Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Unis30
Hej dziewczyny My pierwsze 2 godz w żłobku mamy za sobą... Efekt Wojtuś nerwowy a mnie boli głowa (chyba z nerwów). Pierwsze 30 min było ok (aż się sama dziwiłam), ale potem jedno z dzieci zaczęło płakać (i nie przestało!) i to wprowadziło w te dzieci nerwową atmosferę - łącznie z Wojtusiem tj nie chciał mnie puścić, prowadził do drzwi i sam próbował popłakiwać... Coś czuję że z naszą rozłąką nie pójdzie za łatwo.... Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - ponoc najlepiej jest jak rodzica nie ma w poblizu, wtedy dziecko inaczej sie adaptuje w żłobku czy przedszkolu :) no ale nie wiem, nie sprawdzilam tego na wlasnej skorze :D mysle ze z kazdym dniem powinno byc lepiej :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki chyba moje wiadomość nie dochodzą :( Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki moja Emilka zaraz skończy 18 miesięcy nie wiem kiedy to zlecialo:) Mamy juz 11/ 12 zębów bo wyszły nam na raz czwórki wszystkie. Uczę emilke na nocnik jak narazie wieczorem przed kąpielą mówi sisi, siada i nic nie siusia :) Wczoraj byłam z Emilka kupić kapcie i rzeczy ubranka na jesień do babci bo Emilka zostaje z babcia. A ja wracam juz jutro do pracy dostałam prace w przedszkolu w państwowce wiec godzinowo super :) udało się mi dostać w tamtym tygodniu trochę mam stracha jak to będzie :) Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilka dużo mówi i szybko łapie słowa jak na swoje 18 miesięcy to mówi naprawę dużo :) Jesteśmy już po wszystkich szczepieniach. Dziewczyny napiszcie co u was przez cały ten czas pisałam i nic nie chodziło masakra :( Merci czy płeć maluszka juz znana Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatko - super, ze udalo Ci sie w panstwowym przedszkolu, gratulacje! tam i zarobki i godziny inne niz u prywaciarza :D czas szybko leci, po dzieciach to widac :D ale za to my nadal piekne i mlode ;) ;) super, ze Emilka dobrze sie rozwija, Michas tez gadula, i maly glodomorek, lubi jesc, ciagle by z chrupkami siedzial :D pewnie tez dlatego ze drapia tez dziaselka i ma ulge, bo ida chyba tylne zęby, ma juz 16 narazie. Co do płci to narazie wychodzi dziewczynka, ale to troche za wczesnie zeby stwierdzic na 100% wiec czekam z niecierpliwoscia na kolejna wizyte :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Beatko gratuluje ;) Super że Emilka tak dobrze się rozwija :) Daj nam znać jak w nowej pracy Merci twoj Michas wyjątkowo szybko ma tyle zębów.... Dobrze, że w miarę dobrze wychodzą mu te ząbki :) dzisiaj Wojtuś był sam 1,5h a ja byłam w szatni. Słyszałam jak 2 razy zapłakał (uwierzcie mi że mamusia potrafi w grupie dzieci rozpoznać płacz swojego!!!). Raz płakał bo wsadzały go do krzesełka do karmienia a raz no "ciocia" musiała przestać go przytulać(!) żeby zająć się przebraniem pampersa u innego dziecka. Dobrze, że upodobał sobie tą nową ciocie. Zjadł pierwsze i drugie śniadanie całe :) No w domu z karmienie nie mamy tak kolorowo... Bo w domu woli mleko.... Ale i tak jestem bardzo zadowolona. Jutro zostaje od 9 do 13 sam..... Ehhhh zaczyna od śniadania a kończy na drzemce.... Zobaczymy jak to będzie Wczoraj mój Wojtuś był u fryzjera (już mu mocno grzywka w oczy wchodziła) i całkiem inaczej wygląda :) tak dojrzalej :) Wrzucę zdjęcia to sobie zobaczcie :) Wy tez dziewczyny wrzućcie bo ja nie mam FB :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - super, Wojtus sie szybko zaaklimatyzuje, zobaczysz :) dzielny z niego chlopak :) potem bedzie plakal jak trzeba bedzie isc do odmu i rozstac sie z kolegami i zabawkami :D tak to juz jest u dzieci :D tak, szybko ma te ząbki, idą teraz chyba te ostatnie cztery, bo cale dłonie do buzi wkłada i slini sie bardzo, ale tak gleboko juz trudno dojrzec, czy podpuchniete dziaselka sa czy jeszcze nie. A jak Wojtus zniosl wizyte u fryzjera? nie krecil sie? :D świetnie Wojtuś wygląda, zresztą Ty tez, szczęśliwa :) ja w wolnej chwili też coś wrzucę. merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Unis wyglądacie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci nie było źle ;) Fryzjerka bardzo szybko go obcinała, siedział u mnie na kolanach, pierw bawiliśmy się szczotka do włosów, potem w głupie miny w lustrze no i na koniec mój mąż dawał mu po kawałku Kinder czekolady ;) zresztą Wojtuś od 6 miesiąca chodził ze mną lub z mężem do fryzjera i tym sposobem znał miejsce i fryzjera :) Nawet ja byłam w zeszłym tygodniu podciąć końcówki to on był ;) Merci oby tak było z tym żłobkiem jak mówisz :p Merci Michas potrafi już sam jeść? Dużo mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - będzie tak jak mówię, jeszcze będziesz musiała po pracy na niego czekać aż skończy zabawę :) Michaś nie je jeszcze sam, daję mu drugą łyżeczkę zawsze jak go karmię, ale jest jeszcze nieporadny, chlapie, nie trafia do buzi, więc sam by się nie najadł :) to co ma w rączce to zje: chrupki, ciastka, bułeczkę, ale żeby sam łyżeczką to nie :) Mówi jak mu się chce, coś tam po swojemu gada, a jak go proszę żeby powtorzył jakieś słowo które zna to powtórzy, nasladuje też niektóre zwierzątka, dźwięki. pokazuje części ciała, wie co gdzie ma i gdzie mam to ja lub miś, zna niektóre części ubioru, rozpoznaje pociąg, auta, rower, drzewa, kwiatki, ptaszki, psa, kota, krowę :) niedawno spotkałam znajomą z półtorarocznym dzieckiem i ten mały powiedział: "mama, auto jedzie", byłam w szoku, no Michas az tak nie potrafi, ale każde dziecko w swoim tempie się rozwija :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Dajcie znać dziewczyny jak wrzucicie fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci super ❤️ :) Ale nam te dzieci rosną.. Ja tez coś wysłałam. Dla Unis z fb hehe od tych fotografek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - Jula cudnie wychodzi na zdjęciach, i te jej oczy, piękne ! merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci jaki Twoj Michas już duzy chłopak :) Jednak te parę miesięcy na naszych dzieciaczkach to spora różnica ;) Śliczny chłopak :) Ty tez ładnie wyglądasz nawet nie widać że w ciąży jesteś! Przytyłaś już coś albo garderobę zmieniłaś? Domi Julcia też ślicznotka :) No i te zdjęcia w parku super :) Niestety zdjęcia z Tobą nie chciało mi otworzyć (tylko miniaturkę widział) więc o Twoim wygladzie się nie wypowiem :p Ale bardzo Ci dziękuję za tyle zdjęć z sesji :) Zawsze to dla mnie jakaś inspiracja, ale mój model ostatnio nie chce współpracować dlatego też ze zdjęciami ostatnio odpuściłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - dziekuje :) narazie nie przytylam ale brzuszek widac, juz nie da sie go ukryc :) ciuchy nosze normalne swoje, narazie :) jak Wojtus w zlobku? Beatka - jak powrot do pracy? Domi - co u Was? merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci w żłobku nawet ok ;) Już wie że tam zostaje sam i przy oddaniu jest chwila płaczu, ale za drzwiami płacz milknie ;) Ale w domu jest niesamowicie cicho i nudno..... To już nie ten dom co kiedyś- jak nie było Wojtusia to w domu tak nudno było?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - dom bez dzieci jest inny :) jak moj mąż weźmie małego na spacer i jestem sama w domu to mi dziwnie, pusto, za cicho, i zaraz sie ubieram i ide do nich :D nie wiem jak moglismy tyle lat zyc bez dziecka :D dobrze ze Wojtuś się przyzwyczaja do zlobka, jeszce troche i nie bedzie chcial konczyc tam zabawy :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - dom bez dzieci jest inny :) jak moj mąż weźmie małego na spacer i jestem sama w domu to mi dziwnie, pusto, za cicho, i zaraz sie ubieram i ide do nich :D nie wiem jak moglismy tyle lat zyc bez dziecka :D dobrze ze Wojtuś się przyzwyczaja do zlobka, jeszce troche i nie bedzie chcial konczyc tam zabawy :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - ojj, domyślam się, że noce nieprzespane :( szkoda dzieci jak tak się męczą. a my z mężem siedzimy nad imionami i nie możemy się zdecydować, wybór imienia jest jednak trudny merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noce w miarę ok ale w dzien strasznie :( dzisiaj byłyśmy juz u lekarza. Ma jak na razie lekkie zapalenie krtani :( chyba od tego darcia tak się urzadzila :( a ja znowu wzięłam jedna dawkę szczepionki na zoltaczke i ciekawe czy nie będzie jak 2 lata temu że zaszłam w ciążę i drugiej nie wzięłam :D chce w końcu usunąć ten woreczek :[ Hehe u mnie chciałabym jak coś druga córeczkę Polę albo Natalię lub Oliwkę . A chłopczyk Kacper lub Filip :P ale pewnie jakby przyszło co do czego to padłoby na coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - haha :) może będzie powtórka i okaże się, że w ciąży jesteś :) a kiedy masz wziąć drugą dawkę? my narazie myślimy: chłopak Gabryś, a jak dziewczynka to: Emilia ( jak u Beatki :D ), Lilianna, Julianna, Liwia, ale jakoś z mężem nie możemy dojść do ostatecznego porozumienia :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - na chlopca jakoś tak od razu się zdecydowaliśmy, z imieniem dla dziewczynki gorzej :) chociaż nawet i to się może zmienić :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Domu u nas tez chyba idą 4... Od 2 tygodni walczymy z katarem no i zauwayłam,ze z jednej strony w ogóle Wojtuś nie chce jeść (jak nagryzie to płacze). Merci mi dla chłopca podoba się: Radzio, Bartuś, a dla dziewczynki Amelka i Gabrysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - tez ladne imiona :) u mnie pogoda jesienna, jeszcze troche i kasztany bedziemy zbierac, ciekawe czy sie naszym dzieciom spodobaja takie kulki :) :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mojej na pewno. Wszystko co inne nowe fajne i... do buzi :P Ale Merci od jutra ma powrócić lato :P Julka nie chce wcale syropu ani inhalacji ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×