Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość gość
Domi - dziękujemy :) moze Wojtuś nie chce jesc przez zęby :) Michaś waży 12 kg :) cięęężżżżki jest :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuję Domi :) jutro chrzciny? trzymam kciuki :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz po ;) dziewczyny jak ona się darła. Masakra ...jakby ze skóry obdzierał. Była śpiąca wiec i wściekła :( jeszcze ksiądz taki niemiluch :/ później spała ponad godzinę i cały czas szlochała przez sen :P no w kosciele istna masakra. Nawet zdjęć nie mamy za bardzo :( Ale za to w restauracji było fajnie :) jedzenie pyszne. Pogoda cudowna. Mamy już za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unis30
Domi taki urok dzieci- na pewno wszyscy to rozumieją ;) ważne że macie to już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - no bo co ksiądz będzie ją polewał wodą ;P sprzeciwiła się:D dobrze, ze juz po :D zdjecia oczywiscie pokaz :D czekam :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominika hihi najważniejsze że już za sobą ja pamiętam ze mi Emilka przespala cała msze taki grzeczniuch z niej był wtedy :) teraz już ma swoje zdanie:) Marci poszukiwanie pracy rozpoczęte jestem juz zarejestrowana mam ubezpieczenie zasilek tez mi przyznano ale za nim go dostane to mam nadzieje ze juz coś znajdę mam też opcje wrócić na pół etatu od września do starej pracy ale sama nie wiem bardzo się waham. Ostatnio zakochałam się w ubraniach z pepco dla Emilki :) Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatko - dobrze, ze masz jakies pol etatu zapewnione, lepsze to niz nic, no chyba ze atmosfera kiepska, ale zawsze mozesz wrocic i szukac dalej :) ostatnio tez duzo rzeczy kupilam Michasiowi w pepco, jakos spodobaly mi sie tam letnie ciuszki ostatnio :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Hej dziewczyny Mamy kolejnego ząbka tj górną dwójkę :) Ale teraz mamy masakrę bo idą aż 4 tj gorne jedynki i dolne dwójki!!! Myślę że pierwsze wyjdą dolne dwójki. :p Ponoć mojemu mężowi też tak hurtem wyszły zęby... A co u Waszych Maluszków? Buziaczki dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczynki :) a ja ... jestem chyba w ciąży :) piszę chyba, bo na usg widać tylko pęcherzyk ciążowy, nie ma jeszcze serduszka bo za wcześnie :) ni z gruszki ni z pietruszki, z zaskoczenia :D wczoraj przepłakałam cały dzień z przerażenia bo co innego planować a co innego już być w ciaży, jak dam radę :/ :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Julka nauczyła się robić brawo oo :D i sobie kleszcze cały czas ;) a tak to trojeczki napuchniete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci moje gratulacje :) Chciałaś mieć drugie dziecko to dlaczego płaczesz? Teraz to tylko CIESZ SIĘ :) Na pewno sobie ze wszystkim poradzisz :) Zobaczysz wszystko się jakoś ułoży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
To pewnie szok i stad łzy ;) ja też chciałabym mieć drugie ale też pewnie bym się bała jak dam radę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - to dołącz do mnie, nie byłabym taka osamotniona ;) ;) test zrobilam przypadkowo, bo okres mam raz na 2-3 miesiące i chciałam wziąć luteinę i na wszelki wypadek zrobiłam test, i szok :) martwię się tym, że Michaś będzie trochę poszkodowany, nie będę mogła go nosić, a przed porodem to chyba do rodziców go wywiozę, bo zacznę rodzić i nie będzie wiadomo co z nim zrobić, a u nich będzie tęsknił i płakał pewnie :) ehh :( a rodziców pod ręką nie mam tylko 100km :( merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
:( na pewno jakoś sobie poradzicie :) :* Merci żeby zajść w ciążę trzeba się poprzytulać a ja jakoś nie mam ostatnio chęci.. hmm chyba bardziej siły :P zresztą ciągle rozmyślamy właśnie z mężem czy zaczekać czy działać teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - my chcielismy mniej wiecej teraz bo wszystko mamy, wozki, lozeczka, kolyske, bujaczek, ciuszki ... wiec to ogromny plus, potem bede wyrzucac lub sprzedawac i bedzie spokoj, nie musze trzymac na "za pare lat" bo juz dwojka bedzie :) ehh, zobaczymy jak to bedzie :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie, ja też trzymam wszystkie ubranka bo mam wrażenie ze jakby było drugie dzieciątko to byłaby dziewczynka :) i tak się wszystko składuje.. wózki, foteliki itp tez kupowalo się coś lepszego żeby było dla drugiego ;) nie chciałabym żeby Jula była sama.. Trzymam mocno kciuki :) a powiedz kiedy masz usg zobaczyć czy jest serdusio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi - ide 1 lipca sprawdzic na usg :) a tez tak troche planowaliśmy, że jak zajdę w ciążę to przerywam wychowawczy z 30 dniowym wyprzedzeniem i ide na zwolnienie, przynajmniej pieniadze beda :) a pracodawca musi mnie przyjac po 30 dniach od zlozenia wniosku wiec na zwolnienie pojde od razu :) a o ciazy dowiedzialam sie przedwczoraj czyli pierwszego dnia mojego wychowawczego :) a jak sie wszystko dobrze potwierdzi to od razu rezygnuje z urlopu :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Merci to czekamy na wieści ;) Unis kupowalas fotelik na rower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci teraz to już tylko się cieszyć. :) Już od samego początku wszystko się układa (myślę o pieniążkach) i tak będzie do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Domu tak kupiłam już fotelik rowerowy :) Wojtuś bardzo lubi jeździć. Jak na razie robimy krótkie trasy np na plac zabaw. Trzeba jeździć bardzo ostrożnie :) Ja jak na razie schodzę z roweru jak trzeba przejechać przez krawężnik bo mam wrażenie, ze w tym momencie najbardziej jest turbulentnie. A co Domi myślisz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak myślę. Z koleżanką jeździmy na rolkach ale chyba wolę przeskoczyć na rower bo po całym dniu upałów ledwo ciągnę nogi :D a nie zawsze mam z kim zostawić Julkę.. A jaki masz? To jest jakiś ogranicznik od jakiejś wagi czy jak? Na tyle czy na przodzie jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Domu kupiłam w GoSporcie ten fotelik, ale nie mam pojęcia jakiej jest firmy. :p Jak nie zapomnę to następnym razem zerknę ;) Ja szukałam na tył fotelika i wzięłam taki z regulacją na nóżki (żeby mu nie wisiały). Foteliki są od 9kg . Ja uwielbiam jeździć rowerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co zwracać jeszcze uwagę przy kupnie? Na regulację na nóżki juz wiem ;) co jeszcze jest ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Domi nie znam się aż tak na fotelikach- nasza decyzja oparta była na poleconym foteliku przez sprzedawcę :) Polecił nam " dobry fotelik w niskiej cenie". Z tego co pamiętam to jeszcze mowił cos o materiale (żeby dziecko się nie ślizgało jak się spoci)- tyle pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Hej dziewczyny Jak się czują Wasze Maluchy w te upały? Mój Wojtuś jakoś daje radę, ale dzisiaj na spacer wyszliśmy już o 7.30 ;) Ok 18 pojedziemy rowerami na plac zabaw ;) Ogólnie to cały czas jest teraz brudny.... Ja z resztą też... Głównie Wojtusiowym jedzenie.... Coraz lepiej i więcej chodzi :) Uwielbia chody :) Kupiliśmy pchacz, ale nie za bardzo za nim przepada.... Lepiej jak mama albo tata trzymają za rękę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Marci gratulacje ojeku a to niespodzianka chyba bym tak chciała z nienacka bo zdecydować się nie mogę na drugie dziecko może jak trochę popracuje to zmienię zdanie :-) Unis my tak średnio te upały choć nie jest źle dziś zrobiłam z rana wycieczkę Emilce autobusem unas wychodzą trójki żeby chyba aż 3 lub 4 na raz i Emilka wybudza się w nocy między 2.30 a 4 nie śpi i jest ciężko za to śpi do 9 prawie Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beatka - z nienacka jest chyba najlepiej, bo ja tez bym z miesiaca na miesiac przeciagala :) jeszcze nie ma co gratulowac, zobacze serduszko to dam znac :) upal straszny, bylismy z rana i na wieczor, teraz troche grzmi to moze sie ochlodzi :) ogladalyscie mecz? mi az ciarki przechodzily, super :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×