Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Unis30
Domi u nas od ponad 3 tygodni katar.... Teraz pojawił się kaszel, ale dr nic nie widzi i do żłobka wydał zaświadczenie że"katar od zębów". Ale ja już mam dość- sama jak słyszę inhalator to mi się przewraca.... Ale ja rano inhaluje Wojtusia normalnie (raz grzeczniej, raz niegrzecznie), ale popołudniu i na wieczór jak zaśnie bo to ma większy sens w naszym wykonaniu.... Do buzi nie da sobie zajrzeć.... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Unis a wasz inhalator tez tak glosno chodzi? Julka jest na takie etapie ze boi się wszystkiego co chodzi głośniej..traktora,odkurzacza, a nawet mojej cichej szczoteczki do twarzy :O i jak włączyłam wczoraj inhalator to normalnie trzesla się jak galaretka i tak się darła :O ech :( u nas to pewnie też przy zębach ja wzięło,jak zawsze zresztą :( teraz trzecia czwórkę ma już taka białą wiec pewnie wyjdzie zaraz. A do lekarza dzisiaj dzwonilam i mam się pokazać jutro albo w czwartek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Domi nawet się nie boi go wręcz to interesuje... Jak Ty to robisz że zaglądasz do buzi? U nas nie ma szans....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana te dwie czwórki na gorze wyczulam palcem jak chciałam posmarować żelem :) a te na dole jak smaruję to troszkę widzę co tam się dzieje :) Merci a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki, faktycznie przyszło lato :) u nas ok, dzisiaj byliśmy na ostatnim szczepieniu, popłakał trochę ale jak dostał naklejkę dzielny pacjent to od razu przestał :) teraz koniec ze szczepieniami, można odetchnąć, chociaż urodzi się drugie dziecko to będzie powtórka z rozrywki :D juz brzuszka mojego nie da się ukryć, nawet pediatra zauważyła :) powiem Wam, że reakcje na drugą ciążę są różne, chodzi mi o sąsiadów, dalszych znajomych, często słyszymy teksty: "ooo, stać was", "no tak, bo 500+ dostaniecie", "staraliście się?" - takie głupie teksty, jakby liczyli wszyscy że to była wpadka a my płaczemy po kątach z tego powodu, szok :) dla niektórych drugie dziecko w dzisiejszych czasach to jakiś luksus, albo robienie dzieci tylko po to, żeby kasę dostać, muszę jakiś złośliwy tekst wymyślić żeby odpowiadać ludziom na takie głupie teksty :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu nasuwa mi się, że głupota ludzka nie zna granic :/ serio...masakra. Nie przejmuj się czasem tym :) ludzie zawsze gadali i będą gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Domi a ja chce jak najszybciej zaszczepić mmr ze względu na zlobek no i ja tych chorób nie przechodziłam jako dziecko i nie chciałabym żeby Wojtuś cos przyniósł. :p My dzisiaj roczek na 16 a jutro o 15 pogrzeb babci mojego męża :( Dzisiaj w nocy jedziemy w okolice Szklarskiej Poręby.... Ehhhh Całe szczęście że ten roczek jest w restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - ja szczepiłam terminowo, dostał jakąś szczepionkę Priorix, wszystko było ok :) Unis - wszpółczuję :( ale dla Wojtusia wszystkiego naj :) całuski od cioci merci ;) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatka - co u Was? jak powrot do pracy? merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Michasia po szczepieniu dopadła gorączka i dreszcze na noc, ehh, strach przed tymi szczepionkami :/ merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, dzisiaj juz ok, wczoraj mial jeszcze lekka goraczke a dzis smiga juz :) pierwszy raz tak mial, a to ostatnia dawka 5w1 byla :/ merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
A urodziny nawet się udały :) Tylko średnio humor dopisywał solenizantowi.... Ale daliśmy radę u mnie na rękach prawie przez 1/2 imprezy. Tort zrobili pyszny :) Prezenty nawet ok, nic się nie powtórzyło, z kasy zebrał 550zl (już na konto ma wpłacone). Muszę Wam powiedzieć że od tygodnia Wojtuś ma mega humory (potrafi pokazywać swoje niezadowolenie- nagłym płaczem). Katar i kaszel dalej ma (z leków Mucosolvan, sól w sprayu, maść majerankowa, Aromactiv no i inhalacje). Mam wrażenie że nic mu nie przechodzi a to 4 tydzień.... Jutro znowu idę do lekarza.... Ale martwią mnie noce tj od tygodnia strasznie płacze w nocy ok 1-2 godz, daję mu 6. noc z rzędu przeciwbólowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny Wojtuś, to od zębów tak? a może to skok rozwojowy i śpi tak niespokojnie, upały też swoje robią. merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unis30
Merci nie wiem co mu jest.... Z początku wyglądało mi to jak kolka (dużo więcej i różnego jedzenia w żłobku) i zaczęłam podawać mu Ecspumisan i 2 noc bez histerii ;) Byłam wczoraj u dr i dostałam skierowanie na badania krew, mocz, wymaz z gardła i nosa bo ten katar jest ropny i kaszel- już za długo trwają.... Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - pewnie w żłobku coś złapał, zrobicie badania to będzie wiadomo co złapał, pewnie nic groźnego, dzieci zawsze na początku w żłobku łapią wszystko co się da ;) dużo zdrówka życzę :) a co u reszty dziewczyn? merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unis30
Merci tydzień przed żłobkiem to załapał.... Rano o 7 byliśmy już po badaniach- Wojtuś trochę płakał, ale i tak był dzielny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Unis daj znać jak wyniki :) u nas też jakaś masakra :( jednej nocy wstaje 1-2 na mleko, następnej przeraźliwy płacz :( nie wiem czy to zęby czy coś jej śni?! nie wiem ale jestem już troszkę tym zmęczona i zasmucona co jest mojej Julci :( w dzień tez opryskliwa... także cięzki czas u nas :( Merci a Michas je jeszcze w nocy ? Pogoda nas rozpieszcza ale od nd ma być juz zimno ponoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis- jak Wojtuś? Domi - oj to u Was też nieciekawie, może to skoki rozwojowe. Michaś już nie je w nocy chyba z rok czasu mniej więcej, na noc dodaję mu do mleka kleiku troszkę który zagęszcza mleko, śpi po tym do rana, budzi się czasami, a to smoczek, a to płacze bo jakiś koszmar, a to zęby, ale nie je już. też miał fazy w dzień na bunt, narazie przeszło, jak się wściekał to po główce się bił rączkami ale już o tym zapomniał, to chyba takie dziwaczne skoki rozwojowe :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unis30
Domi u nas też był przeraźliwy płacz w noc i zaczęłam podawać Ecspumisan (w żłobku dużo jedzenia stałego) i przeszło. Teraz budzi się przez zapchany nos i kaszel, ale wstałam ululała lub oklepałam i dalej spać. ;) Wyniki wykazują infekcje tj bardzo podwyższone OB i leukocyty, ale z antybiotykiem trzeba poczekać do wyniku wymazu (jeszcze tydzień) i po tych słowach moja cierpliwość się skończyła... I zażądałam coś konkretnego na katar bo już go miesiąc! Dała nareszcie coś do zrobienia co wysusza katar. To ja i Wojtus od miesiąca źle sypiamy i oboje chorujemy (tylko ze ja używam cos od gardła i Otrivin, Amol i jakoś daje radę). Już dzisiaj byłam wk...rzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczynki mało pisze po praca dom biegam po emilke do mamy potem ogarniam dom jakiś obiadek itp. Teraz mam tydzień na 6 to wstaje po 4 rano wiec gdy Emilka ma drzemkę a akurat jesteśmy w domu to ja też korzystam i się kładę na chwilk chociaż :) w pracy zaczęłam robić awans na nauczyciela kontaktowego a jeszcze od października Rozpoczne podyplomowe studia eh nie wiem jak to ogarnę. W pracy już jutro będzie dwa tygodnie szybkością leci, Emilka na całe szczęście śpi całe noce ale wierci się i domaga kolo 2 mleka martwię się trochę jej waga bo waży 9500 Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatko - Emilka ma chyba odpowiednią wagę jak na dziewczynkę, czy nie? Mój Michaś waży 13 kg :) ale urodził się większy, pediatra mówi że waga ok. A jak w pracy? podoba Ci się, atmosfera ok? Jakie studia zaczynasz? Ja już kontraktowego robiłam, nie masz co się stresować, to naprawdę formalność :) Unis - no to faktycznie, nie dziwię się, że się zdenerwowałaś! ile dziecko może chodzić schorowane bez żadnych konkretów. Oby szybko mu przeszło. A powiedzcie mi jak dbacie o ząbki maluchów? merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci ja daję Wojtusiowi szczoteczkę do ręki, sadzam go na automacie i on myje-gryzie sam sobie tą szczoteczkę. Czasami przejadę ja mu przednie zęby, ale bardzo rzadko to sie zdarza bo on mi nie pozwala na to ;) Ja w tym czasie też myję zęby i przy okazji robię głupie miny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - ja własnie robię podobnie jak Ty i Wojtuś, ale widziałam pasty do zębów dla dzieci od 1 roku życia i zastanawiałam się jak niby umyć nią zęby dziecka, to dla mnie niewykonalne haha merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci ja liczę na to, ze w żłobku go naucza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Dzisiaj kupiłam spacerówkę Verona Coto Baby... Wygląda fajnie- zobaczymy jak przyjdzie, ale wazy tylko 6kg. Wczoraj wystawiłem nasz Rico Nano (za 450zl)i było 12 chętnych w ciągu 2 godz!!!! Chyba za niską cenę daliśmy.... Ech jakiś sentyment mnie dopadł jeżeli chodzi o tamten wózek ;) No ale go już nie ma.... Dzisiaj mamy spotkanie w żłobku o 18 (czuję się jakbym szła na wywiadówkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - no tak, awansowałaś już na chodzenie na wywiadówki haha A jak Wojtuś, chętnie chodzi do żłobka? Faktycznie, za mało daliście za wózek, jak był w dobrym stanie to się ludzie bili :) dobrze że poszedł, niech ktoś inny korzysta a Wam nie będzie zagracał domu :) ja po drugim dziecku też zaczynam wyprzedaż, kołyska, dobre ciuszki, z wózka nie wiem co zostanie po dwójce :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×