Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gościu bez przesady że od razu operacja ;) domyślam się,że jest Ci trudno. Nie wiem co Ci napisać,bo mogę Ci pisać będzie dobrze itp ale i tak wiem co czujesz :* zobaczysz i na Ciebie przyjedzie pora i będziesz tulić maleństwo :) daj znać po wizycie co tam słychać :) Merci u mojej siostry też jest blondynek a oni oboje mają ciemne włosy :P napatrzeć się nie mogę taki slodziak z Michałka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci super zdjęcie :) szczególnie te na czerwonym tle :) Ależ przystojniaczka masz :) Domi Julcia rośnie jak na drożdżach :) Dawno zaczeła interesować się zabawkami? Super ma tą foteczke gdzie leży w pajacu w tygryska :) Nic tylko całować :) Te nasze Maluchy tak szybko rosną... A po zdjęciach to już w ogóle widać... Ja tez Wam wrzuciłam foteczki Wojtusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - Wojtus cudny!! :) rany, ja go pamietam ze zdjec z chrztu, taki malutki byl a teraz to juz facet! ;) fajny chlopaczek :) jejku jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis od dawna była zainteresowana zabawkami ale od tygodnia ładnie ćwiczy chwytanie :) śmiać mi się chce jak się denerwuje jak jej nie pójdzie :D Wczoraj np wpadła w samozachwyt jak patrzyła w lusterko od maty :D śmiała się w głos :D w ogóle wczoraj była taka rozgadana, śmieszka mała a dzisiaj nic jej nie pasuje :P humorzasta jak mamusia :D ale ja to jestem przed @ a ona? :D Wspaniały Wojtuś ❤️ i jaki duży się wydaje na fotkach.. ja powtarzam to do znudzenia ale dzieci za szybko rosną :P takie małe kurczątko z mojej Julki było a teraz taka duża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu ja mając torbiel zaszłam w ciążę i mam teraz coreczke emilke ;-) dziewczynki dziś mam wizytę u ginekologa uf juz mam stracha :-D beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unis29
Hej dziewczyny co tam u was? My jutro mamy szczepienia i już się boję ;) Ostatnio jestem jakaś zmęczona... Wojtuś gorzej sypia, mąż jest mniej w domu, sprzątam na święta... I chyba dopadła mnie chandra przez pogodę... Ostatnio cieszy mnie tylko Wojtuś i jego uśmiech (to jest cudowne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to ja od tego torbiela. Jestem po wizycie torbiel jest nie zmniejszył się ani nie urósł. W prawym jajniku jakiś mikry pecherzyk z którego nic nie będzie :( od jutra zaczynam duphaston 2 razy dziennie przez 10 dni. Po miesiaczce mam się zgłosić ponownie. Powiem wam ,że jestem załamana. Dlaczego ja sama z siebie nie mam owulacji, nawet po lekach jej nie mam jeden jedyny raz jak miałam to odrazu ciąża biochemiczna:( bardzo się boję, że nigdy nie będę miała dzieci. Musiałam się wyzalic nie radzę sobie z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu - zostan z nami na stale, w grupie razniej :) kazda z nas miala takie same problemy, tak samo myslalysmy jak Ty, ze mamami nie bedziemy :) tez sie zalamywalysmy. ja tez owulacji nie mialam, bralam 3 miesiace leki i zastrzyki, w trzecim miesiacu zaszlam w ciaze ale poronilam, potem odczekalam 2 miesiace i w trzecim miesiacu zaszlam w ciaze :) i dzis mam 8 miesiecznego synka :) tak wiec historie nasze sa podobne ale wszystkie szczesliwie sie koncza :) tak wiec glowa do gory :) Unis - taka pogoda, ze mi tez sie nic nie chce, Michas coraz mniej spi, chce sie bawic i rozrabiac ;) a jam usze z nim, wieczoram padam i zasypiam :) ale coraz fajniejszy klimat swiateczny sie robi, co bardzo uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostanę na pewno u was jest tak miło :) też brałam zastrzyki dokładnie puregon 300j z clostilbegyt i było tak ,że pecherzyki rosły do około 15mm i potem się kurczyly. W tym miesiącu lekarz wymyślił sam clostilbegyt tylko od 7dc po 2 tabletki. To stymulacja została przerwana bo pojawił się torbiel. Gratuluje wam i ciesze się ,że macie dzieci bo nikt tak naprawdę nie zrozumie jak było wam ciężko żeby zostać mamą. Mam nadzieję że ja też się doczekam . Merci a dlaczego nie miałaś owulacji? Bo mi lekarz nic nie powiedział sam nie wie pytałam go pco to powiedzial, że moje jajniki nie wyglądają na policystyczne. Prolaktyne tsh progesteron niby w normie. Teraz będę robić amh i fsh żeby mieć refundacje na zastrzyki bo to bardzo drogo na miesiąc wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu - mi lekarz nie znalazl zadnej przyczyny, ja poprostu od zawsze mialam problem @, mialam co 3-4 miesiace, kiedys niem ialam az 6 miesiecy, z badan wynikalo ze mam wysoka prolaktyne, ale nawet jak bralam leki na prolaktyne to okres i tak przychodzil kiedy chcial :) dopiero przy clo i zastrzykach mi sie uregulowalo, a najsmieszniejsze jest to, ze jak po porodzie po pologu poszlam na kontrole do ginekologa to sie okazalo ze jestem w trakcie owulacji!! swojej wlasnej bez lekow :) ale znowu wszystko mi wraca do dawnych czasow bo okres znowu jest kiedy chce, taki chyba moj urok :) jeszcze pare miesiecy i bedziemy sie starac o kolejnego maluszka, pewnie znowu z clo i zastrzykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu - powiedz cos o sobie, ile masz lat, czy mezatka? a badania nasienia robiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat 4 lata jestesmy po ślubie a razem od 9 lat:) znamy się od dziecka tzn mąż mnie nie lubił bo ganialam za nim i za moją siostrą i im dokuczalam:) a wtedy 4 lata różnicy to było dużo:) robiliśmy badania nasienia i wyszly bardzo dobrze. U mnie też zawsze był problem z okresem 30, 40,45 różnie i teraz tez nie jest ok bo mam średnio co 38 dni . Tylko jak brałam tabletki antykoncepcyjne to było regularnie i gdybym wiedziała że tak będzie to bym wcale ich nie brała. W rodzinie zero problemów z poczeciem siostra ma 3 dzieci 3 miesiące temu urodziła córeczkę po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych po paru latach bez starań:) dziewczyny podnosicie mnie na duchu jakoś tak mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Hej ho .. :D U nas jakoś leci, mała miala wczoraj szczepienie, nie płakała wcale przy kłuciu ale w domu jak wstała dała taką operę , że nie wiedziałam gdzie uciekać :D pasowało jej tylko bujanie w foteliku samochodowym a to jednak ciężar jest, fotelik niecale 4kg + ona prawie 6..i w tym momencie pomyślałam sobie.. dlaczego nie mamy hustawki ? :D szybko zadzwoniliśmy do kuzyna czy pożyczą nam hustawkę :P no ale królewnie i tak w niej nie pasowało..chciałam dać viburcol, wyciągam a tu przeterminowany :/ więc znowu w auto i do apteki:/ 3 światy, błagam , zeby dzisiaj było lepiej :) Unis u mnie to samo... humor do kitu :( mam syf straszny (pewnie trochę przesadzam) ale mała śpi po 10 minut (chyba snem tego nie mogę nazwać) a resztę dnia bujam i noszę bo co położę to płacz.. niech ten skok się skończy i powróci moja Juleńka :D W ogóle zaczęła strasznie dźwigac główkę jak leży :) i jak trzymam ją przodem do świata to też sztywno trzyma i bierze ją do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do beatka jakiej wielkosci miałaś torbiel? stymulowana bylas czy mialas swoja owulacje? ja niestety teraz nie jestem z powodu tej torbieli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
mam chwilę czasu, zeby jeszcze coś wyskrobać :P Beatko jak u lekarza? kiedyś będąc w ciąży człowiek z chęcią latał do ginekologa a teraz... :D Gosciu tak jak pisze Merci zostań z nami ;) Na pewno się doczekasz swojego brzdąca małego :) ja też prawdopodobnie zaszłam po tabletkach antykoncepcyjnych, które wyciszyły mi hormony i organizm po tych wszystkich lekach itp :) brałam 3 mce, odstawiłam i bach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez brałam ale odczekałam 3 miesiace a po tych 3 miesiacach zaczely sie bardzo dlugie cykle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Witaj gosciu :) Ja przez torbiel byłam miesiąc na anty.... Dopiero torbiel się wchłonęła. Miałaś hSG? Ja okres też od święta zawsze miałam a przyczyny tego jest nieznana, ale w końcu i ja zostałam mamą czego i Tobie życzę :) Domi ja też mam ostatnio płacze z nie wiadomo jakich przyczyn.... Wszystko źle... Mój książę chyba też w ten skok wpadł... Ma akurat 13 tydzień, ale one mogą być wcześniej lub później. A dzisiaj jeszcze szczepienia przed nami.... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unis29
Domi a Julkę od dawna sadzasz? Bo mój Maluszek ostatnio tylko by siadał ( u mnie na rękach- nie wiem jakto opisać)... A ja uważam że jest za malutki na to... Tylko taka pozycja mu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci jaką maść na ząbki polecasz? Jaką ta maść ma datę ważności? Pytam się bo u nas za tydzień zaczyna się 4 miesiąc i chcę kupić taką maść niech czeka na swoją porę ;) Wolę się zabezpieczyć bo nie znam ani dnia ani godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - my mielismy zel Bobodent i teraz mamy Dentinox, wazny do 2020 ;) w sumie one maja taki sam albo podobny sklad, chociaz ten dentinox jakos mi sie wydaje ze jest lepszy, no ale nie wiem, nie probowalam hihi :) wiem ze moje kolezanki chwalily sobie Camille (albo cos podobnego) ale nie mialam tego :) Beatka - jak wizyta u gin? nie jestes czasem w ciazy? :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci a ile po otwarciu one są ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - oj nie wiem ile, moze bylo na kartoniku ale wyrzucilam, ja tez Michasiowi smarowalam dolne dziaselka kolo 4 miesiaca i w 5, a teraz nie ale niedlugo znowu zaczne bo chyba na gorze beda szly,mam nadzieje ze maja dlugi okres po otwarciu, napewno minimum 6 miesiecy :) Domi - a Wy byliscie juz na tej sesji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Unis od niedawna. Ale nie powiem bo jak bliśmy na usg bioderek w 5tyg to lekarz pokazywał jak nosić przodem do świata :P dupka musi być tak jakby w kształcie litery C, żeby ciężar całego ciała nie był właśnie na dole kręgosłupa malucha :) no nie wiem jak to opisać :D Merci byliśmy, mała była w lekkim szoku. Dostałam wczoraj zdjęcia do wyboru i musiałam wybrać 5 do obróbki. Ciężko było :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tam podeślę :P Unis jak Wojtuś po szczepieniu? Córka mnie dzisiaj zaskoczyła. Położyłyśmy się razem, zasnęłyśmy i wstałyśmy po dwóch godzinach :D oj, dawno tak nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi mój Wojtuś był dzisiaj dzielny :) Zobaczymy jak będzie się czuł w najblizszych dniach. Merci dzięki za odpowiedź :) Czytałam że ząbki lubią już wychodzić od 4 miesiąca dlatego kupię tą maść- niech będzie w pogotowiu :) A Michasiowi kiedy wyszedł pierwszy ząbek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - dobrze, ze Wojtus dzielnie zniosl szczepienie :) dobrze, ze dzieci potem tego nie pamietaja :) Michasiowi pierwszy zabek wyszedl dokladnie jak skonczyl 6 miesiecy, na drugi dzien drugi :) ale od 4 go niezle swedzialo juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Hej dziewczyny, powiedzcie mi moje Drogie czy Wam mocno wypadały włosy po porodzie? Mi garściami wypadają... :(:(:(:( Najgorzej to widać po myciu.... Cała łazienka w moich włosach.... Kiedy to minie? Zażywałyście cos na to? Dorcia jak jestes jeszcze z nami to jak Twoja Księżniczka znosiła loty samolotem? Jakieś wskazówki/rady co do lotu z małym dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
unis mi lecą strasznie :( gadałam z lekarzem, to normalne...może trwać dopóki nie skończymy karmić cycem. U mnie też jest ich pełno i dlatego z mojej długości na 3/4 pleców obcięłam do ramion :/ tak mnie wkurzały takie długie wszędzie leżące. Nie wiem czy coś mozna brać, wiem tylko tyle, że te co mają wypaść i tak wypadną i nic im nie pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×