Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wierzycie we wróżby, taroty, horoskopy??

Polecane posty

Gość gość
Monika: sa pieniadze i szczescie,(bardzo dobre karty) Monika czeka cie dobrobyt,szczescie i nieoczekiwane zyski. Pamietaj nie daj sie powstrzymac nikomu! Sa osoby negatywnie nastawione ale im sie nie daj. Bedzie tu troche opuznien i przeszkod. UWAZAJ w Twoim otoczeniu na jedna negatywnie nastawiona do ciebie osobe,ta osoba jest bardzo zazdrosna i nie jest zbyt mila dla ciebie.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo, ale chciałabym jeszcze wiedzieć co z tym facetem - warto znowu zrobić pierwszy krok czy dać sobie spokój? Bardzo mi na nim zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIKT TU NIKOGO DO NICZEGO NIE ZMUSZA! jak sie komus cos nie potoba to niech tu nie zaglada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poranny kacu. doszło do tego jeszcze dosyć drastyczne i gwałtowne zrozumienie, że świat nie jest taki jak mi się wydawało wcześniej. przeczytałem kilka książek obejrzałem kilka dokumentów i logika kazala mi zaprzeczyć temu w co dotychczas wierzyłem. co do mamienia to powtarzam, że nie mogła się wstrzelić akurat z taką sprawą od razu. więc nie ironizuj tylko przyjmij do wiadomości to co ci mówię bo zaczne podejrzewać, że traktujesz mnie jak idiote co skończyłoby sie tym, że musiałbym cię dosyć brutalnie przekonać, iż sie mylisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że masz swoje założenie. też kiedyś tak właśnie zakładałem bez właściwie żadnych dowodów. i zważ, że nie mówie o wszystkich cygańskich wróżkach tylko akurat o tej jednej. rozumiesz czy ci to narysować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gameover, we wszechświecie jest sporo niejasności i jestem w stanie dać się przekonać, że mogą być osoby zdolne do poznania przeszłości innych ludzi. Czy to dobre czy nie - sprawa dyskusyjna, wolę się trzymać od takich osób na dystans bo nie jest to moja bsjka ale znam historie jak Twoja. Niemniej przyszłość jest już zdecydowanie wielką niewiadomą i nie dam się przekonać że da się ją wyróżyć. Dobry psycholog, w ograniczonym stopniu, może "przewidzieć"pewne związki przyczynowo - skutkowe, ale jako takiej przyszłości nie pozna nikt, póki jej nie dożyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego. istnieje milion innych racjonalnych wyjaśnień. np taka, że jestem szpiegowany;) to z tych, które jestem w stanie ogarnąć. druga mozliwość: wszyscy jestesmy szpiegowani bądź obserwowani. jak szczury w klatce. uważasz, że szczury mogą przechytrzyć ludzi, którzy przeprowadzają na nich eksperymenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani, która wróży - wiem,ze jestem upierdliwa, ale co z tym facetem? Mam się odezwać pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika: zbyt duzo sie martwisz. nieporozumienia ,konflikty, wyszlo ze sytuacja jest tymczasowa tak odezwij sie do niego jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnie teorią spiskową :p Ale przyjmując takie założenie - szczur nie oszuka badacza, zwłaszcza gdy jest w zamkniętym pomieszczeniu. Jednak, póki nie zdaje sobie z tego sprawy, czy szczurowi to przeszkadza, że ktoś się na niego gapi 24/7? Wątpię. Więc jeśli jakaś wyższa inteligencja obserwuje szczury, czy podzieli się swoją wiedzą z innym szczurem-cyganem, by ten uchodził za jadnowidza? Również wątpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover czego ty tak naprawde odemnie chcesz? nie wiesz juz co i do kogo napisac? znajdz sobie jakies hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gameover
"pachnie teorią spiskową" a czym ma pachnieć teorią powszechnego miłosierdzia do bliźniego swego? xxx gość nie wiem o co ci chodzi nic od ciebie nie chce chyba, że masz chęć dać mi d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótko mówiąc zakładasz,że jak coś nie jest oczywiste i oficjalne to nie ma racji bytu. i tu się mylisz. ale nie mam zamiaru cie przekonywać bo to syzyfowa praca. masz swoje schemaciki i powiedzonka dzięki , którym wydaje ci się, że coś rozumiesz i co najważniejsze sa one poprawne politycznie, zgodne z oficjalną nauką i stanowiskiem autorytetó tzw. bóg z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za wróżbę, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym cipcia ja nie pisałem, że ktoś zajrzał w moja przyszłość nie używaj kontrargumentów wobec nie przywołanych argumentów bo pachnie to manipulacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Moniki, wybierz tak zebys potem nie zalowala. Narazie chyba sama nie wiesz dokladnie czego chcesz i co czujesz,Przemysl to dokladnie. Sa falszywi ludzi w twoim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przewidwania przyszłości zaś to argument o cwaniactwie cygańskich wróżek jest strzałem w pięte. bo skoro ludzie sa tak łatwi do rozgryzienia i przewidywalni to dowód sam w sobie, że to możliwe i jak widać bez posiadania żadnych tajemnych mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszajmy do tego fizyki. Wystarczy logiczne myślenie. Czy z możliwością zaglądania w przyszłość, trzeba było poświęcać lata na badania, w zakresie geografii, fizyki, medycyny? Czy gdyby wróżka potrafiła przewidzieć przyszłość nie sprawdziłaby numerów na loterii by wygrać? Czy osoba zdolna poznać przyszłość nie sprawdziłaby recepty na jakieś odkrycie, którego ludzkość dokona dopiero za x lat? I nie zrewolucjonizowałaby świata? Czy ludzie z przeszłości popełnialiby tyle błędów mogąc poznać ich konsekwencje? Czy gdyby wróżenie było prawdą, rządy światowe nie wykorzystywałyby tego by nigdy nikt się nie buntował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GameOver czy ty jestes jakas stara baba ktora sie interesuje wrozbami? znajdz sobie hobby! idz juz spac /jutro musisz wstac do szkoly madrala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwaniactwo wróżek? Nie użyłam takiej formy, cipcia. Psycholog w pewnym stopniu może odgadnąć przyszłość, w relacjach międzyludzkich czy reakcjach. Ale nie powie mi, nikt mi nie powie, czy umrę jutro pod kołami autobusu. Nikt tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o proszę i mi ewa15.04.87 czy w przeciągu 2 lat pojawi się dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak mi się wydaje zależy głównie od tego co w tej przyszłości zobaczą. występuje mozliwość wystąpienia paradoksu. poza ym zwróć uwagę, że jednak ktoś w tego totka wygrywa;) rządy światowe? śmiem twierdzić, że nie masz pojęcia co sie dzieje na świecie. bo właśnie jesteśmy w okresie wprowadzania totalitaryzmu i to na całym świecie. co do odkryć naukowych to jak wyjaśnisz tak ogromny wzrost wiedzy w ostatnim stuleciu. zupełnie nieproporcjonalny do poprzednich okresów? dodatkowo rządy być może a raczej na pewno nie ujawniaja tym, których chcą zniewolić wszystkich swoich odkryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapellus raczej sa zasady:nie wolno mowic o smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj tylko ci sie wydaje, że logicznie myślisz. nie myślisz logicznie żeby nie powiedzieć, że w ogóle. zrobili ci wode z mózgu i bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jesteśmy w trakcie rewolucji naukowej, społecznej, kulturalnej i każdej innej możliwej jakbyś nie zauważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje matematyczne prawdopodobieństwo wygranej. Wiec czasem ktoś wygrywa, zgodnie z logiką i twardą matematyką. Szybki rozwój sam się napędza, im więcej wynalazków tym szybciej powstają nowe, ale połączone w całość, nie przeszliśmy bezpośrednio od maszyny parowej do laserowych mieczy. Rząd jednak się potyka i opiera na cwaniactwie i kłamstwach, nie mają recepty na rozwiązanie wszystkich swoich problemów więc trudno ich posadzac o wiedzę nadprzyrodzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. czyli skoro odkrycia same się napędzają w postępie geometrycznym to powiedz mi na kiedzy szacujesz odkrycie możliwości podróży w czasie. czy jest to wg ciebie niemożliwe. skad k***a wiesz kto wygrywa w totka i dlaczego. to tylko twoja spekulacja, że jest to przypadek. nie ma na to żadnych dowodow oprócz twojej żarliwej wiary w to co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rządowi nie zależy na rozwiązaniu problemów tylko na ich wywoływaniu i pogłębianiu. wiara w to, że rząd głównie światowy chce dla społezeństwa dobrze to samobójstwo. ide bo nie chce się denerwować przed snem. bywaj i więcej odwagi. to co mówisz ni powstało w twojej głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×