Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Niscy i grubi ludzie są śmieszni

Polecane posty

Wyglądają jak takie niezgrabne skrzaty :) w ogóle niscy ludzie mnie bawią, wyglądają dla mnie jak dzieci, nic na to nie poradzę :) Sama mam 173 cm wzrostu uprzedzając pytania a więc niscy to dla mnie ludzie poniżej 160 cm wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz strasznie dziwne poczucie humoru. To przecież nie ich wina, że są niscy. Z niepełnosprawnych też się śmiejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suprise matherf****r ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie bardzo śmieszą ludzie którzy zamiast donikąd piszą do nikąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Z niepełnosprawnych też się śmiejesz? " Nie, niepełnosprawni są dla mnie smutnym widokiem, chyba jednak nie jestem zła do szpiku kości :D "masz strasznie dziwne poczucie humoru" Takie mam wewnętrzne odczucia względem nich, dla kogoś innego ja moge być śmieszna bo jestem blada jak trup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie mam wewnętrzne odczucia względem nich, dla kogoś innego ja moge być śmieszna bo jestem blada jak trup x Przecież jesteś tandetna tapeciarą po solarce z blond pasemkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież jesteś tandetna tapeciarą po solarce z blond pasemkami " Czyżbym zburzyła twoje wyobrażenie na mój temat? Imaginacyjny awatar mojej osoby istniejący tylko w twoim umyśle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na marginesie. 173 cm to kawał chłopa z ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdź ty sobie faceta w końcu, co? Bo nic nie robisz tylko o innych ludziach myślisz zamiast sobą się zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie denerwuj się tak skrzaciku, nie musisz mnie wyzywać od babochłopów, pogódź sie z tym że jestem fajniejsza od ciebie z moim wzrostem, nieprzypadkowo modelki są wysokie a nie są skrzacicami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży chlopcze nie jestem nią i jestem wyższy od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie byc skrzatem, bo faceci nosza mnie na rekach, pomagaja, cackaja sie ze mną, czuje sie jak skrzat - krolewna, nie zmienilabym swojego wzrostu za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży chlopcze nie jestem nią i jestem wyższy od ciebie. Ależ spokojnie autorka ma się za bóstwo a błędy w opisie, że aż bolą oczy. Może zamiast na solarkę do biblioteki? Tu słownik polecam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na modelkę 173 cm to zdaje Sie za malo? Ale tez modelkami bym się nie podniecal, przemysł modowy skierowany jest dla kobiet i gejów i niekoniecznie przedstawia to co się facetom podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelki to w większości wieszaki na szczudłach. Nic ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lubie byc skrzatem, bo faceci nosza mnie na rekach, pomagaja, cackaja sie ze mną, czuje sie jak skrzat - krolewna, nie zmienilabym swojego wzrostu za nic. " spójrz na to inaczej, noszą cie na rękach bo budzisz w nich uczucia opiekuncze, powinnaś się czuć jak dziecko a nie jak królewna :) "Ależ spokojnie autorka ma się za bóstwo " Dokuczać niskim ludziom=mieć się za bóstwo? :) No dobrze, już was nie obrażam, spokojnie, nie bierzcie tego do siebie, więcej dystansu :D "Może zamiast na solarkę" Nigdy w życiu nie byłam, ale skoro wiesz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę, że trochę zazdrościsz tego noszenia na rękach, sama przyznałaś, że w tobie widzą tylko kumpla. Równie dobrze mogłabyś mieć penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale na modelkę 173 cm to zdaje Sie za malo?" za mało. Pisząc całkiem na serio, uważam, że mój wzrost jest w sam raz, nie chciałabym być niższa, ale wyższa też nie. A zakładając ten temat chodziło mi głównie o ludzi jednocześnie niskich jak i grubych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompleksy z ciebie wyłażą, ludzie zadowoleni z siebie nie mają potrzeby nikomu "dokuczać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że miałaś na myśli raczej krasnoludy, skrzaty to raczej szczupłe istoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jednak to wróżki z Nibylandii, a ty się śmiejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wróżki to ja bym zazdrościła. Latanie i sypaniem złotym pyłkiem jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja myślę, że trochę zazdrościsz tego noszenia na rękach, sama przyznałaś, że w tobie widzą tylko kumpla. " Nie zazdroszczę, wizja, że mogę być traktowana jak jakaś nieporadna istotka budzi we mnie zgrozę, za dużo indywidualizmu, nie chce być niesamodzielna, nawet z tym, że rodzice mnie utrzymują(jestem na studiach dziennych) źle się czuję. Nie wszyscy widzą tylko kumpla, ale jest faktem że kumpluję się w większości z facetami, tylko co ma do tego wzrost? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak chwalic sie swym konskim wzrostem prawdziwa kobieta miesci się w granicach 150-170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ja myślę, że miałaś na myśli raczej krasnoludy, skrzaty to raczej szczupłe istoty" e tam, skrzaty ogrodowe są pękate :D ale z punktu widzenia literatury fantasy, faktycznie bardziej pasują krasnoludy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co ma do tego twój wzrost, to ty postanowiłaś zaczepiać dzisiaj niskie osoby. I dobrze pamiętam twój temat w którym skarżyłaś się, że widzą w tobie tylko kumpla. Nie chodzi o nieporadność (i tak jesteś niezaradna) tylko o to, że nawet jakbyś chciała to nie byłoby chętnych żeby się tobą zając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa a prawdziwy facet ma powyżej 185 cm i sześciopak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"prawdziwa kobieta miesci się w granicach 150-170cm " Jesli 150 cm wzrostu uważasz za normalny wzrost a 173 cm już nie, to sam musisz być liliputem :D "koński wzrost", no nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×