Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Unis29
Dominiko nie zostaje Ci nic innego jak ładnie poprosić Maluszka :) on Cię słyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zaraz zaczynam jeść słodkości hehe,zgaga mnie zamęczy ale trudno :P A jak Twoje wyniki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Ja obstawiam dziewczynkę u Ciebie :) nie wiem dlaczego ale tak jakoś :) A co u mnie... Dobrze :) Są wyniki posiewów i faktycznie jest dużo bakterii, ale nie są" najgorszego" typu. Dostanę leki (już wiedzą jakie przepisać) i mogę iść do domu. Za tydzień znów zbadać mocz i iść do gina. Dostałam też dość poważnej anemii i tez dostałam leki. Za tydzień też morfologia dla lekarza prowadzącego. Ale najważniejsze że już wychodzę. Te bakterie mogę"wysiusiać" juz w domku :) Wazne, zd wiedzą co mi przepisać, żeby pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - dobrze ze juz Cie wypisuja :) i ze dostaniesz leki ktore pomoga :) z anemia tez sobie szybko poradzisz, duzo kobiet w ciazy ma anemie :) wazne ze na swieta bedziesz w domu :) ja takiej pewnosci nie mam :( moje dziecko to uparciuch :D Domi - kiedy masz wizyte? daj znac od razu co i jak :D Sykwia, Basia - co u Was? Beatka - jak Emilka? czekamy na te obiecane zdjecia :) Dorcia - jak Zosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci już po 10 miałam wizytę. Moje dziecko jest uparte hehe :P słodycze nie działają,spało sobie z nogami pod pupą, ruszałam się,ona też ruszała i nic.. tylko tyle, że pupę pokazała i żadne jajka nie odstawały :D za 2 tygodnie genetyczne więc może wtedy się dowiem :) waży ponad 300g , w kadrze się nie mieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - ale uparciuch :)) czyli z kolorami musisz sie jeszcze wstrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki a macie fb to poszukajcie mnie na fb tam mam zdjęcia bo laptop padł i nie mam jak przegrać zdjęć tylko telefon mi został chyba dorcia ma fb narazie laptopa nie kupię teraz może latem a emisia je już 80 nawet 90 ml mojego mleczka dziś ja ważyłam i waga mi pokazała 2850 odejmuje 50 gr bo tyle waży bodziak i pielucha:-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fb ale nie wiem jak się nazywasz :P Dorcię znalazłam kiedyś po meilu, bo tam miała imię i nazwisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja beatkę znalazlam, Domi - ona podala maila z nazwiskiem, tylko na fb wychodzi jej panienskie nazwisko, albo nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, Dorcia - dodalam Was na fb do znajomych, jezeli Dorcia ma Domi, to mozliwe ze wiem ktora to Domi, ale nie bede klikac w ciemno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. :) Zosia dalej cudowna w końcu zrobiła kupę. Nawet 2 dziś :) i pepuszek jej odpadł w końcu. Mam dużo mleka świetnie je. Piersi prawie nie bolą szwy też. Basia co u ciebie? Sylwia? Uniś to fajnie że cię wypuścili bo nic przyjemnego leżeć w szpitalu. Merci zaproszenie już przyjęłam. Dominika w takim razie to dziewczynka mówię ci to samo było ze mną. Beatka to znajdź mnie. :) i ty uniś też na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie widzę tego meila Beatki :P Merci jak znalazłaś Dominika G.to ja :D bo Ciebie to już w ogóle nie wiem jak szukać :P edit. Widzę,że Dorcia ma dwie takie Dominiki :P to ja to z mężem na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zaprosiłam Merci i Beatkę w ciemno :D tzn widziałam,że Dorcia z Wami zawarła znajomość to myślę, że to Wy ;) Miło Was zobaczyć dziewczynki po tylu miesiącach razem tutaj :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Ani ja ani mój mąż nie mamy FB :( ja zlikwidowałam a mąż wcale nie zakładał :( Mam tylko NK.... Jak któraś będzie chciała to na e maila wyśle dane żeby mnie znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjęłam zaproszenie na fb od Dominiki ale nie wiem której a od merci od ciebie przyjęłam bo nie wyświetla mi się wudzialyscie emi ja mam w e_ mail panieńskie a teraz mam to na tere... się zaczyna z Legnicy pracuje w przedszkolu :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jakie Wy ladne :)) Beatka jaka Ty chudziutka :) Emilka ma piekny usmiech :) Dorcia - jak super pokoik zrobilas Zosi, super, bardzo ladnie :) Unis - nie mam naszej klasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Unis ja też nie mam nk :( Uff od rana wzięłam się za małe porządki, nalepiliśmy pierogów ruskich z mężem. Tak świątecznie się zrobiło, śnieg sypie za oknem, my sobie lepiliśmy, tylko to nie te święta z pierogami!! Pogoda oszalała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Merci dziękuję zawsze marzyłam że jak będę miała dziecko to taki właśnie pokój będzie miało :) no beatka to rzeczywiście chudziutka. Muszę się pochwalić wam że wyglądam lepiej teraz po porodzie niż przed ciążą. Boków praktycznie nie mam. Tylko mały brzuszek. A jestem grubasek już 8 kg mam mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Dziewczyny tez bym chetnie Was zobaczyla ale cos znalezc nie moge:/ Domi Ty masz profilowe z mezem i jestes z belchatowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjęłam wszystkie zaproszenia dziewczynki nio chudzina ta przeleciała byłam teraz ważę 53 i fajnie wyglądam hehe ale jeszcze fotki nie dałam bo czekam do 8 mam wtedy fryzjera po pół roku hura nie mogę się doczekać emi tez odpadł juz pepuszek jutro będzie miała 3 tygodnie i przychodzi do nas polozna;-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Dawno nie zaglądałam bo trochę się podłamałam, znowu się nie udało :( Zaczynam 4 cykl z clo, dziś 4dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Ojej,Sylwia przykro mi :( ale nie poddawaj się :) (to nic,że pisze to ta która się poddała i jest w ciąży :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - przykro mi rowniez, ale jeszcze 2 cykle proby (bo mozna chyba tylko 6 cykli probowac na clo) i moze lekarz zleci Ci inne leki, ktore pomoga :) nie ma co sie zalamywac, tylko wierzyc ze sie uda :) w koncu to szczesliwe forum, kazdej sie udalo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×