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorcia powodzenia kochana daj znać trzymamy z emi kciuki do mnie jutro położna przyjdzie:-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ja tylko sprzatam w masce jak już muszę tam wejść :) bo tak to siedzę na necie i oglądam łóżeczka,pościele itp :D chciałabym do końca czerwca mieć wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - no i dobrze, nie przemeczaj sie i na farbe uwazaj :) a kupilas juz cos dla dziecka? pochwal sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko butelki,podgrzewacz, niańkę i troszkę ubranek uniwersalnych,dużo bodziaków upolowałam w smyku na promocjach zimowych :P czekam na te usg i jak poznam płeć to już kupię jakieś kurteczki czy coś typowo dla danej płci :D wózek już wiem jaki,łóżeczko będzie pewnie z klupsia drewniane. A Ty pamiętam wstawiałaś ładne łóżeczko, tylko nie zapisałam sobie jakie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Hej dziewczyny, Merci co u mnie słychać... Hmm chyba już troszke lepiej niż bylo... Mój tato zmarł w niedzielę. W środę był pogrzeb. Przeżyłam to strasznie. Do tej pory potrafią zakręcić mi się łzy. Teraz staram się wyciszyć dla dziecka. Mam nadzieję że z dzidzią wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Unis - tak mi przykro strasznie, wspolczuje, sciskam Cie mocno, wiem ze zadne slowa nie podniosa na duchu ... ale musisz teraz myslec o dzidzi :) Twoj tata bedzie napewno nad Wami czuwal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam ktg dzisiaj, wyszly skurcze, ale bezbolesne, takie napinania brzucha ktore mam czesto i akurat na ktg wyszly, lekarz mnie zbadal przy okazji i szyjka twarda, zamknieta, takze czekam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Unis moje kondolencje. Bardzo mi przykro nie jestem w stanie wyrazić słów pocieszenia. Wczoraj przyszła na świat zosia o godzinie 17.20 waży 3.100 jest piękna wyśle wam zdjęcia jak wrócę do domu :) mam trochę szwow ale daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merci31
Dorcia Gratulacje dla szczęśliwych rodzicow! Niech Zosia rosnie zdrowo! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia moje gratulacje. Czekam na zdjęcia Zosi. Jak dojdziesz do siebie to napisz jak przebiegał poród i przede wszystkim jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Unis bardzo mi przykro :( Dorcia gratuluję :) ja z Frankiem spędziłam dwa dni w szpitalu na badaniach, bo byliśmy u lekarza bo bardzo malo jadl i plakal strasznie:( okazalo sie,ze maly ma refluks zoladka i musimy mu dodawac zageszczacz do mleka. Strasznie go wymeczyli:( pobierali krew na testy alergiczne i morfologie,mocz i dwa razy mial usg brzuszka a i tak nic nie znalezli bo zagazowany jest:( okropne przeżycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorcia gratuluję :-) juz jest Zosia wspaniałe szwy się zagotowalem moje się juz rozpuścily nie ma po nich śladu moja emisia waży juz 2600 prawie przybiera ładnie karmie ja buteleczka ale swoim mlekiem :-) dziś kupiłam sobie kilka ubrań i wyszłam z domu tsk naprawdę pierwszy raz od 2 miesięcy :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska - najgorzej patrzec chyba jak takiemu malenstwu badania robia, serce sie kraje, jak placze, krew pobieraja, ehh tez nie lubie takich widokow :) chociaz wiadomo, ze krzywdy dziecku nie robia ... :) Dorcia urodzila, Beatka urodzila zostalam teraz na dniach sama na placu boju :D ale brzuch mi coraz czesciej sie napina, duzo wiecej razy dziennie niz do tej pory, moze cos sie zacznie dziac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - Emisia rosnie jak na drozdzach :) ani sie obejrzysz a bedzie biegac po domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej. My już w domu. Jestem zakochana. Mała tylko je śpi i to wstaje raz na 3 godziny cyca doi super. Tylko ma lekką żółtaczkę i muszę ją budzić na jedzienie jak najczęsciej i rozbierać prawie do naga żeby wstała wtedy płacze jedynie. Mój mąż jest zakochany bardziej chyba niż ja dba o mnie a jeśli chodzi o moje szwy to boli tylko jeden. A co u was? Dominika rośniesz? Wyslij nam zdjęcie uniś ty też choć pewnie nie jest ci za wesoło. Beatka spaceruj teraz jest piękny czas. Merci czujesz coś??? Sylwia basiak co u was dzięki za gratulacje jutro wyśle zdjęcia obiecuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ciesze sie razem z Wami, ze Zosia taka slodziutka i zakochani w niej jestescie :) ja dalej czekam, nic sie narazie nie dzieje, chociaz brzuch coraz czesciej sie napina, czasami luje mnie w pochwie tak gleboko, mysle ze to moze szyjka, ale nie wiem, moze sie rozwiera po malu, ale czop nie wypadl, ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu fajnie, że już w domku ;) ja rosnę, tzn brzuch :P jak będę miała czas to strzelę fotkę :) od paru dni mam taki apetyt, ze sama siebie się boję :D Merci no tak zostałaś Ty ale dziewczynki Ci przetarły szlak :P a jak Ty urodzisz to następna dopiero w sierpniu będę ja :) więc będę sama z tym hehe a dopiero później nasza Unis za mną :) fajnie, że też mamy blisko siebie termin, no w sumie kilka tygodni ale zawsze raźniej :D W środę wizyta, trzymajcie kciuki, żeby dzidzia pokazała kim jest :) słodkości już kupiłam, będę się napychać z rana :D a tak to bąbel szaleje wieczorami zazwyczaj jak już się położę to czuję :) bo w dzień jak coś robię, to może ją kołyszę i śpi sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - moj Maluch tez popisy na wieczor urzadzal, lekarz mi mowil, ze w dzien jak chodze i cos robie to go bujam i sobie spi a jak sie klade i brzuch sie nie trzesie to on sie budzi do zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×