Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Niscy i grubi ludzie są śmieszni

Polecane posty

Gość gość
Eej ale ona pisze o niskich i grubych jednocześnie...a nie tylko o samych niskich! ale się uwzięliście. Ja mam czasem podobne odczucia jeśli widzę niską osobę ok 150 cm i do tego grubą. Taka tocząca się baryłka, nic nie poradzę,że akurat mam takie odczucia. Takie osoby w dodatku śmiesznie chadzają, jakie takie kaczuszki z bajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to ma znaczenie o kim pisze? Ludzie tacy jak ona i ty zazwyczaj próbują nadrobić własne kompleksy naśmiewaniem się (nawet w myślach) z innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ona za nimi nie chodzi i nie wytyka im bezpośrednio ich wad. Nie bądźcie tacy święci, sami na pewno nieraz mieliście podobne myśli jeśli nie w stosunku do grubych to kogoś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nigdy nie miałam takich myśli żeby mnie czyjś wygląd śmieszył. Mogę otwarcie przyznać się do bycia rozbawioną czyimś zachowaniem w połączeniu z niecodziennym wyglądem, ale nie mam tak, że stoją w kolejce myślę sobie, że ktoś przede mną wygląda śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie zakochałam sie w facecie niskim i przy kości bo ma ładną twarz i świetny bajer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam 173 dziewczyna i chcialbym byc wzysza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli masz dobra twarz to 173 cm w niczym nie przeszkadza w modelingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam 173 cm to jestem wysoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty myślisz w ogóle? Jak możesz wyśmiewać się z innych? Jak śmiesz wogole ? Myślisz, że to przyjemne być wyśmiewanym. Najpierw się zastanów jak ty byś się czuła z wyśmiewania, a potem dopiero się wyśmiewaj spórz w lustro to dopiero śmieszny widok jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Niscy i grubi ludzie są śmieszni<<< a ty jesteś KRETYNKĄ :(. Czułem to od zobaczenia twojego pierwszego tematu. Zawsze je omijałem, ale teraz zdecydowałem się napisać. x Jesteś KRETYNKĄ nie szanującą innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×