Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Unis29
Hej dziewczyny my już jesteśmy w domku :) Wojtuś zniósł lepiej lot samolotem aniżeli jazdę autem ;) Ogólnie jak na razie jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - jak sie udal wypoczynek? pogoda ładna? odpoczeliscie? pozwiedzaliscie? :) Dziewczynki - życzę Wam juz dzisiaj Wszystkiego dobrego z okazji Świąt, dużo zdrówka i spełnienia marzeń i żeby na tym naszym forum przybywało dzieciaczków ;) ja znikam piec, gotować, smażyć ;) do spisania, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci pogoda bardzo dopisała :) i tu był problem... Wojtuś nie chciał wychodzić na słonko bo go raziło (nawet w cieniu). Wychodziliśmy pod wieczór :) Jeden dzień było tylko pochmurnie to wynajęliśmy samochód i pojeździliśmy po wyspie :) Bardzo spodobał mi się Cypr (ludzie, klimat, środowisko). Polecam :) No ja też szykuję już święta :) Uszka, pierogi, paszteciki już się mrożą :) Zakupy mam zrobione. Jutro piekę i sałatkę robie :) Więc za pewne do świąt mnie nie będzie... I też już życzę Wam wszystkiego co najlepsze :):) Żeby dzieciaczki rosły jak na drożdżach :) Były zdrowe i oczywiście uśmiechnięte :) A tym co jeszcze czekają na dzieciątko żeby się udało szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
I ja Wam życzę Wesołych Świąt :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
My również życzymy Wesołych Świąt :) i pełnego spełnionych marzeń 2016 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Hej dziewczyny baaaardzo dawno mnie tutaj nie było, wiecie chciałam wyluzowac sie troche i moze sie cos tam udało. Mianowicie jestem w ciązy. Ale radosci duzej nie mam gdyz od poczatku jest cos chyba nie tak. 27.11.2015 dostalam zastrzyk z pregnylu. Okolo29.11. Doszlo do owulacji. Tydzien pozniej ostry bol brzucha tak na stodku jakby wlasnie w macicy. 9 dni po owulacji test ciazowy strasznie blady, 10 i 11 tak samo blady. Tedo 11dnia od owulacji czyli tez 11 grudnia zrobilam bhc i wynik byl 16.7. Nastepne badanie 13 grudnia bhcg 24. Nastepne 17grudnia 140 i 23grudnia 316. 11.12.2015- 16.7 13.12.2015- 24 17.12.2015-140 23.12.2015- 316 Po odebraniu wynikow tego 17 grudnia maialam lekko brazowe plamienie w toalecie po podcieraniu. Lekarz kazal zwiekszyc dawke luteiny i od razu przeszlo. Wiecej sie nie pojawilo. Dziewczyny co myslicie o moich wynikach? Czy jest szansa na prawidlowo rozwijajaxa sie ciaze? Dodam ze tylko w okresie @ mialam bole jakby w macicy taki jak na okres i klucia jajnikow obu a teraz juz czuje sie bardzo dobrze. Musze isc na usg ale w okresie swiatecznym ciezko bedzie. Przyjechalam na urlop do polski i z moim lekarzem mam staly kontakt telefoniczny. Lekarz n8e kazal juz robic bhcg zeby mnie nie stresowac. Tylko zebym poszla na usg zeby zobaczyc co sie dzieje. Ale dopiero w przyszlym tygodniu bo teraz przy takim hcg moze byc nic nie widac. Dziewczyny co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Beatko betka bardzo ładnie przyrasta, bijące serduszko widać przy becie 1000 - 1500 lub 6 - 7 tc . Wyluzuj, odpoczywaj i koniecznie nie stresuj się, bo to źle wpływa na dzidzię. Pozwolę sobie Ci już Pogratulować wrześniowa mamusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
nie zważyłam ostatniej daty, czy na pewno jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar tak jest dobra ta data. Wczoraj robilam bhcg ostatnie i wynik byl 316. Z tym ze robilam je tutaj w polsce a poprzednie w uk. I to 316 ma jednostke mIU/mL a te z angli maja jednostke IU/L. Czy to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Basiak gratuluje :) Myślę że beta przyrasta dobrze, ale sprawdz sobie to na kalkulatorze internetowym ;) Często myślałam co tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Przepraszam oczywiscie Basiak nie beatka, z tego co pamietam, to do ostatniego wyniku musisz dodac 3 zera, i jeszcze trzeba wziąć poprawke na wyniki z różnych laboratoriów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Dobrze by bylo zrobic jeszcze jedna bete w tym samym laboratorium, a jeszcze lepiej usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak trzymam mocno kciuki za małe serduszko :) wtedy pogratuluję :* a teraz odpoczywaj,nie stresuj się :) ja dowiedziałam się 9 grudnia w tamtym roku,że jest w ciąży :) więc może też będziesz sierpniowa mamusia :) Jak tam dziewczyny? Objedzone? Julka dostała tyle klamotów,że aż mnie głowa boli jak wszystko gra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi żebyś wiedziała, że objedzone ;) U nas też Wojtuś trochę tego dostał ;) Ale jakoś wigilia mu się nie podobała :/ Marudził... Szczesliwy był jak wszyscy wyszli :p Nie wiem dlaczego bo wszystkich znał?! Ostatnio mierzyliśmy Wojtusia i ma 65cm i waży 6600g :) Wrzucę Wam fotkę na e-maila :) Wasze Maluszki też chętnie zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis pewnie przeszkadzał mu hałas,bo pewno cicho nie byliście :P moja Julka ładnie siedziała przy stole,później zasnela i pojechaliśmy do mojej mamy i tam siedziała do 22,nie chciała spać wcale. Ale na szczęście grzeczna była :) Ja też trochę pojadlam,miałam mieć dietę bo ostatnio znowu dokuczyl mi woreczek ;( ale na szczęście nie trzeba było usuwać. Stąd moja nieobecność tutaj ostatnio :( Dzisiaj znowu jedziemy do rodzinki.. trochę już jestem zmęczona tymi świętami :P jeszcze dzisiaj z teściową tam będę. A tak mnie małpa w wigilię wkurzyla.. Podesle fotkę świąteczną Julki. Merci pytalas o zdjęcia z sesji. Nie dostałam na płycie :/ mam tylko wersję surową do wyboru w małej rozdzielczości..trochę jestem zła. Muszę się jutro upomnieć:/ Aha myślałam że odpoczne od życzeń typu - no i tego dzidziusia itp..od strony męża teraz wszyscy życzą synusia :/:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi to Juleczka grzeczna była :) A co do życzeń to dopiero jedno dziecko urodziłaś?! I juz drugiego życzą... Mi w tym roku odpuścili- cale szczęście ;) A co do teściowych to chyba one nigdy nie odpuszczają ;) Ja już o swojej nawet nie mam siły pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Domi śliczna Julcia :) Jakie ma ciemne oczka :) Po kim? Super zdjęcia :) Julcia duża się już na nich wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
ano właśnie.. męczące to było kiedyś słuchać więc nie spodziewałam się, że teraz będą marudzić o drugim :/ co do teściowej to też nie chce mi się gadać.. powiem tylko tyle, że dzisiaj skakała koło małej, nosiła, mądrowała się.. na szczęście dzisiaj ostatni dzień tej szopki:/ Unis Julka ma niebieskie oczka cały czas :P to po mnie, mąż ma brązowe ;) no a duża to jest :O chyba będzie wysoka, nie wiem ile ma cm ale nóżki ma długaśne. To to już po tatusiu :P a Wojtuś jaki cudny :) i mamusia jak ładnie wygląda :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zapomniałam dodać, że mała dzisiaj tak płakała jak nigdy :( chyba przeszkadzał jej hałas, tyle ludzi.. Nigdy tak się nie darła, nie szło jej uspokoić :( więc szybko się zmyliśmy i nie musiałam długo patrzeć i słuchać mądralińskiej teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - trzymam kciuki, z ta beta nigdy sama nie wiedzialam czy dobrze przyrasta, wiec tu nie poradze, ale wazne, ze rosnie, trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomosci :) dobrze jest robic w jednym laboratorium, bo wyniki moga sie roznic. no i w polsce sa inne jednostki tej bety. Domi - Julcia cudna! ślicznotka! Unis - Wojtuś boski! sliczny chłopaczek! włąsnie mialam tez mowic zebys podeslala wakacyjne zdjecia :) ale widze ze dalas :) Wojtusia pierwsze wakacje :) my tez objedzeni, Michas zmeczony tymi swietami, na poczatku plakal bo bylo duzo ludzi, sami bliscy ktorych znal, ale za duzo halasu i niezbyt mu sie podobalo, ale potem jak juz sie oswoil to bylo ok. tez prezentow nadostawal tyle ze hej, i na zlosc wszystkie graja, ze az uszy bola ;) musze czesc pochowac i od czasu do czasu wyciagac jakas zabawke grajaca bo inaczej oszalejemy ;) ;) tez zaraz podesle zjecia na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki elegancik :) nastepny przystojniak :):) hehe ja właśnie zostawiłam 2 zabawki grające,reszta schowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unis29
Merci jaki Michaś już duży chłopczyk :) A jak ślicznie wyglądał :) Tak elegancko :) Duży chłopak z niego. :) A co już potrafi Michaś? Mój Wojtuś na siłę próbuje siadać... Martwi mnie to bo myślę że to za wcześnie... W aucie w swoim nosidełku też nie chce leżeć... Chyba będziemy musieli kupić fotelik za niedługo żeby siedział do kierunku jazdy... Przeraża mnie to, ale on sam się dźwiga do siadania a jak ma inną pozycję niż siedząca to histeria.... Dziadkowie aż nie mogą w to uwierzyć co on robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - dziekuje ;) Michas siedzi juz sam, ale sam nie siada, raz mu sie udalo z brzuszka tak powyginac ze usiadl sam, ale tylko raz mu tak wyszlo :) z lezacej tez bardzo dlugo probowal sie dzwignac zeby usiasc, nawet zabralismy mu bujaczek bo sie balam. przewraca sie z plackow na brzuszek i odwrotnie, pelza do tylu, czasami stanie na czworakach, stoi podtrzymywany kilka sekund, ma bardzo silne nogi chyba, no i mowi tata, baba, dada, czasami mama ;) teraz zaczelam go przypinac w krzeselku do karmienia, bo tak sie wygina ze boje sie ze wypadnie, ale jak zobaczyl ze jest zapiecie to probuje rozwiazac zagadke jak to sie rozpina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczynki :-) basiak gratulacje napewno betka ładnie przerasta trzymam kciuki :-) my też już po świętach Emilka ładnie zachowywała się na wigili a u mojej mamy o 2o juz zasnęła :-) dostała dużo ubranek i nic grającego haha na odwrót dziewczynki :-) ale zrobiła mi wigilijny prezent i zaczęła pełzac czworakowac do przodu i w jednym dniu w dzień wigili nauczyła się robić papa i kosi kosi lapci :-) jestem z niej taka dumna beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Dziewczyny od piątku leżę w szpitalu. Dostałam plamien. Usg pierwsze ukazało tylko jakiegoś krwiaczka , ich badanie hcg 188ale oni jeszcze inne jednostki mają, drugie usg w macicy już nic nie pokazało, lekarz powiedział że ciąży żadnej nie ma. Dzisiaj będą wyniki następnego hcg. Ale sądząc po tamtym to spada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Basiu przykro mi :( Tulę. cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis29
Merci to Michaś już dużo potrafi :) Mój Wojtuś ostatnio nauczył się obracać z pleców na brzuszek, ale nie potrafi wrócić ;) i się złości ;) Czasami też rękę sobie przygniecie i też się złości ;) Merci wozicie Michasia już w foteliku? Jak tak to od kiedy? A i ile waży już Michaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - przykro mi :( ale powiem Ci tak: w ciazy bylas napewno, tylko usg tego jeszcze nie wykrylo, ciaze sie stwierdza bodajze jak beta jest wieksza jak 5 !! a mialas duzo wyzsze wyniki :) ja tez poronilam, ale w 10 tygodniu. To powinna dac Ci nadzieje duzo wiksza niz do tej pory, teraz wiesz, ze mozesz zajsc w ciaze!! teraz bedzie Ci latwiej zajsc, nawet od razu, w tym nowym cyklu, bo hormony ciazowe sprzyjaja ciazy - ze tak dziwnie to opisze :) trzymam kciuki :) Unis - Michas jezdzi w foteliku od miesiaca, mamy taki, ze nadal jezdzi tylem, a wazy juz 10kg! :) slodki ciezar ;) nosidelko bylo juz za male a ten fotelik wydaje mi sie ze jest za duzy, glowa mu lata, musze obkladac kocykami i pieluchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ale głowa mu wystawała poza fotelik? kurcze tak jak teraz jeździ to chyba nie jest bezpieczne, jesli jest za duży fotelik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×