Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Unis30
Faktycznie dawno nie oglądałyśmy naszych Maluchów (no już nie takich Maluchów). Ja tez postaram się wieczorem coś podesłać ;) Choć ostatnio mój maly model nie daje się fotografować- po prostu nie ma czasu :) My dzisiaj pierw na spacer nad jezioro a potem na obiad do restauracji indyjskiej (w czwartek mamy 4 rocznice ślubu i dzisiaj sobie świętujemy w trójkę) a potem na lody i plac zabaw :) To plan na cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe i u nas jest ciężko ze zdjęciami . Wierciocha ciężko złapać,dlatego mam włączony tryb sport :D :) ja juz wysłałam ;) Miłego dnia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - Jula sliczna dziewczynka, rosnie jak na drozdzach :) tez cos podrzuce wieczorem z Michasiem :) przeczuc co do plci nie mam zadnych, i w sumie obojetne mi co bedzie, wazne zeby zdrowe :) a Beatka gdzie sie podziewa? merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Merci Michaś przesłodki :) Naprawdę udały nam się dzieciaczki naszych mamusiek wszystkich tutaj :) ❤️ Masz rację najważniejsze, żeby zdrowe. Ale pamiętaj! Jesli będzie drugi chłopiec to pewnie będziesz wysłuchiwać - no to czas teraz postarać się o dziewczynkę :D :D :D u mnie non stop pytają kiedy drugie... już mnie to męczy. Najpierw kiedy w ogóle dziecko, teraz jak jest to kiedy następne :P Byliśmy wczoraj w tym zoo, upał nie z tej ziemi był :/ mała jak dojrzała zwierzątko to radość wielka ale tak to bardziej ją interesowały krzyczące dzieciaki :D A Beatka jest na fb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci ale Michaś duży :) Ile on wazy i jaki ma rozmiar ubranek? Śliczny chłopak :) Dużo chce żebyś go nosiła? Domu fajny ten zbiór zdjęć ;) Zdjęcie czarno-białe jak jesteście razem jest cudowne :) Muszę postarać się zrobić takie z Wojtusiem :) Też Julcia jest duża :) Ile waży? Wojtuś ma 9,5 kg :) Ale jaki jest długi to ciężko powiedzieć bo pomiary wychodzą różne. :p Ale ubranka na 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - oj nie, na dwojce dzieci skoncze, niech sobie gadaja ile chca :) :) Unis - Michas nosi rozmiar 86, czasami zaloze mu 92 ale jeszcze za duze troche :) wazy 12,5 kg :) nie chce zeby go nosic, zreszta tak go troche nauczylam juz, ze radzimy sobie bez noszenia, do lozeczka jak idzie spac to sciagam szczebelki, wchodzi sam i wyjsc tez potrafi sam :) bardzo sie przy tym cieszy :) jak mąż jest po pracy to go ponosi troche, ja staram sie nie nosic juz, bo on strasznie ciezki, a w ciazy wole nie ryzykowac :) na spacery teraz wychodzimy jak mąż wróci z pracy bo nie chce go nosic na 3 pietro tam i z powrotem, chociaz .... nauczylam go schodzic i wchodzic i cale jedno pietro przejdzie po schodach trzymany za raczke :) Unis - cudny Wojtus, rany jak on rosnie tez szybko :) i widze ze tez lubi bawic sie pustymi butelkami haha moj Michas zawsze zabierze i sie bawi :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis ile waży nie wiem. Bliżej 9 kg na pewno,muszę się z nią zważyć ;) a ubranka tez na 80 nosi :) Co do zdjęć tych małych to zrobiłam zdjęcie kilku,bo ogólnie mam takich 20 wybranych od urodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci dobrze ze mały nauczony żeby nie nosić :) u mnie to samo..jak była malutka leciutka to mogłam ja nosic i tulic ile się dało a teraz..no właśnie a teraz co teściowa ja weźmie do siebie to non stop ja nosi a ja pozniej muszę słuchać płaczu bo jej nie chce nosić :/ ale jak nosilam ja jak była mała to się nagadala ze nauczę itp . A tu guzik ona mi nauczyła teraz... ale nie daję się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co u Was dziewczynki? u mnie pogoda paskudna :( taka jesien sie robi :( merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci u nas dopiero dzisiaj zrobiła się brzydka pogoda. U nas Wojtuś biega po całym mieszkaniu. Już nawet z zabawkami w ręku chodzi :) Dostał się do żłobka prywatnego :) I od września już idzie- jestem cały miesiąc w domu to stopniowo będę mu dawkować ten zlobek ;) Roczek też już załatwiony tj ozdoby zamowione na allegro i restauracja już zarezerwowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
U nas już po urodzinkach :) A pogoda tylko wczoraj była kiepska dzisiaj już widać będzie gorąco znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - wszystkiego naj dla Julci :) sto lat !! Unis - super, ze się dostał do żłobka, macie problem z glowy :) a Wy kiedy roczek robicie? merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy :) co prawda Julcia ma roczek w czwartek ale co tam :) ale tylko gości nam się zjechało ze ojej :D Julka ogarnia dzisiaj wszystkie nowe zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Domu wszystkiego najlepszego dla Julki :) Jak to zleciało.... Ojej.... Ile Julka ma już zębów? Merci my robimy roczek typowo w urodziny Wojtusia i to wypada w czwartek. Wszyscy zaproszeni pracują do 14 lub do 15 wiec w lokalu obiad zamówiliśmy na 16 :) No rano Wojtuś ma umówionego fryzjera żeby na urodziny super wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy :* Ma 8 zębów cały czas :) ale już dlugo ma napuchniete i 3 i 4.. Merci a jak się czujesz? ;) Ja juz po roczku, dzisiaj Julka miała sesję na roczek ale nie chciala pozować za bardzo :( wiec pozostały mi wakacje :) :) :) mieliśmy jechać wcześniej ale bylam pewna że mała będzie miała ospę.. i tak czekaliśmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - gdzie sie wybieracie na wakacje? duzo Julka ma juz zabkow, u nas 3i4 wychodzily w miare bezbolesnie, bardzo sie slinil ale noce przesypial cale, wiec moze mniej bolalo :) teraz po roczku wracasz do pracy czy zostajesz jeszcze z Julka? a ja czuje sie dobrze, troche piersi mi sie powiekszyly :D to juz 13 tydzien bedzie w tym tygodniu :D tydzien temu mialam prenatalne usg, wszystko ok :D Unis - ojj koniecznie pokaz potem Wojtusia po fryzjerze, narazie ja malego strzyglam ale nie byl zachwyony :D krecil sie jak szalony :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci a jedziemy nad nasze morze do Władysławowa ;) ja nie muszę nigdzie wracać do pracy,mamy swoją działalność także z tym mam super,że mogę być cały czas z małą :) Super że czujesz się dobrze :)a kiedy to płeć się poznaje?bo nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mało pisze bo unas kłopoty rodzinne od strony mojego taty dwie osoby ciężko chore ale nie będę pisała o tym szkoda smucic. Unas dobrze noce różne bo wychodzą zęby raz jest lepiej raz gorzej. Byłam z Emilka na kontroli u ortopedy wczoraj wszystko ok dobre butki ładnie nóżki stawia chodzi. Na jesień juz i butki i kapcie trzeba będzie kupić nowe, nosimy dalej 86 rozmiar. Dziś mamy to ostatnie szczepienie Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze przy szczepieniach bardzo się stresuje eh. Ja intensywnie szukam juz pracy chciałbym od września ale chyba nie uda wiec mam nadzieje ze do końca roku znajdę coś Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko fajnie ze się odezwałaś :) usciskaj Emilkę :) jakie macie buciki? Ja też zawsze się stresuje przy szczepieniach ;) Przykro mi z powodu chorób bliskich :( u mnie dziadek też już jest coraz słabszy,chemie nic nie dają i tez jest mi ciężko. Jeszcze jestem tak daleko od nich :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatko - usciskaj Emilcie, na fb widzę jak pięknie rośnie :) my też już na jesień większy rozmiar bucikow bedziemy miec, bo sandaly juz ma na styk :) duzo zdrowka dla rodzinki :) no i powodzenia w szukaniu pracy, a tam gdzie pracowalas to na pol etatu chcieli Cie wziac chyba? Domi - o widzisz, nie wiedzialam, ze masz wlasna dzialalnosc, chociaz moze kiedys o tym pisalas, nie pamietam :) plec mniej wiecej w polowie ciazy, chyba ze dobre usg i ulozy sie dobrze to pokaze wczesniej co tam ma :D ja juz kupe lat nie bylam nad morzem, teraz chcialabym pojechac w koncu w przyszlym roku :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a pomóżcie jak to jest z bucikami? Kupujecie te drogie typu Bartek emel? Kurcze wcale nie wiem jak się za to zabrać. ..na co zwracać uwagę? Wiadomo ze te droższe lepsze dla stopek tak? Na ile starcza taka para?:P tzn co ile trzeba zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziś mam 5 dc mam zacząć brać clo w dawce 2*1 i mam problem chciałam się dostać na usg w celu wykluczenia jakiś torbieli ale niestety nie ma żadnego lekarza łącznie z moim który wraca za parę dni. W tamtym cyklu nie bylam stymulowana ostatnio byłam w tamtym roku miałam torbiel ale sama się wchłonęła. Ostatnio badanie usg miałam 2 miesiące temu i lekarz powiedział że po torbieli nie ma śladu. Jak myślicie wsiąść dzisiaj ten clostilbegyt?Pisze do was poniewaz wy jestescie ekspertkami w tej dziedzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu - jezeli lekarz Ci przypisal clostilbegyt na ten cykl, to wez, a na usg idz za pare dni jak Twoj lekarz wroci, zeby sprawdzic czy pecherzyki rosna :) Domi - ja pierwsze buty kupilam Bartek, i zaluje, mial je pare dni, byly niewygodne, sztywne, ciezko mi sie je wkladalo, wydalam 150zl, potem kupilam jakies polskie tez, z atestami za 60 zl i przelatal w nich sporo czasu, a rozmiarowka sie zmienia bardzo szybko, na lato mu kupowalam 19, a teraz na jesien juz 21 kupie ! mysle ze jak noga bedzie wolniej rosla to warto inwestowac w bardzo dobre buty, teraz tez w dobre ale napewno tansze. Emelek nie mialam, tylko Bartka i inne polskie, nie pamietam nazwy, mysle ze na jesien tez nie bede inwestowac w Bartka ani Emelki, napewno kupie tez kaloszki :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci daj znać jakie to te tańsze co Michaś tak w nich śmiga :) przeraża mnie kupno butów na tą tłusciutka stópkę :D a w domu to najlepiej na boso lub w skarpetkach z absem? :P a nie ciapcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - na wiosne i lato mial RENBUT i BEFADO, sandaly BEFADO były świetne, nadal są, ale już na styk rozmiar, i nawet ani ryski nie mają, ani zadrapań, wkładka się trzyma, rewelacyjne, kosztowały 59 zł dokładnie, a renbut miał zapasowe takie trampki zabudowane, na chłodniejsze dni, na miękkiej gumie, jeansowe, na rzepy obydwie pary, kosztowały coś do 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Ok ;) o befado tez slyszalam :) Co u Was dziewczyny? Unis gdzie jesteś? My jutro jedziemy nad morze .. ale już mi się odechciewa patrząc na pogodę. Mam.nadzieje ze jednak będzie ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Jestem jestem i czytam Was na bieżąco ;) Trochę mnie "połamało" i mam leki na przeciwzapalne i przeciwbólowe od kręgosłupa. Teraz jest już lepiej, ale dopiero teraz widzę jak często podnoszę Wojtusia. Jaki ten mój Wojtuś już rozumny :) Domi jaka by pogoda nie była to i tak Julka skorzysta z pobytu nad morzem :) Myślę o jodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×